Pearl Jam in Zagreb!

1538539541543544860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ima li na našem forumu netko a da nije član 10c??
    Ne znam što da mislim o novoj politici da samo članovi mogu postati na forumu...no guest??

    Je li to malo prestrogo??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    imam jedan super link za odjeću za male cool ljude... slobodno ga pošaljite frendovima koji bi cijenili tako nešto jer je to internet dućan od jedne frendice... mi smo dobili bodić od the who-a!!! :) zakon je!!!

    http://www.malimrav.hr/
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    weeeeeeeee
    radi radi :D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajopajo Posts: 3,292
    Zatvorili stari forum, a lijepo su rekli da će ga stavit u read only...a ja nisam uspio skinuti thread :x
    Zadnji put sam ga skinuo 10.12.
  • killroykillroy Posts: 739
    Da...papci...koda im je tesko ostavit to da ljudi mogu citat.
    Hm...ovaj forum se cini ok...mada je malo saren. Vjerojatno stvar navike.

    Izgleda brz, sad vidit cemo kak ce se drzat kad bude vise ljudi na njemu.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ipak su vratili forum u read only mod tako da sam uspio skinuti cijeli thread.
    Možete ga skinuti ovdje:
    http://www.box.net/shared/58anenp558

    Samo odzipate file negdje na disk, pokrenete index.html i otvorit će vam ga u vašem browseru sa linkovima na sve stranice.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ajajaj, ovo je fakat novi početak. trebam se naviknuti na vaše avatare, na sigove koji se na lijevoj strani ekrana uopće ne daju pročitati zbog podloge, na nove smajliće...
    buni me i kvadrat u kojem je post, toliko je upadljiv da ga ne vidim, hehe
    ajd, valjda će sjesti na svoje mjesto.
  • Ovdje Sid. sa glupim username-om se javljam jer mi jos nije syncano nis. bez veze. ne znam kad cu se odlucit na prilagodbu na novi forum...mislim da jos nisam spremna. :o a nisam ni sejvala PMove :( sad nema vise nicega u inboxu tamo. buuuuuu

    I da, kome da se javim za syncanje? probala am PM-at sve admine, kaze mi da ne moze...kao da ne postoje :shock: bo Ne kuzim nis.
  • Steve DunneSteve Dunne Posts: 4,965
    HELLO CROATIA!!!!!!!!!!!!!

    BOK!!!!!!!!!!

    :D
    I love to turn you on
  • pajopajo Posts: 3,292
    HELLO CROATIA!!!!!!!!!!!!!

    BOK!!!!!!!!!!

    :D
    BOK Steve! :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    SS263233 wrote:
    Ovdje Sid. sa glupim username-om se javljam jer mi jos nije syncano nis. bez veze. ne znam kad cu se odlucit na prilagodbu na novi forum...mislim da jos nisam spremna. :o a nisam ni sejvala PMove :( sad nema vise nicega u inboxu tamo. buuuuuu
    I da, kome da se javim za syncanje? probala am PM-at sve admine, kaze mi da ne moze...kao da ne postoje :shock: bo Ne kuzim nis.
    Iva: drži seeeee sid!!! bit će sve ok, syncat će te, a budemo se svi privikli polako. probaj poslat baš mail na adresu <!-- e --><a href="mailto:webmaster@tenclub.net">webmaster@tenclub.net</a><!-- e -->
    držimo fige! ;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja moram dodati

    HRVATSKAAAA!!! HRVATSKAAAA!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    ja moram dodati

    HRVATSKAAAA!!! HRVATSKAAAA!!! :)

    Sinoć je boba falila :o
    Ali dvorane izgledaju mrak, ne bi rekao da se igra kod nas.

    Vidio sam plakate Depeche Mode u ZG Areni i razmišljam da se zaletim u 5mj na koncert da vidim kako to izgleda LIVE!!!
    Ima li još koji pacijent za njihov koncert??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo me. Syncana sam, kazu mi, pa da vidim...
    Nisam gledala tekmu, al cujem da smo dobili. HRVATSKA, HRVATSKA!

    Ja bih na DM isla. nisam jos uzela kartu, citam da je mosh pit rasprodan vec :shock: al nije bed. nego, mogla bih ih malo i pocet slusat ako vec mislim na koncert :lol:
    Juras, kako mama i beba? :)

    PS Di je pola mojih postova??? :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • drngdrng Posts: 36
    Bok svima!

    Nije me bilo dosta vremena, pa eto "let me be on green pages". Even our old friend Steve was here ... Shame me for being late. Nekako mi je bio onaj stari forum arhaičan, ali to je dodavalo određeni šarm, patinu, neznam što.

    Nego, dosta engleštine, recite mi, ja platio za 10c al' se ne sjećam jer je još uvijek običaj dobiti "little black circle" ili se to sad dodatno plaća?

    I za kraj, gdje se ove godine "ide" slušati PJ?
  • siljosiljo Posts: 2,203

    Ali dvorane izgledaju mrak, ne bi rekao da se igra kod nas.

    Vidio sam plakate Depeche Mode u ZG Areni i razmišljam da se zaletim u 5mj na koncert da vidim kako to izgleda LIVE!!!
    Ima li još koji pacijent za njihov koncert??

    je, dvorane su mrak... ja sam se danas ni kriv ni duzan doslovno usuljao u Arenu... setao okolo, vidio da su neka vrata pritvorena (drska od metle ih je drzala pritvorenima)... osjetio sam se pozvanim pa sam usao, prosetao gore po stepenicama, otvorio neka velika vrata i nasao se na gornjoj tribini :oops:

    dvorana je bila u mraku, bas su isprobavalli svjetlosne efekte za koncert veceras... izgleda mrak... mislim, ne mracno nego mrak :mrgreen: i btw, kad sam odlazio sam naletio na zastitara na hodniku... nije me ni pogledao kak spada... helou!? :shock:

    to me podsjetilo na PJ u ljubljani 2000. kada se jedna clanica ovog foruma (tip: nedavno je postala majka) spretno popela preko cca 3m visoke ograde da bi usla u dvoranu i malo prozujala... :twisted:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Bok!

    I dalje cekam da mi promijene nick, nadam se da ce to biti rijeseno kroz dan-dva jer vidim da je nekima uspjelo.

    Ja sam siguran na DM, karta je vec u dzepu i to ona za taj famozni fan pit.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo da se i mi prijavimo po pitanju DM, ili možda bolje reći odjavimo jer ne idemo na taj koncerat...bili jednom, i to na onom koji nije valjao pa nam se ne da opet. to naravno ne znači da naša netom pospremljena mala sobica nije na raspolaganju bilo kojem putniku namjerniku koji krene na to događanje, as usual... :)

    koncerat na koji mi idemo je TBF u Domu sportova :D

    @moj braco: ovisno o tome kad si se učlanio dobiješ i Xmas single. očito nisi bio učlanjen na vrijeme za prošlogodišnji (2007.) pa buš se morao strpit do cca Uskrsa (tj. šogijevog ti rođendana :D ) da ti stigne ovogodišnji (2008.)... za koncerte no news yet, jedino neke glasine za neke koncerte na drugom kontinentu
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    eee, a mi nismo dobili zadnji deep, jel tak? neka me netko razuvjeri, ali ono, trebali smo ga dobiti negdje prije cca 3 mjeseca, kaj ne? :) majčicu im njihovu!!!

    inače, mi smo vam supač! mala beba ima nadimak veliki žderonja i bojim se da se uvrgnula na mene!!! :) raste ko gljiva u svim smjerovima i jako je slatka, bez obzira kaj više liči na vikija... :)

    što se tiče dm, ja nisam još hodočastila njihove koncerte, ali moram reći da me ovaj u areni jako zaintrigirao... imam fore još do 5 mj za odlučiti se, ali mi je već drago da neki frikovi idu pa se sigurno vidimo onda u zg, ne? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Deep nisam dobio a bogami ga dobro kasne.
    Baš sam sad gledao karte za DM i razmišljam o žutim tribinama istok ili zapad sve jedno mi je. karta 370kn.
    Ja još nisam dobio onaj refund za izgubljeni poster...lik me nekako zavlaći...popizdit ću. A sa tom lovom mislio sam naručiti TEN Box :evil: valjda se neće brzo još rasprodat.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Deep nisam dobio a bogami ga dobro kasne.
    Baš sam sad gledao karte za DM i razmišljam o žutim tribinama istok ili zapad sve jedno mi je. karta 370kn.
    Ja još nisam dobio onaj refund za izgubljeni poster...lik me nekako zavlaći...popizdit ću. A sa tom lovom mislio sam naručiti TEN Box :evil: valjda se neće brzo još rasprodat.

    mislim da se ne treba bojati... bit će za svakoga... :) a ako treba nekoga napeglati, znaš kome se trebaš javiti!!! :D

    @ranac - a kaj ti briješ oko arene?!? :) skužila sam te ja... zapravo si htio vidjeti kako se ušuljati na koncerat od prljavaca, jel tak? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    @ranac - a kaj ti briješ oko arene?!? :) skužila sam te ja... zapravo si htio vidjeti kako se ušuljati na koncerat od prljavaca, jel tak? :)

    nope... poceo sam s pripremama za akciju "PJ tour 2009"... ovo je bio kratki tecaj "Kako se ušuljati na ZG PJ soundcheck - for dummies" ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    nope... poceo sam s pripremama za akciju "PJ tour 2009"... ovo je bio kratki tecaj "Kako se ušuljati na ZG PJ soundcheck - for dummies" ;)

    Rijeci ti se pozlatile. Kako to dobro zvuci "PJ tour 2009"...
    jos da je "PJ european tour 2009"... :)
  • shelashela Posts: 657
    jel i vas baci nazad na glavni izbornik ;) kad se ulogiravate? malo annoying al ajd.
    pa bas je ovdje nekak cozy :)
    vauu bas bi bilo kul da bude kakava turnejica u dogledno vrijeme!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey Shela...super icon picture, upravo očekujem ovih dana da mi tip pošalje taj poster.

    and let's all hope for the next tour ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Nova U2 pjesmica, nije da mi se ne svida nego je uzasna.

    http://goyb.u2.com/

    Nego, gdje je nestao momak pod nickom U2fan19nesto? Sjecam se da je bio cesto na forumu, pa i na jednom meet-u, a onda nestaje netragom.
  • pajopajo Posts: 3,292
    VB256627 wrote:
    Nova U2 pjesmica, nije da mi se ne svida nego je uzasna.

    http://goyb.u2.com/

    Nego, gdje je nestao momak pod nickom U2fan19nesto? Sjecam se da je bio cesto na forumu, pa i na jednom meet-u, a onda nestaje netragom.
    Iva: slažem se, nije nikako dobra :roll:

    a za U2fana nemamo pojma di je...zadnji put smo ga vidjeli dosta, dosta davno...
  • drngdrng Posts: 36
    jurasica wrote:
    eee, a mi nismo dobili zadnji deep, jel tak? neka me netko razuvjeri, ali ono, trebali smo ga dobiti negdje prije cca 3 mjeseca, kaj ne? :) majčicu im njihovu!!!

    inače, mi smo vam supač! mala beba ima nadimak veliki žderonja i bojim se da se uvrgnula na mene!!! :) raste ko gljiva u svim smjerovima i jako je slatka, bez obzira kaj više liči na vikija... :)

    što se tiče dm, ja nisam još hodočastila njihove koncerte, ali moram reći da me ovaj u areni jako zaintrigirao... imam fore još do 5 mj za odlučiti se, ali mi je već drago da neki frikovi idu pa se sigurno vidimo onda u zg, ne? :)

    Baš mi je drago da bebać napreduje! Naša je danas bila na "generalki" pa se sva smijala na dr-med, što dotičnoj nije baš bilo jasno (obično bebe plaču). No, našoj maloj je ona ispunila 2-3 najvažnije stvari: skinula ju u pelenu, premetala ju po rukama i naravno beljila joj se u facu. Naravno, mala joj je odmah vratia istom mjerom uz smješak i gugutanje.
    Da mi je samo zati što si misle bebe.

    Uglavnom, zajedno s mojim prijateljem koji se rodio samo 10-ak sati prije mene, u istoj bolnici, bijah na DM u Domu sportova prije koju godinu i nije bilo loše, ali ipak sam ja dugogodišnji fan, plus već "poodmakla" životna dob čini svoje. Ipak, nije to PJ da bi išao još jednom.

    Mislim da ako PJ ove godine ne odsviraju po nekom od kontinenata, neću im uzeti za zlo, već samo skupljati lovu za sljedeću turu. Pih, ako Šokre može ove godine u Nepal, mogu i ja na koncert, ali ne idem sam.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ed, Mike i Jeff navratili na proslavu inaugauracije u Seattleu, a majstor je naravno malo i zapjevao:
    http://www.rollingstone.com/rockdaily/i ... n-seattle/

    Presmiješna priča nekog fana sa istog događaja...kaže čovjek: I pee'd next to Eddie at the Tractor last night.... :D
    viewtopic.php?f=4&t=91756
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hrvatska, Hrvatska!!!!
    Koji je gušt ih gledat.

    Ide li tko od vas na koju utakmicu sad kad se sele u ZG Arenu??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.