Pearl Jam in Zagreb!

1540541543545546860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    u goods-ima se moze naruciti i preostale Ten "pakete"... cijene su ok...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:

    crni rukav na prvoj, malo kose na drugoj i trecoj i zuluf na trecoj fotki su jedini dokaz da sam te godine bio na turneji...

    i da, jel ovo na trecoj fotki Bruce Willis? ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    vedderman wrote:
    :?: :?: :?:

    oprosti vedderman, već sam vidjela tvoj post jučer, i krenula tražiti slike po kući, i onda me je nešto omelo, i skroz sam zaboravila...

    ali, dobro kaže siljo, to su bila vremena bez digi fotoaparata, i ono što imam je možda par skeniranih slika.
    ali, stavim ih čim (i ako) ih nađem. :)

    ja se isto ispričavam kaj nisam reagirala na tvoj post... isto kao elcielo imam samo hard copy fotke, ali znam da sam prije par godina našla neki link sa fotkama od jednog dečka iz splita... ako nekako uspijem doći do tog linka, budem ga postala...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • uz pomoc svemoguceg google-a dosao sam do ove stranice :D

    http://forums.pearljam.com/showthread.p ... 7&t=154094

    a tu se sakrio ovaj link

    http://fly.cc.fer.hr/~jpop/pj/
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    VB256627 wrote:
    uz pomoc svemoguceg google-a dosao sam do ove stranice :D

    http://forums.pearljam.com/showthread.p ... 7&t=154094

    a tu se sakrio ovaj link

    http://fly.cc.fer.hr/~jpop/pj/

    e to je to!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • veddermanvedderman Posts: 801
    elcielo wrote:
    vedderman wrote:
    :?: :?: :?:

    oprosti vedderman, već sam vidjela tvoj post jučer, i krenula tražiti slike po kući, i onda me je nešto omelo, i skroz sam zaboravila...

    ali, dobro kaže siljo, to su bila vremena bez digi fotoaparata, i ono što imam je možda par skeniranih slika.
    ali, stavim ih čim (i ako) ih nađem. :)


    elcielo puno ti hvala na fotkama!
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • veddermanvedderman Posts: 801
    VB256627 wrote:
    uz pomoc svemoguceg google-a dosao sam do ove stranice :D

    http://forums.pearljam.com/showthread.p ... 7&t=154094

    a tu se sakrio ovaj link

    http://fly.cc.fer.hr/~jpop/pj/


    Hvala za link!
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • edited January 2009
    ja se ispricavam. mislio sam da mogu stavit taj link zato jer samo pise o dvd-u a nema linka za download.
    jos jednom se ispricavam
    Post edited by world wide pearl jam on
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jeste čuli da će na Dori nastupiti Sane, slavna zagrebačka granđ grupa s kraja 90-tih? :) baš me zanima kaj su dečki radili svih ovih godina... pjesma im se zove "dečko"...

    a wwpj, ja ne kužim link... kliknem i otvori mi se moj homepage... jel trebam još nešto, ne žikim? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    jeste čuli da će na Dori nastupiti Sane, slavna zagrebačka granđ grupa s kraja 90-tih? :) baš me zanima kaj su dečki radili svih ovih godina... pjesma im se zove "dečko"...

    neku vecer sam ih slusao u Purgeraju... od cijelog benda je ostao samo pjevac Nikola... svirali su 3-4 stare stvari i pregrst novih... sto na hrvatskom, sto na engleskom... dobar dio ovih na hrvatskom ima tekstove koje kao da je pisala Antonija Shola... :D
    ali imaju nekoliko bas mocnih stvari... ako nekoga zanima, na www.cedeterija.hr se moze kupiti onaj njihov album iz 90-ih za 28kn :)

    i tak... upravo "Outshined" od Soundgardena na 101-ici... sretan vam petak!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nažalost, opet moram apelirati da se na naš thread nikako, ali nikako, ne stavljaju linkovi na materijale ove vrste!!!
    Pravila foruma su prilično jasna, objavljena su na svakom podforumu i u njima eksplicitno piše: No video. Zbog ovoga nam fino mogu zatvoriti thread, a zašto?! Postoji hrpa drugih načina za dijeljenje materijala, a da ne govorim da ovaj legendarni fan na čiji se fb post ovdje linka upravo i koristi tu hrpu drugih načina jer je svjestan da ovo nije mjesto za to.

    Molim da se ovaj post izbriše, a da se ovakvi stvari dijele na druge načine.

    Iva: evo ovaj moj pajo je bijesan, ali suzdržan, a ja sam samo bijesna!!! :evil: molim te WWPJ odmah briši taj post jer je taj dečko već bio bannan na forumu i jedva jedvice sa vratio, a sad bi mu se to zbog tebe moglo opet dogoditi!!! budući da očito znaš koliko je voljan dijeliti svakakve materijale sa masom ljudi i koliko truda ulaže u to, stvarno ne zaslužuje da zbog tvoje nepažnje još jednom odleti s foruma, ovaj put vjerojatno zauvijek. ako se hoćeš tako igrati lijepo uploadaj ti to negdje na neki svoj profil pa budi ti bannan!!! mad, mad, mad...

    @juras: ne vidiš niš jer nisi FB frendica s njim, javimo ti se ja ili pajo preko FB pa sve sredimo...
  • pajopajo Posts: 3,292
    ja se ispricavam. mislio sam da mogu stavit taj link zato jer samo pise o dvd-u a nema linka za download.
    jos jednom se ispricavam
    Iva: nema frke! :) brz si i učinkovit. sad samo drž'mo fige da ovo dvoje kaj nkad ne spavaju (Katica i more) nisu niš skužili...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    jurasica wrote:
    jeste čuli da će na Dori nastupiti Sane, slavna zagrebačka granđ grupa s kraja 90-tih? :) baš me zanima kaj su dečki radili svih ovih godina... pjesma im se zove "dečko"...

    neku vecer sam ih slusao u Purgeraju... od cijelog benda je ostao samo pjevac Nikola... svirali su 3-4 stare stvari i pregrst novih... sto na hrvatskom, sto na engleskom... dobar dio ovih na hrvatskom ima tekstove koje kao da je pisala Antonija Shola... :D
    ali imaju nekoliko bas mocnih stvari... ako nekoga zanima, na http://www.cedeterija.hr se moze kupiti onaj njihov album iz 90-ih za 28kn :)

    i tak... upravo "Outshined" od Soundgardena na 101-ici... sretan vam petak!

    slušao si sane i ćutiš? pa ranac, kaj nisi ranije javio!!! :) oni su mi bili zakon, a da Nikolica nije imao tako usijanu glavu, tko zna šta su mogli sve napraviti... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    slušao si sane i ćutiš? pa ranac, kaj nisi ranije javio!!! :) oni su mi bili zakon, a da Nikolica nije imao tako usijanu glavu, tko zna šta su mogli sve napraviti... :)

    a sorry, nisam znao da nekoga zanima...

    evo, nadam se da cu se iskupiti ako najavim Madonnu 20.08. u Ljubljani :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Nego, jel ide netko mozda na Eagles of Death Metal u Zg? Ja razmisljam i razmisljam, pa tu i tamo malo razmisljam :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    VB256627 wrote:
    Nego, jel ide netko mozda na Eagles of Death Metal u Zg? Ja razmisljam i razmisljam, pa tu i tamo malo razmisljam :D
    Iva: ako bude sreće idemo mi džabalesku jer bi opet onaj moj frend trebao raditi promociju koncerta :D
    dolazi li netko na TBF u veljači?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    VB256627 wrote:
    Nego, jel ide netko mozda na Eagles of Death Metal u Zg? Ja razmisljam i razmisljam, pa tu i tamo malo razmisljam :D

    idem...

    inace, 25.02. su u KSET-u Supersuckers... http://www.muzika.hr/default.aspx?id=19364

    ako imate priliku svratite... prosli put je bilo odlicno... Ana, jel ok? ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    jeste čuli da će na Dori nastupiti Sane, slavna zagrebačka granđ grupa s kraja 90-tih? :) baš me zanima kaj su dečki radili svih ovih godina... pjesma im se zove "dečko"...

    a wwpj, ja ne kužim link... kliknem i otvori mi se moj homepage... jel trebam još nešto, ne žikim? :)
    Joj. ja sam ostala! Imam pjesmu doma, sinoc sam slusala...ok zvuci.
    Bas sam nedavnp sprzila taj CD iz davne 96. oooo :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Bu, niste fora...dolazi li netko dolazi li netko.
    A sutra na Letu Stuke u Ri? A na ovo a na ono 8-)

    Sto se dogodilo? kakav link je bio u pitanju? Pazit sto se posta, pazit! :P
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snih:

    Moja gospođa i ja nazočit ćemo nastupima skupina Eagles Of Death Metal i TBF.

    Samo da se zna.

    Jučer sam poslao mail da me sinhronizuju pa se nadam da će to uskoro biti napravito! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    opet sam uspjela zakasniti na link :D o čem se radilo?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://www.jutarnji.hr/spektakli/showbi ... ,150203.jl

    pise Jutarnji da "nasi decki" sviraju za pola milijuna americkih novaca..

    ako sad krenem sa stednjom... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    http://www.jutarnji.hr/spektakli/showbiz/clanak/art-2009,1,30,,150203.jl

    pise Jutarnji da "nasi decki" sviraju za pola milijuna americkih novaca..

    ako sad krenem sa stednjom... :)
    KOLIKO??? :shock: :lol: :roll: :cry:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    Hej svima!

    Vidim ima se koncerata doma - super!! :) u berlinu ih ima isto al naime downside je da se fakat skoro sve
    treba kupit bar 2-3 mjeseca unaprijed jer se ful brzo rasproda - zvuchi poznato?? ;)

    moram s vama podijelti da sam proshla racunovodstvo jeeee! :D

    ...i sad se odmaram i odmaram :)

    kisiii
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    moram s vama podijelti da sam proshla racunovodstvo jeeee! :D

    ...i sad se odmaram i odmaram :)

    kisiii
    Iva: jeeeee! aj sad nazad podvodno ronit ili kaj već radiš tam di jesi... 8-):mrgreen:
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    VB256627 wrote:
    Nego, jel ide netko mozda na Eagles of Death Metal u Zg? Ja razmisljam i razmisljam, pa tu i tamo malo razmisljam :D

    idem...

    inace, 25.02. su u KSET-u Supersuckers... http://www.muzika.hr/default.aspx?id=19364

    ako imate priliku svratite... prosli put je bilo odlicno... Ana, jel ok? ;)

    opaaaaaaaaa
    o da o da o da...zagarantirano dobra zabava...definitivno idem
    a ni eagles of death metal nisu za bacit
  • Ne radi mi link od jutarnjeg lista...što se to najavljuje???

    Ja sam inaće u banani ima već 7 dana neka viroza me je pokosila, sad sam pod dekicom i gledam Immagine in Cornice :D

    I ja bi na neki dobar koncert da mogu :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Lagano stiže sve više vijesti o novom albumu, recimo Mike je prije neki dan u interviewu za neku radio postaju u Sijetlu rekao da već imaju 18-19 pjesama i da spremaju izići sa albumom u 8. ili 9. mjesecu...
  • Pa sa 18-19 pjesama može i dupli album :D ili će biti dosta B side materijala sve jedno je mrak news!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.