Pearl Jam in Zagreb!

1575576578580581860

Comments

  • snihsnih Posts: 1,052
    Obavještavam gospara Niku da sam mu poslao e-mail poruku. To činim ovim putem jer u prošlosti nisam imao sreće sa slanjem mailova dotičnom gospodinu. ;):mrgreen:
  • killroykillroy Posts: 739
    Hej ljudi, malo gnjavim...samo da jos jednom provjerim. Da li svi imate smjestaj u Berlinu? Masni i ja cemo rezervirat neki hostel pa ako netko nema smjestaj i oce s nama, nek se javi.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    killroy wrote:
    Hej ljudi, malo gnjavim...samo da jos jednom provjerim. Da li svi imate smjestaj u Berlinu? Masni i ja cemo rezervirat neki hostel pa ako netko nema smjestaj i oce s nama, nek se javi.

    ja sam (već mi se čini ful davno) rezervirala u hostelu st christopher's inn. di ćete vi?
  • killroykillroy Posts: 739
    Evo bas sad gledam. Ne znam ni sam, mozda wombats, mozda nesto drugo...gledam i dal ima kakvih hotela jeftinih
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    a koja cijena ti je prihvatljiva? u kristoferu je noćenje s doručkom u višekrevetnim dorms 25 eura.
  • killroykillroy Posts: 739
    tu negdje, 20 - 25 eura. Moram jos i s masnim vidit jel njemu odgovara cijena u tom rangu. Budem pogledao i kristofera. Strahovao sam da ce bit svuda sve popunjeno al vidim da i nije bas tak, pa cu malo jos procesljat.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    predsjedniče pajo!
    što ste vi to uboli, ha?
    da ja to moram iz drugih izvora saznavati, pih!
    ne može to tako, prvo obznaniti vanjskopolitičkoj javnosti, a vlastiti puk ostaviti blaženog u neznanju! :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    predsjedniče pajo!
    što ste vi to uboli, ha?
    da ja to moram iz drugih izvora saznavati, pih!
    ne može to tako, prvo obznaniti vanjskopolitičkoj javnosti, a vlastiti puk ostaviti blaženog u neznanju! :mrgreen:

    Ispričavam se uvaženoj zajednici zbog ovog diplomatskog incidenta... :mrgreen:

    Naime, ono na šta se kolegica Ana referira (što ti je dobar novinar, odmah sve sazna :D ) je da smo danas na general saleu, u sveopćem kaosu, uspjeli ubost karte za onaj mali gig u Londonu 11.8. te da sam to u zanosu prvo objavio putem FB-a umjesto ovdje, domaćoj javnosti... :oops:

    U svakom slučaju, ne znam još kako ćemo to sve skupa izvest, ali da smo sretni...jesmo :mrgreen::mrgreen:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    e pa onda, evo i službene čestitke!

    uz tonu ljubomore koja pršti iz moje tipkovnice! 8-)
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    U svakom slučaju, ne znam još kako ćemo to sve skupa izvest
    Iva: I second that! Zaključila sam da ćemo sigurno bankrotirat, ali briga nas, ako može država, možemo i mi! I guess... :?: :oops:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jooooooj, maloj agresivki je jučer bio ročkas a ja nisam skužila, stoga ovim putem SVE NAJBOLJE i da nam i dalje budeš ovako dobra, lijepa, pametna i agresivna! :lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    a precjedničkom (kraljevskom) paru čestitke za još jedan uboden par karata!!! :D ne kužim kak ćete to izvesti, ali znam da će vam biti j..... zabavno! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    a precjedničkom (kraljevskom) paru čestitke za još jedan uboden par karata!!! :D ne kužim kak ćete to izvesti, ali znam da će vam biti j..... zabavno! :)
    Iva: hvala! a što se tiče toga kak ćemo to izvesti, moža bolje da se time hvalimo nakon što to sve preživimo! (zasad ide ok, uboli smo avio karte iz Londona za Eindhoven za 160kn za nas oboje. bog čuva budale, obviously... :D )
  • lesteslestes Posts: 959
    hvala :)

    čestitke i&m ;)
  • killroykillroy Posts: 739
    ehej, lestes, sretan ti rodjendan, sa zakasnjenjem!

    a vi, pajo i iva...ma jaoooooo....aaaaaaaa...joooooooj....ufffff....svaka cast :D
  • lesteslestes Posts: 959
    hvala!

    e da.. ja nikak da napišem da su mi majice predobre. pa budem sad. majice su predobre!! :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kao prvo da čestitam Ivi i Paji na kartama za London, što reći na to....MRAK, LUDILO, DELIRIJ 8-) !!!

    Samo još da napomenem da nema ženskih strukiranih majica sive boje tako da na vrijeme promjenite narudžbe ako ne želite unisex sivu majicu. Nadam se u ponedeljak da ću imati kompletnu cijenu i da možemo krenuti u realizaciju.
    Ja i Snih radimo na malim promjenama detalje na majici pa ćemo ih uskoro opet objaviti na forumu.

    pozdrav
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    eej ljudi mali gig u Londriii!! Aaa! pa to je zaaakooon! ajme i ja bi!! cestitam! :D

    ja s druge strane moram obznanit svekolikome puchanstvu da

    PRODAJEM moju KARTU ZA ROTTERDAM 13.08. :cry:

    ...sad radim punom parom i imam malo slobodnih dana koje cuvam manje vise za zadnje dane pisanja magisterija...tak da nis od mojeg koncertica tamo... pliz javite ak bi tko htio uzet to od vas domacih, pricekam par dana pa saljem dalje na fejsbuk i slichno. bila je general sale €68, row 7, seat 33.

    al u berlinu se svakako vidimo!! :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    shela wrote:
    eej ljudi mali gig u Londriii!! Aaa! pa to je zaaakooon! ajme i ja bi!! cestitam! :D

    ja s druge strane moram obznanit svekolikome puchanstvu da

    PRODAJEM moju KARTU ZA ROTTERDAM 13.08. :cry:

    ...sad radim punom parom i imam malo slobodnih dana koje cuvam manje vise za zadnje dane pisanja magisterija...tak da nis od mojeg koncertica tamo... pliz javite ak bi tko htio uzet to od vas domacih, pricekam par dana pa saljem dalje na fejsbuk i slichno. bila je general sale €68, row 7, seat 33.

    al u berlinu se svakako vidimo!! :D

    ja se nadam da ti se nitko neće javiti i da ćeš biti primorana ipak otići na koncert!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    haha puno fala na lijepim zeljama!!! :D
  • killroykillroy Posts: 739
    ajd kad se vec nude karte, imam i ja jednu 10c viska za Berlin, pa ako netko oce ili zna nekog tko treba, nek se javi...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Samo još da napomenem da nema ženskih strukiranih majica sive boje tako da na vrijeme promjenite narudžbe ako ne želite unisex sivu majicu. Nadam se u ponedeljak da ću imati kompletnu cijenu i da možemo krenuti u realizaciju.

    Iva: evo, ja sam svoju promijenila, a malo sam promijenila i tablicu da bude jasnije da curke koje naručuju sivu naručuju unisex varijantu, a da su samo plava i narančasta strukirane.

    još samo jurasica, shela i potatosica trebaju pregledati svoje narudžbe. ili ste to već učinile?

    killroy, ako hoćeš, možemo i na bugsima ponuditi tvoju kartu. reci ako bude trebalo, iako vjerojatno neće biti teško utopiti 10c kartu za Berlin ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ljudi, moj viki ima origigi ideju da na majicu bacimo par kockica... ono ne, kao da se zna da smo iz hrvatske, ne? :lol::lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    upisala sam se u tablicu jos prije par dana tenkx al sad sam promijenila majicu u plavu jer bi da je strukirana ;)
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    killroy, ako hoćeš, možemo i na bugsima ponuditi tvoju kartu. reci ako bude trebalo, iako vjerojatno neće biti teško utopiti 10c kartu za Berlin ;)

    hej, hvala na ponudi! Evo probati cu na pitu sad...pa ak ne ide, javim vam...zadnja solucija je iznajmit kamion i derat se po kvartu umjesto "krumpiraaaa".... "PJ kaaaarteeeee" :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    ljudi, moj viki ima origigi ideju da na majicu bacimo par kockica... ono ne, kao da se zna da smo iz hrvatske, ne? :lol::lol:

    Ajde daj te suglasnost za taj dio majice, Snih je također predlagao to jest napravio jedan prijedlog sa Cro kockicama, popodne ću objavit nale izmjene koje smo ja Snih napravili u globalu sve ostaje isto.

    Uzorak majice je u Dubrovniku samo je još moram vidjeti i da mi potvrde cijenu za tisak, vjerovatno oko 40 kn.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    ljudi, moj viki ima origigi ideju da na majicu bacimo par kockica... ono ne, kao da se zna da smo iz hrvatske, ne? :lol::lol:

    Ajde daj te suglasnost za taj dio majice, Snih je također predlagao to jest napravio jedan prijedlog sa Cro kockicama, popodne ću objavit nale izmjene koje smo ja Snih napravili u globalu sve ostaje isto.

    Uzorak majice je u Dubrovniku samo je još moram vidjeti i da mi potvrde cijenu za tisak, vjerovatno oko 40 kn.
    Onda cu ih kupit jos!!!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja bih ih isto naručila još ako će biti tako povoljne... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    NEWS
    Ukratko

    Dobio majicu sa digitalnim tiskom ali ne valja jer kod te tehnike nema bijele boje....shit!!

    Ali spasit čemo situaciju ništa ne brinite, našao sam jednu drugu vezu i to u Virovitici za sito tisak i sutra dobijam odgovore.

    Inaće 40 kn je bila samo cijena za tisak + majica, sad čekamo novu cijenu opet :cry:

    aaaaaa poludit ću!!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    NEWS
    Ukratko

    Dobio majicu sa digitalnim tiskom ali ne valja jer kod te tehnike nema bijele boje....shit!!

    Ali spasit čemo situaciju ništa ne brinite, našao sam jednu drugu vezu i to u Virovitici za sito tisak i sutra dobijam odgovore.

    Inaće 40 kn je bila samo cijena za tisak + majica, sad čekamo novu cijenu opet :cry:

    aaaaaa poludit ću!!!!

    UPDATE!

    Prenosim ono što smo Niko i ja jučer i danas istražili i dogovorili.

    Tisak kakav smo željeli nažalost nije moguć ili je eventualno moguć uz izuzetno skupe cijene.

    Optimalna varijanta je pronađena u vidu offset tiska u Zagrebu (Sesvetama).

    Da ne bi i tu bilo sve idealno, tri različite pripreme s bojama koje smo predvidjeli (za svaku boju majice posebno) iziskuju prilično velike troškove (više od 100 kn po majici - samo tisak). Zato predlažemo varijantu jedne pripreme (4-5 boja) za sve boje majica.

    Također, u pripremu je ubačen mali logo (croatian fans) pa bi bilo dobro da se svi očitujete o tome želite li ga na majici.

    Slijede slikice:

    narančasta

    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/Balthazar/?action=view&current=baltazar_orange_1.jpg

    plava

    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/Balthazar/?action=view&current=baltazar_blue_1.jpg

    siva

    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/Balthazar/?action=view&current=baltazar_grey_1.jpg

    Cijena ovakvih majica s tiskom bi otprilike bila (za 30 majica - više majica niža cijena):

    1. S 'cro' logom - 65 kn
    2. Bez 'cro' loga - 60 kn

    Ove cijene mogu neznatno varirati ovisno o količini i točnoj cijeni majica.
Sign In or Register to comment.