Pearl Jam in Zagreb!

1525526528530531860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    jeste vidli ovo? https://secure.pearljam.com/store/product.spring?categoryId=7&sku=2093
    kaj još ne budu izmislili...
    da vidli...kupili...komada 3...:D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    da vidli...kupili...komada 3...:D

    ja to nisam skužila, ali bome ću i ja naručiti par komada. pa to mi je zakon... :)

    edit: samo ne kužim kak oni iz sijetla to nisu izmislili ranije...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Taman za kisne festivale kabanjara :) stvarno im je dugo trebalo..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Niste vidjeli kabanice jos na turneji 2006? U Veroni ih je bilo more, al ja nisam vidjela za kupit nego na ljudima...
    Ovo je staro od 2006, samo su napisali da je kao 2008. mos mislit. I ja cu kupit kad dobijem placu ;) Trenutno nemam ni za kabanicu :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ti bokca, jos malo pa ce i pomidore prodavati u ovoj goods sekciji :D
    Death or glory!

  • shelashela Posts: 657
    ajme kabanice lol nisam ih prije skuzila :) ajmo si svi to copit pa
    da mozemo van na druzenja ko sekta i kad pada kisha ;)
    ubost cu si jednu ziher!

    da ma, sad kad sam ih jos jednom vidjela nakon pauze, posteri by niko su stvarno zakon! trebas opet sudjelovat kad bude natjechaj!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    ti bokca, jos malo pa ce i pomidore prodavati u ovoj goods sekciji
    Iva: lako što će oni njih prodavat, meni je problem što ćemo ih mi kupit!!! :o:)
    shela wrote:
    ajme kabanice lol nisam ih prije skuzila
    ajmo si svi to copit pa da mozemo van na druzenja ko sekta i kad pada kisha ;)
    ubost cu si jednu ziher!
    e, ovo smo si i mi pomislili. sad s tim kabanicama stvarno neće biti nikakve razlike između nas i neke sekte. onak, imaš harekrišniće kak pjevaju na jednom ćošku i nas frikove na drugom...čista sekta! scarry... :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    Iva: lako što će oni njih prodavat, meni je problem što ćemo ih mi kupit!!!

    True, vec vidim set pomidora za 25 USD + shipping kako u kosarici putuju preko Malmo, Sweden. Naravno svaki pomidor je unique pa imamo iste s otisnutim yield, no code, itw i surfboard logom. A u sredini Royal Washington Tomato iliti dvokilas nepravilnog oblika s ocrtanim stickmanom. Naravno signed by BK&EV..

    Pa ti radi salatu!!!
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: lako što će oni njih prodavat, meni je problem što ćemo ih mi kupit!!! :o:)

    so true.. kako si pogodila bit!!! :) genijalka, kaj da velim?!?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Kabanica također narućena (sječam se žutila iz Verone dok je kiša rasturala 3 sata...uuff ali opet bi ja i kišu trpio ;) )
    A ženica je narućila 3 PJ torbe za spenzu kad idemo u Konzum subotom...koja fešta jedva čekam :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Kabanica također narućena (sječam se žutila iz Verone dok je kiša rasturala 3 sata...uuff ali opet bi ja i kišu trpio ;) )
    A ženica je narućila 3 PJ torbe za spenzu kad idemo u Konzum subotom...koja fešta jedva čekam :D

    hehe, polako i ona prelazi na dark side :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    hehe, polako i ona prelazi na dark side :)

    Pomalo pada pod utjecaj ali još tu ima puno posla...dug i mukotrpan je taj put prilagođavanja...ali moram priznat da joj se jako sviđa My Morning Jacket što nisam očekivao ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Koja tišina...

    Evo skena stranice sa posterima iz novog Deepa...izgleda da je stigao i u europu tako da bi gi i mi valjda trebali skoro dobit...
    http://i116.photobucket.com/albums/o34/Lizard1_06/PostersfromDeep2.jpg

    ...a ima i novi contest za fanove koji uključuje slanje svoje slike na kojoj pokušavaš izgledat što sličniji/a nekom od članova banda...i to iz rane faze...da vidimo ima li kakvih kandidata medju nama :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: a evo i linka s nekom guba razglednicom koju je Ed davnih dana poslao frendovima iz si-jetla http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=308557 :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    Koja tišina...

    Evo skena stranice sa posterima iz novog Deepa...izgleda da je stigao i u europu tako da bi gi i mi valjda trebali skoro dobit...
    http://i116.photobucket.com/albums/o34/Lizard1_06/PostersfromDeep2.jpg

    ...a ima i novi contest za fanove koji uključuje slanje svoje slike na kojoj pokušavaš izgledat što sličniji/a nekom od članova banda...i to iz rane faze...da vidimo ima li kakvih kandidata medju nama :D
    Iva: hm...meni se sviđa samo Alisa u zemlji čudesa... (mislila sam prvo da je crvenkapica, al me pajo spljuvao...)

    a novi contest mi je fakat sicko! :D
  • Steve DunneSteve Dunne Posts: 4,965
    pajo wrote:
    I&M: Congrats to you and your fellow countrymen! From where we stand, we'd really say you finally got it right! :D Now here's to hoping he puts his (and your :)) money where his mouth is... ;)

    Agreed!!! It may get worse before it gets better, but at least it will get better! I still can't believe Bush won in 2004. Idiots. Anyway, undoing the last 4 years will take a bit of time, but it will happen.
    I love to turn you on
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    a novi contest mi je fakat sicko! :D

    to je sigurno neki test... tko se prijavi, tog automatski izbacuju iz fen kluba! :)

    edit: a pod posebnim povećalom će biti prijave od ženskih članica... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Agreed!!! It may get worse before it gets better, but at least it will get better! I still can't believe Bush won in 2004. Idiots. Anyway, undoing the last 4 years will take a bit of time, but it will happen.
    We so hope that's true and possible since we have a similar thing going on in Croatia. Our 'Bush' is only at the beginning of his second term and still has three years to go so we gotta hope it's possible to fix things after that...
    But hey, now we're happy for you, hopefully we'll have something to be happy about in three years time... :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: nikog nema, di su svi?
    sva sreća pa nam stižu posteri!

    :D ako pravilno naglasite ovaj moj haiku čak će se i rimovati! :) jučer i danas nam samo stižu posteri - jučer http://www.expressobeans.com/public/detail.php/38121, a danas http://www.expressobeans.com/public/detail.php/41076
    mi sretni! :)
  • Ajme, gotovi ste. Frikovi :D Niko vas je uspio obratiti haha :D
    Gorge je super, i ja ga imam, a Philly mi se isto jaaaako svidja :)

    Joj, onaj Hartford sto sutra ide u prodaju mi je lijep, al VA beach je najlepsi od svih ove turneje...ne znam... joj joj haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Epidemija se širi....čuvajte se :D;)

    Moja sezona lova na postere je gotova, možda još koji 10c poster ali za ebay i EB je gotovo...vidimo se ponovo u 5/6 mjesecu.

    Mislim da sam odavno prešao brojku 100 u kolekciji i proširio se na druge umjetnike i bendove ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva i Mario: dakle, kao prvo, sretan rođendan Viktore!!!
    Moja sezona lova na postere je gotova, možda još koji 10c poster
    a kao drugo, Niko, stigao ti je poster od 10c koji smo ti mi kupovali! :) javi se za dogovor kak da ti pošaljemo poster...
  • killroykillroy Posts: 739
    ohoho!

    Sretan rođendan, Viktore!
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    ohoho!

    Sretan rođendan, Viktore!
    Iva: ma pazi ti ovog lurkera! :D pa di si ti? long time no see... javi se ponekad, a ne da brinemo za tebe...
  • Sretan rodjendan, Viktore! :)

    :eek:
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=308744
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Sretan rođendan Viktore
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: jel' ti to hoćeš reć da je Viktor da je htio mogao biti Edova cura? :p
    eee moj Viktore, da si se samo malo ranije uputio u sijetl mogli smo sad imat uvijek pun prvi red rvata na koncertima (mislim, valjda bi nam htio srihtat karte?!?)... :D
  • pajo wrote:
    Iva: jel' ti to hoćeš reć da je Viktor da je htio mogao biti Edova cura? :p
    eee moj Viktore, da si se samo malo ranije uputio u sijetl mogli smo sad imat uvijek pun prvi red rvata na koncertima (mislim, valjda bi nam htio srihtat karte?!?)... :D
    Ne! :eek:
    Samo da bi mogli Jill i Viktor koji put slavit skupa rodjendan, kakav rostilj ili stogod nabacit tu u PGZ, pa da bude pravi doslovni PJ party :p:D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ne! :eek:
    Samo da bi mogli Jill i Viktor koji put slavit skupa rodjendan, kakav rostilj ili stogod nabacit tu u PGZ, pa da bude pravi doslovni PJ party :D
    Iva: ha dobro onda, može i to. ali za Jill neću radit burek! samo za Viktora! :D
    eventualno ak baš Jill dovede Eda (s gitarom, nek' radi malo čovjek za taj burek) :p:D
  • Mislim da Jill to ne jede ;):D
    Ona ce one vege raznjice. Ed ce ih sigurno ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.