Pearl Jam in Zagreb!

1539540542544545860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Hrvatska, Hrvatska!!!!
    Koji je gušt ih gledat.

    Ide li tko od vas na koju utakmicu sad kad se sele u ZG Arenu??

    ja imam objektivne razloge zašto ne mogu, ali da čujem ostale!!! ajmo, di ste sada?!?! :) kad treba hodati po koncertima, onda nije bed, ono, potegnuti preko vel. bare, ali kad su tekme i kad treba tu u dvorištu navijati za HRVATSKA!! HRVATSKA!!! onda ni glasa, ha? :)
    ma baš mi je bed - otišla bi na tekmu samo tako... moj viki ide na polufinale u zagrebu (predsjednik uprave vodi cijelu firmu na tu tekmu, ne? :)) pa će mu se valjda potrefiti da HRVATSKA!!! HRVATSKA!!! bude tamo... blago njemu....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    ja sam danas ujutro gledao karte (25.1.) za kupit i bilo ih je 500. dosao 2 sata kasnije i sve rasprodane. bas sam ubediran :cry::cry:
    zna neko nekog ko bi mi mogao prodat il ikako nabavit 2 karte za ovu nedjelju? (il subotu :D)
    hvala :D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ja imam objektivne razloge zašto ne mogu, ali da čujem ostale!!! ajmo, di ste sada?!?! :) kad treba hodati po koncertima, onda nije bed, ono, potegnuti preko vel. bare, ali kad su tekme i kad treba tu u dvorištu navijati za HRVATSKA!! HRVATSKA!!! onda ni glasa, ha? :)
    I&M: evo osjetismo se prozvani pa bumo samo rekli da Ed nije nikad snimio reklamu za HDZ, kaj ne?!? :lol:
    ma zekamo se samo malo, ali činjenica je da nam trenutni rukomet predstavlja sve kaj ne valja u ovoj državi - mafijašenje, politiku di je ne bi nikako smjelo biti, zabavljanje ljudi sportom po 'kruha i igara' modelu dok nam država lagano ide u k... i tak...valjda smo zbog Ivinog posla malo više u banani ;) oko tih stvari...

    ali naravno, tko si samo gušta u sportu i odvoji si ih od cijele okolne spike, go right ahead...uživajte people!

    a osim toga, HRVATSKA! HRVATSKA! :)

    p.s. - juras, pliz nas nemoj napeglat... :o
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    I&M: evo osjetismo se prozvani pa bumo samo rekli da Ed nije nikad snimio reklamu za HDZ, kaj ne?!? :lol:
    ma zekamo se samo malo, ali činjenica je da nam trenutni rukomet predstavlja sve kaj ne valja u ovoj državi - mafijašenje, politiku di je ne bi nikako smjelo biti, zabavljanje ljudi sportom po 'kruha i igara' modelu dok nam država lagano ide u k... i tak...valjda smo zbog Ivinog posla malo više u banani ;) oko tih stvari...

    ali naravno, tko si samo gušta u sportu i odvoji si ih od cijele okolne spike, go right ahead...uživajte people!

    a osim toga, HRVATSKA! HRVATSKA! :)

    p.s. - juras, pliz nas nemoj napeglat... :o

    ma ne bih nikada na precjednika i prvu damu i moram reći da se suštinski slažem s vama i kad vidim onog gobca, kosa mi se nakostriješi, ali ipak... kada je bilo koja hrvatska vrsta u pitanju, pa i ona u curlingu, onda moramo združeno navijati... nekada imam osjećaj da smo mi hrvati jedino u tome dobri i složni... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • veddermanvedderman Posts: 801
    ehej jammerji! kako ste prijatelji? imam jednu stvar koju moram da riješim što prije: treba mi fotke iz koncerta u ljubljani 2000, kompjuter mi se zrušio totalno. a sada nemam ništa više! sječate se ping ponga prije koncerta? :D ako neko ima ove fotke bilo bi mi vrlo drago da mi jih pošaljete na mail...

    p.s.: da li postoji več koji snimak (dvd) koncerta u zagrebu?
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • pajopajo Posts: 3,292
    hard_sun wrote:
    ja sam danas ujutro gledao karte (25.1.) za kupit i bilo ih je 500. dosao 2 sata kasnije i sve rasprodane. bas sam ubediran :cry::cry:
    zna neko nekog ko bi mi mogao prodat il ikako nabavit 2 karte za ovu nedjelju? (il subotu :D)
    hvala :D
    probaj ovo: http://www.index.hr//teme/rsp09/default ... &id=418521
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ovaj lik piše gluposti po cijelom forumu tako da ga treba izignorirat...još smo ga i prijavili pa bi to trebalo sredit stvar bez našeg daljnjeg uzrujavanja...
  • pajo wrote:
    Ovaj lik piše gluposti po cijelom forumu tako da ga treba izignorirat...još smo ga i prijavili pa bi to trebalo sredit stvar bez našeg daljnjeg uzrujavanja...


    neki kreten, treba bi ga zabranit tako de ne moze pisati gluposti po cijelom forumu.
    Adelaide 17/11/2009, Melbourne 20/11/2009, Sydney 22/11/2009, Melbourne (Big Day Out Festival) 24/01/2014
  • lesteslestes Posts: 959
    hej.. ste dobili vi deep? zadnji (i jedini) koji ja imam je onaj di je bil natječaj za postere.. :(
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    nope, ništa od deepa...
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    hej.. ste dobili vi deep? zadnji (i jedini) koji ja imam je onaj di je bil natječaj za postere.. :(

    To smo si i mi danas mislili, jer vec najavljuju novi broj, a mi nismo dobili niti prošli :x . Zadnji koji imamo je taj sa objavom natječaja za postere, a u ovom koji nam je trebao doći su rezultati natječaja...

    Ne znam jel ih ostala ekipa po Europi dobila...u svakom slučaju, poslat ćemo im mail da ih malo podsjetimo na naše postojanje...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Ovaj lik piše gluposti po cijelom forumu tako da ga treba izignorirat...još smo ga i prijavili pa bi to trebalo sredit stvar bez našeg daljnjeg uzrujavanja...

    a koji lik?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    a koji lik?

    hah, dobri su moderatori, već su ga obrisali. :D
    ma jučer je neki australac upao ovdje sa spikom da se previše fajtamo sa srbima i da napokon to riješimo, aludirajući valjda na predivnu dječicu, unuke i praunuke još divnije emigracije u tim krajevima koji tradicionalno čekaju grand slam da malo glume 1. svjetski rat, 2. svjetski rat, domovinski rat, rat na kosovu itd.
    ali brijem da su ga zapravo obrisali jer je pisao s caps lock. :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    jurasica wrote:
    a koji lik?

    hah, dobri su moderatori, već su ga obrisali. :D
    ma jučer je neki australac upao ovdje sa spikom da se previše fajtamo sa srbima i da napokon to riješimo, aludirajući valjda na predivnu dječicu, unuke i praunuke još divnije emigracije u tim krajevima koji tradicionalno čekaju grand slam da malo glume 1. svjetski rat, 2. svjetski rat, domovinski rat, rat na kosovu itd.
    ali brijem da su ga zapravo obrisali jer je pisao s caps lock. :D
    Bljuvu bljuv. Mi smo krivi, da, da.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: mi smo ga prijavili modsima da nam je upao s političkom izazivačkom spikom na koju mi ne brijemo i fuj nam je pa smo ih zamolili da reagiraju. pobrisali su i njega i post u kojem ga je Thoughts_Arrive citirao. prokleto su učinkoviti. :D
    ma lik je neki očito lud ko pegla jer posvuda posta nepovezane gluposti i pokreće neke sumanute threadove...ima čovjek problema bit će...
  • lesteslestes Posts: 959
    sad više ni deep ne dobivamo :/
    a ko je thoughts arrive? nemrem skužit iz ovog posta koji je ostal dal podje.. il ne :?
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    sad više ni deep ne dobivamo :/
    a ko je thoughts arrive? nemrem skužit iz ovog posta koji je ostal dal podje.. il ne :?
    Iva: LOL! neeee, on je Hrvat iz Australije koji se siroče bio ful uzrujao oko tog luđaka koji je postao onu glupost... :D
    eto vam sad svima pouke da morate češće bacit oko na forum, a ne da mi moramo prepričavat kaj je bilo :mrgreen::lol:
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Iva: LOL! neeee, on je Hrvat iz Australije koji se siroče bio ful uzrujao oko tog luđaka koji je postao onu glupost... :D
    eto vam sad svima pouke da morate češće bacit oko na forum, a ne da mi moramo prepričavat kaj je bilo :mrgreen::lol:
    ups :oops: hvala na objašnjenju :) pokušavam ja pratit to redovito, al eto, promaknula mi ta dva posta :) a i čudan mi je novi forum, nikak da se priviknem :?
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    ups :oops: hvala na objašnjenju :) pokušavam ja pratit to redovito, al eto, promaknula mi ta dva posta :) a i čudan mi je novi forum, nikak da se priviknem :?
    Iva: ma ne brini, samo te malo zekam... ;) najbolje da ću tebi zaozbiljno nekaj zamjerit, a imaš onakvu svijetlu peglačku povijest... :!:
    i drži se, svi se privikavamo. i nama isto ide polako, a meni je sve puuuno nepreglednije nego prije, ali kaj je tu je...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A jesu li tipa skinuli skroz sa foruma ili samo onaj post kod nas???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajo wrote:
    lestes wrote:
    sad više ni deep ne dobivamo :/
    a ko je thoughts arrive? nemrem skužit iz ovog posta koji je ostal dal podje.. il ne :?
    Iva: LOL! neeee, on je Hrvat iz Australije koji se siroče bio ful uzrujao oko tog luđaka koji je postao onu glupost... :D
    eto vam sad svima pouke da morate češće bacit oko na forum, a ne da mi moramo prepričavat kaj je bilo :mrgreen::lol:

    haha! lol
    Adelaide 17/11/2009, Melbourne 20/11/2009, Sydney 22/11/2009, Melbourne (Big Day Out Festival) 24/01/2014
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ed svira u NYC u 4. mjesecu:
    http://www.davidlynchfoundation.org/concert.html

    Kaj, bumo išli... :mrgreen:
  • Jel ste vi svi iz Zagreba ?
    Moj tata i mater su iz Zadra 8-)
    Anyone else here from Zadar? Or Dalmacija?
    Sorry my Croatian grammar is bad, it's not my first language :oops:
    And I am coming to Croatia in June :| :shock:
    I need to improve before I go to Croatia this year :?
    Adelaide 17/11/2009, Melbourne 20/11/2009, Sydney 22/11/2009, Melbourne (Big Day Out Festival) 24/01/2014
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    lestes wrote:
    sad više ni deep ne dobivamo :/
    a ko je thoughts arrive? nemrem skužit iz ovog posta koji je ostal dal podje.. il ne :?
    Iva: LOL! neeee, on je Hrvat iz Australije koji se siroče bio ful uzrujao oko tog luđaka koji je postao onu glupost... :D
    eto vam sad svima pouke da morate češće bacit oko na forum, a ne da mi moramo prepričavat kaj je bilo :mrgreen::lol:

    haha! lol
    sorry :oops: nisam bila sigurna :oops:

    ja sam iz varaždina :)
  • veddermanvedderman Posts: 801
    vedderman wrote:
    ehej jammerji! kako ste prijatelji? imam jednu stvar koju moram da riješim što prije: treba mi fotke iz koncerta u ljubljani 2000, kompjuter mi se zrušio totalno. a sada nemam ništa više! sječate se ping ponga prije koncerta? :D ako neko ima ove fotke bilo bi mi vrlo drago da mi jih pošaljete na mail...

    p.s.: da li postoji več koji snimak (dvd) koncerta u zagrebu?


    :?: :?: :?:
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • Bok sused!..Za slike ti ne znam jer nisam bio tamo, tu ti netko drugi mozda moze pomoci.

    Sto se tice snimka, postoji jedan i ima ga za downloadati na jamriveru, ali radi se samo o onoj skracenoj verziji od 3-4 zadnje pjesme i to nepotpune. Ostalih snimaka jos uvijek nema.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    vedderman wrote:
    ehej jammerji! kako ste prijatelji? imam jednu stvar koju moram da riješim što prije: treba mi fotke iz koncerta u ljubljani 2000, kompjuter mi se zrušio totalno. a sada nemam ništa više! sječate se ping ponga prije koncerta? :D ako neko ima ove fotke bilo bi mi vrlo drago da mi jih pošaljete na mail...

    p.s.: da li postoji več koji snimak (dvd) koncerta u zagrebu?

    hej...

    elcielo i jurasica bi mogle imati, ali hard copy... tada jos nije bilo digitalaca ili su bili rijetki... meni nijedna slika nije uspjela.. 2-3 filma ispucana i nula bodova na kraju od fotki... :(
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    evo da se pohvalim da sam bio na senzacionaloj tekmi sto ne bih bio u stanju da nije bilo senzacionalnog Domagoja koji mi je nabavio karte :D (tenks jos jednom) :D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jel ste vi svi iz Zagreba ?
    Moj tata i mater su iz Zadra 8-)
    Anyone else here from Zadar? Or Dalmacija?
    Većina nas je iz Zagreba, neki iz Rijeke, jedna iz Varaždina, jedan iz Dubrovnika, imali smo jednog iz Makarske, ali nije migrirao na novi forum...i tak...nek se oni koje smo preskočili sami jave :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    vedderman wrote:
    :?: :?: :?:

    oprosti vedderman, već sam vidjela tvoj post jučer, i krenula tražiti slike po kući, i onda me je nešto omelo, i skroz sam zaboravila...

    ali, dobro kaže siljo, to su bila vremena bez digi fotoaparata, i ono što imam je možda par skeniranih slika.
    ali, stavim ih čim (i ako) ih nađem. :)
Sign In or Register to comment.