Pearl Jam in Zagreb!

1569570572574575860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Pozdrav od mene. Ovaj vikend je Hartera rasturila...festival nas tu u Ri. Anamarija bila lani, pa zna kako je dobro, al svake godine sve bolje...
    I ja bi na AIC, al nisam bas organizacijski nastorojena ovih dana pa cu malo pocekat jos...

    Ne pratim uopce Edovu mini turneju sta je sad bas tamo...al danas mi nova pjesmica stigla na mail pa slusam...tko hoce nek se javi.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ne pratim uopce Edovu mini turneju sta je sad bas tamo...al danas mi nova pjesmica stigla na mail pa slusam...tko hoce nek se javi.
    Iva: mi ju upravo poslušali i meni je predivna - e to je edvard kojeg znamo i volimo :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    moze meni isto ta nova pjesmica na mail :?: :)

    ja bi isto rado pogledao aic, ali nije mi usput tako da nis. iako mi je sve to nakon Layne-a blago samaranje mrtvog magarca. Ne znam, onakva licnost je nezamjenjiva, znam da je to stoput prozvakana tema ali opet. Malo sam poslusao tog Duvalla na youtube-u i nimalo mi se ne svida. Ali da su mi negdje usput sigurno bi ih otisao pogledati
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    može i meni, priti pliz! :) anajuras na jahuu!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    moze i meni :D?

    <!-- e --><a href="mailto:betterman92@gmail.com">betterman92@gmail.com</a><!-- e --> :)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: mi ju upravo poslušali i meni je predivna - e to je edvard kojeg znamo i volimo :D

    ti razumeš što edo pjeva? zgodan je pjesmuljak ali sklonija sam onoj got some... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    http://www.rirock.com/rirock-novosti/on ... purgeraju/

    Ako imate vremena, odite sutra na ovo. Upad je nis, samo do tamo treba doc, popit cugu i razvalit se. GENIJALAN BAND! Vjerujte mi, necete pozalit.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    ja bi isto rado pogledao aic, ali nije mi usput tako da nis. iako mi je sve to nakon Layne-a blago samaranje mrtvog magarca. Ne znam, onakva licnost je nezamjenjiva, znam da je to stoput prozvakana tema ali opet. Malo sam poslusao tog Duvalla na youtube-u i nimalo mi se ne svida. Ali da su mi negdje usput sigurno bi ih otisao pogledati
    Iva: upravo tako! ;)
    jurasica wrote:
    ti razumeš što edo pjeva? zgodan je pjesmuljak ali sklonija sam onoj got some... :)
    više manje da, snimka koju smo mi dobili je dosta dobra, uz izuzetak retardinjaca koji si ćaskaju na početku, ali poslije je dosta jasno :)
    http://www.rirock.com/rirock-novosti/one-piece-puzzle-u-purgeraju/
    Ako imate vremena, odite sutra na ovo. Upad je nis, samo do tamo treba doc, popit cugu i razvalit se. GENIJALAN BAND! Vjerujte mi, necete pozalit.
    a baš bed, sutra smo u Zadru, a sutra je i koncert od Shelinog brata...no ništa od nas... :(
  • siljosiljo Posts: 2,203
    bok ljudi...

    malo cu oftopicariti... opet :)

    friend u cetvrtak 25.06. (praznik) organizira 2. kros utrku "Volim trčanje" na nasipu kod bocarskog doma... bit ce fora program sa nekoliko razlicitih utrka (npr. utrka djece do 2god na 20m), sluzbeni DJ M.I.L.E. (ako je netko isao na Groodanje, zna tko je to), razne nagrade sponzora (Adidas, DM...) i tako dalje i tako blize...

    dijelit ce se super cool staklene medalje izrađene u Dubrovniku kod jednog naseg poznaNIKA ;)

    startnine su stvarno simbolicne, a dio love ide u zakladu Ana Rukavina...

    ako nemate pametnijeg posla, a taj ste dan u Zagrebu, svratite na malo trcanja ili barem na kavu i malo friškog savskog zraka...

    detalji: http://www.utrke.net/page.php?stranica= ... utrke=1006

    mah..
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    bok ljudi...

    malo cu oftopicariti... opet :)

    friend u cetvrtak 25.06. (praznik) organizira 2. kros utrku "Volim trčanje" na nasipu kod bocarskog doma... bit ce fora program sa nekoliko razlicitih utrka (npr. utrka djece do 2god na 20m), sluzbeni DJ M.I.L.E. (ako je netko isao na Groodanje, zna tko je to), razne nagrade sponzora (Adidas, DM...) i tako dalje i tako blize...

    a prekrašno! supr zvuči i da još nije trčanje u pitanju, bilo bi mi još zanimljivije... :lol::lol::lol: enivej, mi smo na moru, tako da ništa od nas, ali vi se dobro zabavite... nego, kad ćemo mi na kavu, jesi zaboravio? i meho, kaj je s njim? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • G ForceG Force Posts: 1,393
    What's a Zegrab?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • G ForceG Force Posts: 1,393
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    22. kreće prodaja EDovih postera na BK sajtu www.artillerydesign.com
    Ali upravo sam se stondirao jer u BK news letteru piše da je htio napraviti poseban poster za koncert na Hawaii ali Edu se nije svidio i zatim je napravio novi koncept i ED opet nije prihvatio vrijeme je proletilo i ništa od Hawaii postera...ja bi mu sad otkazao koncert :( :o:lol: :twisted: :mrgreen:

    btw, jutros vadim staklene medalje iz peći ;) a vi svi koji možete piotrčati malo pridružite se ovoj akciji. Ja bi eventualno mogao u onoj dječijoj kategoriji s mojom kondicijom ali nema veze.

    thanks Sid na pjesmici!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    tenks sid :)

    ps moramo se vratit na prvu stranicu :D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    da nas vratim na prvu stranicu i da vas obavijestim da sutra putujemo na moree (jeeeeee :) ) ali valjda će raditi ovaj vikijev tele2 mobilni internet pa nema razloga da se ne čitamo!!! samo nemojte da opet moram tražiti po drugoj stranici... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    alo svi...
    mi se ne javljasmo neko vrijeme iako čitasmo...
    ... imamo vijest: Janko čeka bracu ili seku :)
    u vezi svega što se čitalo i čulo ovih dana ima da kažem slijedeće:
    elcielo, čuvamo Sesvete i ne damo ih nikome... :twisted:
    ... go masni, razvali to diplomče (još bi neko od nas trebao diplomirati uskoro, ako se ne varam, samo kaj je ta osoba vrlo samozatajna pa se to baš i ne zna :) )... mi trebali ići na timobajlvipinmjuzik, pa Ljubica ne ide (ne preporučuje joj se), ali ja iđen pa se sretnemo tamo...
    ... Niko faco stara, super za Portjugl i za medalje i sve...
    ... jurasica i ekipa uživajte na moru (btw sreo jurasicu i Tonku na bazenu i mislim da je malecka totalno kul i slatka)...
    ... spomenuta roštiljada prije par dana pa se otada baš i ne spominje više, a mi smo u pravilu za.
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    ... imamo vijest: Janko čeka bracu ili seku :)
    I&M: oooo, pa to se zove vijest! ČESTITAMO!!! :D
    snih wrote:
    ... spomenuta roštiljada prije par dana pa se otada baš i ne spominje više, a mi smo u pravilu za.
    i mi smo jako za, slažemo se s Masnim da se Bundek čini ugodniji i predlažemo da se spomenuti događaj održi ili 4. ili 5. srpnja. budući da od 25.-30. lipnja nećemo biti pri kompu prečesto, nakon što se vratimo u zgb bumo se priključili svemu što se dogovorite, mi smo za sve. ;)

    (Iva: ja evo opet obećajem napraviti gay ražnjiće ak' bu to nekoga motiviralo da se pridruži organizaciji događanja ;) )
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    snih wrote:
    alo svi...
    mi se ne javljasmo neko vrijeme iako čitasmo...
    ... imamo vijest: Janko čeka bracu ili seku :)

    Alo pa to je super. čestitke iz Dubrovnika od cijele ekipe :P
    Što bi Janko htio, braca ili seku?? ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    snih wrote:
    alo svi...
    mi se ne javljasmo neko vrijeme iako čitasmo...
    ... imamo vijest: Janko čeka bracu ili seku :)

    Alo pa to je super. čestitke iz Dubrovnika od cijele ekipe :P
    Što bi Janko htio, braca ili seku?? ;)

    bracu i seku! :!: :?: :!: :mrgreen:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme, super. cestitke za nadolazecu prinovu.
    I cestitke buducem diplomantu!

    Ne dolazim u ZG, u Zadru sam taj vikend. Lijepo se zabavite.

    Ne svidja mi se bas Edova pjesma...malo bolje sam poslusala...ne ide mi.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    ajd da se i tu javim :) asfo i snih, čestitam!! :):):)

    osjećam se prozvanom. ja sam ona o kojoj snih priča :oops: neki su možda skužili na fejsu. hvala, sid.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    @ snih i asfo: ČESTITAM! juhhhuuu!
    @ masni i lestes: ČESTITAM! :)
    @ potato girl: ČESTITAM, uf kako sam ljubomorna na tu ju tvoju južnu ameriku.

    a ljubomorna sam i na sve koji i du na more dok ja tu crnčim. uf. :mrgreen:

    ja sam već rekla, apsolutno sam ZA roštilj, ako ne budem radila.

    pozdrav!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ko još nije dobio novu stvar od momaka, a bome ne znam ni sama kak bi prevela naslov ('nepomišljeno poznato/znano' valjda, ko će ga znat kad taj edvard krene kasapit taj engleski), javite se pa vam šaljemo na mail (ako ga imamo).

    za roštilj idemo s laganim popisom pa nas možda to dodatno pokrene:

    1. janko
    2. asfo
    3. snih
    4. tonka
    5. juras (+ viki)
    6. elcielo (+ dragi?)
    7. killroy (+ draga? ;))
    8. masni (javi se na mail ako nisi za)
    9. pajo
    10. iva
    9. ...
  • lesteslestes Posts: 959
    ja još ne mogu niš reći za roštilj. trebala bi mi obrana biti taj tjedan pa ne znam kak budem s vremenom :?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ovo sam kopirao sa Porch-a, zanimljivo!!!

    36 minuta samo :?: :o :( :shock: :? :roll:

    hi,
    i just recived the july issue of germany´s visions-magazin. what i found? all the new songs listed with a small review from the reporter. there are 11 songs and it´s really short - just 36 minutes for the full album.
    here the tracklist
    1. see my friend
    2. got some
    3. the fixer
    4. johnny guitar
    5. just breathe
    6. amongst the waves
    7. unthought known
    8. supersonic
    9. speed of sound
    10. force of nature
    11. the end
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pol ure dosta :D

    nego, unthought known je ova pjesmica koju je ed izveo neki dan?

    za bbq cu jos potvrditi kad vidim rokove
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    nego, unthought known je ova pjesmica koju je ed izveo neki dan?
    Ne, unthought known je ova koju smo mi nudili danas, a ed ju je izveo još prošle godine. Ova otprije nekidan je the end. ;)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    edited June 2009
    aha...hvala

    onda moze to na mail :)
    Post edited by Rijeka on
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    ovo sam kopirao sa Porch-a, zanimljivo!!!

    36 minuta samo :?: :o :( :shock: :? :roll:

    hi,
    i just recived the july issue of germany´s visions-magazin. what i found? all the new songs listed with a small review from the reporter. there are 11 songs and it´s really short - just 36 minutes for the full album.
    here the tracklist
    1. see my friend
    2. got some
    3. the fixer
    4. johnny guitar
    5. just breathe
    6. amongst the waves
    7. unthought known
    8. supersonic
    9. speed of sound
    10. force of nature
    11. the end

    Najprije svima hvala na čestitkama! Motivirat ću malo i asfo da se objavi! ;)

    Kaj se tiče ovih informacija u vezi albuma, meni se sviđaju.

    Trubim već neko vrijeme kako su mi u zadnje vrijeme najbolji albumi s 10-tak pjesama i oko pola sata glazbe, a bilo je takvih! :)

    To je kao neki anti-CD koncept, povratak formatu ploča. Pojavom CD-a svi su se nabrijavali da nakrcaju 70 minuta glazbe i često je to završavalo sa podosta 'fillera', pa tako i kod naših momaka. Osim toga, ovi mi gabariti daju naslutiti da će biti dosta pržionice, a 'ZNA SE' da ja to volim (namjerno ubačen slogan najdraže nam političke opcije - mada zapravo nije smiješno). :mrgreen:

    Unaprijed lajkam, pa ćemo vidjeti!
Sign In or Register to comment.