Pearl Jam in Zagreb!

1548549551553554860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Napokon sam uspio vidjeti spot od jason-a, neki dan mi nije otvaralo.

    Što reći nego zakon, super svi izgledate.. Carlos sa tubom od postera...kido sam se od smijeha :lol:
    Kad ste to radili??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja filmić nemrem vidjeti ni s jednog računala kojeg koristim...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    upravo sam skužila da mi frendica radi u izdavačkoj kući koja zastupa PJ.
    rekla je da će mi ubrzo javiti hoće li nabavljati ten deluxe izdanje, kolika bi bila cijena i hoće li se moći naručivati.
    eto, samo da znate. :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    upravo sam skužila da mi frendica radi u izdavačkoj kući koja zastupa PJ.
    rekla je da će mi ubrzo javiti hoće li nabavljati ten deluxe izdanje, kolika bi bila cijena i hoće li se moći naručivati.
    eto, samo da znate. :)

    bio sam jucer u onom CD shopu na cosku gunduliceve i varsavske (aquarius?)... tip je rekao da su narucili sva 4 izdanja i da ce doci na vrijeme... znao je samo okvirnu cijenu za 2 CD-a (189kn) i 2 CD-a+DVD (195kn) iako ne bi racunao na te cijene...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    upravo sam skužila da mi frendica radi u izdavačkoj kući koja zastupa PJ.
    rekla je da će mi ubrzo javiti hoće li nabavljati ten deluxe izdanje, kolika bi bila cijena i hoće li se moći naručivati.
    eto, samo da znate. :)


    Ja sam pisao tipu koji je zadužen za nabavu u Aquarius-u i nisam dobio nikakav odgovor :evil:

    Ali veseli me to da imaju namjeru nabaviti ih.
    Koliko nas ima zainteresiranih i za koje izdanje.

    Dirty Frankk - Super delux
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Koliko nas ima zainteresiranih i za koje izdanje.

    Dirty Frankk - Super delux
    Iva: mi smo isto za super deluxe, ali ćemo vidjeti prvo da li nam može jedan Marijev kolega iz Srbije koji radi u NY dofurati to u neko dogledno vrijeme pa bi naručili da nam dostave kod njega (pa izbjegnemo shipping i carinu). ak' ne uspijemo tako, onda ćemo u RH tražiti.

    e, a možeš li nam poslati naš NY poster City Expressom? budemo ga ipak tu u Zgb uokvirivali, da dovršimo napokon zid :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Koliko nas ima zainteresiranih i za koje izdanje.
    e, a možeš li nam poslati naš NY poster City Expressom? budemo ga ipak tu u Zgb uokvirivali, da dovršimo napokon zid :D

    OK, samo što popodne putujemo u Rim pa Milano na koncert AC/DC :D
    vračam se tek sljedeći ponedeljak. Čim stignem nazad u radionu šaljem ga.

    Jeste li što novoga nabavljali??
    Ja sam poslao mog ED- Chicago potpisanog na trade u Australiju i sad čekam da mi dođe moj prvi EMEK jedan od najdražih postera.
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/49700
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    OK, samo što popodne putujemo u Rim pa Milano na koncert AC/DC :D
    vračam se tek sljedeći ponedeljak.

    :):):)

    zaaakon!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    OK, samo što popodne putujemo u Rim pa Milano na koncert AC/DC :D
    vračam se tek sljedeći ponedeljak. Čim stignem nazad u radionu šaljem ga.

    Jeste li što novoga nabavljali??
    Ja sam poslao mog ED- Chicago potpisanog na trade u Australiju i sad čekam da mi dođe moj prvi EMEK jedan od najdražih postera.
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/49700
    Iva: ma nema frke, stvarno nije hitno. :) a što to znači da idete? da ide i Iva? Jer ako ide to joj je super priprema za sljedeći PJ tour! ;)
    mi smo s posterima zasad gotovi, dok nam štogod novo ne zapne za oko. a EMEK ti je krasan, držimo fige da sretno stigne!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    OK, samo što popodne putujemo u Rim pa Milano na koncert AC/DC :D
    vračam se tek sljedeći ponedeljak. Čim stignem nazad u radionu šaljem ga.

    Jeste li što novoga nabavljali??
    Ja sam poslao mog ED- Chicago potpisanog na trade u Australiju i sad čekam da mi dođe moj prvi EMEK jedan od najdražih postera.
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/49700
    Iva: ma nema frke, stvarno nije hitno. :) a što to znači da idete? da ide i Iva? Jer ako ide to joj je super priprema za sljedeći PJ tour! ;)
    mi smo s posterima zasad gotovi, dok nam štogod novo ne zapne za oko. a EMEK ti je krasan, držimo fige da sretno stigne!

    Da to se i ja jako bojim, sanjam tu tubu non stop jer uz taj poster sam još nadoplatio za neki drugi Emek-ov poster http://www.expressobeans.com/public/detail.php/44965 da uštedim na poštarini tako da dva Emek-a stižu i svaku večer i svako jutro kad se probudim samo o tome razmišljam...ovo je previše stresno :o
    Najvrijednija tuba do sada, mog Veddera sam osigurao na 4000 kn.
    Iva i Jana su se priključile ali samo za Rimski dio puta a onda ja i Nicola idemo u Milano na koncert. AC/DC bi bio too much za Ivu. Što se tiće PJ možda bi i pristala na jedan koncert ali samo ako je na atraktivnom mjestu ;)

    Kad se vratim šaljem NYC.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • asfoasfo Posts: 315
    našla sam neku zanimljivost na netu..... kakvu glazbu slušaju pametni ljudi, a kakvu ne baš pametni.....

    Studija radnog imena 'Glazba koja vas poglupljuje' provela je istraživanje među studentima, povezavši njihove rezultate na ispitima s glazbom koju slušaju. Tako je među ostalim zaključeno da fanovi Beyonce i Lil Wayne imaju najniže rezultate na testovima inteligencije, dok oni koji imaju najviše bodova slušaju (a što drugo) klasiku.


    No, ne puno lošije su prošli svi koji među omiljenim cd-ima drže Radiohead, Counting Crows, U2 i indijsku glazbu – dokazavši kako su njihovi rezultati natprosječni.

    - Slušao sam neke pjevače i pomislio kako voljeti neko smeće od glazbe mnogo govori o osobi i onome što se odvija u njezinoj glavi. Može li glazbeni odabir nešto reći i o ljudskoj inteligenciji? Odnosno o rezultatima njihovih testova inteligencije? I kao svaki dobar student odlučio sam otkriti koliko moje osobno iskustvo ogovara realnom stanu – objasnio je tvorac navedene studije.

    Fanovi Aerosmith, Nickelback i The Used su također imali niske rezultate, a cijelu grafiku pogledajte ovdje:

    http://musicthatmakesyoudumb.virgil.gr/music.php
  • killroykillroy Posts: 739
    ej ljudi...izgleda da uncle neil opet ima europsku turneju...
    jel netko mozda zainteresiran da odemo na koji koncertic?
    Od nekih blizih destinacija tu su Berlin, Minhen i Keln.

    http://www.neilyoung.com/tour.html

    Prosli put u becu je bilo nezaboravno.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    ej ljudi...izgleda da uncle neil opet ima europsku turneju...
    jel netko mozda zainteresiran da odemo na koji koncertic?
    Od nekih blizih destinacija tu su Berlin, Minhen i Keln.

    http://www.neilyoung.com/tour.html

    Prosli put u becu je bilo nezaboravno.

    nice!

    ja sam nacelno zainteresiran, ali moram jos vidjeti kad cu moci na GO tak da nisam ziher...
    low cost letovi postoje iz zg-a za berlin, keln i london, do munchena se moze autom ili vlakom pa bi meni jedan od tih koncerata odgovarao...
    Keln je u petak, London je u subotu ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    killroy wrote:
    ej ljudi...izgleda da uncle neil opet ima europsku turneju...
    Prosli put u becu je bilo nezaboravno.

    je, u beču je bilo genijalno!

    ali, ovaj put ne idem.

    jedan od razloga je (možda zvuči blesavo) to što se nadam da bi ona vijest o PJ u europi ovo ljeto mogla biti istina, pa čuvam godišnji. :)
  • VB256627VB256627 Posts: 36
    uf, lijepo bi bilo opet vidjeti godfathera, ali nazalost nista od njega i mene ove godine..moram stisnuti fax i privesti ga kraju napokon, s obzirom da sam cijelu 2008-u u akademskom pogledu bacio u vjetar :D..tako da ne namjeravam pohoditi koncertice van lijepe nase ukoliko se ne radi o necemu posebnom, a bogami ima zanimljivih dogadanja i ovdje ove godine:)..

    evo jedna unique verzija crazy mary :mrgreen: ...nazalost filmic je uploadan u dva dijela..

    http://www.youtube.com/watch?v=SOPUBTVUOXQ
    http://www.youtube.com/watch?v=viVj2P_oZE8
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: počelo je stvaranje histerije oko karata za U2, a moram priznati da mi se 500kn za stajanje ipak ne čini tako jeftino kao što su obećavali. still, ima i karata za 250kn...

    cijene ulaznica - 250 kuna za sjevernu tribinu, 500 kuna su stajaća mjesta, 750 kuna istočna i zapadna tribina, dok mjesta na tim tribinama koja su najbliža pozornici koštaju tisuću kuna.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: počelo je stvaranje histerije oko karata za U2, a moram priznati da mi se 500kn za stajanje ipak ne čini tako jeftino kao što su obećavali. still, ima i karata za 250kn...

    cijene ulaznica - 250 kuna za sjevernu tribinu, 500 kuna su stajaća mjesta, 750 kuna istočna i zapadna tribina, dok mjesta na tim tribinama koja su najbliža pozornici koštaju tisuću kuna.

    i onda usporedi cijenu za one koji ce biti npr. skroz desno na sjevernoj tribini i skroz lijevo na zapadnoj tribini... skoro pa ista lokacija, a cijene su 250 odn. 750kn :)
    kapacitet travnjaka je 28000 mjesta... ako se netko ne zeli guzvati mora stati iza... znaci da ce biti ispod sjeverne tribine, nece nista vidjeti i platit ce duplo vise nego ovi iznad koji sve vide :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • VB256627VB256627 Posts: 36
    toliko o onoj gornjoj granici cijena od 90 eura :mrgreen:

    ah, ako ne ubodem ove od 250 ici cu na tomsona u Arenu, ne dam im 500 kuna pa taman da me Bono hladi palminim listovima...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    VB256627 wrote:
    toliko o onoj gornjoj granici cijena od 90 eura :mrgreen:

    ah, ako ne ubodem ove od 250 ici cu na tomsona u Arenu, ne dam im 500 kuna pa taman da me Bono hladi palminim listovima...

    I say!! dobro, ja ne idem ni pod razno na tompsona, ali sa svime ostalim se slažem... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    I say!! dobro, ja ne idem ni pod razno na tompsona, ali sa svime ostalim se slažem... :lol:
    Iva: ma daj! kak ne ideš na tompija?!? :o:mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: dobili smo emajl od našeg vjernog čitatelja, druga masnog, koji nam komunicira da je dao zadnji ispit, a bome i našao mnogo fin poslić da ne sjedi besposlen do diplome. :D samo bih mu ovim putem htjela poručiti da ne mogu zamisliti bolju investiciju od prve plaćice nego za 10c članstvo pa da nam se vrati... ;);)

    a sad možemo svi raspalit po čestitkama za zadnji mu ispit! jeeee!!! go masni!!! :mrgreen:
  • lesteslestes Posts: 959
    bravo, masni!! :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ako si niste checkirali mail evo nesto zanimljivo:

    "However, some of you old message pit users have multiple accounts floating around out there cluttering up the database. Let us clean them up and merge them all into one account to avoid future confusion when it comes to placing orders, looking up membership info, making posts on the message board... and more importantly TICKET SALES!"

    :)

    edit: evo i nesto o Edu u MSG-u uskoro:
    http://www.seeger90.com/

    a kaj se tice merganja accounta, ja se mogu logirati kao "siljo" i tako da umjesto "siljo" stavim mail adresu... u oba slucaja mi se otvori "isti account" i pretpostavljam da je to ok i da ne treba mergati... kak je kod ostalih?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    a kaj se tice merganja accounta, ja se mogu logirati kao "siljo" i tako da umjesto "siljo" stavim mail adresu... u oba slucaja mi se otvori "isti account" i pretpostavljam da je to ok i da ne treba mergati...

    Tak je, poanta je da se mergeaju accounti sa mail adresom sa sitea sa usernameovima sa starog foruma. Nama koji smo imali iste mail adrese za oba accounta se to automatski mergealo...
    Ovo bi Rijeka definitivno trebao napraviti...a vec smo se navikli na onaj super VB username :mrgreen:
  • killroykillroy Posts: 739
    uf uf...kako me ovo TICKET SALES zaintrigiralo...
    jel oni to nama oce nesto porucit na njihov klasican nacin ili nas samo cimaju?
    Meni se cini ko ovo prvo.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    uf uf...kako me ovo TICKET SALES zaintrigiralo...
    jel oni to nama oce nesto porucit na njihov klasican nacin ili nas samo cimaju?
    Meni se cini ko ovo prvo.

    i meni se cini da je ovo prvo... ili bi samo htio da je tako...
    ali cinjenica je da su posebno naglasili "ticket sales"... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • VB256627VB256627 Posts: 36
    pajo wrote:
    Nama koji smo imali iste mail adrese za oba accounta se to automatski mergealo...
    Ovo bi Rijeka definitivno trebao napraviti...a vec smo se navikli na onaj super VB username :mrgreen:

    Ja sam takoder imao istu mail adresu na starom pitu kao sto je imam i ovdje pa mi zato i nije jasno kako me nisu spojili. Odustao sam od slanja mailova jer ocigledno ignoriraju, pomirio sam se s VB kodom, a cak sam i ovaj broj iza VB naucio napamet :mrgreen: ..Do jucer kada su me iznenadili mailom, pa obavih svoju gradansku duznost i uskoro se ocekujem naci pod starim imenom.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pocetkom tjedna je 10c poslao reizdanja onima koji su preko njih narucili... citam na Bugsima kako ekipa prati UPS posiljke... live.. :mrgreen:

    kentucky, philadelphia, seattle, cologne, rotterdam, utrecht itd. ... neke idu jednim putem, neke drugim, valjda ovisi koje je krajnje odrediste u europi pa se prema tome routira po avionima.. cak se vidi kada je koja posiljka skenirana pa citam postove tipa: i moja je u rotterdamu, evo skenirana je 10min nakon tvoje :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • VB256627VB256627 Posts: 36
    e da...kad je siljo to spomenuo, nedavno kad sam na kucnu adresu dobio deep (onaj u kojem najavljuju izlazak yielda :mrgreen::mrgreen: ) sam skuzio da nije shipan preko Malmo Sweden nego preko nekog drugog grada. Nisam vise ni sam siguran koji je, mislim da je rijec o Rotterdamu ili Hamburgu. Sad, posto me u odnosu na prijasnja iskustva s shippingom prilicno iznenadila brzina kojom je taj Deep stigao, mozda to znaci da su se drugovi iz 10c malo trgnuli :?: :idea:

    Inace, proslog ponedjeljka sam preko Ebaya narucio jedan Japan import cd iz Fukuoke, stigao je jucer. Dakle, Fukuoka-Rijeka, 9 dana. Pohvalno!
Sign In or Register to comment.