Pearl Jam in Zagreb!

1568569571573574860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    imas i dobar meksicki restoran u savskoj
    http://www.mex-cantina.hr/

    bio par puta, uvijek dobro
  • snihsnih Posts: 1,052
    Jeo sam i u Movie pub-u (lijepi pub ispod hotela) i hrana je sasvim dobra - porcije dosta velike! :);)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ja moram glasno reći da mi se "Got Some" sviđa! Nije mi plitka, žestoka je, a opet prilično melodična! :mrgreen:;)8-) :P
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja moram reći da mi se "Got Some" sviđa i ne sviđa :mrgreen: ...ma ustvari svejedno mi je, važno da sviraju...
    Mislim pjesma je OK i fakat razvaljuju, ali ova zajednica već zna da sam ja nešto zericu skloniji melodičnijim i lakšim stvarima :oops:...tako da se nadam da će se na albumu naći i pokoja takva stvar, a ne samo ajmo uzet đitre i razvalit sve oko sebe... :D
    (Iva: i ja se slažem, a meni još malo fale i riječi :oops: zajednica zna i da ja obraćam pažnju na riječi i da jako volim kad edvard čini čuda iz engleskog jezika, a toga baš i nema u izobilju na Avocadu, a u prašiona pjesmama također, barem ne u zadnje vrijeme, prije je dakako bilo. vidjet ćemo... 8-) )

    U svakom slučaju, nakon snimanja showa momci su razvalili jedan RITFW samo za Konana i njegovu publiku:
    http://www.thetonightshowwithconanobrie ... g/1119282/
    Jel se meni čini ili Ed inače ne svira gitaru na ovoj stvari, a i Stone je nabacio jedan solo...
    (Iva: ovdje bih pak htjela istaknuti kako naš stonac jednostavno nikako biti cool. :geek: ili je možda toliko ubercool da ja to ne kužim. :?: )
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    U svakom slučaju, nakon snimanja showa momci su razvalili jedan RITFW samo za Konana i njegovu publiku:
    http://www.thetonightshowwithconanobrie ... g/1119282/
    Jel se meni čini ili Ed inače ne svira gitaru na ovoj stvari...

    kakvo smo selo... ili kakva smo friki PJ zajednica... sad sam isao provjeriti da li Ed svira gitaru na ovoj stvari... otisao na youtube i potrazio tu stvar... izbacilo mi veronu iz 2006. ... lik snima mobitelom ili foticem, kruzi po publici i ispada da je to lik koji je stajao ispred nas tak da ima poznatih faca :D cak se vidi i nijemac s dugom kosom i naocalama koji mi je pozirao sa Citizen Dick majicom :D

    pomislio sam da se vidi i pajo tam oko 36. sekunde, ali nisam ziher da je to on... boja kabanice se mislim poklapa, lokacija mozda ne...

    meni je nova stvar ok... WWS mi je bila mozda jaca kao prva stvar s Avocada, ali nije mi ovo nimalo lose...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kažu da nije Ed toliko nizak koliko je konan visok, ali na ovoj fotki Ed i Mike izgledaju kao klinci... :mrgreen:
    http://www.rollingstone.com/photos/gall ... _v/photo/2
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Ja moram reći da mi se "Got Some" sviđa i ne sviđa :mrgreen: ...ma ustvari svejedno mi je, važno da sviraju...
    Mislim pjesma je OK i fakat razvaljuju, ali ova zajednica već zna da sam ja nešto zericu skloniji melodičnijim i lakšim stvarima :oops:...tako da se nadam da će se na albumu naći i pokoja takva stvar, a ne samo ajmo uzet đitre i razvalit sve oko sebe... :D
    (Iva: i ja se slažem, a meni još malo fale i riječi :oops: zajednica zna i da ja obraćam pažnju na riječi i da jako volim kad edvard čini čuda iz engleskog jezika, a toga baš i nema u izobilju na Avocadu, a u prašiona pjesmama također, barem ne u zadnje vrijeme, prije je dakako bilo. vidjet ćemo... 8-) )

    U svakom slučaju, nakon snimanja showa momci su razvalili jedan RITFW samo za Konana i njegovu publiku:
    http://www.thetonightshowwithconanobrie ... g/1119282/
    Jel se meni čini ili Ed inače ne svira gitaru na ovoj stvari, a i Stone je nabacio jedan solo...
    (Iva: ovdje bih pak htjela istaknuti kako naš stonac jednostavno nikako biti cool. :geek: ili je možda toliko ubercool da ja to ne kužim. :?: )

    Ma sve u redu predsjedniče, znamo mi Vaše glazbene preferencije, nije bed! ;):mrgreen:

    A prvoj dami želim da na "Backspacer" izdanju bude barem više od nekoliko primjeraka odlične Edvardove poezije! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    U Albany, NY krenula Edova turneja...eto setliste i malo mrčndajza:

    Set list: Walking the Cow, Sometimes, Around The Bend, I am Mine, I'm Open, Man of the Hour, No Ceiling, Guaranteed, Rise, Far Behind, Mr. State Trooper, Girl from the North Country, Driftin', You've Got to Hide Your Love Away, Soon Forget, You're True, Small Town, NEW Song (Just for Albany), LUKIN, Porch

    1st Encore: Society (w/ Liam) , Forever Young, Arc, Hard Sun (w/ Liam & EJ)

    http://i183.photobucket.com/albums/x162 ... Ed2009.jpg
    http://i183.photobucket.com/albums/x162 ... G00576.jpg
    http://i183.photobucket.com/albums/x162 ... Jersey.jpg
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    U Albany, NY krenula Edova turneja...eto setliste i malo mrčndajza:

    Set list: Walking the Cow, Sometimes, Around The Bend, I am Mine, I'm Open, Man of the Hour, No Ceiling, Guaranteed, Rise, Far Behind, Mr. State Trooper, Girl from the North Country, Driftin', You've Got to Hide Your Love Away, Soon Forget, You're True, Small Town, NEW Song (Just for Albany), LUKIN, Porch

    1st Encore: Society (w/ Liam) , Forever Young, Arc, Hard Sun (w/ Liam & EJ)

    http://i183.photobucket.com/albums/x162 ... Ed2009.jpg
    http://i183.photobucket.com/albums/x162 ... G00576.jpg
    http://i183.photobucket.com/albums/x162 ... Jersey.jpg


    Nastavlja se serija plavih edovih postera, kad Ed završi solo turneje imat čemo ih 16 :lol: ali neka meni su super.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nastavlja se serija plavih edovih postera, kad Ed završi solo turneje imat čemo ih 16 :lol: ali neka meni su super.
    Iva: :lol: slažem se!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Eto je i druga verzija postera za ovogodišnju Edovu turneju...very nice:
    http://i183.photobucket.com/albums/x162 ... 1_main.jpg
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Eto je i druga verzija postera za ovogodišnju Edovu turneju...very nice:
    http://i183.photobucket.com/albums/x162 ... 1_main.jpg

    aaaa koja razvaljotka, ajme sad sam se napalio na taj poster....mrak :P :P
    Bit će laktanja za ovaj print a kako je Mr. Klausen krenuo mogao bi i server padati next time :lol:

    Još samo da bude jedan specijalni poster za show na Havajima, nešto u stilu surfanja i čista 5 :P
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: stvarno je teška fora poster! :D

    e, btw jučer smo u gradu sreli killroya pa smo nabacili ideju da početkom 7. mjeseca (možda onaj tamo vikend 4. ili 5. srpnja) složimo neki roštilj na Bundeku ili Jarunu. kaj kažete? i kako stoje van-gradski članovi s dolaskom do Zgb tog vikenda?
  • RijekaRijeka Posts: 801
    count me in :)
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    Bilo bi to fino. Vec dugo nije bilo meetupa, a buduci da se blize koncerti to bi bilo savrseno vrijeme.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ak ne radim, tamo sam!

    i ovim putem obavještavam sve da će mi jarun tada biti ful bliže jer se selim u podsused! 8-)

    snih i asfo, čuvajte mi sesvete!
    :)
  • dimitrispearljamdimitrispearljam Posts: 139,549
    tinna wrote:
    (i havent been here so long, i had problems with my comp...)
    i read yesterday that the organisation which will bring eros ramazzotti to belgrade negotiates with pearl jam about the same thing!
    if they accept the offer, the concert will be in june 2006!
    i`ve been waiting for that so long...
    :D:D:D:D:D ,,,and greece,,is after zagreb..
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • pajopajo Posts: 3,292
    evo masni je već počeo mailove nama oblikovati da izgledaju kao postovi namijenjeni svima :D pa evo jednog takvog:

    Pozdrav ljudi

    Vidim da ste svi i dalje na mjestu i da rasprave ne jenjavaju. Samo tako. Posebno mi je drago što se vratili među vodeće na Given To Fly dijelu foruma.
    Čitam vas sve skupa i dalje jer ne mogu bez toga ujutro.. Rutina, šta'š.

    Novu pjesmu sam čuo samo jednom i nisam htio više puta. Imam osjećaj da će biti kao i Reign Over Me, prvi put nije bila best of izvedba, ali je zato svaka slijedeća izvedba bila bolja i bolja.

    Roštilj? Uvijek dobra okusima ispunjena ideja :) Na Jarunu je Rokaj 3-5.7., ove godine su malo žešći line-up stavili alias "pankerija, stari" pa nisam mislio ići tamo (ali možda netko je). A i bit će gužve na Jarunu. A i ima puno manje mjesta za roštiljanje nego na Bundeku (baš bio prošli vikend, stvarno su uredili taj Bundek ta nevjerovat). Tako da Bundek dobiva za dvije dužine čamca po mom mišljenju.

    Inače, pišem diplomski, rok za predaju je baš u utorak poslije tog vikenda, 7.7., a obrana 14.7., tako da sam sad u laganom stresu oko toga.. Zasad još uvijek laganom jer se nadam da ću to zapakirat u konačan proizvod do kraja mjeseca, oa će sedmi mjesec biti uživancija. Od zadnjih koncerata da izvjestim da sam bio na Balaševiću koji me, po ne znam koji put oborio s nogu i tko ga iole voli neka svakako ode. Čovjek svira 4h15min, odsvira/odpjeva 20ak pjesama, pa lako računicom dođete do toga da vas stand-up komedijom i pričama iz nove knjige koju predstavlja obasipa preko 2h.. Red jednog, red drugog, stvarno ne može bolje od tog. Genijalac. Ako niste bili, a želite, novi datumi su 29.6. i 14.9. (zasad, najavio je da će dolazit i dalje u rujnu).
    Bijah i na Letu Štukama u Tvornici. Šta dobiješ kad spojiš sarajlije i rock? Jeben koncert, eto šta. Bilo odlično.
    Sad se jako veselim InMusicu, pa se vidim tamo s nekim tko napiše da ide :)

    Pozdrav svima
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    ak ne radim, tamo sam!

    i ovim putem obavještavam sve da će mi jarun tada biti ful bliže jer se selim u podsused! 8-)

    snih i asfo, čuvajte mi sesvete!
    :)

    čestitam... meni je podsused ljepši od sesveta, a i bliže mi je... hehe... :)

    masnome veliki pozzzzz... za diplomski se ne brigaj - ti ćeš to majstorski srediti! :) i ćešće nam se javi...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Ja sam isto za roštilj početkom srpnja, Jarun ili Bandek tak svejedno... :D

    Masni, sretno s diplomskim... :)

    U međuvremenu mi je stigao Deep, stigla je i obavijest da mi uskoro istječe 10c članarina, novu stvar još nisam poslušala - pokušavam glumiti karakter, zanima me do kada... :mrgreen:

    Još jedna mala vijest s moje strane, a to je da krajem srpnja odlazim u Južnu Ameriku na tri mjeseca... Jeeeeeeeeeej!!!!!!! :mrgreen: Idem se praksirat :ugeek: na jedno sveučilište na jugu Brazila, a ako sve bude išlo po planu, prije Brazila malo ću putovati po okolnim zemljama, ovisno o tome koliko vrijeme i financije budu dopuštali...

    Žao mi je što propuštam ljetnu mini PJ Euro turneju, ali nadam se da ćete se svi vi koji idete super provesti... Ma kaj nadam se, ZNAM da će vam bit ludo i pregenijalno... :D Pratit ću vaše foto, video i ine izvještaje i željno iščekivati izlazak novog albuma najdražeg nam terasa benda... Bude i to valjda uskoro...

    P.S. Ak netko hoće razglednicu iz južnijih krajeva, nek mi samo šibne adresu na PM... ;)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pozdrav svima
    Ja ću najvjerovatnije propustiti opet taj roštilj, nažalost. Dolazimo u ZG 1 ili 2.7 ali samo preko aerodrama trebali bi imati izložbu u Portugalu, nešto preko Hrvatske ambasade još dogovaramo detalje, nadam se da će uspjeti. Bit će kratko ali slatko i to bez djece...fešta!!!

    Sve najbolje masnome na diplomskom i potatosici na praksi u Južnoj Americi...to mora biti super uzbudljivo i zanimljivo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Jos jedna mala vijest s moje strane i onda kao idem ja malo u Juznu Ameriku skakutat po Aconcagui :D..Super, genijalno, ja bi!! I naravno da zelim razglednicu, ali ne tamo neku iz Ria s isusovim kipom u prvom planu nego iz neke zabiti usred Amazone :):mrgreen:

    masni, diplomski..vau, super, zakon, cestitam..

    Sutra Hartera i Klaxonsi otkazali, nije fer, taman su mi usli u uho i postali dobri. A situacija s Depeche Mode i sutnjom benda i organizatora oko novog datuma ili konacnog otkazivanja je vec malo ruzna, neprofesionalno mi je to nekako.

    I Kaka i Christiano Ronaldo odose u Real, mislim ovaj drugi jos nije sigurno ali ne sumnjam da hoce. Cifre koje su u igri ne zelim ni spominjati, gdje je nestao sport? Odvratno, al neka, nadam se da ce opet napraviti Los Galacticos ekipu za cetvrtfinale lige prvaka :)
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nemam ništa pametno za reći, ali smo pali na 2 stranu pa nas vraćam gore! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Supruga mi ostvaruje svoje grungerske snove iz mladosti :mrgreen: ...jedan dan na Alice in Chains, a drugi na PJ 8-) ...

    Danas smo si uboli karte za AIC koji sviraju u Amsterdamu dan prije PJ-a u Rotterdamu...sad jos trebamo probat i doci do Amsterdama na vrijeme...

    Živjela nizozemska željeznica! :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Supruga mi ostvaruje svoje grungerske snove iz mladosti :mrgreen: ...jedan dan na Alice in Chains, a drugi na PJ 8-) ...

    ali to je fakat nevjerovatno... :) joooj kako će vam dobro biti... i još idete u amstač...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ali to je fakat nevjerovatno... :) joooj kako će vam dobro biti...
    Iva: znam! :o onak' ko da smo u sijetlu 90-ih! ;) (ne skroz, ali kao da... ;) )
    malo sam izvansebljena već od same te ideje... :o:D
  • lesteslestes Posts: 959
    al nema laynea. meni aic više nije to.. zapravo, nisam ih ni slušala s novim pjevačem
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    al nema laynea. meni aic više nije to.. zapravo, nisam ih ni slušala s novim pjevačem
    Iva: a čuj, s Layneom ih sigurno ne bumo nikad slušali, kaj ne? :? ;)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    evo samo da nas izvucem iz ponora...jako zanimljiv Baltimore 1

    Set list (unconfirmed): Walking the Cow, (Brain Damage intro) Sometimes, Don't Be Shy, I Am Mine, I'm Open, Man of the Hour, Gone, Far Behind, No Ceiling, Guaranteed, Rise, Broken Hearted, Soon Forget, Atlantic City, Driftin', You've Got to Hide Your Love Away, Small Town, Porch


    1st Encore: Society (with Jerry Hannan), Golden State (with Eliza), New Song, Arc (stopped), I am a Patriot

    2nd Encore: Santa Cruz (with Liam Finn), Hard Sun (with Liam Finn)

    Arc je navodno naprasno prekinuo jer 'didn't want to fake it'.
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nisam imao pojma da AIC ima novog pjevaća i da sviraju live...u svakom slučaju mrak turneja. Lagano zagrijavanje i to Amsterdam, nikako još da me put odvede tim kanalima, moram požuriti dok još nisam previše ostario i dok još ima što za dimit kod narančastih :lol:

    Ja ću za te dane šetat Berlinom sa ženom i Janom, jučer smo obavili smještaj, rezervirali u nekom apartmanu tako da je sad sve spremno, samo treba krenut.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.