Pearl Jam in Zagreb!

1570571573575576860

Comments

  • snihsnih Posts: 1,052
    9. speed of sound

    Naći će se tu i obrada Coldplay-a! :lol::mrgreen: :ugeek: :o8-)
  • pajopajo Posts: 3,292
    8. supersonic

    I Oasisa! :mrgreen::mrgreen::lol:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, gle momci, fakat mi je žao, ali ovo STVARNO moram postat:

    http://www.twofeetthick.com/wp-content/ ... iesurf.jpg

    :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    Ima i jedna za Jurasicu, neki frajer u čarapicama (nadam se da Vikijev tele2 internet ovo podržava ;)http://www.twofeetthick.com/wp-content/ ... fskate.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ooo, a nije ni ed bez čarapica! pogledajte zadnju fotku http://jeansphotography.com/ed.htm :lol:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: ooo, a nije ni ed bez čarapica! pogledajte zadnju fotku http://jeansphotography.com/ed.htm :lol:


    A fakat mu treba jedan make over, ne mogu vjerovati da ga žena pušta ovakvoga van iz kuće :lol: :oops: :o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    ne mogu vjerovati da ga žena pušta ovakvoga van iz kuće :lol: :oops: :o

    LOL! :mrgreen::lol: Apsolutno se slažem, kakva je to žena?! :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Iva G. - ma ti si zakon! :) di ga nađe samo, a ne znam koji mi je, ona prosta riječ, ....zovniji!!! :) dobri su nam momci, a to čak mora priznati i muški dio ekipe... :lol:

    za onu fotkicu snimljenu s leđa - samo ću reći da nema nikakvih dokaza da je to netko koga mi svi poznajemo!!!

    nije da hvalim konkurenciju, ali ovaj internet radi pa eto, samo da kažem... a i dosta je povoljan ako nekoga zanima privatno... joooj, nadam se da ovo neće čitati netko s mog posla.... :roll:

    ja sam za roštilj, uvijek, tak da se zna...

    a šećer na kraju - dobit ćemo još jednog malog pj frika. postat ću teta - naime, sintija isto čeka bebicu pa se i tome veselimo!!! jeeeeee! :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nego, zaboravila zamoliti za novu pjesmicu... :) trebalo bi zapravo napraviti mailing listu pa slati svima čim netko čuje nešto novo...

    precjedniče, imaš li ti volje? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    nego, zaboravila zamoliti za novu pjesmicu... :) trebalo bi zapravo napraviti mailing listu pa slati svima čim netko čuje nešto novo...

    precjedniče, imaš li ti volje? :)

    Totali agri with šefica! :mrgreen: Odlična ideja!

    Bum se ja time pozabavil, čini mi se da već posjedujem većinu adresa, a kad vidim koje nemam obratit ću se dotičnima putem ovog foruma...

    Pa će da rabimo tu mailing listu za sve što nije primjereno da šeramo ovdje iz dobro nam znanih razloga...
  • lesteslestes Posts: 959
    jel mi može neko poslat unthought known? zeznuh se..misla sam da ju imam.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Po naređenju šefice krenuh sa izradom mailing liste i nakon temeljito provdenog istraživanja došao sam do zaključka da mi nedostaju samo 3 mail adrese. Radi se o tri štovane članice ovog visokog društva, i to o TV faci Ani Z, o boljoj sudijinoj polovici poznatijoj kao asfo, te o budućoj reprezentativki Brazila najpoznatijoj kao potato grill :D:mrgreen:

    Molio bih gore navedene da mi dostave svoje adrese elektronske pošte ili privatnom porukom ovdje ili u moj sandučić na đi-mejlu koji glasi na moje ime.prezime iliti mario točka prezime koje mami da me se zove pajo iliti paic :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jel ima netko mail od potatosice da mi posalje?
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Sorry na kasnom odgovoru, evo šaljem mail pa molim štovanog predsjednika da me doda na mailing listu... :)

    Čestitke asfo i Sintiji i veliko 'jeeeeeeeej' za buduće male pj frikove (ili frikuše)... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Sorry na kasnom odgovoru, evo šaljem mail pa molim štovanog predsjednika da me doda na mailing listu... :)

    Čestitke asfo i Sintiji i veliko 'jeeeeeeeej' za buduće male pj frikove (ili frikuše)... :D

    Bravo, bravo...u zadnji odnosno pravi čas :mrgreen:
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Hej, momci und djevojke...Long time no hear! ;)

    Nastupam sa svojim bendom na Demo Fest-u u Banja Luci, pa bih vas zamolio za 2 minute vremena da glasate za moj bend, koji se inace zove THE SYNERGY....poznato ime, zar ne!? ;)

    Evo linka:

    http://www.demofest.org/glasanje/bs/

    Nadam se da ce neko od vas i doci mozda da nas poslusa! Poslusajte i neke nase pjesme na:

    http://www.myspace.com/thesynergybosnia
    http://www.reverbnation.com/thesynergy
    http://www.facebook.com/pages/the-Syner ... 482?ref=ts

    Unaprijed zahvalan...
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • RijekaRijeka Posts: 801
    jos pj beba, jeeee :)

    cestitam svima!!
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Rijeka wrote:
    nego, unthought known je ova pjesmica koju je ed izveo neki dan?
    Ne, unthought known je ova koju smo mi nudili danas, a ed ju je izveo još prošle godine. Ova otprije nekidan je the end. ;)

    može meni ta pjesmica na mail? :) vidjela riječi na bagsima pa se još više pomamila, a vidim da nitko nije izreagirao na moje prijašenje molbe... :) hvala unaprijed

    nego, sretan svima, u hrvatskoj, dan državnosti!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    dreadis wrote:
    Hej, momci und djevojke...Long time no hear! ;)

    Nastupam sa svojim bendom na Demo Fest-u u Banja Luci, pa bih vas zamolio za 2 minute vremena da glasate za moj bend, koji se inace zove THE SYNERGY....poznato ime, zar ne!? ;)

    Obavio glasačku dužnost ;)
    pozdrav
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    može meni ta pjesmica na mail? :) vidjela riječi na bagsima pa se još više pomamila, a vidim da nitko nije izreagirao na moje prijašenje molbe... :) hvala unaprijed
    Iva: pa imaš na svom yahoo link na mjestašce gdje su sve nove stvari koje su iscurile :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: ej people, mi se pozdravljamo na idućih par dana. pozdravit ćemo vam shelu i Kings of Leon, a bome se potruditi i napisati report poslije koncerta u subotu! :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    jurasica wrote:
    može meni ta pjesmica na mail? :) vidjela riječi na bagsima pa se još više pomamila, a vidim da nitko nije izreagirao na moje prijašenje molbe... :) hvala unaprijed
    Iva: pa imaš na svom yahoo link na mjestašce gdje su sve nove stvari koje su iscurile :)

    ahaaaa?!?! ma seljančura nisam skužila link, ali ok!

    lijepo se zabavite, pazite kaj delate i uživajte na KOL!!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    "Ben, the two of us need look no more..."

    totalno zaboravio na ovu poveznicu PJ-a i Michael Jacksona...

    za jurasicu: Jeff je kao klinac plakao na tu stvar ;)

    http://www.twofeetthick.com/2009/06/mic ... l-jam-too/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: ej, evo nas iz super simpa Berlina, sutra je KOL, a prije toga idemo popit neku cugicu u neki Beach Bar (go figure, beach bar u Berlinu :lol: ). samo smo se htjeli javit da vam kažemo da evo držimo nečije PJ karte u rukama!!! :lol: ima ih tri i super su! :mrgreen: dakle, kome je Shela kupovala karte, ne brinite na sigurnom su (ako ih ne maznemo, he, he, he :P )
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    I&M: ej, evo nas iz super simpa Berlina, sutra je KOL, a prije toga idemo popit neku cugicu u neki Beach Bar (go figure, beach bar u Berlinu :lol: ). samo smo se htjeli javit da vam kažemo da evo držimo nečije PJ karte u rukama!!! :lol: ima ih tri i super su! :mrgreen: dakle, kome je Shela kupovala karte, ne brinite na sigurnom su (ako ih ne maznemo, he, he, he :P )


    Na trenutak ste me trznuli sa kartama, u sekundama su mi proletila pitanja ...kakve karte, u rukama, kako ja nemam karte u rukama, gdje su moje karte?? :lol: :oops: Sve ove dana govorim kako moram posložiti sve papire, karte avionske za turneju da provjerim da li je sve posloženo kako treba i nikako da to uradim...ljen sam :?
    U svakom slučaju zabavite se ispitajte teren pa će te nam javit što je must see u Berlinu jer imamo 2/3 dana prije koncerta razgledavanje.
    KOL večeras...super, a mene frend večeras vuće na neki party u gradu, moš mislit zaspat ću prije ponoća :shock:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Samo par riječi o koncertu jučer...

    Frajeri razvaljuju, to je sigurno, zvuče nevjerojatno uvježbano i apsolutno jednako kao na albumima, čovjek ima stvarno izvrstan glas i u svakom slučaju ih vrijedi čut jer su izrasli u vrhunski bend...
    Svirka je trajala nekih sat i 45 i otprašili su sve standardne hitove sa zadnja 2 albuma i pokoju stvar sa prva dva. Naravno, Sex on Fire je uzrokovao sveopći haos u dvorani, a Use Somebody totalni sing-a-long...meni osobno su higlightsi bili On Call i zatvaranje koncerta sa Black Thumbnail koji je totalna razvaljotka...

    Ono što je malo falilo je taj neki osjećaj rock koncerta, a manje rock spektakla...if you know what I mean... :mrgreen:
    Naime već kad vidiš tu savršenu dvoranu izgrađenu od strane mobilnog operatera, sa pokretnim stepenicama i sjajnom njemačkom organizacijom, hrpom fast foodova i svih ostalih goodiesa, pa kad unutra vidiš ekipicu u corporate ložama kako lagano šankira sa koktelčićima i đuska si na mjuzu, pa kad vidiš njihov vrhunski stage sa vrhunskim video doživljajem i još svuda oko sebe hrpu švaba koji su stvarno OK, ali nekako dosadnjikavi, malo ti zafale neke stvari...tipa kad naši momci ulete na svoj spartanski uređen stage pa te razvale u prve 3 stvari tak da ne znaš di ti je glava, a di guzica... :mrgreen:

    Sve u svemu, KOL je top svjetski bend, ali sigurno bi ih bio još puno veći gušt čut u nekom malo intimnijem okruženju...ili barem s hrpom ostalih frikova oko sebe... :oops:
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    malo ti zafale neke stvari...tipa kad naši momci ulete na svoj spartanski uređen stage pa te razvale u prve 3 stvari tak da ne znaš di ti je glava, a di guzica... :mrgreen:
    Iva: e, ovo sam ja htjela reći, samo sam ja mislila napisati da je falilo ono kad naši momci dođu pa te već od prve stvari odnesu sa sobom ko neki uragan...ali se moj hubby toliko elokventnije izrazio ;):lol:
    osim toga bilo super, onak' besprijekorna svirka :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    mislim da je jasno da ste htjeli reci kako su vam prifalili nasi momci :mrgreen:
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Trebalo mi par dana da dođem k sebi i rezimiram dojmove dva InMusic festivalska dana! ;)

    Kao prvo organizacija: ocjena 4 - što se tiče klope, cuge, WC-a, informacija... sve je šljakalo ko po špagi i nije bilo nikakvih čekanja... jedina zamjerka ide organizaciji nastupa drugog dana jer je satnica na Nokia stageu (2. stage) kasnila i do dva sata, dok je prvog dana sve štimalo u minutu!

    Publika: oba dana po 15 - 20.000 - respektabilno, bez nereda, ekipa vrlo pristojna, a opet raspoložena za pjevanje i tulum

    Razglas: glavni stage - 5, Nokia stage - 3 (preslabi razglas i na nekim svirkama dodatni problemi s ton majstorima)

    Vrijeme: super (iako je prognoza bila dosta upitna, nije bilo ni kapi kiše)

    A sad malo o onome što se gledalo i slušalo (kronološki):

    1. dan:

    Kawasaki 3p - prvi bend i super uvod (cca. 300-tinjak ljudi na 2. stageu) - bili veseli i razigrani, svirali nekoliko stvari s novog, odličnog albuma :)

    Lilly Allen
    - optimistična, s dobrim bendom, vrckava, sve u svemu zabavno (još uvijek malo prerano, pa ljudi nije bilo previše)

    Hatebreed (Metal stage) - pogledao dvije-tri stvari - prebrutalno za moja uheca :D

    Kraftwerk - zanimljivo, a osim toga ne znam kaj bi rekao, osim da su četiri kipa bila na stage-u jedva se pomičući i da su imali odlične filmiće na video-wallovima - ko voli tu glazbu bilo mu super, a meni malo dosadnjikavo (a i volim živu svirku ;) )

    Yeah Yeah Yeahs - najočekivaniji nastup prvog dana za mene. Bilo cca. 3 - 4.000 ljudi. Ostao pomalo neispunjen. Činilo mi se da su oni solidno svirali, ali je razglas bio pretih (a stajao sam ispred mix pulta), a i ton majstorski posao nije obavljen kak treba. Sve je rezultiralo prosječnim nastupom i reakcijom publike. A toliko sam više od tog nastupa očekivao! :(

    Franz Ferdinand - očekivanja nisu bila prevelika. Prvi album sam preslušao nekoliko desetina puta, ali ih nakon toga gotovo uopće nisam slušao. Kad ono... najbolji nastup na festivalu. Sjajan razglas, odlično usviran i raspoložen bend, puno dinamike, koloplet novih stvari starih hitova... podilaženje publici, ali ne pretjerano! Pravi majstori, očigledno su u prošlih par godina dobro ispekli zanat! :):):)

    2. dan:

    Editors
    - drugi najočekivaniji nastup. Prerano svirali, ljudi bili još umorni od prvog dana, pa tako i ja. Dobro svirali, ali zbog specifičnog neodarkerskog zvuka i nepristupačnosti prema publici, a što je rezultat stava, nisu baš idealni za festivale. Sve u svemu solidan nastup, ali bi ih puno radije gledao na nekom solo koncertu, u i intimnijem manjem prostoru.

    Antenat - hrvatski bend koji, iako relativno nepoznat, ima veliku bazu fan-ova. Sviraju nešto između reggae-a, ska i takvih muzika. Super usvirani, s dobrim pjesmama - jedan od najboljih nastupa drugog dana! :):)

    Sargent Garcia - karipski zvuk, lagani ljetni đir. Idealno za umornu ekipu još od prvog dana. Solidno!

    Anthrax - bedreničari pržili po old-school metalu, uz puno publike. Fora. :) Jedina zamjerka što je pucao razglas. :(

    Moby - zatvarač festivala. Vrlo dobar nastup, uz malo lošiji sound nego na FF-u. Publika glasna i raspoložena. :)

    Sve u svemu, uživao sam i dobro se proveo. Trebalo mi dva dana da se odmorim kako spada!

    Ukupni dojmovi - jako dobri! :):)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Momci rencezije su vam super, mogli bi pisati i za neke music novosti ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    Rijeka wrote:
    mislim da je jasno da ste htjeli reci kako su vam prifalili nasi momci :mrgreen:
    great avatar..i have 5 of them...
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
Sign In or Register to comment.