Pearl Jam in Zagreb!

1549550552554555860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    VB256627 wrote:
    e da...kad je siljo to spomenuo, nedavno kad sam na kucnu adresu dobio deep (onaj u kojem najavljuju izlazak yielda :mrgreen::mrgreen: ) sam skuzio da nije shipan preko Malmo Sweden nego preko nekog drugog grada. Nisam vise ni sam siguran koji je, mislim da je rijec o Rotterdamu ili Hamburgu. Sad, posto me u odnosu na prijasnja iskustva s shippingom prilicno iznenadila brzina kojom je taj Deep stigao, mozda to znaci da su se drugovi iz 10c malo trgnuli :?: :idea:
    to sam i ja prvo skužila kad sam ga uzela u ruke :D frankfurt ;)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Bravo, Masni!
    Koje tickets? Bumo vidli. Ja sam i dalje nevjerni Toma.
    Deep je i dalje negdje duboko, daleko, tu ga nema na vidiku, a ja sam lijena mailat...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    za one koji misle kupiti TEN preko 10c, portugalci javljaju da moraju platiti dodatnih 93 EUR za carinu, VAT, UPS troskove (??)... 93 EUR... wtf?

    edit: na HR forumu je C2V3N napisao da mu je stigao Super Deluxe i da mu nisu naplatili carinu/pdv... pa sretno :)

    i da, sreo sam frendicu ciji decko cesto radi na koncertima (slaze bine ili tako nesto)... spomenula je nesto kao da bi Neil Young mogao biti ove godine na Rokaju... daleko je to od bilo kakve potvrde, glasina, netko je to spomenuo, mozda je samo bila necija zelja, ali cinjenica je da je u to vrijeme u europi...

    edit 2: Edov intervju http://www.twofeetthick.com/2009/03/ed- ... -and-more/

    izdvajam: “I’m not sure what the recording process is going to be, but we will be playing shows,” says Eddie. “One of us is having a baby next year so there’ll be no touring then so we have to get it done this year.
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ne znam više od svih tih medijskih istupa naših momaka da li je ovo već neko postao, ali u svakom slučaju eto ga još jedan interview sa Amentom...malo Tena i starih vremena, malo o Edu, o novom albumu (apparently mu je najbolja stvar za sada "The Fixer"... :shock: pjesme već imaju i imena), malo o NBA i tak...

    http://www.shockhound.com/features/423- ... in-process
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    izdvajam: “I’m not sure what the recording process is going to be, but we will be playing shows,” says Eddie. “One of us is having a baby next year so there’ll be no touring then so we have to get it done this year.

    E ovo je dosta bitan info...ali nekako mi se čini da se to ipak odnosi na USA ove godine (možda i na južnu ameriku), a Europu onda na jesen iduće (nedavno je Jeff rekao da gledaju kako bi Europu ubacili u sljedećih 18 mjeseci pa mi to nekako paše)...ali opet vjerojatno sve ovisi o tome kada će završit album...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, a zakaj vi papci niš ne komentirate jučerašnji super-fun koncert od Eagles of Death Metal?!? mislim snih daj dođi ti bar onda malo reda tu napravit! :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: e, a zakaj vi papci niš ne komentirate jučerašnji super-fun koncert od Eagles of Death Metal?!? mislim snih daj dođi ti bar onda malo reda tu napravit! :mrgreen:

    fakat ste papci!?! ajde, koliko vas je bilo? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    izdvajam: “I’m not sure what the recording process is going to be, but we will be playing shows,” says Eddie. “One of us is having a baby next year so there’ll be no touring then so we have to get it done this year.

    a kak ed zna da će to biti slijedeće godine jer onda još nitko nije ni trudan... ako su sad trudni onda beba dolazi ove godine... ma muljaju nas... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    siljo wrote:
    izdvajam: “I’m not sure what the recording process is going to be, but we will be playing shows,” says Eddie. “One of us is having a baby next year so there’ll be no touring then so we have to get it done this year.

    a kak ed zna da će to biti slijedeće godine jer onda još nitko nije ni trudan... ako su sad trudni onda beba dolazi ove godine... ma muljaju nas... :)

    ma neee, oni tak planiraju... zisku? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: e, a zakaj vi papci niš ne komentirate jučerašnji super-fun koncert od Eagles of Death Metal?!? mislim snih daj dođi ti bar onda malo reda tu napravit! :mrgreen:

    svidjelo se i vama znaci? :)

    ja sam prije 2god otisao na blef i ostao :o

    osim mjuze koja kicka ass, cijela spika im je zabavna i pozitivna...

    mozda bi nekome zasmetalo toliko sarmerske spike (ladies, babes...) , ali mu se ne moze uzeti za zlo kad je onak blesav :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ma meni uopće nije smetala ta spika jer nekak' ih odmah skužiš da su hrpica starčeka koji se furaju na tu spiku, a u biti su ful pozitivni i ok. :mrgreen: kaže mi moj frend koji je radio PR za koncert da su jako simpa i friendly, da nisu cijeli dan popili ni kapi alkohola (ali da su doduše pitali mogu li se u RH kupiti bez recepta neki lijekovi koji su u biti speed :) ). raspametilo ih je već bilo popodnevno događanje u Aquariusu i to što su prodali najviše ulaznica na cijeloj turneji baš u Zgb pa su bili super nabrijani, a Zgb publika je standardno nevjerojatna. :)
    Viđeni snih i asfo, šiljo i pajo i ja. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    Iva: e, a zakaj vi papci niš ne komentirate jučerašnji super-fun koncert od Eagles of Death Metal?!? mislim snih daj dođi ti bar onda malo reda tu napravit! :mrgreen:
    Bio je i ovaj papak :D i fakat se super zabavio (isto kao i supruga od papka :D )...frajeri jednostavno razvaljuju, a ono što je najbolje od svega je opet ta fakin ZG publika koja nakon što završi pjesma još jedno pola minute pjeva refren :o

    I naravno, sad ih baš na poslu slušam i super su mi, a prije koncerta nikako se natjerat...iako su me neki istaknuti članovi ovog foruma kontinuirano upozoravali na ovu rock skupinu...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: kaže mi moj frend koji je radio PR za koncert da su jako simpa i friendly, da nisu cijeli dan popili ni kapi alkohola (ali da su doduše pitali mogu li se u RH kupiti bez recepta neki lijekovi koji su u biti speed :)

    bas sam komentirao frendu da mi Jesse djeluje kao da je na spidu... zavrsi pjesma, a on sa sirokim osmijehom prosece desno, snimi curke, provuce prste kroz kosu, vrati naocale, nafrce brkove.. presmijesno...

    super je bilo (kako je netko na HR forumu primjetio) kad su zavrsili stvar, a ekipa nastavila pjevati... Jesse se zagledao u publiku i vrisnuo:
    I said Shit goddamn! I'm a Man!! :mrgreen:

    plus, basist izgleda kao da je iz shume izasao i usput pojeo stado ovaca... bubnjar ima OGROMNE ruke i jako dobro mlati one bubnjeve..

    kaj se tice zagrebacke publike, evo kaj je Eddie iz Supersuckersa napisao nakon turneje:

    "we were then treated to two of the best shows of the WHOLE tour. Belgrade, Serbia is one rockin' town. I mean it - they really like the rock AND the roll over there (and the promoter, Alex, knows how to treat a band as well. Thanks for everything Alex, you made us feel really special!) and they turn out to see it. Ditto for Zagreb, Croatia, which was WAY off the chain! Totally sold out, really enthusiastic crowd and a great way to end the trip. We finished the tour on a Wednesday night in Zagreb, but it felt like a Saturday night in San Francisco. It was that kind of awesome!"

    a prije toga im je bilo lose u ceskoj, slovackoj... cijeli tekst je tu: http://www.supersuckers.com/07website_dir/index.php
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    DSCN0904.jpg

    Super mi je kak je netko na porchu primjetio dok je stavljao deluxe na policu ovaj lagani natpis sa godinama...i vjerojatno ispravno zaključio da nas za svaki reissue čeka ovakav super-duper deluxe...što vodi ravno u bankrot... :mrgreen:
  • snihsnih Posts: 1,052
    Budući da me se tu po forumu proziva, red bi bio da i ja napišem koju o jučerašnjem koncertu. Naime, za mene je počeo već ranije, jer sam pohodio nastup u Aquariusu (napravio i neke fotke pa stavim link kad ih postavim negdje). Tamo su mi svi djelovali čisti, dok je na koncertu stvarno Jesse bio malo prenabrijan! ;) Odsvirali tamo 7 stvari, bilo cca. 100 ljudi i totalna pržiona. :) I da, Jesse rekao da im je to najbolja publika do sada na turneji, a kad mu je netko dobacio da to sigurno svugdje kaže, odgovorio da se zaista ne šali (mislim, toliko o ostalim publikama).

    Kaj se tiče Boogaloo-a opet bila sjajna atmosfera, pun klub ko šipak, raspoložena ekipa, a i bend. Jedino što meni tu nikako nije štimalo jest sound, koji je bio na donjoj granici podnošljivosti (a to na žalost nije neko čudo u Boogaloo-u). :( Ja inače slušam band podosta i dobro poznajem pjesme, ali neke su zaista na koncertu bile neprepoznatljive, a za to nije bio kriv band i sviranje, nego zvuk, tj. zvučni zid buke. Jednostavno, mi je nedostajalo to da čujem pjesme a ne samo ružionu. Jesse-a skoro uopće nisam čuo (vokal), gitare su nekako bile stopljene... ne znam... ali da ne zamaram previše s tim... mislim da je nastup trajao oko sat i pol - ukupno s jednim bisom od 4 stvari, a ukupno su odsvirali oko 20 pjesama, što je čisto pristojno. Uglavnom, frajeri su majstori koji sviraju super glazbu i Zagreb ih voli. :)

    I za kraj malo informacija za našu uzoritu gospođu Gotovac; Jesse je rođen 1972. godine, kao i ja (a mislim da je i gospar Niko tu negdje)! Toliko o starčekima! :mrgreen::D
  • snihsnih Posts: 1,052
    I još nešto u vezi koncerta: pajo i siljo su to već spomenuli i to je definitivno bio hajlajt večeri: nakon završetka pjesme Whorehoppin' (Shit, Goddamn), zaista spontano i to nakon jedno 5-6 sekundi krenuo refren koji potrajao pa možda i minutu. Jesse je tu stvarno bio u šoku, a nakon toga dao izjavu koju je iznio siljo. :D ... a inače ref ide: Shit, Goddamn... I'm a Man, I'm a Man!... a tisuću i nešto ljudi urla! Zakon! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    I za kraj malo informacija za našu uzoritu gospođu Gotovac; Jesse je rođen 1972. godine, kao i ja (a mislim da je i gospar Niko tu negdje)! Toliko o starčekima! :mrgreen::D
    Iva: mislim stvarno, to što čovjek izgleda 20 godina stariji od tebe očito samo znači da ili speed nije dobar za ten ili i ti i Niko izgledate puno mlađi od njega. ja bih se čak usudila reći i da je očito oboje istina. :D

    a inače, da se teta profesorica (pa još k tome engleskog :) ) uključi u raspravu o citiranju, rekao je nešto poput 'F**k (ili shit), we've never had an audience perform for us! :mrgreen:
  • KK279904KK279904 Posts: 1
    Aaaaaa, radi, napokon radi!!! :D Napokon su mi sredili account i napokon mogu postat... :D

    Samo da vas pozdravim na brzinu, a onda se bacam na čitanje zaostataka (ima toga dosta :mrgreen: )...

    edit: It is I, potato... :mrgreen:
  • lesteslestes Posts: 959
    KK279904 wrote:
    Aaaaaa, radi, napokon radi!!! :D Napokon su mi sredili account i napokon mogu postat... :D

    Samo da vas pozdravim na brzinu, a onda se bacam na čitanje zaostataka (ima toga dosta :mrgreen: )...

    edit: It is I, potato... :mrgreen:
    haha dobar ti je nick :P :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ako nekoga zanima, na jutarnji.hr Aca Dragaš razgovarao sa Jesse-jem iz Eagles Of Death Metal (video). Ima i malo pržionice s koncerta! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo malo slikica iz Aquariusa - Eagles Of Death Metal:

    http://s103.photobucket.com/albums/m121 ... h%20Metal/
  • lesteslestes Posts: 959
    snih wrote:
    Evo malo slikica iz Aquariusa - Eagles Of Death Metal:

    http://s103.photobucket.com/albums/m121 ... h%20Metal/
    mislim da sam te vidla na jednoj sliki na groupie.hr :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    lestes wrote:
    snih wrote:
    Evo malo slikica iz Aquariusa - Eagles Of Death Metal:

    http://s103.photobucket.com/albums/m121 ... h%20Metal/
    mislim da sam te vidla na jednoj sliki na groupie.hr :)

    jest - vidijo se već! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    lestes wrote:
    mislim da sam te vidla na jednoj sliki na groupie.hr :)

    jest - vidijo se već! :)

    Hehe :D ...snih je groupie... :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: I sad ti meni hoćeš reći da ste vi vršnjaci?!?
    th_07IMG_0720_600.jpg
  • asfoasfo Posts: 315
    bio mi je malo bed kaj me nisu pozvali poslije koncerta kada je njihova prava groupie birala cure za party sa bojsima iz eodm. računam si da je to bilo zato jer je snih stajao kraj mene 8-) i možda zato kaj je birala curke ispod 25 godina :shock:
    meni je sound na prve tri stvari bio koma jer frajera nisam razumjela kaj pjeva. kasnije se malo popravilo pa sam se i ja opustila i prepustila njihovim poskočicama jer su stvarno zarazne. jesse je jednostavno tip za gledanje i smijanje - nastup mu je sirov, ali ima šarma. a malo i :twisted:
    nakon koncerta su mi još bolji nego prije, jučer sam snihu samo o njima pričala i malo mu išla na živce. sad ću se skulirati i vratiti u normalu.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    kad odem na www.pearljam.com dobivam ovu poruku gore na vrhu stranice:

    "We are in the process of upgrading the website. Please note that any changes made to your profile or other content might not be saved."

    izgleda da se uzurbano radi, cak i nedjeljom... neki super-truper anaunsment 24.03.?

    or not... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Joj, ja sam htjela na taj koncert jer cujem da su dobri, iako ih ne slusam, al preko tjedna nikako do ZG-a :(
    Nego, zna li netko nesto o U2 kartama? Frendica danas panicno mi pise da su rekli da obne karte od 250kn mogu kupit samo clanovi fan cluba, da onih od 500 nema i da ostaju od 750. A ja malo gledam pa da cu vas pitat ako ista znate. navodno da su na radiju tako rekli...ja nemam pojma, isla bih ako budem tu i ako sve bu ok...al nisan bas sigurna da bin platila 500 kuna...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    uh, uh..

    http://www.exploremusic.com/home/Home/V ... fault.aspx

    kliknuti na Pearl Jam 3 od 20.03.2009.

    sve skupa dosta traje, ali ima mali intervju sa Edom... zanimljivo je oko 13:30 kada mu voditelj procita pitanje od Lovorka iz Zagreba o tome da li ce 2010. biti europske turneje... Lovorko, Lovorko :) i tak... kaze majstor da prvo planiraju izdati album i onda cijelu iducu godinu putovati... sad se to bas ne poklapa s onom izjavom da ce netko od njih imati klinca iduce godine...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    uh, uh..

    http://www.exploremusic.com/home/Home/V ... fault.aspx

    kliknuti na Pearl Jam 3 od 20.03.2009.

    sve skupa dosta traje, ali ima mali intervju sa Edom... zanimljivo je oko 13:30 kada mu voditelj procita pitanje od Lovorka iz Zagreba o tome da li ce 2010. biti europske turneje... Lovorko, Lovorko :) i tak... kaze majstor da prvo planiraju izdati album i onda cijelu iducu godinu putovati... sad se to bas ne poklapa s onom izjavom da ce netko od njih imati klinca iduce godine...
    Iva; mislim da je izglednije to da će putovati iduće godine, a da je ono bljeznuo. Jel i da neki od njih danas ostane trudan rodio bi ove godine. :) Jedino ako nije mislio da je netko trenutno trudan pa da će dobit dijete ove godine, ali da, budući da će dijete biti malo, neće htjeti na turneju početkom iduće godine. Pa kaj, nama ionako svima najbolje paše jesen, kaj ne?
    I da, kaj nije to krasno kad par tisuća frikova pomno prati ko kad planira/dobiva bebu?! Jadni momci... :D
Sign In or Register to comment.