Pearl Jam in Zagreb!

1573574576578579860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Samo da javim da majica dobro napreduje...

    Go Niko! Malo je reći da jedva čekamo da vidimo krajnji rezultat... :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Samo da javim da majica dobro napreduje, totalno sam uhvatio mog frenda da nam to radi, Baltazar je gotov, sutra vjerovatno ostatak majice to jest slova, bit će ful šarena.

    super za majicu... :)
    pazi samo sa šarenilom jer mislim da cijena i "slozenost" printanja ovisi o tome koliko je boja na slici... nisam ziher...
    Ranko blago ti se i ja bi to Seattle da mi je dozvoljeno toliko šetat ali sam nažalost na kratkom lancu :lol:

    ma uzivaj... imas ful paket u 8. mjesecu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ranko blago ti se i ja bi to Seattle da mi je dozvoljeno toliko šetat ali sam nažalost na kratkom lancu :lol:
    Iva: joj, joj, siroče malo, da na kratkom lancu! pih! pa si zbog tog kratkog lanca brijao u zadnjih godinu dana po Španjolskoj, Irskoj, Portugalu i tko zna kud još sve ne! a još ti lanac i kuha tak da može držat poduke Jamie Oliveru! ccc, nemoj ti meni o kratkom lancu! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    a za majicu, MRAK, MRAK, MRAK, jedva čekam!!! :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ma jesu li mi plava slova? :lol:

    edit: veeeeeri naaaajssss :lol:

    edit2: vi tu o ozbiljnim stvarima, a ja se zajebavam... :) nego, meni je isto ideja sa baltazarom super - pravo hrvatsko-prldžemovska ideja... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ma jesu li mi plava slova? :lol:

    edit: veeeeeri naaaajssss :lol:

    edit2: vi tu o ozbiljnim stvarima, a ja se zajebavam... :) nego, meni je isto ideja sa baltazarom super - pravo hrvatsko-prldžemovska ideja... :lol:

    zaboravila si reci:

    HRVATSKA!

    ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    jurasica wrote:
    ma jesu li mi plava slova? :lol:

    edit: veeeeeri naaaajssss :lol:

    edit2: vi tu o ozbiljnim stvarima, a ja se zajebavam... :) nego, meni je isto ideja sa baltazarom super - pravo hrvatsko-prldžemovska ideja... :lol:

    zaboravila si reci:

    HRVATSKA!

    ;)

    a kad ne znam te šifre za boje... koja je shema s tim?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni: Evo još jedno obraćanje naciji :)

    Dižem sidro i odlazim na more. Molim da u projektu "Majice" računate na mene skroz na skroz, kao i u projektu reizdanja "Vegete". Ako će se skupljat kakvi novci, molim da mi se dostavi ili tekući pa da uplatim ili ću izdašno vratiti u Berlinu.

    @domagoj: prepuštam ti odluku za hostele. Meni se sviđa Heart Of Gold Hostel koji sam te već linkao, ali mi je apsolutno svejedno gdje ćemo bit, glavno da nismo raštrkani.

    Vidimo se (među valovima) :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Baltazar majice

    siva varijanta
    http://i159.photobucket.com/albums/t149 ... tazar3.jpg

    plava
    http://i159.photobucket.com/albums/t149 ... tazar2.jpg

    narančasta
    http://i159.photobucket.com/albums/t149 ... azar2b.jpg

    Velike zasluge idu mojem prijatelju Davoru koji je to složio dok sam mu ja visio za ramenom, 3 dana sam ga peglao i pjevao mu Davore Baltazar te zove itd :lol:

    Ako imate kakve još prijedloge za text da se veže malo uz Baltazara ili sl. samo dajte.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    NIKO I DAVOR SU CAREVI! :D ovo je prekrasno!!! sve su prekrasne, a ako moram stupnjevati, onda redom kako si ih postao! ma moram to napisati - J E B E N O!!! :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Baltazar majice

    Velike zasluge idu mojem prijatelju Davoru koji je to složio dok sam mu ja visio za ramenom, 3 dana sam ga peglao i pjevao mu Davore Baltazar te zove itd :lol:

    Ako imate kakve još prijedloge za text da se veže malo uz Baltazara ili sl. samo dajte.
    Iva: kao prvo, osim što ti već jesi naš heroj, vidim da imamo i novog heroja - Davora! TENK JU DAVOR!!! :mrgreen:
    kao drugo, ja bum si vjerojatno napravila sve tri, svakako sivu i plavu odmah! :D

    a za prijedlog za tekst, koji mi je i ovako ok, imam samo i dalje da negdje piše THE FIXER jer je Baltazar upravo to, popravljač problema u Baltazar-gradu. ;) a bilo je nekih tračeva da je The Fixer o Obami, popravljaču problema u USA. 8-) to mi je palo na pamet jer znam da ćemo ljudima na turneji morat objašnjavat tko je Baltazar pa nam je tako lakše reći da je lik iz CRO crtića gdje glumi the fixera. :D
    ali i ovo mi je super i kaj se mene tiče može i ostati ovako!

    i zadnji komentar, blago nama kad imamo tebe Niko pa već na prvi prijedlog možemo lagano do tiskare da nam samo još otisnu majice... :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Baltazar majice

    Velike zasluge idu mojem prijatelju Davoru koji je to složio dok sam mu ja visio za ramenom, 3 dana sam ga peglao i pjevao mu Davore Baltazar te zove itd :lol:

    Ako imate kakve još prijedloge za text da se veže malo uz Baltazara ili sl. samo dajte.

    predobro! mi hepi :D

    ispravite samo onaj tipfeler na ManchEsteru ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Drago mi je da ste zadovoljni, i ja sam jako zadovoljan sa rezultatom.
    Pokušavam ubaciti The Fixer pa mi je palo da nigdje ne piše tipa Croatian fans kao na Vegeti ipak da se zna odake smo, što čemo s time, što vi mislite o tome??
    Ne znam hoće li i koliko text na leđima podignuti cijenu, moram se to malo raspitata.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Drago mi je da ste zadovoljni, i ja sam jako zadovoljan sa rezultatom.
    Pokušavam ubaciti The Fixer pa mi je palo da nigdje ne piše tipa Croatian fans kao na Vegeti ipak da se zna odake smo, što čemo s time, što vi mislite o tome??
    Ne znam hoće li i koliko text na leđima podignuti cijenu, moram se to malo raspitata.
    Iva: sad sam zvala Print studio u Smičiklasovoj, nisam pitala puno detalja nego samo okvirno imaju li svjetloplavih i sivih majica (imaju, ali ne u svim brojevima) i koliko bi bio tisak vizuala u 4 boje - za svijetle majice (s majicom) je jednostrani tisak 79kn, a dvostrani 129kn; za tamne majice je 30kn više, dakle 109kn jednostrani, a 159kn za dvostrani. nisam pitala ništa drugo od detalja nego samo ove okvirne info. mislim doduše da bi bilo super kad bi opet mogli svi uzet na sitom mjestu da imamo istu vrstu majica. ;)
    također, tkogod od nas bude zvao te print studije, dobro će mu doći informacija o kojem se točno broju majica radi i kojim bojama pa možda nije loše da odmah počnemo popis. bude sad moj pajo to nekak napravio pa vam pošalje tablicu da se upišete. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo ovako...ovo je tablica u koju cete se upisivati:
    http://spreadsheets.google.com/ccc?key= ... MOcflTHINg

    Potrebno je samo da u prvom stupcu upisete svoje ime i da u pripadajuci stupac, s obzirom na vrstu majica (zenska-muska), boju i velicinu, upisete koliko majica zelite raditi. Nakon toga samo zatvorite prozor, dokument se automatski sejva...

    Mi smo se vec upisali pa mozete vidjeti kak smo to zamislili.
  • killroykillroy Posts: 739
    WOW! Slinim na majice.

    Hvala Davoru i Niki! Odlicna ideja. Narancasta mi je najbolja. Meni je cak dobro i bez nekih dodatnih natpisa, jer mi je ovako jednostavno, univerzalno i totalno coooool! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    WOW! Slinim na majice.

    Hvala Davoru i Niki! Odlicna ideja. Narancasta mi je najbolja. Meni je cak dobro i bez nekih dodatnih natpisa, jer mi je ovako jednostavno, univerzalno i totalno coooool! :D
    Iva: ima Domagoj pravo, možda nam i ne treba nikakv tisak odozada, po Baltazaru se vidi da smo Rvati, a ako nema godine možemo ju koristiti i kasnijih godina, a ne bu zastarjela! :D
  • shelashela Posts: 657
    Nikooo super su majice!! Odlichno!! Fala naravno i Davoru!

    To trebate poslat na iduchi natjechaj za postere!

    Jooj a nemrem se sad samo odluchit za boju sve su mi kul na svoj nachin :D
  • shelashela Posts: 657
    + cestitke masnom na diplomiravanju :geek: ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Upisao sam za sada 2 majice ali htio sam pitati da li da radimo koju viška zadnji put nam je falilo majica, hoče li se koja bacati na binu (Sid ;) ) što da radimo??
    Ja ću vjerovatno uzeti još koju za Tyler-a ili još nekog.

    Iva super da si zvala Print studio sad ja ču još vidjeti u ponedeljak jednu drugu firmu pa možemo odlučit što je kvalitetnije i jeftinije.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Evo ovako...ovo je tablica u koju cete se upisivati:
    http://spreadsheets.google.com/ccc?key= ... MOcflTHINg

    Potrebno je samo da u prvom stupcu upisete svoje ime i da u pripadajuci stupac, s obzirom na vrstu majica (zenska-muska), boju i velicinu, upisete koliko majica zelite raditi. Nakon toga samo zatvorite prozor, dokument se automatski sejva...

    Mi smo se vec upisali pa mozete vidjeti kak smo to zamislili.

    a gdje ste predvidjeli majice za male ljude? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    a gdje ste predvidjeli majice za male ljude? :)
    Iva: nismo :oops: a ne znamo ti mi ni brojeve od tih malih ljudi, oni imaju puuuno brojeva, a ne samo S,M,L, kaj ne?

    općenito mislim da bi bilo dobro što prije popuniti tablicu da možemo firmama s kojima razgovaramo (ovi koje će Niko sutra zvati, jurasica je rekla da bi mogla skoknut do nekog Print studija, ja bum sutra nazvala još ovu firmu http://www.t-shirt.hr/default.asp?ru=12 ... d=&jezik=1 i tak...) reći koji nam točno brojevi i boje trebaju. Evo recimo kod ovih t-shirt.hr se odmah vidi da imaju samo brojeve S do XL i da su sve muške majice 129kn, a ženske 119kn pa budem sutra provjerila kako razmišljaju o popustima i imaju li još boja ili ne - jer na siteu nema muške narančaste ni ženske sive - ako nema otpadaju, tough luck ;) ).

    Btw juras, ovi imaju savršenu majicu za tebe. :lol: Kaj ne? :mrgreen:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Na tablici jurasica ima 8 majica, jeli to stvarno trebaš 8 komada ili je to neka greška?? :o

    Tko još fali na listi?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme, kako su dobre!!! Plava i narancasta obavezno, sivu boju inace ne volim...sorry, Niko. Al genijalne su, dizajn, ideja, boje, SVE!
    Moram se upisat!
    A zasto ne nadjemo kakve sponzore? Ipak idemo po Europi pa da malo promoviramo HR ili tko god bi nas sponzorirao? Jadranfilm? :D lol
    Nemam pojma, palo mi napamet, jer ako cemo uzimat svatko barem 2 majice (ja cu sigurno), ne bi bilo lose napraviti jos koju viska...masa ljudi je zadnji put pitala odakle nam te cool majice, pa ako bi jos netko htio...ne znam dal vama ostalima pase da ne-Hrvati ih npr. kupe/nose itd...meni je to ok :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Upisah se za dvije majice...jel se vidi?
    Nego, sta cure ne vole naracastu? Ja sam jedina uzela...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Btw juras, ovi imaju savršenu majicu za tebe. :lol: Kaj ne? :mrgreen:

    šta je je!

    @niko - ma nije greška! i za familiju je to! i sintiju i njene satelite i tak.... ima nas, ne?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Fixer je na myspace-u! :):):):):):):):):)

    http://www.myspace.com/tenclub

    Idem slušat! :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Upisah se za dvije majice...jel se vidi?
    Nego, sta cure ne vole naracastu? Ja sam jedina uzela...

    ma lijepa je i narančasta ali su mi ove dvije malo ljepše? a kako to da ti ne voliš sivu? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Fixer je na myspace-u! :):):):):):):):):)

    http://www.myspace.com/tenclub

    Idem slušat! :)

    Hmmmm, ne znam...moram reći da se meni ova skladba...kad malo bolje razmislim...bas nekako hebeno svidja!!!!!

    Yeeeaah, yeeeah, yeeeaah... :mrgreen:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    fixer mi se zasad mnogo vise svida od got some :)

    e i apdejtah tablicu, ubacio sam pod svoj redak jos jednu sivu xl majicu za frenda koji ce nam se pridruziti u manchesteru & londonu.

    yeah, yeah
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Ekipa cijelo vrijeme update-a riječi! I zasad je to tu negdje:

    The Fixer Lyrics

    When something’s dark let me shed a little light on it
    When something’s cold let me put a little fire on it
    If something’s old I wanna put a bit of shine on it
    When something’s gone I wanna fight to get it back again
    Yeah Yeah Yeah Yeah
    Fight to get it back again
    Yeah Yeah Yeah Yeah


    When something’s broke I wanna put a bit of fixin on it
    When something’s bored I wanna put a little excited on it
    If something’s low I wanna put a little high on it
    When something’s lost I wanna fight to get it back again
    Yeah Yeah Yeah Yeah
    Fight to get it back again
    Yeah Yeah Yeah Yeah

    When signals cross I wanna put a little straight on it
    If there’s no love I want to try to love again
    I’ll say your prayers I’ll take your side
    I'll burn as a way to make light
    I'll dig your grave
    We'll dance and sing
    What's saved could be
    One last lifetime


    Yeah Yeah Yeah Yeah
    Fight to get it back again
    Yeah Yeah Yeah Yeah

    Baš me zanima kaj će reći na ovu verziju naši jezikoslovci! ;):D:mrgreen:
Sign In or Register to comment.