Pearl Jam in Zagreb!

1543544546548549860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    https://secure.pearljam.com/store/produ ... g?sku=2096

    novi hoodie u goodsima... limited edition... 2000kom...
    ruzni veliki stickman na leđima.. ali pomalo neodoljiv ;)

    tolko sad forsaju opet stickmana i TEN da sve vise vjerujem da ce bit neke turneje povodom Ten reisjua... i tak...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited February 2009
    VB256627 wrote:
    offtopic..ali zanimljivi, neki su sigurno ovo vidjeli

    na slici se nalazi 75 glazbenih izvodaca, pa ako imate viska slobodnog vremena krenite u istrazivanje :)

    http://jaced.com/blogpix/2007/virginbands-large.jpg

    Cool! Mi smo za sad skužili 61 izvođača, a neki su nam još ostali za koje smo ful sigurni da su lagani za skužit, ali nikako da nam padne na pamet tko su. Stavili smo manji font da ne pokvarimo fun onima koji se hoće igrati. :)

    U2, GREEN DAY, SMASHING PUMPKINS, ALICE IN CHAINS, QUEEN, LED ZEPPELIN, B52'S, SEX PISTOLS, MATCHBOX 20, SCISSOR SISTERS, GUNS 'N' ROSES, PET SHOP BOYS, THE SCORPIONS, 50 CENT, THE POLICE, ROLLING STONES, BEACH BOYS, CROWDED HOUSE, GORILLAZ, EAGLES, LEMONHEADS, RHCP, WHITE ZOMBIE, DEAD KENNEDYS, CORNERSHOP, WHITE STRIPES, WHITESNAKE, TALKING HEADS, BLACK FLAG, PRINCE, KORN, BLIND MELLON, COWBOY JUNKIES, BLACK CROWS, THE ROOTS, MADONNA, BLONDIE, GARBAGE, HOLE, NINE INCH NAILS, MANIC STREET PREACHERS, THE DOORS, BLUR, IRON MAIDEN, RADIOHEAD, DINOSAUR Jr., SEAL, EMINEM, THE PIXIES, CYPRESS HILL, KISS, MEN AT WORK, CARS, DEEP PURPLE, JEWEL, PHISH, PINK, THE BOOMTOWN RATS?, GOLDIE?, CAKE?, TWISTED SISTERS?

    i da, ništa od naših momaka...bar ih mi ne vidimo... :(
    Post edited by pajo on
  • ahtung, ahtung..

    u najavi za vecerasnju emisiju rizi bizi na hrt-u spomenuti su nasi decki i johnny cash!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jos malo offtopicarenja...

    zadnjih se dana puno pise o varazdincima "Voodoo Lizards"... bacio uho na njihov myspace i fakat fora zvuce...
    pa bacite uho i vi :)

    http://www.myspace.com/voodoolizards
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    https://secure.pearljam.com/store/product.spring?sku=2096

    novi hoodie u goodsima... limited edition... 2000kom...
    ruzni veliki stickman na leđima.. ali pomalo neodoljiv ;)

    baš si je dobro opisao - stvarno je neodoljiv... ja ozbiljno razmišljam o njoj!!! :) ihaaaa!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    baš si je dobro opisao - stvarno je neodoljiv... ja ozbiljno razmišljam o njoj!!! :) ihaaaa!!!
    Iva: ma meni je fakat too much koliko stickmana ima na tom jednom hoodieju... :(
    ali zato ima sjajnih ideja na T-shirt contestu. mi smo jučer glasali, može se glasati za pet komada! :) ima čak i trudni stickman, LOL!
    https://www.pearljam.com/tshirt/contest
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: ma meni je fakat too much koliko stickmana ima na tom jednom hoodieju... :(

    pa ako zanemariš unutarnju stranu kapuljače i nema ih tako puno... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    pajo wrote:
    Iva: ma meni je fakat too much koliko stickmana ima na tom jednom hoodieju... :(

    pa ako zanemariš unutarnju stranu kapuljače i nema ih tako puno... :)
    Iva: ma nema, nema... :lol:
  • ovaj stickman pozadi je stvarno preeeeevelik...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    VB256627 wrote:
    ovaj stickman pozadi je stvarno preeeeevelik...

    bolje da je prevelik nego da je premalen... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • size matters :mrgreen:
  • Ajme ja bi ju isto :oops:

    Gledala sam slucajno Rizi Bizi i iznenadila se ful kad je Eddie u flanelki z dugom kosom rekao. Josh turn off the lights its a fucking rock concert. hahaa
    Super.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajo wrote:
    VB256627 wrote:
    offtopic..ali zanimljivi, neki su sigurno ovo vidjeli

    na slici se nalazi 75 glazbenih izvodaca, pa ako imate viska slobodnog vremena krenite u istrazivanje :)

    http://jaced.com/blogpix/2007/virginbands-large.jpg

    Cool! Mi smo za sad skužili 61 izvođača, a neki su nam još ostali za koje smo ful sigurni da su lagani za skužit, ali nikako da nam padne na pamet tko su. Stavili smo manji font da ne pokvarimo fun onima koji se hoće igrati. :)

    U2, GREEN DAY, SMASHING PUMPKINS, ALICE IN CHAINS, QUEEN, LED ZEPPELIN, B52'S, SEX PISTOLS, MATCHBOX 20, SCISSOR SISTERS, GUNS 'N' ROSES, PET SHOP BOYS, THE SCORPIONS, 50 CENT, THE POLICE, ROLLING STONES, BEACH BOYS, CROWDED HOUSE, GORILLAZ, EAGLES, LEMONHEADS, RHCP, WHITE ZOMBIE, DEAD KENNEDYS, CORNERSHOP, WHITE STRIPES, WHITESNAKE, TALKING HEADS, BLACK FLAG, PRINCE, KORN, BLIND MELLON, COWBOY JUNKIES, BLACK CROWS, THE ROOTS, MADONNA, BLONDIE, GARBAGE, HOLE, NINE INCH NAILS, MANIC STREET PREACHERS, THE DOORS, BLUR, IRON MAIDEN, RADIOHEAD, DINOSAUR Jr., SEAL, EMINEM, THE PIXIES, CYPRESS HILL, KISS, MEN AT WORK, CARS, DEEP PURPLE, JEWEL, PHISH, PINK, THE BOOMTOWN RATS?, GOLDIE?, CAKE?, TWISTED SISTERS?

    i da, ništa od naših momaka...bar ih mi ne vidimo... :(
    Bome ste se potrudili. Ja sam gledala, nasla sam dosta ovih al nisam nis biljezila.
    Darth Vader would say: Impressive. 8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    frend s posla je skinuo s neta 9. sezonu CSI Las Vegas i u jednoj epizodi (mozda u 2 povezane) se spominje Pearl Jam... kao, neki par je ubijen za vrijeme turneje... imali su karte za 3 koncerta zaredom, netko ih ubio i CSI ekipa skuzi da je netko iskoristio karte za zadnji koncert pa krecu u lov :)

    ovo sam zaguglao, ali ne mogu pogledati na poslu:

    http://www.youtube.com/watch?v=34QLQEJjMbY
    http://video.aol.com/video-detail/pearl ... 1251104872

    a bili su i u CSI New York:

    http://cro-portal.net/?page=play/k9eK5Q ... +New+York+[may+2006]

    :ugeek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    frend s posla je skinuo s neta 9. sezonu CSI Las Vegas i u jednoj epizodi (mozda u 2 povezane) se spominje Pearl Jam... kao, neki par je ubijen za vrijeme turneje... imali su karte za 3 koncerta zaredom, netko ih ubio i CSI ekipa skuzi da je netko iskoristio karte za zadnji koncert pa krecu u lov :)

    ovo sam zaguglao, ali ne mogu pogledati na poslu:

    http://www.youtube.com/watch?v=34QLQEJjMbY
    http://video.aol.com/video-detail/pearl ... 1251104872

    a bili su i u CSI New York:

    http://cro-portal.net/?page=play/k9eK5Q ... +New+York+[may+2006]

    :ugeek:[/quote

    pa nije mi ovo uopće čudno kad na špicama svih CSI-ova svira the who pa je odgovorni valjda fan i PJ-a!!! nego, gledam ja sad ovaj CSI NY i pjevam ja tonkici WWS a ona osmijeh od uha do uha - ne znam jel se meni smijala ili je uživala, ali mislim da je ovo potonje! porch naprosto obožava!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    frend s posla je skinuo s neta 9. sezonu CSI Las Vegas i u jednoj epizodi (mozda u 2 povezane) se spominje Pearl Jam... kao, neki par je ubijen za vrijeme turneje... imali su karte za 3 koncerta zaredom, netko ih ubio i CSI ekipa skuzi da je netko iskoristio karte za zadnji koncert pa krecu u lov :)

    Motiv ubojstva je potpuno jasan...i opravdan :mrgreen:...10C karte :mrgreen:
  • ajd nek me netko utjesi pa mi kaze da nisam jedini koji prezire csi i svu silu forenzike kojom nas bombardiraju :D
  • Novi hoodie mi baš ne paše tako da neču naručivat...nekako sve štedim i nadam se jednog dana naručiti TEN delux edition...to mi je meta br.1 :P

    PJ u CSI mi je zakon, motiv ubojstva PJ karte...umro sam od smijeha....zakon

    Marku je u zadnje vrijeme zakon slušati ploće...to mu je zanimljivo i uzbudljivo samo što bi je non stop dirao rukom dok se vrti onda moram paziti da mi ne uništi gramofon i ploće
    ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    nego, gledam ja sad ovaj CSI NY i pjevam ja tonkici WWS a ona osmijeh od uha do uha - ne znam jel se meni smijala ili je uživala, ali mislim da je ovo potonje! porch naprosto obožava!!! :)
    Iva: ma i ja mislim da je potonje! :D Pametnica mala! A kakav joj je Garden? Ili još nije počela brijat na laganice? ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    VB256627 wrote:
    ajd nek me netko utjesi pa mi kaze da nisam jedini koji prezire csi i svu silu forenzike kojom nas bombardiraju :D

    ja ih baš volim. pogotovo onog crnca iz CSI LV koji više tamo ne glumi (a glumio je i u alienu - tamo je čak imao dredove) ... on mi je jaaaako seksi... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    ja ih baš volim. pogotovo onog crnca iz CSI LV koji više tamo ne glumi (a glumio je i u alienu - tamo je čak imao dredove) ... on mi je jaaaako seksi... :)
    on je i meni dooobar :)
  • jurasica wrote:
    VB256627 wrote:
    ajd nek me netko utjesi pa mi kaze da nisam jedini koji prezire csi i svu silu forenzike kojom nas bombardiraju :D

    ja ih baš volim. pogotovo onog crnca iz CSI LV koji više tamo ne glumi (a glumio je i u alienu - tamo je čak imao dredove) ... on mi je jaaaako seksi... :)
    U, da, Warrick je najjaci :D
    A u LV su svi nekako ljepuskasti :D
    Ja sam veliki fan CSI, pogotovo LV, ali i NY. Onaj Miami mi je tako tako.
    Ugl, super mi je to sa kartama za PJ. Da li mislite da ima dovoljno ludih ljudi da nesto tako naprave? :shock:
    Amera ima opicenih, neki naginju na malo zesce ekstreme, cak me to i strasi...ili samo trabunjam :D
    Tko zna? Al dobro da je to samo izmisljeno za epizodu.
    I da, znas zasto vise nema Warricka? Nedavno sam slucajno doznala :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    I da, znas zasto vise nema Warricka? Nedavno sam slucajno doznala :(
    zašto?
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    frajera su uhapsili kak vozi nadrogsan i tak... bilo je kao nekih minornih problemčića s njim i producenti su zaključili da im šteti ugledu ili tak neka bezvezna fora... nisu mu produžili ugovor i bok! ne znam niti dal ovaj glavni više glumi u seriji - mislim da je on tražio kao previše para pa su ga isto odj.....

    nego, nisam vam rekla da idem 20.02. na TBF pa ako još netko ide, nadam se da se vidimo! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja ću samo utješiti viktora i reći da za razne CSi-jove ne marim ni kol'ko je crno pod noktom. :mrgreen:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    edited February 2009
    jurasica wrote:
    frajera su uhapsili kak vozi nadrogsan i tak... bilo je kao nekih minornih problemčića s njim i producenti su zaključili da im šteti ugledu ili tak neka bezvezna fora... nisu mu produžili ugovor i bok! ne znam niti dal ovaj glavni više glumi u seriji - mislim da je on tražio kao previše para pa su ga isto odj.....

    nego, nisam vam rekla da idem 20.02. na TBF pa ako još netko ide, nadam se da se vidimo! :)

    Aha mislis u real life? ma da, problemi i to ali...
    Ne, umre u seriji. :( Pogine ili tako nesto, netko ga upuca. ne znam tocno, al to je bilo nedavno u USA ta epizoda, jos nema kod nas. Ja vise ni ne pratim kod nas to jer sam totalno se izgubila u tim programima, vremenima i svim tv-ima koje imaju iste serije... :evil: :roll:
    Post edited by cropdustress on
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Joj pisem duple postove...jos se nisam naucila na novi forum :S
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Ne, umre u seriji. :(
    a to znam :) čitala sam negdje.. ja tu seriju već dugo ne gledam. zapravo gotovo niš ne gledam na tvu
  • elcielo wrote:
    ja ću samo utješiti viktora i reći da za razne CSi-jove ne marim ni kol'ko je crno pod noktom. :mrgreen:

    hooray :D

    mislim, nemam ja nis protiv tih serija, ali imam osjecaj da svaki put kad otvorim tv (a ne otvaram ga bas cesto) na bar jednom od programa bude csi ili neki drugi forenzicari..
  • pajopajo Posts: 3,292
    VB256627 wrote:
    elcielo wrote:
    ja ću samo utješiti viktora i reći da za razne CSi-jove ne marim ni kol'ko je crno pod noktom. :mrgreen:

    hooray :D

    mislim, nemam ja nis protiv tih serija, ali imam osjecaj da svaki put kad otvorim tv (a ne otvaram ga bas cesto) na bar jednom od programa bude csi ili neki drugi forenzicari..

    Mislim super...ubijaju PJ fanove, a vas baš briga...krasno... :mrgreen:
Sign In or Register to comment.