Pearl Jam in Zagreb!

1547548550552553860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ok, duuuboko udahnite...

    uf, moram i ja...

    čula sam, doduše iz treće ruke, da t-mobile inmusic pregovara s pearl jamom. :shock: :shock: :shock:

    jurasica, ajd, ti si u toj firmi, daj provjeri...

    čak i da ne dođu u zagreb, sami pregovori bi značili da ovo ljeto dolaze u europu... :o
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    ok, duuuboko udahnite...

    uf, moram i ja...

    čula sam, doduše iz treće ruke, da t-mobile inmusic pregovara s pearl jamom. :shock: :shock: :shock:

    jurasica, ajd, ti si u toj firmi, daj provjeri...

    čak i da ne dođu u zagreb, sami pregovori bi značili da ovo ljeto dolaze u europu... :o
    Iva: :o:o:o:o:o

    (ako je tako, to će biti samo još jedan razlog zašto MRZIM ljude za koje radim jer sam prije dvije godine žicala da i mi budemo povezani s inmusicom, ali, naravno, to je bilo previše moderno da bi itko od nadređenih shvatio :x no, koga briga ako postoji i najmanja šansa da dođu, iako to baš nije vjerojatno!!! nemrem si ni zamisliti... :o )
  • killroykillroy Posts: 739
    :shock: :shock: :shock:

    najezio sam se kad sam procito :)
    rijeci ti se pozlatile. Jer mislim da smo svi spremni za jednu Eurospku turneju!!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Mrak news!!!!
    Samo da na vrijeme najave tour da počnemo skupljat lovu :P :P
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pliz, nemojte me razapeti ako se vijesti pokažu potpuno netočne... :oops:

    priznajem, bilo bi malo čudno ako je istina, jer ljeto je za tri mjeseca, a dotad se uvijek barem govorkalo po forumu da se nešto sprema.

    a opet, tu je reizdanje ten-a, festivali se uklapaju (nažalost) u njihovu novu koncepciju posjećivanja europe...

    ne znam što da mislim...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Dobro zvuci al ja ne vjerujem da ce ista biti od toga...
    Glasine su bile da ce bit prvo US tour, al ni to jos ne znamo...
    Ja se iskreno nadam da NECE bit na Inmusicu jer je VipIn prije 2 godine bio organizacijski katastrofa.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    PJ na INmusicu? uh, uh...

    cini mi se kao long shot, ali nikad ne znas... festivalska turneja brzo nakon reizdanja Tena bi im bila dobra reklama prije novog albuma na jesen... hype oko Tena, "novi" fanovi koje bi pokupili na festivalima i onda novi album...

    osobno bi htio neku drugu varijantu, ali daj sta das :)

    offtopic: sinoc sam silom neprilika zavrsio u Boogaloo-u na G'N'R tribute bandu... jako puno mladih, jedna srednjoskolka je cak imala onu zurku iz osamdesetih sa jako puno laka u kosi... folklor uskih traperica, G'N'R majici, kariranih kosulja, dugih kosa, sesira, starki, you name it...

    kad je band izasao na stage, mislio sam da su maskare :mrgreen: kad su poceli svirati, mislio sam da su gunsi... nije sala, odlicno su ih skidali... tip ima "isti" glas kao Axl, skinuo je valjda svaki njegov pokret... umirao sam od smijeha do kraja, ali je fakat bilo dobro... :)

    2 stvari bih izdvojio:
    - vidio sam kak je jednom tipu kauguma pala iz usta na pod... majstorski ju je podignuo i vratio u usta.. fuj.. :o
    - vidio sam opet onog cupavog lika iz Jabuke, obraslog u bradu... tip je uvijek u Jabuku dolazio u tajicama, solo i plesao cijelu vecer... oni koji su izlazili u Jabuku prije 10-ak i vise godina, moraju ga znati... bas me razveselio :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    imam i ja par stvari...

    Pipsi... u petak bili na Pipsima u Tvornici i bio odličan koncert... između ostalog svirali obradu Motora od Divljih jagoda u klapskoj verziji, a u normalnoj verziji Pun kufer i Idole... nakon dugo vremena svirali Ljeto 85, a poslije Boga (koji je inače uvijek zatvarač), vratili se još jednom i okinuli Na putu prema dole... inače bilo svega, stvari sa svih albuma...
    da se probam sjetiti: Shimpoo Pimpoo - Gume na kotačima,
    Dernjava - Malena, Poštar lakog sna,
    Fred Astaire - Supermama, Nogomet, Ljeto 85, Plači, Sex u školi, Na putu prema dole,
    Bog - Rosita Pedringo, Motorcycle Boy, Narko, Dan Mrak, Bog,
    Drveće i rijeke - Susjedi, 2x2,
    Pjesme za gladijatore - Teroristi plaču, Zdenka i vanzemaljci, Idealna pop pjesma..., Foxtrot, Popravak...
    znači s obradama 24 stvarčice - fino...

    Masni... na Pipsima nas sreo Masni, bio dobro raspoložen, ostao mu još jedan ispit na faksu (lumen)... nagovarali ga da se učlani pa da može postat, rekao da će probat... rekli mu da je Presidente primio poruku, bilo mu drago... i tak

    San... vjerojatno pod utjecajem jučerašnjih postova, sanjao sam da je objavljena turneja, tj. koncert u Zagrebu, ali i Ljubljani i u još nekom gradu u Hrvatskoj (mislim da se spominjao u kuloarima i neki secret show u Zagrebu), a sve je objavljeno u Večernjem i Jutarnjem na naslovnici preko cijele stranice (ogromna Eddie-jeva fotka) jer to ima toliki značaj za nas hrvate :D:mrgreen: bilo je tu još svega , ali sam zaboravio... ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    i još nešto... znam da su ih poneki već slušali, a za one koji nisu, preporučam srpski bend Repetitor... mlade snage Bg Rocka... jednostavno sjajni... besni... odlični! :) imaju jedan album: Sve što vidim je prvi put, izašao prošle godine - svakako poslušati! Mislim da bi me neki s foruma mogli podržati u ovoj promociji! ;)

    ... na žalost, u hrvata nema takvog ni sličnog mladog benda! :(
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    i još nešto... znam da su ih poneki već slušali, a za one koji nisu, preporučam srpski bend Repetitor... mlade snage Bg Rocka... jednostavno sjajni... besni... odlični! :) imaju jedan album: Sve što vidim je prvi put, izašao prošle godine - svakako poslušati! Mislim da bi me neki s foruma mogli podržati u ovoj promociji! ;)

    ... na žalost, u hrvata nema takvog ni sličnog mladog benda! :(

    nabaci ih na rapidshare ;)

    ovi mladi varazdinci Voodoo Lizards oko kojih se digla velika prasina nisu uopce losi... navodno su u Gjuri prosli tjedan svirali i PJ nakon kaj su odsvirali svoje stvari...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    snih wrote:
    i još nešto... znam da su ih poneki već slušali, a za one koji nisu, preporučam srpski bend Repetitor... mlade snage Bg Rocka... jednostavno sjajni... besni... odlični! :) imaju jedan album: Sve što vidim je prvi put, izašao prošle godine - svakako poslušati! Mislim da bi me neki s foruma mogli podržati u ovoj promociji! ;)

    ... na žalost, u hrvata nema takvog ni sličnog mladog benda! :(
    podrzavam!! ;) stvarno su super. bili su u 1.mjesecu u zg, al sam to propustila zbog nečeg tam..

    siljo, posaljem ti link na pm ;)
  • snihsnih Posts: 1,052
    lestes wrote:
    snih wrote:
    i još nešto... znam da su ih poneki već slušali, a za one koji nisu, preporučam srpski bend Repetitor... mlade snage Bg Rocka... jednostavno sjajni... besni... odlični! :) imaju jedan album: Sve što vidim je prvi put, izašao prošle godine - svakako poslušati! Mislim da bi me neki s foruma mogli podržati u ovoj promociji! ;)

    ... na žalost, u hrvata nema takvog ni sličnog mladog benda! :(
    podrzavam!! ;) stvarno su super. bili su u 1.mjesecu u zg, al sam to propustila zbog nečeg tam..

    siljo, posaljem ti link na pm ;)

    poslao i ja! :)
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    nabaci ih na rapidshare ;)

    ovi mladi varazdinci Voodoo Lizards oko kojih se digla velika prasina nisu uopce losi... navodno su u Gjuri prosli tjedan svirali i PJ nakon kaj su odsvirali svoje stvari...
    a di si ti kad sam ja prije godinu dana pričala o njima :oops:
    doduse, meni bila draza stara postava.. al sretno im bilo :)
    nisam ih vec duuuugo gledala uzivo.

    aha da.. svirali su i prije pj. mozda imam doma neke videice. mogla bi sad reci jos nekaj al se bojim ko bi sve ovo mogel procitati :o
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    siljo wrote:
    nabaci ih na rapidshare ;)

    ovi mladi varazdinci Voodoo Lizards oko kojih se digla velika prasina nisu uopce losi... navodno su u Gjuri prosli tjedan svirali i PJ nakon kaj su odsvirali svoje stvari...
    a di si ti kad sam ja prije godinu dana pričala o njima :oops:
    doduse, meni bila draza stara postava.. al sretno im bilo :)
    nisam ih vec duuuugo gledala uzivo.

    aha da.. svirali su i prije pj. mozda imam doma neke videice. mogla bi sad reci jos nekaj al se bojim ko bi sve ovo mogel procitati :o

    a bio sam negdje, valjda s glavom u pijesku :oops:

    ajd reci jos nekaj, nek citaju... tko god :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    e da.. bivši basist voodoo lizardsa sad svira u pipsima ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    novi intervju: http://www.dailyrecord.co.uk/entertainm ... -21184381/

    izdvajam: "Jeff: Europe is certainly on our radar right now and were still trying to figure out how to sanely tour there at some point in the next 18 months. A lot of its gonna depend on how quickly we finish up our new record."
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    a faith no more budu na nova rocku!!!
    http://www.novarock.at/
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    u2..zanimljivo. vidjet cemo ;)
    Nego, nisam vam slala link od ovoga, malo PJ fun stuff
    Obratite pozornost, mozda je netko vama poznat tu 8-)

    http://www.thisallencompassingtrip.com/1/fun-stuff/
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    Hallo meine pj Leute! kak ste mi kaj??
    Vidim ide se ko i uvijek na koncertice. Fino fino. Ja nemam zasad nis posebno novo u planu.
    Bila na Supersuckersima prije dva tjedna, bilo skroz solidno, ali nista prevech posebno.
    Svirali su zapravo ko predgrupa Nashville Pussy - koji su totalno biker rokenrol stlye - ful prziona i pomalo i smijesno (izmedju ostalog tete na gitari i basu s dubokim dekoltejima :D kul.

    http://www.youtube.com/watch?v=0Ksms5YXRKc

    ...i jos bila malo na berlin style bendichima, izdvajam Elektrobär koji su ful simpa :)
    nema bolje snimke sorite. bili ful zabavni. tip nosio samo crvene prozirne najlonke na koncertu :shock:

    http://www.youtube.com/watch?v=L-tkIFF2 ... re=related

    nego kad ce taj pj??
  • siljosiljo Posts: 2,203
    malo oftopicarenja...

    http://www.20q.net/

    igrajte se malo pogađanja... fora je...

    kao bend sam zamislio PJ... pogodilo iz prve...
    za film zamislio Singles... pogodilo iz 3. pokusaja...
    onda zamislio Katarinu Witt... pogodak iz 4. pokusaja... za ovo sam mislio da nema sanse pogoditi...

    :P
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    http://www.rollingstone.com/blogs/smoki ... and-fi.php

    Cornell priča o Tenu i prvom PJ showu...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    malo oftopicarenja...

    http://www.20q.net/

    igrajte se malo pogađanja... fora je...

    kao bend sam zamislio PJ... pogodilo iz prve...
    za film zamislio Singles... pogodilo iz 3. pokusaja...
    onda zamislio Katarinu Witt... pogodak iz 4. pokusaja... za ovo sam mislio da nema sanse pogoditi...

    :P

    Ovo je skroz cool...Veddera pogodio iz prvog, Pulp Fiction isto...ali zato Tonija Kukoča nije :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    siljo wrote:
    malo oftopicarenja...

    http://www.20q.net/

    igrajte se malo pogađanja... fora je...

    kao bend sam zamislio PJ... pogodilo iz prve...
    za film zamislio Singles... pogodilo iz 3. pokusaja...
    onda zamislio Katarinu Witt... pogodak iz 4. pokusaja... za ovo sam mislio da nema sanse pogoditi...

    :P

    Ovo je skroz cool...Veddera pogodio iz prvog, Pulp Fiction isto...ali zato Tonija Kukoča nije :D

    meni nije pogodio sparoge.. nakon kaj mi je trebalo 5min da se sjetim kak se sparoge zovu.. :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ova PJ mašinerija je stvarno u pogonu, svaki dan neka aktivnost...

    Nova limited edition majica sa naravno limited edition vinilom sa nikad objavljenim snimkama:
    http://www.volcoment.com/eCom/details.a ... d=&pid=530

    Podcast u 10 dijelova sa...naravno...nikad objavljenim snimkama i interviewima:
    http://spin.com/articles/exclusive-podc ... en-reissue
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    meni i vikiju nije pogodilo ništa ni iz 25 pokušaja!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    u2..zanimljivo. vidjet cemo ;)
    Nego, nisam vam slala link od ovoga, malo PJ fun stuff
    Obratite pozornost, mozda je netko vama poznat tu 8-)

    http://www.thisallencompassingtrip.com/1/fun-stuff/

    zaboravila sam prokomentirati - ti si mi uvijek najljepša... gdje god bila!!! :) nego, jason je to baš lijepo složio - svaka mu dala! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    imam i ja par stvari...

    Pipsi... u petak bili na Pipsima

    A mislim, naravno da mi je bed sad kaj nisam bio...Ljeto '85 :shock: ...zakon, i sve to, ali kad sam vidio onaj fakin plakat u sa astronautskim odjelima sam si zabrijao da mi se ne ide...ali nema veze jos uvijek mi rulaju i nekak se nadam da će se opet počet i normalno oblačit :mrgreen::mrgreen:

    A što se tiče masnog štrebera :D , valjda bude sad kad diplomira se vratio nazad u ekipu :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nego, nisam vam slala link od ovoga, malo PJ fun stuff
    Obratite pozornost, mozda je netko vama poznat tu 8-)

    http://www.thisallencompassingtrip.com/1/fun-stuff/

    Skroz cool, taj je Jason apsolutni ludjak :) ...a Sid, kakav je to outfit :?: :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    u2..zanimljivo. vidjet cemo ;)
    Nego, nisam vam slala link od ovoga, malo PJ fun stuff
    Obratite pozornost, mozda je netko vama poznat tu 8-)

    http://www.thisallencompassingtrip.com/1/fun-stuff/

    zaboravila sam prokomentirati - ti si mi uvijek najljepša... gdje god bila!!! :) nego, jason je to baš lijepo složio - svaka mu dala! :)
    Aw, hvala, draga :) :oops:

    Pajo, to je chicken, kokica moja, vec tradicionalno za maskare svake godine barem jednom ju obucem :D
    Morala sam malo se "sredit" za spot, haha.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.