Pearl Jam in Zagreb!

1527528530532533860

Comments

  • Mjesta malo za moju srecu i radostttttttt!!!!
    Polozila sam strucni ispit danas!!! Cestitajte odgajateljici predskolskog odgoja sa strucnim. Sad sam kompletna i ne moram se vise preznojavati i sumnjati u svoje sposobnosti :D Djeco, here I come! Teta Siki u akciji!!! Jeeeeeeeee :)
    Bas sam si danas pametna :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    prvi! :D

    svaka cast, Sid :) Nismo ni sumnjali u tvoje sposobnosti :) bravo
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    prvi! :D

    svaka cast, Sid :) Nismo ni sumnjali u tvoje sposobnosti :) bravo
    Hvala hvala :o
    Nego, tebi nisam ni cestitala na diplomi. Malo sam bila luda zadnjih 12 dana u iscekivanju prakticnog i usmenog dijela. Pa eto, cestitam Mr. Greasy :D
    I ne znam kako jos da te nazovem kad uvijek pises da si tu i tamo, radis na ATP-u, sad na Interliberu. Suuuuuuper. Bravo, bravo!
    Mi PJ freakovi smo LUDI!!! PozitiFaaaaaaaaaaa! Woohooooooooooooooooo!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ma bravo Sid - ti si naša legenda sa ili bez stručnih ispita!!! u ovo nismo sumnjali ali znam da ti je sada puno lakše, pa uživaj u tome!!! da sam sada kraj tebe, popila bih si rakijicu jednu u tvoje ime :)

    inače, danas je 12 godišnjica mog prvog PJ koncerta!
    17.11.1996. Budimpešta - znam da se još neki članovi na ovom forumu dobro sjećaju tog koncerta... koja je to sreća najveća bila... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    ma bravo Sid - ti si naša legenda sa ili bez stručnih ispita!!! u ovo nismo sumnjali ali znam da ti je sada puno lakše, pa uživaj u tome!!! da sam sada kraj tebe, popila bih si rakijicu jednu u tvoje ime :)

    inače, danas je 12 godišnjica mog prvog PJ koncerta!
    17.11.1996. Budimpešta - znam da se još neki članovi na ovom forumu dobro sjećaju tog koncerta... koja je to sreća najveća bila... :)
    Hvala, hvala, sefice nasa :) Ti si ipak veca legenda, no ok, valjda sam ja onda mala. hehe
    Vis, vis, 17.11. je velik datum. Svasta se dogadja u Novembru, puno dobrih stvari, pogotovo ove godine. Jeeeeeeeee
    Ma drmunt cemo mi kad dodjem ja gore, malo medice nikad ne skodi. Kako je bebac?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    rijeka-hvala za ono ;)

    pj u vrtiće i škole! woohoo :D
    čestitke!
  • killroykillroy Posts: 739
    Siiiiiid!

    Cestitam!!! uuuuh...to je pravo olaksanje kad te nesto tako gadno muci i onda polozis. :)
    Aj uzivaj puno i odmaraj i pij!
    sad se fino mozes pozvat na strucno obrazovanje kad ti roditelji pocnu prigovarat da kakva to vrazja muzika svira u pozadini.

    :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mjesta malo za moju srecu i radostttttttt!!!!
    Polozila sam strucni ispit danas!!! Cestitajte odgajateljici predskolskog odgoja sa strucnim. Sad sam kompletna i ne moram se vise preznojavati i sumnjati u svoje sposobnosti :D Djeco, here I come! Teta Siki u akciji!!! Jeeeeeeeee :)
    Bas sam si danas pametna :)
    I&M: GO Sid!!! Čestitamo!

    Inače, imaš jedan program EU koji potiče mobilnost kako mladih tako i onih koji rade s mladima pa tako i vas vrtićke ekipe. :) Potprogram koji se odnosi na vrtićke djelatnike se zove Comenius, a općenito više info možeš naći ovdje: http://www.mobilnost.hr Zasad će se tijekom iduće godine organizirati pilot projekti, ali od 1.1.2009. stvar kreće za ozbiljno, a ne znam tko bi bio sposobniji za okretanje cijelog vrtića na glavu i uključivanje istog u neki program mobilnosti od naše drage Sid. :D Anyway, kad dođeš k sebi od feštanja, baci oko...

    i btw, masni diplomirao? kad je to bilo? propustili smo nešto...
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    inače, danas je 12 godišnjica mog prvog PJ koncerta!
    17.11.1996. Budimpešta - znam da se još neki članovi na ovom forumu dobro sjećaju tog koncerta... koja je to sreća najveća bila... :)

    Drage djevojke...čestitam vam vašu godišnjicu i samo ću vas lagano podsjetit da je poster sa tog koncerta, koji (opet lagano podsjećam) niste kupile, nedavno prodan na eBayu za cca 2.000$...:D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Hvala hvala :o
    Nego, tebi nisam ni cestitala na diplomi. Malo sam bila luda zadnjih 12 dana u iscekivanju prakticnog i usmenog dijela. Pa eto, cestitam Mr. Greasy :D
    I ne znam kako jos da te nazovem kad uvijek pises da si tu i tamo, radis na ATP-u, sad na Interliberu. Suuuuuuper. Bravo, bravo!
    Mi PJ freakovi smo LUDI!!! PozitiFaaaaaaaaaaa! Woohooooooooooooooooo!

    hehe, znam da postoje geniji koji zavrsavaju i prije roka svoje obrazovanje, al ja nisam jedan od njih.. jos jedan semestar (upravo ovaj koji tece, 9. op.a.), pa tek onda diploma :)

    zbunio te moj post u kojem sam rekao da sam isao proslavit frendovu diplomu (sto je bilo ovaj vikend, i bilo je fenomenomenalno :D)
    pajo wrote:
    i btw, masni diplomirao? kad je to bilo? propustili smo nešto...

    tutorial: citati gore :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Drage djevojke...čestitam vam vašu godišnjicu i samo ću vas lagano podsjetit da je poster sa tog koncerta, koji (opet lagano podsjećam) niste kupile, nedavno prodan na eBayu za cca 2.000$...:D

    gle, imam ja poster s tog koncerta, ali brijem da to nije taj s ibeja... skroz crni na kojem piše PEARL JAM bijelim slovima... meni prekrasan... ne bio mogao biti očitiji nego što je... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni, iako sam završila samo ekonomiju (a nemam ni stručni ispit), ja sam skužila da to nisi ti diplomirao... :) uostalom, očekujem neki vatromet kad ti diplomiraš... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    masni, iako sam završila samo ekonomiju (a nemam ni stručni ispit), ja sam skužila da to nisi ti diplomirao... :) uostalom, očekujem neki vatromet kad ti diplomiraš... :)
    Ja sam, ko i uvijek, brzo citala postove, i sva u euforiji skuzila krivo :o
    Onda frendu prenesi moje cestitke :D A ti uzivaj status studenta jos. Ah ah :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasica wrote:
    inače, danas je 12 godišnjica mog prvog PJ koncerta!
    17.11.1996. Budimpešta - znam da se još neki članovi na ovom forumu dobro sjećaju tog koncerta... koja je to sreća najveća bila... :)

    Ja sam zaboravio na moju godišnjicu koji dan ranije...12.11 1996 :D
    Release opener...batine u prvom redu...Smile za kraj...uff mrak, mrakova ;)

    Čestitke Sid!!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajo wrote:
    Drage djevojke...čestitam vam vašu godišnjicu i samo ću vas lagano podsjetit da je poster sa tog koncerta, koji (opet lagano podsjećam) niste kupile, nedavno prodan na eBayu za cca 2.000$...:D

    Za plakat :( tada si ih sigurno morao kupiti 10 komada, koje mogao to znat??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    WOW....kako je dobar! :eek: :eek:

    Mike je tzar!
  • shelashela Posts: 657
    Teta siki cestitam na strucnosti!!! Jeeee!! You rock bejbe!! :D you expert you ;)

    Iva sretna nam 12. godisnjica, a teti juras takodjer!! :) ajme sto nismo kupile posteeer??

    Niko i tebi sretna godisnjica :)

    wheee!

    a mike je naravno car
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej, hej...

    navodno bi 23.03.2009. TEN trebao biti izdan u 3 razlicite varijante... CD-i, DVD-i, vinili, za svakoga ponesto...

    http://www.albumvote.co.uk/news/pearl-jam-to-release-ten-again-413.aspx
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://www.cortandfatboy.com/

    Jeff o Green Riveru, kosarci, novom PJ albumu s B.O'B-om, YL lyricsima i tak...

    ja nisam mogao poslusati interview na netu, nego sam ga morao downloadati...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    odlican intervju...
    jeff je stvarno super lik...ma super mi je kako oni pricaju s njim ko sa nekim najboljim frendom...o muzici, kosarci, sprdaju se s YL...nema neke mistike, ega velikih rock zvijezda i takvih gluposti...
    jeff je jednostavno obican lik koji svira u najboljem bendu...a sto je najbolje i ostali su takvi
  • siljo wrote:
    http://www.cortandfatboy.com/

    Jeff o Green Riveru, kosarci, novom PJ albumu s B.O'B-om, YL lyricsima i tak...

    ja nisam mogao poslusati interview na netu, nego sam ga morao downloadati...

    Ajme super, baš sam preslušao cijeli interview...zakon :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Surfing potato waves :) Kraj intervjua je najzesci.. "next time when you hear those words, you will go like "oooouu", and everybody in the audience will think that you farted" :D:D:D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    - Knock.. Knock..

    - Who's there?

    To be continued..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Tu sam :D

    Nego, sta sam skuzio.. Godinu dana nisam mijenjao potpis, i eto ti vraga opet dodje Xmas time, pa zasto da ga sad mijenjam, jel tak? :)

    Ahh, Let me Sleep :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    evo jedan glazbeni prijedlog :)

    http://www.octoberlight.net/

    dečki iz ajmo reći mog susjedstva :D

    sviraju kršćanski (ska)rock

    nadam se da će se nekome svidjeti :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Vidim ja da je i ovim forumom zavladala popularna recesija :)

    Štedi se na svakom slovu :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Vidim ja da je i ovim forumom zavladala popularna recesija :)

    Štedi se na svakom slovu :D
    Iva: :D mi državni službenici smo se poveli potezima dr.dr. Ive i Šukera pa smo, poput njih dvojice, stegnuli remen... :D

    nego, htjedoh predložiti nešto radikalno - novi meet-up! predlažem da se održi početkom prosinca, a za točniji termin molim cijenjene crop i shelu da se očituju kad misle pohoditi metropolu. lokaciju i kreativno rješenje meet-upa prepuštamo kolektivu...mogao bi npr. naš povratnik iz jamerike oržat neki show&tell...apart from that, ideas anyone?

    (osim toga mi još imamo i svašta nešto za neke od vas - zapravo pretežno postere, što uokvirene, što ne...)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    kao povratnik iz belog sveta moram naglasiti da sam po naredbi mog premijera odlucio stegnuti remen u prosincu. tako da sam skoro pa siguran da necu moci dolaziti u metropolu ovaj mjesec. mjere stednje su u tijeku, a fax i novi-stari posao dodatno kompliciraju stvari. ako se ista promijeni, obavijestim vas.
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.