Pearl Jam in Zagreb!

1542543545547548860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    evo! i ja sam poslala mail! od riječi do riječi ko vaš (edit - potpisala sam se kao ana juras :) a ne k'o pajo :))... možda ih to malo zbuni - tomu se nadam... sad čekam odgovor! a mislila sam da nam pm-ate zbog njih, kaj ja znam... meni ne smeta... :)

    nego, ovi marketing hajlajti su fakat opasni... ne bih se tomu nadala od našeg fav benda, ali sve se mijenja samo mijena stalna jest... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    uz sve ovo bi bilo neozbiljno NE napraviti turneju ODMAH nakon TEN ririlisa... pa onda pauza do albuma na jesen i nova turneja... i tak.. u nadi je spas...

    ju sed it vel maj frend!!! :) to bi STVAAARNO bilo neozbiljno... pogotovo ak s jednim koncertom zarade pola milje... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • super vijesti :)

    nego, upravo preslusavam novog cornella. nemila pilana, odvratno, ruzno..ako ikad izda spot za bilo koju pjesmu realno je za ocekivati 3 i pol minute ferarrija i plavusa bujnih poprsja. prestrasno..nije iskljucena ni suradnja sa severinom
  • siljosiljo Posts: 2,203
    :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    http://www.pearljamtengame.com/

    kliknite na veliki "pearl jam" natpis... :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • ma koji je ovo vrag? :mrgreen: inace mi je taj paul potts fascinantan, covjek je mislim pobijedio na nekom od idol natjecanja i to pjevajuci operu ... http://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA ...
  • Ovo je odgovor od 10c u vezi Deep-a, valjda ćemo ga dobiti sad.

    Hi Niko,
    Your copy of Deep 4 shipped to:
    Put Petra Kresimira IV 31
    Dubrovnik, 20000
    CROATIA

    Is this address current?

    ~Ten Club
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    Ovo je odgovor od 10c u vezi Deep-a, valjda ćemo ga dobiti sad.

    Hi Niko,
    Your copy of Deep 4 shipped to:
    Put Petra Kresimira IV 31
    Dubrovnik, 20000
    CROATIA

    Is this address current?

    ~Ten Club
    koji pizdeki! meni još nisu odgovorili :evil:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    http://www.pearljamtengame.com/

    kliknite na veliki "pearl jam" natpis... :mrgreen:

    ahahahaha, hakeri možda? :D

    ili nova marketinška strategija epica (mislim, ak je paul potts na njihovom labelu)?

    LOLOL
  • VB256627 wrote:
    ma koji je ovo vrag? :mrgreen: inace mi je taj paul potts fascinantan, covjek je mislim pobijedio na nekom od idol natjecanja i to pjevajuci operu ... http://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA ...
    Offtopic...
    Da, neki dan smo frend i ja to gledali i cudili se. Zamisli koji lik! Otkrice stoljeca!
    Odlicno!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    http://www.pearljamtengame.com/

    kliknite na veliki "pearl jam" natpis... :mrgreen:

    popravili su link - mene bacilo na prlđem.kom!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: preporučamo svima da malo step out to the Porch i da tamo potražite thread naziva: Eddie Vedder singing karaoke at the 2009 Cubs Fantasy Camp :D pomislili biste da naziv govori sam za sebe, ali ni izbliza ne predočava koliko su smiješni klipići koje tamo možete naći :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: još malo info o albumu: http://www.billboard.com/bbcom/news/pea ... 9154.story

    @jurasica: naživcirao me onaj tvoj Jeff, kak se on to izražava o Edu!?! :shock: :)
    Jeff Ament tells Billboard.com. "There's a handful of really great lyrics. Lyrically, that stuff is in the embryonic stage, but there's a handful of lines and a couple of choruses that are just really great. He keeps getting better."
    onak', neka sića od tekstova mu je ok, a sve je jado bolji i bolji. pa kakav vam je dosad bio hebem mu školu!?! :mrgreen:
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    lijepo je citat novosti o novom cdeu
    btw, odgovorio mi je danas 10 C...kazu da su mi sendali Deep 4, a 5 ce tek kad ga srede
    kul :D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: još malo info o albumu: http://www.billboard.com/bbcom/news/pea ... 9154.story

    @jurasica: naživcirao me onaj tvoj Jeff, kak se on to izražava o Edu!?! :shock: :)
    Jeff Ament tells Billboard.com. "There's a handful of really great lyrics. Lyrically, that stuff is in the embryonic stage, but there's a handful of lines and a couple of choruses that are just really great. He keeps getting better."
    onak', neka sića od tekstova mu je ok, a sve je jado bolji i bolji. pa kakav vam je dosad bio hebem mu školu!?! :mrgreen:

    ma mora da se on samo šalio... ne vjerujem da bi ITKO tako nešto rekao o edovim stihovima, a pogotovo netko iz benda... :) ili su se počeli peglati na jednoj suptilnoj razini što nije dobro. nikako.
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: A sad malo što Sean Penn kaže o Edu:
    RS: At one point, there was talk of you directing a film with Vedder as an actor, right?
    Penn: Yeah, years ago. It's a script that I wrote. He was game, but at the last minute, he had some concerns. He was in his first marriage, and there was some pretty sexual stuff in the script, and whoever the actresses were going to be — he was a pretty faithful guy and didn't feel like hurting his wife's feelings.

    http://www.rollingstone.com/news/story/ ... _interview

    @jurasica: ma ja se samo zekam malo i ne dam da itko kaže išta loše o primadonici :D ja sam Jeffa skužila kao da priča o ovom albumu i da se to odnosi na tekstove koji su tek u začetku, a već super i sve bolji...dobar je Jeff... ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: A sad malo što Sean Penn kaže o Edu:

    uf, dvije stvari:

    1. što seanu znači da je ed "bio u prvom braku"? LOL, zvuči, kao da se sad u ovoj vezi zbog toga i ne bi toliko brinuo. :D

    2. nisam sigurna bih li mogla gledati eda u filmu u TAKVOJ ulozi. bilo bi mi malo nastrano. LOL
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    2. nisam sigurna bih li mogla gledati eda u filmu u TAKVOJ ulozi. bilo bi mi malo nastrano. LOL

    A jok ne bi ga sve gledale?! :mrgreen::mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    elcielo wrote:
    2. nisam sigurna bih li mogla gledati eda u filmu u TAKVOJ ulozi. bilo bi mi malo nastrano. LOL

    A jok ne bi ga sve gledale?! :mrgreen::mrgreen:

    i ja bi ga gledao ako bi pjevao za vrijeme TIH scena :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited February 2009
    siljo wrote:
    pajo wrote:
    elcielo wrote:
    2. nisam sigurna bih li mogla gledati eda u filmu u TAKVOJ ulozi. bilo bi mi malo nastrano. LOL

    A jok ne bi ga sve gledale?! :mrgreen::mrgreen:

    i ja bi ga gledao ako bi pjevao za vrijeme TIH scena :mrgreen:

    Ma ja bi ga gledao i ak ne bi pjevao...:D :mrgreen:



    edit: evo žena mi se smije već tri minute otkad sam ovo postao. ne kužim zakaj? :o
    Post edited by pajo on
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    2. nisam sigurna bih li mogla gledati eda u filmu u TAKVOJ ulozi. bilo bi mi malo nastrano. LOL

    nastrano bi bilo ne htjeti gledati ga kak se valja s nekim u krevetu... nisam ga jedamput tako sanjala... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    elcielo wrote:
    2. nisam sigurna bih li mogla gledati eda u filmu u TAKVOJ ulozi. bilo bi mi malo nastrano. LOL

    nastrano bi bilo ne htjeti gledati ga kak se valja s nekim u krevetu... :)
    Iva: juras ti si carica mog svemira! nemam riječi za opisat koliko se slažem s tobom!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Ma ja bi ga gledao i ak ne bi pjevao...:D :mrgreen:



    edit: evo žena mi se smije već tri minute otkad sam ovo posato. ne kužim zakaj? :o

    ma ja bi ga gledao da malo bolje snimim onu tetovazu na nozi... samo to... :ugeek:

    @jurasica: briljiras kao i uvijek... ti si nasa diva.. :lol:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajo wrote:
    edit: evo žena mi se smije već tri minute otkad sam ovo postao. ne kužim zakaj? :o

    hahahaha

    zakon, cijeli tjedan par postova i onda u sat vremena cirkus :mrgreen:


    i ja b' gledo, pjevao ne pjevao...samo da se ne valja sa stone-om :P
  • pajopajo Posts: 3,292
    VB256627 wrote:
    pajo wrote:
    edit: evo žena mi se smije već tri minute otkad sam ovo postao. ne kužim zakaj? :o

    hahahaha

    zakon, cijeli tjedan par postova i onda u sat vremena cirkus :mrgreen:


    i ja b' gledo, pjevao ne pjevao...samo da se ne valja sa stone-om :P
    može sa svima osim sa boomom. :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    VB256627 wrote:
    pajo wrote:
    edit: evo žena mi se smije već tri minute otkad sam ovo postao. ne kužim zakaj? :o

    hahahaha

    zakon, cijeli tjedan par postova i onda u sat vremena cirkus :mrgreen:


    i ja b' gledo, pjevao ne pjevao...samo da se ne valja sa stone-om :P
    može sa svima osim sa boomom. :mrgreen:

    boom je ogroman, samo bi njega vidli... :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    sam se vi zajebavajte, ja sam fakat ozbiljno mislila. :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    VB256627 wrote:
    i ja b' gledo, pjevao ne pjevao...samo da se ne valja sa stone-om :P

    meni je ok i ta kombinacija... trebalo bi mi malo da se priviknem, ali samo malo... :lol:
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Ed u krevetu nekom??? :shock:
    I to jos u 90ima??? Halo, ljudi,. Pravo nasa Jurasica zbori. To je za gledanje!!! Itekako!!! :P
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • offtopic..ali zanimljivi, neki su sigurno ovo vidjeli

    na slici se nalazi 75 glazbenih izvodaca, pa ako imate viska slobodnog vremena krenite u istrazivanje :)

    http://jaced.com/blogpix/2007/virginbands-large.jpg
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    VB256627 wrote:
    offtopic..ali zanimljivi, neki su sigurno ovo vidjeli

    na slici se nalazi 75 glazbenih izvodaca, pa ako imate viska slobodnog vremena krenite u istrazivanje :)

    http://jaced.com/blogpix/2007/virginbands-large.jpg

    fora - smashing pumpkins sam skužila... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.