Pearl Jam in Zagreb!

1529530532534535860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: a tek ove: http://shop.crocs.com/pc-1444-4-nadia.aspx?navcategories=3,124 :)
    jurasica wrote:
    just so you all know, moj termin je 16.12. i ništa ne govori da bi moglo ranije, pa imamo vremena do onda... ako nije snijeg ja sam ful mobilna... :) naime, još uvijek hodam u crocsicama jer su mi sve ostale cipele preuske, a one imaju rupice pa bi mi moglo biti zima ako padne snijeg... :)
    ma nijesmo mi stvarno znali da je tebi termin tako blizu! :eek:
    ako se možeš penjati po stepenicama može meet-up biti i kod nas, npr. u subotu u 17h, onak' afternoon tea. :D kaj kažeš šefice? i ostali?
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    a ti isto... svako malo u mojoj najdražoj emisiji još od djetinjstva, dnevniku, a ništa se ne hvališ... i nije ti neka fora... :)

    hehe, znaš kak se kaže, to je samo posao. :D

    wow, 16.12., ni ja nisam bila svjesna da je to, pa ono, fakat svaki čas!

    a za meet-up, subota zvuči super!
    :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534

    je, svjesna sam i tih kroksica ali tek mi to izgleda nevjerovatno... a one čizmice su prekrasne, dođe mi da si sve to pokupujem... a fakat niti nisu skupe, to mi je najbolje... :)

    što se tiče meetupa, ja dođem bilo gdje... samo da se dogovorimo kaj tko mora ispeći/napraviti/donijeti, kada i gdje i to je to!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    priklanjam se vecini :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    što se tiče meetupa, ja dođem bilo gdje... samo da se dogovorimo kaj tko mora ispeći/napraviti/donijeti, kada i gdje i to je to!!! :)
    Iva: ovako...od svih koji su 9 mjeseci trudni očekuje se da naprave i donesu baklavu, orahnjaču i makovnjaču, najmanje 5 vrsti suhih kolača i najmanje 5 vrsti kremastih kolača. Dobro?! ;)

    (a ne mora nitko ništa donijet, dobit ćete muffine i čaj. Jedino donesite ak hoćete neku drugu cugu)

    P.S. svi koji su 9 mjeseci trudni bi također trebali dovesti muža da vas ima na oku, a ne da čovjek brine dok mama i dijete partijaju :)
  • Da, daaaa, Iva i Ana! I ja sam one cizmice gledala, i super su mi! Ciklam i smedje. Ma odlicne. Briga me sto drugi govore kako su Crocsice fuj, al clogs obicne i ove cizmice su ODLICNE!!!

    Pa da, 16.12. je na vratima! Jos malo pa ce na svijet doci najmladji PJ fan (jos jedan razlog za novi edition majica i printanje najmanje ;) ) shhhh :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Nego, ne znam da li ste se odlucili za ime, al naidjoh na zanimljivu stranicu :)

    http://www.babynames.co.uk/

    Ima super imena, i iako su neka dosta popularna i zadnje vrijeme ih ima jako puno puno slicnih, super su mi znacenja ta i mislim da znam kako cu djecu nazvati :D jednog dana.

    A vi? :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    priklanjam se vecini :)

    kaj? i ti bi one ciklama čizmice? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:

    (a ne mora nitko ništa donijet, dobit ćete muffine i čaj. Jedino donesite ak hoćete neku drugu cugu)

    ma kaj, pa napravim ja kolač!!! kao da mi je problem... :) viki će valjda doći samnom - inače mi pokušava ograničiti kretanje (ako to kretanje ne podrazumijeva čišćenje po stanu) pa će sigurno i ovo pokušati opstruirati, ali neću se dati!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Nego, ne znam da li ste se odlucili za ime, al naidjoh na zanimljivu stranicu :)

    A vi? :)

    je... bit će tonka! tonkica palonkica frrrrrrr... :) baš mi je to šašavo ime... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kakva brija, u 5 dana 3 posta, a onda u jednom danu dvije stranice. Bolesno! :)

    Mi nekako baš slijedeću subotu i nismo raspoloživi (jedino ranije, preko dana), jer imamo neke obveze u vezi mog rođendana (koji je btw danas, pa hvala na svim lijepim željama :D ).

    Eto, toliko za sada, dragi drugari ratatatirci! :D:)
  • lesteslestes Posts: 959
    o pa sretan rođendan! :)
  • snih wrote:
    Kakva brija, u 5 dana 3 posta, a onda u jednom danu dvije stranice. Bolesno! :)

    Mi nekako baš slijedeću subotu i nismo raspoloživi (jedino ranije, preko dana), jer imamo neke obveze u vezi mog rođendana (koji je btw danas, pa hvala na svim lijepim željama :D ).

    Eto, toliko za sada, dragi drugari ratatatirci! :D:)
    Sretan rodjendan! Lijepe zelju stizu iz deleke PGZ!
    Vis, facebook mi nije javio, bas cudno :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Sretan rođendan Tomislave!!

    Jurasici sve najbolje želje u ovim zadnjim danima trudnoće.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    Kakva brija, u 5 dana 3 posta, a onda u jednom danu dvije stranice. Bolesno! :)

    Mi nekako baš slijedeću subotu i nismo raspoloživi (jedino ranije, preko dana), jer imamo neke obveze u vezi mog rođendana (koji je btw danas, pa hvala na svim lijepim željama :D ).

    Eto, toliko za sada, dragi drugari ratatatirci! :D:)

    dragi snih, hvala ti kaj si nas podsjetio! PA SRETAN TI ROČKAS!!! sve najbolje, da nam budeš zdrav, dobar i pametan kao i dosada i da ti žena i dijete budo to isto tak da nema nikakvih problema u familiji!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    sretan rođo! sve najbolše! :D
    a isto to želim i pj bebi :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ma kaj, pa napravim ja kolač!!! kao da mi je problem... :)
    Iva: nadam se da ovaj smajlić na kraju znači da se opako zahebavaš... ;)

    i btw, Tonka je teški mrak od imena, inače naš second choice za žensko ime za dijete :D (a kaj se desilo sa Sintija?!?)

    A dragom Tomislavu želimo sveeeeeee najbolje za ročkas!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: nadam se da ovaj smajlić na kraju znači da se opako zahebavaš... ;)

    s kolačima se nikad ne zahebavam!!!
    pajo wrote:
    (a kaj se desilo sa Sintija?!?)

    a odustali smo jer je Sintija jedna jedina jedinstvena i da sad dodamo još jednom biću u neposrednoj blizini to ime, nastao bi kaos... a i neki frendovi su rekli da im to baš nije fora, ova sintija ona sintija, pa su mi i ubacili bubu u uho i tak... naravno da se Sintija the original baš nije složila s našim odustajanjem i to mi je bilo najgore, ali budem joj se nekako iskupila... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sretan rodjendan druže sniše :) ja ću jednu sebičnu želju za nas forumaše: da nam još puno novih sadomazo igara osmisliš :) a ti si poželi za svoj rodjendan što ti god milo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    Sretan ti rodjendan, snih!
  • jurasica wrote:
    a odustali smo jer je Sintija jedna jedina jedinstvena i da sad dodamo još jednom biću u neposrednoj blizini to ime, nastao bi kaos... a i neki frendovi su rekli da im to baš nije fora, ova sintija ona sintija, pa su mi i ubacili bubu u uho i tak... naravno da se Sintija the original baš nije složila s našim odustajanjem i to mi je bilo najgore, ali budem joj se nekako iskupila... :)

    you can always use a midle name :D;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Hvala drugovi i drugarice na svim čestitkama lijepim željama!

    Ustvari imam igricu koja se kuha već neko vrijeme - Zadnja i ultimativna igrica pjesama koja objedinjuje sve dosadašnje igrice i daje pravu sliku stanja prije novog albuma. :D:D:D

    Ajmo prijave na gotovs:

    1. snih
    2. asfo

    Nastavite niz...

    P.S. Brijem da odradimo igricu prije no što Jurasica donese na svijet novog PJ fana! :) Možemo krenuti sutra - prekosutra, naravno ako ste za!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Tomislave, sretan ti bio rodendan s malim zakasnjenjem. Danas popodne ti rjesavam komplikacije oko poklona i nadam se da sutra krece put Zg ;)

    A familiji cija se brojnost prosiruje ovih dana takoder sve najbolje, bolji xmas present se tesko moze dobiti.

    Igrica, igrica..

    1)snih
    2)asfo
    3)rijeka
    Death or glory!

  • 1)snih
    2)asfo
    3)rijeka
    4)dirty frankk
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    1) snih
    2) asfo
    3) rijeka
    4) dirty frankk
    5) jurasica

    a mogu ja glasati duplo? (tak i tak će djetetu biti ispran mozak na moj način...)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • 1) snih
    2) asfo
    3) rijeka
    4) dirty frankk
    5) jurasica
    6) wwpj
  • pajopajo Posts: 3,292
    1) snih
    2) asfo
    3) rijeka
    4) dirty frankk
    5) jurasica
    6) wwpj
    7) iva
    8) pajo
  • lesteslestes Posts: 959
    1) snih
    2) asfo
    3) rijeka
    4) dirty frankk
    5) jurasica
    6) wwpj
    7) iva
    8) pajo
    9) lestes
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    1) snih
    2) asfo
    3) rijeka
    4) dirty frankk
    5) jurasica
    6) wwpj
    7) iva
    8) pajo
    9) lestes
    10) elcielo
  • masnimasni Posts: 1,657
    hell yeah i'm playing :D

    1) snih
    2) asfo
    3) rijeka
    4) dirty frankk
    5) jurasica
    6) wwpj
    7) iva
    8) pajo
    9) lestes
    10) elcielo
    11) masni
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.