Pearl Jam in Zagreb!

1571572574576577860

Comments

  • RijekaRijeka Posts: 801
    great avatar..i have 5 of them...

    5 avatars or posters? :mrgreen:

    One for each show maybe? :D
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Trebalo mi par dana da dođem k sebi i rezimiram dojmove dva InMusic festivalska dana! ;)

    A kaj je sa N.E.R.D. i Trickyem, to nisi sluš'o, a, a?! :mrgreen:...kakva diskriminacija hip-hop pokreta... :roll: :mrgreen:


    Inače si nam baš fino sve to opisao i baš se nasmijah čitajući detaljnu analizu svega, od razglasa do vremenskih prilika... :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Baš nam je bilo više nego fino u deutsch prijestolnici...

    Ugošćeni smo vrhunski od strane MBA postdiplomantice, buduće top menadžerice, svima nam znane ljubiteljice star warsa i dobre glazbe, naše gore list berlinčanke zvane shela...u 5 zvjezdica apartmentu u uber-ultra-cool kvartu Prenzlauer Berg u srcu istočnog berlina...

    Jedino nam žao što nam je domaćica baš u ponedjeljak polagala svoj zadnji ispit (koji je naravno razvalila) pa smo ju na kraju vidjeli ne onoliko koliko smo htjeli, ali dobro, ipak je zadnju veče pala jedna manja (čitaj cca 3-4 sata, što je za dalje spomenute stvarno manja :lol: )) runda razgovora ugodnih (čitaj: super brzog brbljanja o 17 tema istodobno :mrgreen: ) od strane nadaleko poznatog dua iva&iva...u kojoj sam ja narafno glumio statista (čitaj: nogomet na big screenu uz hladnu, svima omiljenu tekućinu zlatne boje...koju btw švabi doživljavaju doslovno kao vodu...naime u ovih smo 5 dana vidjeli nebrojeno mnogo primjera berlinčana svih dobi kako ispijaju istu dok šetaju ulicom, trče na metro, sjede u parku ili trče u zagrljaj voljenoj osobi noseći, naravno, 2 smeđe boce od 0,5 l u rukama :mrgreen: )

    Inače, Berlin je apsolutno fascinantan grad! Nekako ne osvaja na prvi pogled kao tipa Pariz ili Rim gdje imaš hrpu nekih opće poznatih ili povjesnih građevina i stvari koje te odmah oduševe...ovdje tek nakon što obiđeš više dijelova grada i malo se bolje upoznaš skužiš da se radi o hebeno ogromnom i modernom metropolisu koji je u zadnjih 50-60 godina proživio valjda koliko drugi u više stoljeća...sve u svemu preporučujemo svima da ga posjete...a gle how convinient, igrom slučaja se sredinom kolovoza nazire jedna zgodna prilika da ga se posjeti... :D

    Eto, udavih...a sutra se radi...odosmo spavat...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ostadosmo bez premijera kako stvari stoje, i bez potencijalnog predsjednika

    tuzan dan za svih skupa, fascinantan je nacin na koji odlazi. Nakon svega sto je sa svojim stranackim lumenima skuhao, neposredno pred (vjerojatno) najtezi period financijske krize u HR, covjek je tiho i neprimjetno oprao ruke. I to u hladnoj vodi, cak ni sapun nije koristio. Ali stranacki misevi ponosno ostaju na brodicu, cupkajuci u ritmu posljednjeg valcera. A komandant data je otplovio u noc :)

    klasicna hrvatska prica.
    Death or glory!

  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sretan rodendan nasoj prvoj dami zelim, nadam se da ce se dostojno proslaviti, recimo nekim burek specijalitetima :)

    Hawaii poster i majica su mi bas fora :)
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Sretan rodendan nasoj prvoj dami zelim, nadam se da ce se dostojno proslaviti, recimo nekim burek specijalitetima :)
    Iva: hvala! :) evo baš smo dostojno proslavili s našim nećacima pa nam je stan trenutno u totalnom kaosu! :lol:
  • snihsnih Posts: 1,052
    Priključujemo se čestitkama dragoj Ivi uz kompoziciju... :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Priključujemo se čestitkama dragoj Ivi uz kompoziciju... :)
    Iva: hvala! :)
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    Rijeka wrote:
    great avatar..i have 5 of them...

    5 avatars or posters? :mrgreen:

    One for each show maybe? :D
    posters, of course,,avatar,,is my greek pearl jam flag,,u will see it in all 4 european concerts..
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • killroykillroy Posts: 739
    Hej Iva, Sretan rodjendan s malim zakasnjenjem!

    Ljudi, jesmo za neki meetup skoro? Ovih dana je vrijeme i ovak i onak u banani ko i drzava, ali mozda u nekim skorim sljedecim vikendima?

    11. ili 12. npr. ?

    danas sam sanjo nesto sta bi se moglo klasificirat ko nocna mora. Sanjo sam da sam zakasnio na koncert u Berlin zbog poslovnih obaveza... yeah, right...nema sanse jer bi u stvarnosti dao otkaz... :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    Hej Iva, Sretan rodjendan s malim zakasnjenjem!
    Iva: hvala!
    killroy wrote:
    Ljudi, jesmo za neki meetup skoro? Ovih dana je vrijeme i ovak i onak u banani ko i drzava, ali mozda u nekim skorim sljedecim vikendima?
    11. ili 12. npr. ?
    mi smo nekak' htjeli ovaj vikend, ali imaš i pravo, vrijeme je fakat čudnovato. idući vikend smo slobodni 12-og, a zauzeti 11-og
    killroy wrote:
    danas sam sanjo nesto sta bi se moglo klasificirat ko nocna mora. Sanjo sam da sam zakasnio na koncert u Berlin zbog poslovnih obaveza... yeah, right...nema sanse jer bi u stvarnosti dao otkaz... :D
    teški LOL! :lol:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Bok,

    Ima li tko mozda empetrice ovih novijih kamenkovih pjesama? (one koje se mogu kupiti u download sekciji) znam da sam ih imao ali pojma nemam gdje se nalaze. Na racunalu nisu.

    Pa ako netko ima pri ruci, nek mi po mogucnosti sibne mail :)


    Hvala, i nadam se da ova admin power banda ne prica hrvatski, bar ne tecno.
    Death or glory!

  • shelashela Posts: 657
    alo svima!
    eto da se konachno opet malo (po)javim :)
    odglasala za druga dredisa i bend mu. sretno!
    od ive i paje ste vec culi kak je bilo na kol. solidno solidno, Caleb ima super glas! totalno drukciji na svakoj stvari a opet cool, dosta bluesy na momente - mrak! svirka isto uzorita ;)
    al da, iako su se dosta i zahvaljivali i sl. klasika, fali to malo "neshto" sto nasi momci imaju (i zgleda nitko drugi lol :D)
    pored toga sam vam gotova s ispitima i sl. i sad jos "samo" magistarski za napisat :D
    jedva cekam da se vidimo 15.8.!! :)
  • shelashela Posts: 657
    e da pozabih - cestitke ljubici, snihu i janku!! :D
  • shelashela Posts: 657
    e ovo mi je fakat mrak stvar i bila je super na konceratu!

    http://www.youtube.com/watch?v=T8AvtYJDBoA&NR=1
  • snihsnih Posts: 1,052
    edited July 2009
    shela wrote:
    e ovo mi je fakat mrak stvar i bila je super na konceratu!

    http://www.youtube.com/watch?v=T8AvtYJDBoA&NR=1

    Složio bih se - o mrakoći stvari, zato što ne mogu posvjedočit o koncertnoj izvedi jerbo je ne vidjeh. Osim nje, ja jako volim još Crawl i Manhattan sa zadnjeg albuma. Ostale pjesme su mi tak-tak, osim Sex on Fire koji je ultimativni megahit! Također su Closer i Crawl najžešće pjesme na albumu.
    No, čini mi se da su se od zadnjeg albuma počeli profilirati kao rock-boy band. Pogledajte izbor singlova sa zadnjeg albuma (Use Somebody, Revelry i Notion), pa spotove, a pogotovo za Notion... :(
    Zato me baš zanima da mi ekipa koja je bila na koncertu kaže koliki postotak publike su sačinjavale mahnite tinejđerke? :mrgreen:
    Ako sve to zanemarim, radi se o odličnom bandu: meni su najdraži albumi: Youth & Young Manhood (prvi, dok su još bili vrlo mladi, a već obrasli i kosmati :) ) i Because of the Times (predzadnji, s fenomenalnim pjesmama). :)
    Post edited by snih on
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    No, čini mi se da su se od zadnjeg albuma počeli profilirati kao rock-boy band. Pogledajte izbor singlova sa zadnjeg albuma (Use Somebody, Revelry i Notion), pa spotove, a pogotovo za Notion... :(
    Zato me baš zanima da mi ekipa koja je bila na koncertu kaže koliki postotak publike su sačinjavale mahnite tinejđerke? :mrgreen:
    Ako sve to zanemarim, radi se o odličnom bandu: mani su najdraži albumi: Youth & Young Manhood (prvi, dok su još bili vrlo mladi, a već obrasli i kosmati :) ) i Because of the Times (predzadnji, s fenomenalnim pjesmama). :)

    Slažem se sa starijim kolegom oko činjenice da su si (ili im je netko drugi) usmjerili karijeru ka široj publici koja s obzirom na njhov appeal, ali i način na koji rade spotove i promociju, neminovno donosi sa sobom i boy band sindrom koji opet neiminovno donosi tisuće vrištećih curica/djevojaka/žena...muškaraca... :mrgreen:
    Ono što stvarno ne mogu procijeniti je što oni misle o tome...naime nekoliko sam ih puta čuo da govore kako žele da ih sluša što više ljudi, kako im je super što pune arene i kako all in all nakon što par godina nitko nije čuo za njih sada uživaju u cijeloj stvari...ali baš sam danas od nekoliko ljudi koji su ih gledali na različitim mjestima po svjetu čuo da je frontmen svaki put bio angry na publiku na koncertu koja je došla čut 2 stvari što opet govori da možda i ne uživaju u činjenici da napune dvoranu od 20.000 ljudi od kojih je 2 trećine došlo čuti 2 stvari...

    Na berlinskom showu čak i ne mogu reći da je vrvilo od curica koje vrište, ali ono što sam već rekao, cijeli feeling da su huge band i da ih slušaju baš svi je svakako bio prisutan...

    Iva: evo npr. iza nas jesu bile tri vrišteće curice, ali do nas je npr. bio jedan posvađani gay couple i momci su, kao što smo pajo i ja bili predvidjeli još od početka koncerta, bili ljuti jedan na drugoga sve do Sex on fire, kad su se pomirili. :D bit će da je to njihova stvar... ;)
    okolo je bilo svakojakih ljudi - parovi, mlađi ljudi, neke starije tete, svih vrsta fanova je bilo. a viđeno je i par ljudi (osim nas :D ) u PJ majicama. ;)
  • shelashela Posts: 657
    hm. a da, istina malo jesu postali blazi u usporedbi s prethodnim uradcima.
    al mahnita tinejdzerka kakva jesam, jos uvijek mi je sve to ok :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: inače, samo da znate da su Niko i Iva uspješno završili predstavljanje svojih proizvoda u Portugalu (kažu moji špijunski izvori ;) ), ali za ovdašnju je priču važnije da imam i foto dokaze da je Niko ispravio prethodnu pogrešku kad je intervju za TV dao bez PJ majice te da se sad s počasnim konzulom RH u Portugalu slikao u PJ majici (bandwagon)! :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: inače, samo da znate da su Niko i Iva uspješno završili predstavljanje svojih proizvoda u Portugalu (kažu moji špijunski izvori ;) ), ali za ovdašnju je priču važnije da imam i foto dokaze da je Niko ispravio prethodnu pogrešku kad je intervju za TV dao bez PJ majice te da se sad s počasnim konzulom RH u Portugalu slikao u PJ majici (bandwagon)! :mrgreen:

    a di su dokazi? :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    a di su dokazi? :D

    Iva: Evo dokaza :D

    http://picasaweb.google.com/lh/photo/xL ... directlink
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    pajo wrote:

    predobro! go niko! :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:

    predobro! go niko! :D

    bjuuutiful!!!

    nego, potatosica, gdje se ti nalaziš? jesi već preko bare ili se pakiraš? ma bez obzira gdje se nalaziš, uživaj za sve nas!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kažu da se po webu pojavljuje reklama za The Fixer, prvi singl sa nove ploče, koji bi trebao ugledati svjetlo dana na digitalni način 20.7...http://www.twofeetthick.com/2009/07/the ... y-july-20/

    Izgleda da su zabrijali na neku typewriter briju... :mrgreen:
    The_Fixer.gif
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pozdrav svima... vratili se iz Portugala bilo je super, malo izigravali turiste po totalno zanimljivim gradom Portom, ne znam ni sam gdje bi ga svrstao jer je baš otkačen, ful pitoreskni, kuće se raspadaju po cijelom centru ali valjda je to Porgugalsko Brazilski šarm.
    Izložba je bila također super, između 140 Portugalaca mi jedini Hrvati :lol: lijepo su nas ugostili, čuvali i pazili a velike zasluge idu Ivinoj prijateljici Dariji (u crvenom kaputiću)
    Majicu sam naravno čuvao za počasnog konzula ;):lol:

    P.S. Ivi od Ive... ona pita koja vam se sviđa...Jamie ju je pripremao Obami na G20
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    P.S. Ivi od Ive... ona pita koja vam se sviđa...Jamie ju je pripremao Obami na G20
    Iva: LOL! :mrgreen: Pa meni se i čini da je primjereno da, kako Jamie to priprema za američkog precjednika, da Iva priprema i za našeg! :) Jedino kaj sam sigurna da je Ivina bila bolja! In your face Jamie! :P
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Kažu da se po webu pojavljuje reklama za The Fixer, prvi singl sa nove ploče, koji bi trebao ugledati svjetlo dana na digitalni način 20.7...http://www.twofeetthick.com/2009/07/the ... y-july-20/

    Izgleda da su zabrijali na neku typewriter briju... :mrgreen:

    e fora mi je ovo skroz!

    go niko i iva super ste!! svaka cast na pj majici kod pocasnog konzula :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    release date za novi album, napokon Seattle, 4 koncerta u el-eju u venjuu za 5-6 tisuća ljudi, 2 komada u Philly-u za zatvaranje neke legendarne dvorane, frikin Ben Harper kao opener, opet lutrija za prve redove, Australija i NZ su sljedeći...meni je ovo skroz cool...bit će vesela ova i sljedeća godina! :mrgreen:

    http://www.pearljam.com/news/pearl-jam- ... backspacer
  • killroykillroy Posts: 739
    yipiii...nadam se i nekoj europskoj turneji nakon australije...recimo tamo u proljece
    recimo dvadesetak koncerata od kojih je 5 u italji :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: achtung, achtung! Njemci imaju majicu za ovu turneju, a mi nemamo. http://pearljaminfo.spreadshirt.net/de/ ... dex/page/1

    idemo polako s idejama pa da bar mi manje kreativni pomognemo Niki i da ne mora on sve sam ;) kaj velite? ;)
Sign In or Register to comment.