Pearl Jam in Zagreb!

1546547549551552860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    uh, uh, stigao mi Crashious Stickman Hoodie... majstori su mi opalili 166kn carine i poreza... na kraju je ispao prilicno skup sport.. :(

    ali hudi je bas fensi... bojao sam se kak ce ona zivotinja na leđima izgledati, ali je bas cool... i hudi je lagan, za ogrnuti ramena na nekoj ljetnoj terasi uz zvuke domacih uspjesnica tete s kokoticom i brke na klavijaturama :)

    i koji si broj dobio? baš me zanima... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ranac, pa nisi spomenuo da je nikola iz sane-a obolio od anoreksije ili još neke gadnije bolesti?!? zapravo mi ej bed o tome tako pisati, ali sam sad odgledala Doru pa sam još uvijek u šoku kak nikola izgleda... inače, za vas koji niste pratili tu veličanstvenu priredbu, sane nije prošao dalje, ali su zato prošli mnogi genijalci a među njima dražen žanko i grupa feminem.... :roll:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    deep i u mene! jeee! :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    siljo wrote:
    uh, uh, stigao mi Crashious Stickman Hoodie... majstori su mi opalili 166kn carine i poreza... na kraju je ispao prilicno skup sport.. :(

    ali hudi je bas fensi... bojao sam se kak ce ona zivotinja na leđima izgledati, ali je bas cool... i hudi je lagan, za ogrnuti ramena na nekoj ljetnoj terasi uz zvuke domacih uspjesnica tete s kokoticom i brke na klavijaturama :)

    i koji si broj dobio? baš me zanima... :)

    broj 231 :) zadovoljan sam iako nije prost broj... ali je zato 3x77, a to je dovoljno cool... evo, sad sam otkrio nesto o sebi... frik za brojeve... ne znam da li postoji neka dijagnoza... obsessive-compulsive disorder? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ranac, pa nisi spomenuo da je nikola iz sane-a obolio od anoreksije ili još neke gadnije bolesti?!? zapravo mi ej bed o tome tako pisati, ali sam sad odgledala Doru pa sam još uvijek u šoku kak nikola izgleda... inače, za vas koji niste pratili tu veličanstvenu priredbu, sane nije prošao dalje, ali su zato prošli mnogi genijalci a među njima dražen žanko i grupa feminem.... :roll:

    nemam pojma, kaj je tak gadno? u purgeraju je stage nizak pa ga nisam najbolje vidio... veceras dosao doma, upalio telku i vidio 2 sekunde Sanea kad su ih sve vrtili.. a uvijek je on bio mrvica... a tko je onaj krezubi kaj je prosao dalje? :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • asfoasfo Posts: 315
    ček ček malo, kaj sane još uvijek postoji? pa za njih nisam čula već ima.......više od 5 godina. nisam niti znala da sviraju. a di sviraju? a kaj sviraju? isti repertoar kao i prije? nove stvari svoje imaju? kaj si ti šiljo frend sa nikolicom?
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    asfo wrote:
    ček ček malo, kaj sane još uvijek postoji? pa za njih nisam čula već ima.......više od 5 godina. nisam niti znala da sviraju. a di sviraju? a kaj sviraju? isti repertoar kao i prije? nove stvari svoje imaju? kaj si ti šiljo frend sa nikolicom?

    je, ranko ti je veliki fan sane-a i hoda i dalje po njihovim koncertima... :) a di si ti bila prije neka 2 tjedna kad sam se ja tome istome čudila? :) uglavnom, nikola izgleda ko da ima 15 kila s krevetom i samo želim napomenuti da prije nije tak izgledao... ekšli je bio slatki... ono, u malom pakiuranju - ne za mene, ali za neku manju ženskicu sasvim ok... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    asfo wrote:
    ček ček malo, kaj sane još uvijek postoji? pa za njih nisam čula već ima.......više od 5 godina. nisam niti znala da sviraju. a di sviraju? a kaj sviraju? isti repertoar kao i prije? nove stvari svoje imaju? kaj si ti šiljo frend sa nikolicom?

    je, ranko ti je veliki fan sane-a i hoda i dalje po njihovim koncertima... :) a di si ti bila prije neka 2 tjedna kad sam se ja tome istome čudila? :) uglavnom, nikola izgleda ko da ima 15 kila s krevetom i samo želim napomenuti da prije nije tak izgledao... ekšli je bio slatki... ono, u malom pakiuranju - ne za mene, ali za neku manju ženskicu sasvim ok... :lol:

    ne, nisam frend s nikolicom, ali sam ga silom prilika gledao u par bandova... na pocetku sa Sane, pa sa Free Tibet na cije svirke sam volio ici, pa je neko vrijeme svirao bas sa Baretovim placenicima...

    i nije da sam veliki fan Sanea, podsjecaju me na faks i na to vrijeme pa sam ih eto isao poslusati... kao i prije 4-5 godina kad su bili u nekoj new-jazz varijanti :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    i nije da sam veliki fan Sanea, podsjecaju me na faks i na to vrijeme pa sam ih eto isao poslusati...

    a mene podsjećaju na srednju školu. :mrgreen:
  • asfoasfo Posts: 315
    ma slušala sam ga i ja sa sanetom, znam da je svirao i na free tibet i sa plaćenicima, ali mislila sam je li možda nastavio u stilu albuma sanetovog, jel ima neke gaže da malo pjeva pj i to - koliko se sjećam bio je obožavatelj prije 10-ak godina... skupljao pj điđe miđe, ko pravi frik. pa ako negdje svira malo pj i 90-ih, lijepo bi ga bilo opet čuti. ipak stvarno dobro pjeva, barem po mom mišljenju.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Predlažem posjet stranici http://www.pearljamtengame.com/

    Very cool!
  • snihsnih Posts: 1,052
    hvala na linkiću! :)

    evo... već sam odigrao prvi stupanj... why go home, why go home... :):)

    inače... Ljubica dobila Dipčinu, a moj primjerak još putuje! ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited March 2009
    Iva: Ehej people, mali info za one koji žele ići na Eagles of Death Metal pa još k tome u dvoje. U Jutarnjem će 11., 14. i 18. ožujka biti objavljen kupon s kojim će prvih 30 ljudi koji dođu na koncert s kupljenom jednom ulaznicom dobiti jednu besplatno. Pa eto, tko želi, lijep način da se dobije 2 for the price of 1.
    Post edited by pajo on
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Ehej people, mali info za one koji žele ići na Eagles of Death Metal pa još k tome u dvoje. U Jutarnjem će 11., 14. i 18. ožujka biti objavljen kupon s kojim će prvih 30 ljudi koji dođu na koncert s kupljenom jednom ulaznicom dobiti jednu besplatno. Pa eto, tko želi, lijep način da se dobije 2 for the price of 1.

    i sad recimo idemo moja supruga i ja... imamo 1 ulaznicu za spektakl... ne dođemo u ovih prvih 30... nema više karata za koncert (sve prodano)... pitanje glasi: tko ide unutra, a tko doma? :D:mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    i sad recimo idemo moja supruga i ja... imamo 1 ulaznicu za spektakl... ne dođemo u ovih prvih 30... nema više karata za koncert (sve prodano)... pitanje glasi: tko ide unutra, a tko doma? :D:mrgreen:
    Iva: pa to je bar jasno, dame imaju prednost. ona na koncert, ti kući :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    snih wrote:
    i sad recimo idemo moja supruga i ja... imamo 1 ulaznicu za spektakl... ne dođemo u ovih prvih 30... nema više karata za koncert (sve prodano)... pitanje glasi: tko ide unutra, a tko doma? :D:mrgreen:
    Iva: pa to je bar jasno, dame imaju prednost. ona na koncert, ti kući :mrgreen:

    ja bi ga u tom slučaju pustila i u birtiju!!! :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja sam def preglupa za ovu igricu... i komp mi je spor pa mi ni miš ne radi kak treba (nije da se izvlačim)....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja isto ovu igru ništa ne kontam i nema pacijencije igrat kad ne znam što igram.
    Vjerovatno je cool i fora što su je napravili ali nažalost...not for me :?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Igra je super! Sinoc sam se zabavljala i slozila sve! :))
    Niko, imas upitnik negjde lijevo, tamo gdje pise GAME pa ti to objasni sve sto u biti treba radit. Slazu se kockice, kao puzzle, na jednu od slika (moze se mijenjati, gore lijevo je kocka) i kad se sloze po redu pjesme, po bojama, super cool svira i na kraju su neka vida za gledat. :)
    Ugl, treba se uhodat malo s mouse-om jer je malo zeznuto (bar meni bilo) okretat cijelu sliku i onaj krug, al se lako skuzi kad se prva pjesma slozi.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Možda probam opet igricu drugi dan.

    Upravo obnovio 10c membership, sad sam miran godinu dana :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Riješio sam fackin' game, trebalo mi 10min za prvi red a 23min za sve...sad mogu ići radit nešto korisno :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    sjećam se da neki od vas vole bend flogging molly, pa eto, dolaze vam u zagreb 14.6. (u SC-u).

    a ja bih vam preporučila i grand archives koji sviraju 14. 5. u zagrebačkom teatru ITD.

    http://www.youtube.com/watch?v=ra2yet7h ... re=related

    divota, tipično za novovjeki subpop bend, tipa band of horses, fleet foxes itd.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ten - super trooper deluxe

    ovo je malo bezveze... cijena na 10c je 140$ + shipping 50$

    preko Amazona je cca 125$ + shipping 6.5 $

    znaci da nas na 10c deru za 58.5$... wtf? :?:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pa zar nije bila ista stvar s kartama za koncerte?
    bile su dosta skuplje preko tencluba nego preko raznih ticketonlineova, eventimova i slično.
    ali, slažem se - WTF?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    pa zar nije bila ista stvar s kartama za koncerte?
    bile su dosta skuplje preko tencluba nego preko raznih ticketonlineova, eventimova i slično.
    ali, slažem se - WTF?

    je, s tim da je tu jos veca razlika...

    mislim da bi se isplatilo pricekati da ova cuda dodju u CD shoppove i onda otici u lagani shopping... ne placa se postarina i moguca carina za ove skuplje varijante... iako ce ovi nasi lihvari sigurno prodavati nesto skuplje nego Amazon...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    al' svakako jeftinije od tencluba. :mrgreen:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    Ten - super trooper deluxe

    ovo je malo bezveze... cijena na 10c je 140$ + shipping 50$

    preko Amazona je cca 125$ + shipping 6.5 $

    znaci da nas na 10c deru za 58.5$... wtf? :?:

    Ja sam još u čeki, zadnji put nisam skupio hrabrosti za 3th steep ali definitivno je must have edition.
    Jedna stvar me vuće za 10c a to je da možda dobiješ potpisanu kopiju što je velika vrijednost.
    Amazon ima dobru cijenu i sam sam neodlučan.
    A što ti kažeš ako se kojim slučajem pojavi u HR to bi bilo super pogotovo što se tiće carine.

    Može li se raspitati kod raznih Aquariusa, Dallasa, itd da li će oni to nabavljati i naručiti komada koliko nas ima zainteresiranih???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    U nekom cool sijetl magazinu objavljen je interview sa našim duhovnim vođom, koji apsolutno briljira :D Skinuo sam ga negdje pa aploudao kod sebe...bacite oko:
    http://www.box.net/shared/saoyuyszi3
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    U nekom cool sijetl magazinu objavljen je interview sa našim duhovnim vođom, koji apsolutno briljira :D Skinuo sam ga negdje pa aploudao kod sebe...bacite oko:
    http://www.box.net/shared/saoyuyszi3

    hvala na linku!

    zakon mi je kak ed priznaje da je sve one autobiografske lyricse s tena pisao jer je mislio da album ionako nitko neće čuti. :lol:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    a tek ona pjesma "let me the fu*k in"... :)

    nego, nisam komentirala one cijene kaj je ranac naveo - ako je to stvarno tako, onda nam je fan klub fakat u banani... i deru nas ko mlade majmune, što jesmo kad je taj bend u pitanju... ja sam naručila jedan paket - onaj bez vinila koji košta 30$ i brijem da na amazonu neće biti puno manje... ako bude, poludit ću!!! :x
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.