Pearl Jam in Zagreb!

1545546548550551860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Pogodite koja pjesma je danasnji powerplay na 101-ici:

    a) Braco
    b) Buraz
    c) Burki
    d) Brother
    e) Zelene oci

    Pobjednik dobiva 2 karte za PJ u Budimpesti 2000. godine :twisted:

    Ali je fakat fora kad se cuje u 6:55 ujutro u autu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    Ali je fakat fora kad se cuje u 6:55 ujutro u autu :)

    Čuo je i ja u isto vrijeme, vrhunski početak petka...a brijem da će se čut još koji put kroz dan...pa kad krenem tlačit kolege iz ureda: to vam je nova stvar od PJ-a, ali u principu nije nova, sad je malo drugačija, inače je sa Tena, ali tehnički nije sa Tena nego sa Lost Dogsa, a Lost Dogsi su vam... :mrgreen::mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    siljo wrote:
    Ali je fakat fora kad se cuje u 6:55 ujutro u autu :)

    Čuo je i ja u isto vrijeme, vrhunski početak petka...a brijem da će se čut još koji put kroz dan...pa kad krenem tlačit kolege iz ureda: to vam je nova stvar od PJ-a, ali u principu nije nova, sad je malo drugačija, inače je sa Tena, ali tehnički nije sa Tena nego sa Lost Dogsa, a Lost Dogsi su vam... :mrgreen::mrgreen:

    smjestit ce te u neki mracni sobicak bez prozora u podrumu... :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: moj pajo je šef svima koji s njim sjede u uredu, dakle i tamo je precjednik! ergo, nek' idu oni u mračnu sobicu u podrumu ako se ne daju ili neće educirati! :mrgreen:

    a i kad smo kod braceka na 101 ranom zorom, kaj vas dvojica pacijenata radite u autima u 6:55 kad sav normalan narod spava?!? :lol:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: moj pajo je šef svima koji s njim sjede u uredu, dakle i tamo je precjednik! ergo, nek' idu oni u mračnu sobicu u podrumu ako se ne daju ili neće educirati! :mrgreen:

    a i kad smo kod braceka na 101 ranom zorom, kaj vas dvojica pacijenata radite u autima u 6:55 kad sav normalan narod spava?!? :lol:

    1. respect
    2. kak kaj radimo? fushiramo za 101-icu... Minja i Azer... javljanje sa zagrebačkih cesata :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    Chaos svima!!
    moram s vama podijelit da sam bila na Notwistu ovaj tjedan i bilo je ge-ni-jal-noooo!!
    Svirali cca. dva i pol sata, a zvuka ko u prichi! jako jako dobro!
    odsvirali meni sve poznate hitove i miksali do besvjesti al na vrlo kvalitetan nacin. ostala bi ih slusat jos dva i pol sata :)

    btw. buraz i bend imaju par novih stvari, sva podrska je vrlo dobro doshla i cijenjena ;)
    moje skromno misljenje je da su se fakat poboljsali :D

    http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... =175868860
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: Eto nas doma sa T.B.F.-a...svaka im čast, napunili su Dom Sportova...svirka i atmosfera odlične, ali malo nekako razbijeno u središnjem dijelu koncerta sa nekim pokušajima akustike/brazilskih ritmova/gostovanja Ibrice Jusića...zadnji dio su razvalili sa redom hitčina i žestoke svirke...e i predgrupa Stillness je bila vrhunska. Eto toliko za sada...

    Iva: ja za taj srednji dio imam samo dvije riječi napisati, koje su meni sasvim fajn ukakile taj srednji dio, s posebnim naglaskom na uništenje Nostalgične - Hrvoje Rupčić. Mislim WTF?!? :roll:
  • lesteslestes Posts: 959
    aaawww shela opet bila na notwistu! :) si spasila kojeg leptira? 8-)

    ana z, dobar san :D lol
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    I&M: Eto nas doma sa T.B.F.-a...svaka im čast, napunili su Dom Sportova...svirka i atmosfera odlične, ali malo nekako razbijeno u središnjem dijelu koncerta sa nekim pokušajima akustike/brazilskih ritmova/gostovanja Ibrice Jusića...zadnji dio su razvalili sa redom hitčina i žestoke svirke...e i predgrupa Stillness je bila vrhunska. Eto toliko za sada...

    Iva: ja za taj srednji dio imam samo dvije riječi napisati, koje su meni sasvim fajn ukakile taj srednji dio, s posebnim naglaskom na uništenje Nostalgične - Hrvoje Rupčić. Mislim WTF?!? :roll:

    vrag vas jebi šašašve, pa kaj niste rekli da idete na tbf?!? bile sintija i ja.. i još neki... :) meni je bilo uebersuper - čak sam i ibricu dobro podnijela ali mislim da je bio malo preglasno... ufff. valjda sam ostarila... a nisam mogla biti dalje od zvučnika... :) najviše me se dojmila "odjeb je lansiran" - tp mi je tako dobro sjelo... mmmm.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    vrag vas jebi šašašve, pa kaj niste rekli da idete na tbf?!? bile sintija i ja.. i još neki... :)
    Iva: pa rekli mi ovđe i pitali tko još ide. nismo se s nikim dogovarali, ali smo sreli sniha odmah na ulazu pa smo malo bili s njima. :) a tvoju smo plavu headbangersku čupu tražili, ali nismo ju našli...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    jurasica wrote:
    vrag vas jebi šašašve, pa kaj niste rekli da idete na tbf?!? bile sintija i ja.. i još neki... :)
    Iva: pa rekli mi ovđe i pitali tko još ide. nismo se s nikim dogovarali, ali smo sreli sniha odmah na ulazu pa smo malo bili s njima. :) a tvoju smo plavu headbangersku čupu tražili, ali nismo ju našli...

    ma baš mi je žao da se nismo vidjeli... fučkaš sad ovo rekli-kazali... i ja sam napisala prije par dana da idem i pitala tko još ide... :( budemo se već vidjeli, jel tak? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    budemo se već vidjeli, jel tak? :)
    Iva: tak je! ;) a mi smo jučer tu pokazivali tvoju malu frajericu i svima je bila fuuuul slatka! :D

    a kad smo već kod PJ klinaca, moram istaknuti da je Janko stvarno vrlo profesionalan u svojim gastronomskim kritikama. kad se čovjek potrudi i napravi mu nešto fino, fakat predivno pohvali i to pohvale samo pljušte! :mrgreen: ono, pravi profesionalac! ;)
  • asfoasfo Posts: 315
    howdy!
    jurasica pa dobro di si bila?!?!?! jednostavno te nemrem zamisliti na tribinama :P
    meni je bilo super na tbf-u, ali moram priznati da mi je u Jedinstvu ipak bilo malo bolje, atmosfera je bila intimnija...

    ne znam je li ranije spomenut na forumu - snihu i meni je odličan, presmiješan, fenomenalan, ultimativan, ovo ono ,spot za Datu?
    http://www.youtube.com/watch?v=i4vGgeVWQBg
  • siljosiljo Posts: 2,203
    asfo wrote:
    howdy!
    jurasica pa dobro di si bila?!?!?! jednostavno te nemrem zamisliti na tribinama :P
    meni je bilo super na tbf-u, ali moram priznati da mi je u Jedinstvu ipak bilo malo bolje, atmosfera je bila intimnija...

    ne znam je li ranije spomenut na forumu - snihu i meni je odličan, presmiješan, fenomenalan, ultimativan, ovo ono ,spot za Datu?
    http://www.youtube.com/watch?v=i4vGgeVWQBg

    na kraju i ja neplanirano zavrsio na TBF-u i bilo je bas dobro... dosli nakon pocetka nadajuci se da cemo uspjeti kupiti karte, ali je frend vidio poznatog lika na ulazu pa smo morali uci besplatno.. :twisted:
    vidio asfo i sniha...

    jucer sam si nakon dugo vremena slozio poduzu PJ playlistu... red obrada, red njihovih stvari... i bas me zbediralo... ja bi na svirku...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    izgleda da smo svi bili na tbf-u... :)

    nego, htjedoh javiti da mi je stigao deeeeep... zamislite?!? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    izgleda da smo svi bili na tbf-u... :)

    :D to i ja gledam bas, samo se javljaju tko je bio, sad ce jos netko iz metropole banut kako je bio na njima :mrgreen: nema veze, bitno da ste uskladili toplomjere :mrgreen: ..a ja nisam bio na tbf-u ali idem iduci petak jer je najavljena njihova svirka u Rijeci, a kako ih nisam prilicno dugo gledao uzivo veoma se radujem tom dogadaju.

    I nisam dobio Deep, ali ga ocekujem ovih dana posto sam poslao mail negdje kad i ostali. Pa kako je Rijeka cesto slijepo crijevo drzave par dana kaskanja nije nista zabrinjavajuce :D. A bogami nisu me jos ni vratili pod staro ime, u biti vec sam i odustao od slanja mailova i pomirio se s VB kodom.

    I nazalost necu moci na Eagles of Death Metal u Zg :(
  • lesteslestes Posts: 959
    e pa ja nisam bila na tbf-u :)
  • asfoasfo Posts: 315
    VB256627 wrote:
    jurasica wrote:
    izgleda da smo svi bili na tbf-u... :)

    ........ A bogami nisu me jos ni vratili pod staro ime, u biti vec sam i odustao od slanja mailova i pomirio se s VB kodom.

    I nazalost necu moci na Eagles of Death Metal u Zg :(

    Hoćeš da malo porazgovaram s njima? Uspjela sam sa sinkanjem sniha ;)
  • asfo wrote:

    Hoćeš da malo porazgovaram s njima?
    Sa EODM? :mrgreen: Moze, nek navrate u Rijeku! Sa Josh-om if possible :D

    Ma ne treba hvala, poslao sam im sigurno 20ak mail-ova, jos mi je i hard sun dao mail nekog tipa za kojeg ni ja nisam skuzio sto predstavlja, ali je neki baja u funkcioniranju foruma. Mislim nije meni problem ovo moje tajno ime, jednostavno ne mogu vjerovat da dzubrad bahata samo tako ignorira mail-ove. Al krivim ja masone za to!
  • Eto Viktore da te utješim i ja još nisam dobio deep...ima nade i za nas!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    meni je prekjucer dosao :)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Eto Viktore da te utješim i ja još nisam dobio deep...ima nade i za nas!!

    nisam ni ja jos dobio, ali su mi tek prosli tjedan poslali...

    btw Niko, vidio sam tvoje prijedloge za "Volim trcanje"... respect! ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • stigao Deep, samo ih treba malo pogurat :mrgreen: 10c a i postu!

    Super mi je prica djevojcice i njenom dozivljaju lani u Hartfordu, bas lijepo :)

    Al me nazivcirao onaj razgovor Stone-a i Josh Homme-a. Mislim super je i sve to, ali jel fakat potrebno taj razgovor objaviti u dva dijela s razmakom od godine dana ( i vise). Sad opet moram traziti prosli Deep da se sjetim sto su tamo pricali :D . A mozda nas i dogodine ceka treci dio konverzacije??

    I slusam VS trenutno, svaka cast Matku i Jacku, ali Dave je bio zivotinja za bubnjevima :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    VB256627 wrote:
    I slusam VS trenutno, svaka cast Matku i Jacku, ali Dave je bio zivotinja za bubnjevima :)

    X-čina do neba! :)

    Tehnički je bio odličan i još ta sirova snaga i bes... sjajno! Kad ga gledam na nekim lajv svirkama jednostavno me oduševi! Toliko paše u tim stvarima... savršeno! :)
  • lesteslestes Posts: 959
    stigel mi je deep :)
  • Ja sam lijena-nisam im mailala nis, pa nema ni Deep-a.
    Manje sam na forumu, samo pogledam sto pistete tu, event. na Porch, al ne mogu se priviknut...cudno mi jos uvijek...ah ah
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljo wrote:

    btw Niko, vidio sam tvoje prijedloge za "Volim trcanje"... respect! ;)

    Zabavio sam se dok sam ih radio, fora je inaće staklene medalje kao ideja, pa ćemo vidjet što će biti.
    Da li i ti sudjeluješ u toj trci??

    A što se tiće navikavanja pisanja na novom forumu, meni isto nekako teže sjeda, manje me privlaći, ali što je tu je važno je da nas ima ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Zabavio sam se dok sam ih radio, fora je inaće staklene medalje kao ideja, pa ćemo vidjet što će biti.
    Da li i ti sudjeluješ u toj trci??

    je, super je ideja i super izgledaju na fotkama... trcim sigurno, sprijeciti me moze samo neka turneja ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    uh, uh, stigao mi Crashious Stickman Hoodie... majstori su mi opalili 166kn carine i poreza... na kraju je ispao prilicno skup sport.. :(

    ali hudi je bas fensi... bojao sam se kak ce ona zivotinja na leđima izgledati, ali je bas cool... i hudi je lagan, za ogrnuti ramena na nekoj ljetnoj terasi uz zvuke domacih uspjesnica tete s kokoticom i brke na klavijaturama :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Eto samo da prijavim dugo očekivani dolazak Deep-a i usput stigao i zadnji PJ poster koji je bio na prodaji i da bi stvar bila još lijepša carina mi nije udarila po novčaniku ovaj put...mirakul :P
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.