Pearl Jam in Zagreb!

1544545547549550860

Comments

  • :mrgreen:

    i jos onaj crnac baca malo na Ben Harpera :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Evo ga naš trenutno najdraži zid, jedino još fali plavi MSG koji će ići u donji red u sredinu, ako uspijemo naći takav okvir i passepartout bit će uokviren kao inverzija Phillyja - žuti passepartout i plavi okvir.

    A ovo je pajin favorit u hodniku.

    Trenutno smo: :mrgreen:

    p.s. - zaboravih napisat da je artwork (tj. bušenje zida na nemogućim pozicijama :D ) by pajo i drng (moj braco)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    p.s. - zaboravih napisat da je artwork (tj. bušenje zida na nemogućim pozicijama :D ) by pajo i drng (moj braco)

    gledam ove vaš slike i poznavajući konstrukciju vašeg stana, mislim si, pobogu tko je to tam gore bušio!?! :) ali dobro, vidim da su majstori vrhunski! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Hey Iva i Pajo...zid je super, sad moramo pod hitno riješiti taj NY da nije ta rupa ;)
    Moram vam napravit neke slike za uzorak...sad ču se požurit kad sam vidio zid :D

    Philly na ovoj slici izglrdas još bolje!!!
    A gdje je Hampton ili kako se već zove??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva:
    @juras: pajo je bušio, heroj moj. :D moj brat je davao upute, stručne savjete i aktivnije sudjelovao, a ja sam asistirala i bila instrumentarka tj. dodavala tiple i šarafe, držala paju da ne padne i sl. :)
    @niko: Hamilton još nije uokviren i vjerojatno će ići u našu sobu gdje je tamno crveni zid. NY MSG bih ja uokivirla sa žutim passepartoutom i plavim okvirom pa ako znaš da li to ima tvoj Okvirman, pls javi. Samo nemam pojma koje nijanse žutog i plavog bi bile ok, to bismo morali vidjeti...
    Ako nema, uvijek možemo probat i kod ovih naših u Zgb...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Zdravo drugari ratatatirci!
    Kao što vidite, sinhronizovali su me tako da sada mogu opet mirno postati kao snih! :)
    Što se tiče d zida ili kako ga ja zovem Zid plača (za one koji nemaju toliko takvih dragocjenosti, a htjeli bi) :mrgreen: prekrasno izgleda već na fotkama, a mogu da zamislim kako je u stvarnosti.
    I tako...
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Zdravo drugari ratatatirci!
    Iva: pa welcome back! lijepo da su nam te napokon pridružili! :)
  • Dobro nam se vratio Snih, avatar ti je super, očekivao sam nešto special sa tvoje strane.

    Peace, Love and more walls for the posters :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    a meni još fale asfo i masni... jel se tko čuje s masnim? nek nam se pridruži, vrag ga jebi šašavog!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    Heeej! Sam da velim ivi i paji da im je super ziiiiid i hoooodniiiik!! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    Heeej! Sam da velim ivi i paji da im je super ziiiiid i hoooodniiiik!! :)
    Iva: tenk ju draga! a nama je super vaša razglednica iz toplih krajeva! :D skypnem te ovaj vikend tj. u nedjelju! ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ej people! jeste glasali za majice? nama je ova prekrasna, ali ima ih još hrpa lijepih.
  • ja sam isto za tu glasao, makar mi nema niti jedne za koju bih rekao wow...
  • Evo i ja sam obavio svoju glasačku dužnost, ima par lijepih majica ali očekivao sam puno više. I ja sam glasao za TEN val i ako nisam odmah skontao text u valu

    https://www.pearljam.com/content/ten-shirt-103
    ova mi je super, ne primjetiš odmah ali ima i PJ i Ten text...mrak!!

    https://www.pearljam.com/content/ten-shirt-025
    ova mi je totalno Ames style, to jest kao da je Jeff radio :lol:

    to su moja 3 winnera
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • za 64 i 103 sam i ja prije glasala. samo sam na brzinu prosla listom i te 2 su mi se cinile najljepse :)
    OStalo bas i ne. zasad.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo i ja sam obavio svoju glasačku dužnost, ima par lijepih majica ali očekivao sam puno više. I ja sam glasao za TEN val i ako nisam odmah skontao text u valu

    https://www.pearljam.com/content/ten-shirt-103
    ova mi je super, ne primjetiš odmah ali ima i PJ i Ten text...mrak!!

    https://www.pearljam.com/content/ten-shirt-025
    ova mi je totalno Ames style, to jest kao da je Jeff radio :lol:

    to su moja 3 winnera
    Iva: i mi smo glasali za te. :D prvih 6-7 nam je bilo ok za izabrat, ali to je bilo to. onda smo ipak još nekima koje su bile ok, ali ništa special, dali glas čisto da imaju...
    i da, nama je oboma totalno bezveze ova neka koja ima hrpu glasova. mislim ok je, ali ipak nije baš tako spektakularna, a i većinu ljudi očito podsjeća na Ramonese i svašta nešto drugo, a to baš onda i nije fora...
  • pajo wrote:
    Evo i ja sam obavio svoju glasačku dužnost, ima par lijepih majica ali očekivao sam puno više. I ja sam glasao za TEN val i ako nisam odmah skontao text u valu

    https://www.pearljam.com/content/ten-shirt-103
    ova mi je super, ne primjetiš odmah ali ima i PJ i Ten text...mrak!!

    https://www.pearljam.com/content/ten-shirt-025
    ova mi je totalno Ames style, to jest kao da je Jeff radio :lol:

    to su moja 3 winnera
    Iva: i mi smo glasali za te. :D prvih 6-7 nam je bilo ok za izabrat, ali to je bilo to. onda smo ipak još nekima koje su bile ok, ali ništa special, dali glas čisto da imaju...
    i da, nama je oboma totalno bezveze ova neka koja ima hrpu glasova. mislim ok je, ali ipak nije baš tako spektakularna, a i većinu ljudi očito podsjeća na Ramonese i svašta nešto drugo, a to baš onda i nije fora...
    Bas sam tu gledala... Mene podsjeca na No Code, ima jedna majica gdje je No Code cd sprijeda...Malo mi je cudna bas zato...i na Ramonese isto sad kad kazete. Necu glasat. One prve dve su naj naj :))
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Slucajno naiso na neku listu celebrity zelenjave...i naravno...nasi decki su usli kao ekoloski osvjesteni bend...nije da nismo znali ali je uvijek lijepo za vidit :)
    http://webecoist.com/2009/02/14/green-c ... -activism/
  • pajopajo Posts: 3,292
    Stigao Deep Ljeto/Jesen 2008...nije mu trebalo ni godinu dana da dođe... :mrgreen:

    Sve u svemu, niš pametno nema unutra...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://www.myspace.com/tenclub

    Brother - me like :o
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Stigao Deep Ljeto/Jesen 2008...nije mu trebalo ni godinu dana da dođe... :mrgreen:

    Sve u svemu, niš pametno nema unutra...

    ja ga još nisam dobila, majčicu im njihovu... kad ste im vi poslali onaj mail? da si znam izračunati kad bih ga ja mogla dobiti... nisam niti napisala da su i meni odgovorili sa jeste li možda promijenili adresu i onda su napisali da su ga ponovno poslali... jooooj... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:

    IMO, malo su je previše nabrijali a onaj veličanstveni vokal se jedva čuje... hmmmm... :?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    siljo wrote:

    IMO, malo su je previše nabrijali a onaj veličanstveni vokal se jedva čuje... hmmmm... :?

    rekao bih da je ovo oriđiđi verzija koja još nije bila vani...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • U, kako je sirova ova verzija! :shock:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljo wrote:


    Ova verzija mi je mrak, mrakova, gotovo je poludio sam i idem naručiti taj jebeni deluxe box :shock:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ova verzija mi je mrak, mrakova, gotovo je poludio sam i idem naručiti taj jebeni deluxe box :shock:

    dugo ti je trebalo... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:

    Meni se jako sviđa! :) Ja inače prilično volim i bezvokalnu verziju, ali ova zaista i u pravom svjetlu predstavlja pravi bijesni PJ iz ranih 90-tih! :) Odlično!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    UPOZORENJE: slijedi prepričavanje snova.

    sinoć sam sanjala PJ koncert. ali ne baš koncert, nego ono sto se događalo prije njega.
    znam samo da sam ušla u dvoranu koja je izgledala kao dom sportova, ali je imala stolice i na parteru. ja sam ipak odlučila čekati na ogradi, kao i svaki pravi PJ fan.
    jako me začudilo da baš nikoga od vas nije bilo tamo. sama sa sobom sam pokušala razriješiti misteriju zašto svi kasnite, kako se ne bojite da ćete ostati bez prvog reda, a idealna je prilika da budemo svi zajedno.

    primijetila sam da je stage bio čudan. u jednom trenutku se na njemu pojavio kiosk za prodaju karata i formirao se red u kojem su ljudi čekali da kupe ulaznice, što mi baš nije bilo jasno jer su već bili unutra.
    onda sam vidjela i da je stage lijepo ukrašen zastavicama raznih zemalja, ali nigdje nije bilo hrvatske. u tom trenu sam odlučila iskoristiti činjenicu što vas još nema i odlučila poslati paji poruku da, ako već nije izašao iz kuće, obavezno donese hrvatsku zastavicu da je bacimo na stage.

    kad sam to obavila, skužila sam da ima još nešto na stageu: stotine komada WC NET osvježivača WC školjki, koje bi momci bacali u publiku, valjda umjesto guitar pickova. vrlo originalna ideja, pomislila sam.

    e da, u jednom trenutku sam ipak vidjela sid iza mene, za koju pouzdano znam da me vidjela, ali mi se uopće nije javila i zato sam je, potpuno uvrijeđena, odlučila ignorirati.

    tu san završava pa vam ne mogu reći koji je bio opener.

    :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    UPOZORENJE: slijedi prepričavanje snova.

    tu san završava pa vam ne mogu reći koji je bio opener.

    :mrgreen:

    da nisu neke droge prethodile ovom snu?!? :) sve mogu progutati, ali WC net osvježivači?!? :) moj brat će biti ponosan jer njegova firma to proizvodi... :lol:

    edit: a mogla si i mene pozvati da donesem zastavu... ipak ja živim najbliže domu sportova... :mrgreen:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • :lol:
    Koji genijalan san! :lol:
    U svoju obranu mogu samo reci da sam vjerojatno bila pod utjecajem tih WC netova i slicnih te da te nisam preopznala...ili imala snage javiti se :shock: 8-)
    Ja bi koncerat!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.