Pearl Jam in Zagreb!

1574575577579580860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Preslušavam Fixera...sviđa mi se, ne bi rekao da je ovo tipična PJ pjesma ipak volim malo žešči ritam, na trenucima gdje pjeva yeah, yeah, yeah malo mi baca na pop verziju :? , text mi je ful pozitiva.
    Od svih pjesama još čekam something more :P
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Svaka čast Niko i Davore, majice su odlične! :) Upisala sam se u tablicu jerbo must. have. pregenijalne. t-shirts.

    Nisam uspjela izdržat u neslušanju pjesama do izlaska albuma pa mi se tak cijelo jutro vrti The Fixer. Malo popasto zvuči, ali je baš cheery-uppy i zato super. :mrgreen:
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    Upisah se za dvije majice...jel se vidi?
    Nego, sta cure ne vole naracastu? Ja sam jedina uzela...

    ma lijepa je i narančasta ali su mi ove dvije malo ljepše? a kako to da ti ne voliš sivu? :)
    Ne ide mi nikako ta "boja"...ne stoji mi, ne svidja mi se...ne znam... crno ili bijelo, ne sivo..ili bilo koja druga boja. stoga, plava i naracasta za mene. a cemo bit lijepi i opet s najkul majicama :))
    Bravo, Niko!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pjesmica mi je onak... ko da to sviraju fu fajtersi... nadam se ipak nekim žešćim i dubljim stvarima, a ako ne, bit će i ovo ok! daj šta daš! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    što se tiče majica, bila sam u print studiu u slovenskoj i mnogo komplicirano mi je to sve ispalo... trenutno imaju samo crne i bijele majice ( i to samo S i M, a ostale brojeve će dobiti za tjedan dana), a naše bi primili samo ako bi pristali da nam vrate neke škart majice jer u printanju ne ispadne sve dobro pa neke moraju škartati pa im je to nezgodno kad netko dofura 10 svojih majica, a oni mu vrate npr. 8.
    cijena je tak-tak - različita za M i Ž, te za bijele vs crne odn. neka druga boja (ženske su naravno skuplje, krvi im se napijem!!!)

    daklem:

    *bijela M (obostrani print - 129 kn/ jednostrani print - 79 kn)
    bijela Ž (obostrani print - 149 kn/ jednostrani print - 99 kn)
    crna M (obostrani print - 189 kn/ jednostrani print - 109 kn)
    crna Ž (obostrani print - 209 kn/ jednostrani print - 129 kn)

    *naše majice - 20% popusta na gore navedene cijene

    *ako naručimo više od 50 kom - 20% off, ali ako je to jedna boja - to se da ispregovarati (moja subjektivna ocjena :) )

    nadam se da ima i boljih opcija...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    jurasica wrote:
    što se tiče majica, bila sam u print studiu u slovenskoj i mnogo komplicirano mi je to sve ispalo... trenutno imaju samo crne i bijele majice ( i to samo S i M, a ostale brojeve će dobiti za tjedan dana), a naše bi primili samo ako bi pristali da nam vrate neke škart majice jer u printanju ne ispadne sve dobro pa neke moraju škartati pa im je to nezgodno kad netko dofura 10 svojih majica, a oni mu vrate npr. 8.
    cijena je tak-tak - različita za M i Ž, te za bijele vs crne odn. neka druga boja (ženske su naravno skuplje, krvi im se napijem!!!)

    daklem:

    *bijela M (obostrani print - 129 kn/ jednostrani print - 79 kn)
    bijela Ž (obostrani print - 149 kn/ jednostrani print - 99 kn)
    crna M (obostrani print - 189 kn/ jednostrani print - 109 kn)
    crna Ž (obostrani print - 209 kn/ jednostrani print - 129 kn)

    *naše majice - 20% popusta na gore navedene cijene

    *ako naručimo više od 50 kom - 20% off, ali ako je to jedna boja - to se da ispregovarati (moja subjektivna ocjena :) )

    nadam se da ima i boljih opcija...

    A i pitanje je koja je to vrsta otiska. Koliko ja znam oni imaju obični otisak - nema veze koliko boja (pretpostavljam da je to taj u cjeniku) - i taj ne bih preporučio nikome (jedino kad bih baš nekome želio učiniti nešto nažao :twisted: )
    Drugi otisak je tzv. flok, ali brijem da je on za ovakvu sliku neostvariv, a i cijena bi bila paprena, ako bi se ipak na neku čudnu foru to dalo izvest.

    Mislim da će se, ako želimo kvalitetan otisak morati ići na nešto kao što je bilo na Vegeti (iako se otisak isto nije baš pokazao kao kvalitetan).

    Hm...

    I svakako preporučam da se bez obzira gdje će se tiskati napravi jedan probni otisak (ipak je u pitanju preko 30 majica, a to nije šala).

    Imamo mi neku firmu s majicama u Sesvetama i prošli tjedan smo sebi tamo kupovali (partneri firme u kojoj Ljubica radi). Majice su im kvalitetne i jeftine, imaju razne boje, ali teško da bi se mogla ispoštivati baš ovakva narudžba. Mi bi možda mogli pitati kojih boja u kojim veličinama imaju, pa u skladu s time napraviti narudžbu. Također ti tiskaju isto tu negdje u blizini pa bi mogli provjeriti uvjete tiskanja. I tak...
  • snihsnih Posts: 1,052
    E, da... i mi se upisali! ;)

    I da... sram vas bilo kaj niste ukalkulirali male ljude! :P
  • snihsnih Posts: 1,052
    O pjesmici bih htio reći da sam totalno i apsolutno afirmativno subjektivan i time se ponosim! :):mrgreen:

    Zato je meni pjesmica vrlo dobra, čak odlična - iako je popistična i keći, ipak je i prilično dinamična, a ima i određenu nabrijanost. Tekst mi je lijep.

    Ja jednostavno toliko želim da to bude dobro, pa mi onda i je (koliko je to realno, videćemo)! :D

    Inače sam vrlo kritičan, ali u ovom slučaju to jednostavno ne mogu biti (barem ne još - ima vremena)! :)

    A ti jurasice mojne mi tu njatke kao ono fu fajtersovska stvar i te lire! :P :mrgreen:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Imat čemo rješenje i za male ljude ;) ja Marku moram napraviti par komada :lol: a bogami i za Janu, čak sam i Ivi ponudio jednu :shock:

    ali ovako da vas obavjestim o novostima što se tiće majica:

    Dobio sam katalog od prve ruke za veleprodaju u Hrvatskoj, znaći najniže moguće cijene koje postoje, a možda čak i rabat na to. U katalogu ima toliko majica da ne znaš što bi prije naručio, ukratko majice bez tiska stoje od 17kn + pdv 150g majica do ful šminkerskih (sa bijelim rubovima na rukavima i koletu) koje su 33kn +pdv
    Muške / unisex 190 g kvalitetna majica dođe 24kn svih boja: orange, sky blue i mouse grey (koja je super btw imam jednu baš od tog dobavljaća, nije bljeda siva nego lijepa antracit siva boja)
    Bijele majice su najjeftinije ali s obzirom da njih nemamo nečemo ih ni računati, samo color koji je jednak za sve boje.
    Kod ženskih modela ima za birati; strukirane majice, na V kolet, široki, normalni, bez rukava itd. Cijene tih ženskih majica su 20/22 kn. Ima Orange i Sky Blue ali nema sive boje tako da tu će te morati malo kombinirati sa unisex majicama kod sive boje.

    E sad da bi dobili ove jeftine cijene moramo ići preko moje prijateljice koja inaće radi dosta sa majicama i može od svog dobavljaća dobiti popuste i ostalo, ona može naručiti bilo koju količinu.

    Što se tiće tiska; Flok ispada jer je nemoguće na ovom dizajnu to izvesti.
    Sito tisak također je zahtjevan jer se radi o 3 različite pripreme za 3 podloge, mogli bi raditi samo jednu pripremu to jest samo jedan dizajn za sve 3 boje ali to onda nije fora
    I na kraju ostaje Digitalni tisak, to je navodno prilično nova tehnika za tekstil i trebao bi dobiti jedan uzorak kroz 2/3 dana da vidim kako to izgleda.
    Digitalni tisak bi trebao biti dobar i puno jeftinji od ostalih i količina kod njega nije bitna kao kod sito tiska.

    Ta ista moja prijateljica koja je prije radila u Print Studiju će nam vjerovatno srediti i cijenu za tisak kod njih tako da bi mogli dobiti sve majice u pola cijene nego da idemo normalnim kanalima.

    Strpite se još koji dan i dobit ću sve informacije i cijene, nemoj te ih više ništa pitati i tražiti da ne bi ova veza propala :roll:


    A što sam vas upeglao!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas sam preslušavao po milion puta The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some ...itd

    and my vote goes to GOT SOME :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Strpite se još koji dan i dobit ću sve informacije i cijene.
    Iva: Bravo Niko, opet! Stvarno ti u potpunosti imamo zahvalit za te majce - od početka do kraja. ;) Ja ujedno mogu obećati vrlo čvrsto da neću ništa raditi po tom pitanju jer evo već drugi dan ne radim ništa uopće jer su me tako ukočila leđa da se ne mogu dići iz kreveta. :(

    Da odmah iskoristim priliku za ostale reakcije:
    1. - 'transkriptu' riječi The Fixera ne nalazim zamjerke, jedino ne kužim zakaj će iskopat grob jer meni to ni u kojem kontekstu ne uspijeva bili fora...Edvardu očito da :)
    2. - The Fixer mi je fora, kao što svi rekoste, vesela. Nije mi baš jako PJ-asta, ali netko je na Bugsima dobro primijetio da se to zove sjajan band kad nakon toliko godina još možeš biti nov. Zasad mi se čini da će Backspacer možda nalikovat Tenu na način da će tek cijeli album činiti cjelinu...we'll see...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Danas sam preslušavao po milion puta The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some ...itd

    and my vote goes to GOT SOME :lol:

    iksić
  • pajopajo Posts: 3,292
    U tablicu za majice skroz desno na kraju dodani su i "mali ljudi"...
    http://spreadsheets.google.com/ccc?key= ... MOcflTHINg
  • killroykillroy Posts: 739
    LOLOL!

    Super je intervju. A jadan Eddie, nema valova u Seattlu, pa ceka tanker da prodje da mu napravi valove :D

    Fixer mi se svidja jer je jako pozitivna i nekak opustena stvar.
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    O pjesmici bih htio reći da sam totalno i apsolutno afirmativno subjektivan i time se ponosim! :):mrgreen:
    Zato je meni pjesmica vrlo dobra, čak odlična - iako je popistična i keći, ipak je i prilično dinamična, a ima i određenu nabrijanost. Tekst mi je lijep.
    Ja jednostavno toliko želim da to bude dobro, pa mi onda i je (koliko je to realno, videćemo)! :D
    Inače sam vrlo kritičan, ali u ovom slučaju to jednostavno ne mogu biti (barem ne još - ima vremena)! :)

    Ovo gore sve potpisujem... :mrgreen:

    A kaj fali fu fajtersima...a, a?!?! :mrgreen:
  • snihsnih Posts: 1,052
    Samo da se zna - od jučer u 9 ujutro je The Fixer na 'majspejsu' poslušana ovoliko puta:

    Total plays: 17,329,562 :) :shock: :?: :!: :?: :shock: :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    snih wrote:
    Samo da se zna - od jučer u 9 ujutro je The Fixer na 'majspejsu' poslušana ovoliko puta:

    Total plays: 17,329,562 :) :shock: :?: :!: :?: :shock: :)

    je li se to računa skavi klik na PLAY jer samo ja sam je kliknuo 64 puta...barem ili je to po IP adresi ili kako se to već zove?? :?

    Sad idem opet klikat :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sad sam štopao, preko 200 klika u 3 minute ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kaže Mike da su ukupno snimili 22 stvari i da bi se u sljedecih 6 mjeseci mogao desiti i neki EP sa preostalim stvarima :shock:...I kaze jos da je Fixer Mattova stvar...
  • killroykillroy Posts: 739
    Hm...zanimljivo...nikad mi Mattove stvari bas nisu bile nesto napete...al Fixer mi je bas super. Ono...bas za more i sunce i kupanje...
    22 stvari...wow...sto su stariji to su produktivniji. Sve mi se cini da bi oni mogli Neil Youngovim stopama.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Danas sam preslušavao po milion puta The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some, The Fixer, Got Some ...itd

    and my vote goes to GOT SOME :lol:

    moram se složiti s tobom! CARE!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Kaže Mike da su ukupno snimili 22 stvari i da bi se u sljedecih 6 mjeseci mogao desiti i neki EP sa preostalim stvarima :shock:...I kaze jos da je Fixer Mattova stvar...

    matt mi je tak i tak najmanje simpatičan.... zapravo, on mi jedini nije simpatičan i nadam se da će otići skupa sa saundgardenom obzirom da se sad opet okupljaju! bože, ne znam od kuda ove negativne emocije...

    @prva dama - želim ti da se leđa otkoče da možeš počet čagati na novi singl! :lol:

    @precjednik - fu fajtersi su slatki, ali ono, meni se čine neozbiljni... kvalitetnija verzija blinkxxx (neki broj) :P
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    matt mi je tak i tak najmanje simpatičan.... zapravo, on mi jedini nije simpatičan i nadam se da će otići skupa sa saundgardenom obzirom da se sad opet okupljaju! bože, ne znam od kuda ove negativne emocije...
    Iva: baš, otkud?!? :) pa Matt je baš onak' dobrica čini mi se...
    jurasica wrote:
    @prva dama - želim ti da se leđa otkoče da možeš počet čagati na novi singl! :lol:
    Iva: thnx! danas malo hodam i opet mogu normalno disati, bez da me presječe svaki put kad se okuražim na takav bezobrazluk! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    @precjednik - fu fajtersi su slatki, ali ono, meni se čine neozbiljni... kvalitetnija verzija blinkxxx (neki broj) :P

    Da slatki, da blink...pa ja ću poludit! :x :mrgreen:

    Gle, istina je da je Dave teški zahebant i da taj njegov bendić nije baš nešto predubok :)...ali ne mreš ne cijenit tipa koji je top svjetski drummer i onda uzme đitru u ruke i napiše i otpjeva par poprilično dobrih albuma sa hrpom poprilično dobrih skladbi...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mike se raspricao:
    http://www.twofeetthick.com/2009/07/mik ... -mountain/
    Opet par cool informacija o novom albumu...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    jurasica wrote:
    @precjednik - fu fajtersi su slatki, ali ono, meni se čine neozbiljni... kvalitetnija verzija blinkxxx (neki broj) :P

    Da slatki, da blink...pa ja ću poludit! :x :mrgreen:

    Gle, istina je da je Dave teški zahebant i da taj njegov bendić nije baš nešto predubok :)...ali ne mreš ne cijenit tipa koji je top svjetski drummer i onda uzme đitru u ruke i napiše i otpjeva par poprilično dobrih albuma sa hrpom poprilično dobrih skladbi...

    pa nemoj se sada uzrujavati... posebno me boli kad se precjednik uzrujava... nego, samo sam htjela reći da mi fixer nije na standardnoj PJ razini, malo je soft i shallow... taman za širu masu... fu fajtersi su meni super i ispričavam se na usporedbi s blinkxxxx (to fakat nije bilo u redu, iako sam napisala da su FF kvalitetniji) ali ne mrem sada tražiti neku dubinu i viši smisao u njihovim stvarima... ok? :)

    moram sad ići jer će mi tonka pojesti laptop! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    pa nemoj se sada uzrujavati...

    Ma nema beda šefica...ja uvijek za raspravu, polemiku i izmjenu mišljenja o glazbi...nikad dosta toga :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Recenzija Fixera, ali TFT style (koji luđaci :mrgreen:) :
    http://www.twofeetthick.com/2009/07/jr- ... the-fixer/
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: zabravih reći nešto o riječima The Fixera. jeste li primijetili da je riječ opet malo o 'nabrajalici'? dakle, šanse da naš Edvard bude znao reproducirati riječi točnim redoslijedom su stvarno velike. NOT! :lol:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    the fixer mi se ful sviđa. ja jako volim pop. :mrgreen:
Sign In or Register to comment.