Pearl Jam in Zagreb!

1541542544546547860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    shela wrote:
    moram s vama podijelti da sam proshla racunovodstvo jeeee! :D

    ...i sad se odmaram i odmaram :)

    kisiii

    ma bravo!!! ti si prava majstorica... :) meni je trebalo 3 puta da položim računovodstvo, majku mu j....!!! :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Pa sa 18-19 pjesama može i dupli album :D ili će biti dosta B side materijala sve jedno je mrak news!!

    uf, to bi bilo sjajno... kad su potukli rekord sa najviše izdanih cd-ja u jednoj godini, mogli bi i napraviti novi rekord - najviše pjesama na novom albumu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Super vijesti :)..xmas tour :mrgreen:
  • dober večer dragi prijatelji. samo me zanima da li ste več dobili deep vol 3? ja ga nisam još dobio a danas razgovarao sam sa jednim portugalcem i on pravi, da ga je več dobio u decembru. kako je to možno?
    mišn imposibl :geek:
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • lesteslestes Posts: 959
    vedderman wrote:
    dober večer dragi prijatelji. samo me zanima da li ste več dobili deep vol 3? ja ga nisam još dobio a danas razgovarao sam sa jednim portugalcem i on pravi, da ga je več dobio u decembru. kako je to možno?
    mišn imposibl :geek:
    hej! baš smo to nedavno komentirali. zadnji deep koji smo dobili je winter/spring 2007, vol 2.. onaj di je bil natječaj za postere. ko da su zaboravili na nas :(
  • nema Deep-a, bar ne u Rijeci..a mislim da nitko od ostalih takoder nije dobio.

    I moram izrazit nezadovoljstvo sto su se ova arogantna bica iz administracije foruma vec 3 puta oglusila na moje mailove vezane uz promjenu username-a. Idem do Strassbourga ako treba, veceras im saljem jos 5 komada.

    do daljnjega bojkotiram goods sekciju!
  • VB256627 wrote:
    nema Deep-a, bar ne u Rijeci..a mislim da nitko od ostalih takoder nije dobio.

    I moram izrazit nezadovoljstvo sto su se ova arogantna bica iz administracije foruma vec 3 puta oglusila na moje mailove vezane uz promjenu username-a. Idem do Strassbourga ako treba, veceras im saljem jos 5 komada.

    do daljnjega bojkotiram goods sekciju!
    lol
    Reci im, reci. :mrgreen:
    Ma ne, ozbiljno, pisi im mailove i fino objasni, nek te izvole syncat. Kakvo je to username, nisu ovo zvjezdane staze! :roll:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • VB256627 wrote:
    nema Deep-a, bar ne u Rijeci..a mislim da nitko od ostalih takoder nije dobio.

    I moram izrazit nezadovoljstvo sto su se ova arogantna bica iz administracije foruma vec 3 puta oglusila na moje mailove vezane uz promjenu username-a. Idem do Strassbourga ako treba, veceras im saljem jos 5 komada.

    do daljnjega bojkotiram goods sekciju!
    lol
    Reci im, reci. :mrgreen:
    Ma ne, ozbiljno, pisi im mailove i fino objasni, nek te izvole syncat. Kakvo je to username, nisu ovo zvjezdane staze! :roll:


    PS nema Deep-a ni u Kastvu, okolici Rijeke, al mi ionako dobijemo sve zadnji. 8-)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    malo vijesti o albumu:

    A: http://img12.imageshack.us/img12/4478/rspj1ip7.gif
    B: http://img514.imageshack.us/img514/1510/rspj2ll5.gif

    kaj se tice Deepa, nula bodova i kod mene...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:

    WOW!!! Officially se naježio od svake riječi u ovom članku :mrgreen:

    Posebno ono gdje Ed kaže:
    "I'm thinking about setlists. Will this be a song we'll play every night?"
  • ja mislim da su nasi primjerci deep-a zapeli na carini, posto nam je premijer u rukavicama rekao da cemo skupo platiti sve sto kupimo, pa cak i ako ne kupimo nego nam netko pokloni. uopce se ne bi cudio da sad 3 tutleka u seksi plavoj odori kombiniraju kako malcice napuniti proracun na 10ak primjeraka casopisa u formatu OK-a iz ranih dana...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    malo offtopicarenja...

    Franz Ferdinand na T-Mobile INmusic-u...

    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=19446

    Sid, jesi se predomislila? ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ovo sa Deep-om postaje ozbiljan problem.
    Iva G. i Pajo ako vam se da napisati jedan mail u ime svih nas jadnih hrvata koji nisu primili Deep, vi ste ipak najstručnji za takve diplomatske mailove, možda dobijemo neki konkretan odgovor.
    Može??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Iva G. i Pajo ako vam se da napisati jedan mail u ime svih nas jadnih hrvata koji nisu primili Deep, vi ste ipak najstručnji za takve diplomatske mailove, možda dobijemo neki konkretan odgovor.
    Može??

    ovim postom želim samo pohvaliti njihove diplomatske vještine.
    toliko su dobri da bismo mogli dobiti čak i odštetu zbog kašnjenja. :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    Iva G. i Pajo ako vam se da napisati jedan mail u ime svih nas jadnih hrvata koji nisu primili Deep, vi ste ipak najstručnji za takve diplomatske mailove, možda dobijemo neki konkretan odgovor.
    Može??

    ovim postom želim samo pohvaliti njihove diplomatske vještine.
    toliko su dobri da bismo mogli dobiti čak i odštetu zbog kašnjenja. :D

    ja im se sigurno ne bih htjela naći na putu... :)
    go Iva i Pajo!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    @Niko i njegova Iva - ma stranica vam je prekrasna!!! super ste to sredili i mislim da je vrijedilo čekanja... mislim, ne bi stranica bila toliko lijepa da vaše umjetnine nisu tako lijepe... svaka čast... ja se ponosim što imam tako kreativnog prijatelja!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    Iva G. i Pajo ako vam se da napisati jedan mail u ime svih nas jadnih hrvata koji nisu primili Deep, vi ste ipak najstručnji za takve diplomatske mailove, možda dobijemo neki konkretan odgovor.
    Može??

    ovim postom želim samo pohvaliti njihove diplomatske vještine.
    toliko su dobri da bismo mogli dobiti čak i odštetu zbog kašnjenja. :D

    Iva: hm, da, toliko smo dobri, ali se čini da je 10c ipak puuuuno veći zalogaj tj. da su fakat jači i od naših stričeka u plavim kutama. :( naime već smo im napisali mail i jedino kaj su nam napisali nazad je jedna rečenica da će nam opet poslati taj Deep (ali samo nama tj. paji) i da će nam to prikazati kao narudžbu na našem 10c accountu, ali bez da nam popale lovu za to. i tak je i bilo, ali Deepa još nema, a za to kaj smo im rekli da ostali Hrvati nisu dobili se nisu uzrujali... :cool:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: hm, da, toliko smo dobri, ali se čini da je 10c ipak puuuuno veći zalogaj tj. da su fakat jači i od naših stričeka u plavim kutama. :( naime već smo im napisali mail i jedino kaj su nam napisali nazad je jedna rečenica da će nam opet poslati taj Deep (ali samo nama tj. paji) i da će nam to prikazati kao narudžbu na našem 10c accountu, ali bez da nam popale lovu za to. i tak je i bilo, ali Deepa još nema, a za to kaj smo im rekli da ostali Hrvati nisu dobili se nisu uzrujali... :cool:

    ajde nam pls pm-ajte tekst koji ste im poslali pa ćemo mi, ostali hrvati (i slovenci ako hoćeju), poslati isto tako da ih zasipamo s mailovima pa se onda možda pobude... jel to problem?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ajde nam pls pm-ajte tekst koji ste im poslali pa ćemo mi, ostali hrvati (i slovenci ako hoćeju), poslati isto tako da ih zasipamo s mailovima pa se onda možda pobude... jel to problem?
    Iva: nema frke. evo teksta koji smo mi poslali, ali ne znam baš da li će biti primjenjiv za tu namjenu, ali vi vidite pa šaljite kak hoćete...
    Dear 10C,

    we hear from your latest newsletter that the new Deep is almost finished and we're very excited about it, but it also reminds us that we still didn't receive the last issue (the one with the poster contest results). By 'we' I mean the whole 10C community in Croatia and I'm pretty sure about that since we all know each other and communicate through the official forum.
    Could you please check with the Malmo, Sweden people (where our Deep gets shipped from) and see what happened? :)

    Thank you,

    Mario (pit name pajo)


    edit: oops, sad vidim da si napisala da pm-amo. :oops: jel' bed ovako, javno? ;):D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ma nije bed.

    ja sam im upravo sad poslala mail.
    nije isti k'o vaš, ali je bit tu.
    ako ih svi zatrpamo, valjda će skužit da nešto ne štima.
  • siljo wrote:
    malo offtopicarenja...

    Franz Ferdinand na T-Mobile INmusic-u...

    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=19446

    Sid, jesi se predomislila? ;)
    Ne. :evil:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo, odgovor tencluba je već došao.

    prvo su me pitali jesam li mijenjala adresu, na što sam im odgovorila da nisam.

    onda su mi rekli, baš kao paji, da mi šalju novi primjerak.

    i to je to.
    potpuno su ignorirali činjenicu da nitko u HR (a kako smo vidjeli, očito i u SLO) nije dobio DEEP, iako sam im dvaput to ponovila.

    eto, ako hoćete deep, morat ćete pisati mail i zauzeti se samo za sebe.
  • elcielo wrote:
    evo, odgovor tencluba je već došao.

    prvo su me pitali jesam li mijenjala adresu, na što sam im odgovorila da nisam.

    onda su mi rekli, baš kao paji, da mi šalju novi primjerak.

    i to je to.
    potpuno su ignorirali činjenicu da nitko u HR (a kako smo vidjeli, očito i u SLO) nije dobio DEEP, iako sam im dvaput to ponovila.

    eto, ako hoćete deep, morat ćete pisati mail i zauzeti se samo za sebe.
    Buuu, 10c. Nije OK, al valjda imaju jako puno posla... :roll: :lol:
    Hvala, Iva i Pajo i Ana, pisat cu im sutra. IDem sad spat.
    Citala sam clanak iz RS i zaintrigirao me. Oni sve sami ovaj put rade, nemaju izdavaca...koji pothvat!
    Our boys are all grown up! :)
    Posebno mi se svdja onaj dio gdje se spominje kako ce se osjetiti utjecaj ITW...ja sam shvatila da je Ed-a copilo to, taj jir, i da ce na albumu bit nesto slicno...dal muzicki, liricno ili kako, vidjet cemo.
    Ugl, svidja mi se.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Drazen je stavio i nekoliko radnih naslova pjesama s novog albuma...
    mislim da je to vec kruzilo ranije...

    http://www.forum.hr/showthread.php?p=18 ... st18625562
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    poslala sam im i ja mail za deep. još nema odgovora.
  • jurasica wrote:
    @Niko i njegova Iva - ma stranica vam je prekrasna!!! super ste to sredili i mislim da je vrijedilo čekanja... mislim, ne bi stranica bila toliko lijepa da vaše umjetnine nisu tako lijepe... svaka čast... ja se ponosim što imam tako kreativnog prijatelja!!! :)

    Hvala, hvala :oops:
    evo linka i za ostale, jako smo zadovoljni što je na kraju ispalo sve ok, još samo web shop za kojih mjesec dana i to je to.
    www.becraft.eu

    A kad je situacija takva sa Deep-om idem i ja pisati mail 10c
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pazite ovo, marketing highlights za Ten re-release: http://img155.imageshack.us/img155/4756/pjinfozd7.jpg ...izgleda da je Epic ozbiljno odlučio zaraditi koji buck na starim PJ albumima. Nekako mi sve te marketinške aktivnosti grdo zvuče u kontekstu omiljenog nam benda, ali nema veze, najvažnije je ono što piše na vrhu :mrgreen: citiram: "PEARL JAM'S NEW STUDIO ALBUM AND TOUR COMING IN 2009!"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Pazite ovo, marketing highlights za Ten re-release: http://img155.imageshack.us/img155/4756/pjinfozd7.jpg ...izgleda da je Epic ozbiljno odlučio zaraditi koji buck na starim PJ albumima. Nekako mi sve te marketinške aktivnosti grdo zvuče u kontekstu omiljenog nam benda, ali nema veze, najvažnije je ono što piše na vrhu :mrgreen: citiram: "PEARL JAM'S NEW STUDIO ALBUM AND TOUR COMING IN 2009!"

    cool!

    ovo izgleda kao pripreme za iskrcavanje u Normandiji :D

    uz sve ovo bi bilo neozbiljno NE napraviti turneju ODMAH nakon TEN ririlisa... pa onda pauza do albuma na jesen i nova turneja... i tak.. u nadi je spas...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    edited February 2009
    pajo wrote:
    Pazite ovo, marketing highlights za Ten re-release: http://img155.imageshack.us/img155/4756/pjinfozd7.jpg ...izgleda da je Epic ozbiljno odlučio zaraditi koji buck na starim PJ albumima. Nekako mi sve te marketinške aktivnosti grdo zvuče u kontekstu omiljenog nam benda, ali nema veze, najvažnije je ono što piše na vrhu :mrgreen: citiram: "PEARL JAM'S NEW STUDIO ALBUM AND TOUR COMING IN 2009!"

    btw, otkud je ovaj flajer?

    edit: ok, ovaj lik ga je postao na Porchu... http://www.archive73.blogspot.com/
    ak netko zna, on zna... valjda...
    Post edited by siljo on
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    btw, otkud je ovaj flajer?

    Beats me...neki lik ga je postao na Porchu
Sign In or Register to comment.