Pearl Jam in Zagreb!

1550551553555556860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    siljo wrote:
    uh, uh..

    http://www.exploremusic.com/home/Home/V ... fault.aspx

    kliknuti na Pearl Jam 3 od 20.03.2009.

    sve skupa dosta traje, ali ima mali intervju sa Edom... zanimljivo je oko 13:30 kada mu voditelj procita pitanje od Lovorka iz Zagreba o tome da li ce 2010. biti europske turneje... Lovorko, Lovorko :) i tak... kaze majstor da prvo planiraju izdati album i onda cijelu iducu godinu putovati... sad se to bas ne poklapa s onom izjavom da ce netko od njih imati klinca iduce godine...
    Iva; mislim da je izglednije to da će putovati iduće godine, a da je ono bljeznuo. Jel i da neki od njih danas ostane trudan rodio bi ove godine. :) Jedino ako nije mislio da je netko trenutno trudan pa da će dobit dijete ove godine, ali da, budući da će dijete biti malo, neće htjeti na turneju početkom iduće godine. Pa kaj, nama ionako svima najbolje paše jesen, kaj ne?
    I da, kaj nije to krasno kad par tisuća frikova pomno prati ko kad planira/dobiva bebu?! Jadni momci... :D
    Meni bas ne pase jesen... :? sad cu malo bacit oko na ovaj link...bas da vidim sto se to prica :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    mene više zanima tko je lovorka? :) i zašto se ona ne druži s nama kad je već takva faca da može postavljati pitanja edu?! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    mene više zanima tko je lovorka? :) i zašto se ona ne druži s nama kad je već takva faca da može postavljati pitanja edu?! :)

    mislim da je lovorkO... ja sam se nadao nekim svirkama prije ljeta... zato cuvam stari GO i nista ne planiram... i zbog mene ce za 2 dana najaviti te svirke... tocka... :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Haha, this is Stone, And this is Mike.
    Where is Jeff?

    Smijesni su.
    NIsam jos Eda cula.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pozdrav ekipa!!
    Sinoć povratak iz Rima avionom koji iz drugog pokušaja sletanja zamalo nije opalio o pistu zbog velike bure u Dubrovniku u zadnji čas dao je gas i podigao se kao u filmovima samo što nije bilo tako zabavno :cry: morali smo sletiti u Split pa busom do grada...koma!!

    AC/DC u Milanu
    http://www.youtube.com/watch?v=UDOvIHkM ... re=related
    http://www.youtube.com/watch?v=8N7qOLFO ... re=related
    http://www.youtube.com/watch?v=-mYaQ5Sm ... re=related
    Što reći za ove mladiće 2 puna sata rasturili su prepuni Forum, totalni delirij. Set lista se znala unaprijed 19 pjesama, 4 sa novog albuma sve ostalo stari dobri hitovi, nevjerovatno da sa skoro 60 godina ljudi mogu tako rasturat. Koncert je bio rasprodan za 50min tako da su ubacili još jedan ali karta na crno je bila 200eura tako da nije bilo bis-a za nas.

    The Answer predgrupa AC/DC
    Ovo mi je trenutno najdraži band (naravno poslje PJ ) strogo preporučavam ih svima koji vole žestoki rok tipa Led Zeppelin...odličan bend
    http://www.youtube.com/watch?v=5aT6iuYa ... re=related
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Super Delux Edition

    Platio sam ga u Milanu 130 eurića i moram priznati da vrijedi svaku kunu, (spasio sam se carine i moguće štete transporta) nema što nema u njemu; knjiga je najbolja sa starim slikama, naljepnice, razni kartoni sa fotkama i texstom sa druge strane.
    U Italji se izdanje reklamira u dosta dnevnih novina, reklama na cijeloj stranici, dok sam je bio u trgovini još 4 ljudi ga je držalo u rukama, mogli bi i sa ovim izdanjem oborit rekord :D

    Kad stignem napravit ću par fotki.
    Baš me zanima cijena kod nas jer u IT u velikim gradovima 130 a u manjim 115 eura, smješno!!
    A ako budu radili ovakva izdanja za svaki album...malo pretjerano ali ne bi se žalio :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    zaguglao sam Faith No More i Exit 2009 da vidim prica li se mozda o FNM na Exitu... nasao ovaj topic na nekom forumu: http://www.balkanrock.com/forum/viewtop ... 0&p=117576

    neki lik prica da se pregovara sa PJ koji jos "nisu kompletirali spisak nastupa za evropsku turneju"... sumnjam u cijelu pricu, ali sam se onda sjetio glasine koju je elcielo progurala... i tak.. idem doma...

    PS: Niko, super za ejsidisi i seperdeluxe... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    i da, sreo sam frendicu ciji decko cesto radi na koncertima (slaze bine ili tako nesto)... spomenula je nesto kao da bi Neil Young mogao biti ove godine na Rokaju...

    evo i glasine iz drugog izvora za Neil Younga u Hrvatskoj...

    http://www.forum.hr/showpost.php?p=1957 ... tcount=232

    Radar festival...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • asfoasfo Posts: 315
    ja sam htjela obavijestiti ako je netko zainteresiran - sane svira 28.03. u route 66.
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    siljo wrote:
    i da, sreo sam frendicu ciji decko cesto radi na koncertima (slaze bine ili tako nesto)... spomenula je nesto kao da bi Neil Young mogao biti ove godine na Rokaju...

    evo i glasine iz drugog izvora za Neil Younga u Hrvatskoj...

    http://www.forum.hr/showpost.php?p=1957 ... tcount=232

    Radar festival...

    Ovo mi već ima više logike! Nekako mi sumnjivo bilo da bi Pišta Neil Younga organizovao - ipak mi se čini da je on za Rokaj prekrupan zalogaj. Radar je druga priča, ipak se već iskazao s velikim imenima. ;)
  • veddermanvedderman Posts: 801
    ehej jammerji!

    danas dobio sam ten super deluxe, i htio sam da downloadam drop in the park mp3 jer još nemam lp playerja :lol: a kad ukucam http://www.myplaydigital.com/pearljam, browser kaže: "Our records show that you are coming from the following country: Slovenia
    Unfortunately at this time, purchasing music and promotional code redemption are restricted to US residents."

    imate li takvih problema kod vas? šta moram da uradim? hvala na pomoči!
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • pajopajo Posts: 3,292
    pj.com se definitivno apdejta jer se vec neko vrijeme rusi i blesira...dok cekamo evo jos jednog u nizu inteviewa, ali mislim da je ovaj definitivno najbolji sto se tice price oko reizdanja Tena...Jeff se totalno raspricao za Billboard:
    http://www.twofeetthick.com/2009/03/the ... lboardcom/

    E i usput, vjerojatno ste skuzili da je Two Feet Thick, jedan od jacih pj fan siteova, dozivio redizajn, te da su autori prilicno aktivni...bacite malo oko, a vidjet cete i da se u predzadnjem postu navode poprilicno pouzdane glasine da momci ove godine sviraju na festivalu u Texasu sto znaci da jesen rezervirana za ameriku...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    vedderman wrote:
    ehej jammerji!

    danas dobio sam ten super deluxe, i htio sam da downloadam drop in the park mp3 jer još nemam lp playerja :lol: a kad ukucam http://www.myplaydigital.com/pearljam, browser kaže: "Our records show that you are coming from the following country: Slovenia
    Unfortunately at this time, purchasing music and promotional code redemption are restricted to US residents."

    imate li takvih problema kod vas? šta moram da uradim? hvala na pomoči!

    ej sused,
    za ovo sam pročitala na bugsima da se nekome iz nizozemske to isto desilo... inače, ne znam detalje ali pretpostavljam da će se taj problem riješiti kroz neko skorije vrijeme... valjda...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:

    identicna vijest je i na groupie.hr i na music.vip.hr

    to im je izgleda menart poslao press release jer oni to imaju na svojoj stranici vec par dana... a u ducanima izgleda tek iduci tjedan...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    snih wrote:

    identicna vijest je i na groupie.hr i na music.vip.hr

    to im je izgleda menart poslao press release jer oni to imaju na svojoj stranici vec par dana... a u ducanima izgleda tek iduci tjedan...

    Je, ja sam zvao Aquarius u ponedjeljak i kažu da sljedeći tjedan stižu legacy i deluxe edition, ali da super-deluxe stiže malo kasnije...što god to značilo...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ej Niko, samo da javim da je NYC sigurno završio svoj put iz New Yorka, preko Zagreba do Dubrovnika pa nazad u Zagreb! Stigao je skroz mint, ne brini :D i vjerojatno ćemo ga odmah danas ići dati uokviriti. Slike stavimo čim bude gotov...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Je, ja sam zvao Aquarius u ponedjeljak i kažu da sljedeći tjedan stižu legacy i deluxe edition, ali da super-deluxe stiže malo kasnije...što god to značilo...

    meni su prije tjedan dana tamo rekli da ce sve dobiti... ovo "malo kasnije" mi zvuci kao "nikada" :)

    provjerio sam na jednom slovenskom online "CD" shopu ( http://www.bigbang.si ) i imaju deluxe za 29.99 EUR i legacy za 18.99 EUR...

    btw, Riot Act prodaju za 4.17 EUR pa ako netko nema ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    pajo wrote:
    provjerio sam na jednom slovenskom online "CD" shopu ( http://www.bigbang.si ) i imaju deluxe za 29.99 EUR i legacy za 18.99 EUR...

    ček ček malo, deluxe za 30 eura? :?: :?: :?:

    pa zar to nije nekoliko puta manja cijena nego preko tencluba? manja čak i od carine koju su neki paćali 90 eura? ma jesi siguran?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    siljo wrote:
    pajo wrote:
    provjerio sam na jednom slovenskom online "CD" shopu ( http://www.bigbang.si ) i imaju deluxe za 29.99 EUR i legacy za 18.99 EUR...

    ček ček malo, deluxe za 30 eura? :?: :?: :?:

    pa zar to nije nekoliko puta manja cijena nego preko tencluba? manja čak i od carine koju su neki paćali 90 eura? ma jesi siguran?

    deluxe je 2CD+DVD.... ono veliko je super deluxe :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    deluxe je 2CD+DVD.... ono veliko je super deluxe :)

    aha, očito još nisam svladala terminologiju :)

    UPOZORENJE: upravo sam dobila informaciju da je menart dobio samo 15 komada super deluxa, i da će planuti odmah, u roku keks, tko god želi mora doći po to danas, najkasnije sutra ujutro!!!

    interes je puno širi nego što naš uski krug misli :)

    e da, cijena oko 900 kuna!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    cijena deluxa u našim dućanima je 986 kunića.

    puuuuuuuuuuno jeftinije nego upuštanje u direktno naručivanje s tencluba (neka mi oni koji su naručivali preko njih oproste trljanje soli na ranu, fakat nije namjera).

    uglavnom, sad kad čitam prijašnji post ispada da se u dućane mora danas, tj. sutra ujutro da bi se dočepali deluxea.
    nisam to mislila, ispričavam se, već samo da oni koji žele rezervirati direkt preko moje frendice to trebaju moći pokupiti u to vrijeme.

    svi drugi, samo škicajte svoje najbliže dućane, neće valjda planuti odmah. ako plane, e onda PJ stvarno mora doć opet u HR odmah ovo ljeto. :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    cijena deluxa u našim dućanima je 986 kunića.

    puuuuuuuuuuno jeftinije nego upuštanje u direktno naručivanje s tencluba (neka mi oni koji su naručivali preko njih oproste trljanje soli na ranu, fakat nije namjera).

    uglavnom, sad kad čitam prijašnji post ispada da se u dućane mora danas, tj. sutra ujutro da bi se dočepali deluxea.
    nisam to mislila, ispričavam se, već samo da oni koji žele rezervirati direkt preko moje frendice to trebaju moći pokupiti u to vrijeme.

    svi drugi, samo škicajte svoje najbliže dućane, neće valjda planuti odmah. ako plane, e onda PJ stvarno mora doć opet u HR odmah ovo ljeto. :mrgreen:

    kupih danas kutijetinu u menartu za skoro tonu kuna... trenutno sam si malo glup, ali bit ce bolje kad ju otvorim :) thnx Ana na organizaciji :)

    tip u menartu je rekao da je stiglo samo 15kom Super Deluxe-a i da su 3kom otisla u Aquarius... ostalo ce vjerojatno nestati drito iz menarta...

    PS: znate da su bolne bradavice jedna od gadnijih "ozljeda" kod trcanja? ... ono, nipples... na cicama... zamislite kak bi njemu bilo: http://www.youtube.com/watch?v=5xgNXkVeTgk :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    986 kunića to je ok cijena kao i vanka. Dobro da sam izdržao iskušenju 10c, a čitao sam jučer na porchu i izgleda da još nema sretnika sa potpisamom verzijom, nadam se da će ih biti malo više da nije samo 50 komada jer to nije u redu napalit cijelu PJ naciju za tu malu siću.

    Iva,pajo ajde drago mi je da je sve mint...bio sam zabrinut. kad bude gotov slike ofkors 8-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo i naš Super Deluxe za hrpetinu novaca je došao doma, ali je stvarno, stvarno predivan i genijalan. Onak bili smo :o kad smo ga ugledali! Popodne ćemo ga detaljnije prekopat, ali izgleda mrak!
    Hvala Ana Z.! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: kaže mi frend da ništa od Uncle Neila na Radaru jer da Čehok nije na vrijeme potpisao bankovnu garanciju grada. Ali mi kaže i da su na zimu bili pričali s managementom PJ-a jer su imali ideju da PJ i Neila stave isti dan!!!!! :o Naravno, i oni su se nadali da bi to dovelo do neke zajedničke svirke. :o No, oni sami zasad još nemaju love za to, a politika nije dovoljno agilna da bi takve stvari poduprla. Ja sam mu samo objasnila da je to kombinacija za koju bi rijeka PJ fanova potegnula na Radar iz cijelog svijeta i rekla mu da to tako fino prenese organizatorima Radara pa da znaju za iduću godinu. Pa da vidimo. Nek' se šoraju oni i Lupa tko bu ih doveo. Samo neka ih netko opet dovede! :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: kaže mi frend da ništa od Uncle Neila na Radaru jer da Čehok nije na vrijeme potpisao bankovnu garanciju grada. Ali mi kaže i da su na zimu bili pričali s managementom PJ-a jer su imali ideju da PJ i Neila stave isti dan!!!!! :o

    :o:o:o

    daj zamislite to! koncert stoljeća!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    pajo wrote:
    Iva: kaže mi frend da ništa od Uncle Neila na Radaru jer da Čehok nije na vrijeme potpisao bankovnu garanciju grada. Ali mi kaže i da su na zimu bili pričali s managementom PJ-a jer su imali ideju da PJ i Neila stave isti dan!!!!! :o

    :o:o:o

    daj zamislite to! koncert stoljeća!
    Da! :shock: Genijalno!

    Nego, svi su ludi za tim super deluxe boxom...Malo je previse to za moj dzep...Uz sve koncerte ovog ljeta (i proljeca) ne znam dal moja majusna placa moze to podnijeti. Al gledat cu i divit se slikama i kad vidim kojeg uzivo :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    uf, pratim malo po forum.hr fanove U2 kako su ludi od čekanja da počne kupnja karata prek neta.
    tisuću i jedna informacija i dezinformacija, te server pada, te nema više jeftinih karata, te ovo te ono.
    fakat prestrašan stres, ono kaj mi proživljavamo za PJ je jedna velika nula za sistem koji ima U2 i naravno, najviše od svega, interes koji vlada.
    jadni ljudi.
    a najbolje od svega da je već 20 tisuća karata prodano u pretprodaji za fanove.
    ja fakat nisam bila svjesna da je U2 TOLIKO popularan ovdje.
  • VB256627VB256627 Posts: 36
    Ja isto cekam prodaju karata...samo bez stresa...Forum.hr ne pratim jer je ekipa nabacala toliko informacija da covjeku pamet stane.

    edit..pao server :mrgreen:
Sign In or Register to comment.