Pearl Jam in Zagreb!

1528529531533534860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    kao povratnik iz belog sveta moram naglasiti da sam po naredbi mog premijera odlucio stegnuti remen u prosincu. tako da sam skoro pa siguran da necu moci dolaziti u metropolu ovaj mjesec. mjere stednje su u tijeku, a fax i novi-stari posao dodatno kompliciraju stvari. ako se ista promijeni, obavijestim vas.

    A predsjednik?! Nije te briga šta će on reći? A, a!? :D
  • I ja stezem remen. Bar zasad necu dolaziti. Bijah u Veroni ovaj vikend, planiram opet za jedno mj. dana. Mislila sam u ZG ako je kakav koncertic, al ipak necu zasad bar...I k tome je jos jaaaaaaaako hladno. A ja mrzim hladnocu. I putovati kad je hladno :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    I ja stezem remen. Bar zasad necu dolaziti. Bijah u Veroni ovaj vikend, planiram opet za jedno mj. dana. Mislila sam u ZG ako je kakav koncertic, al ipak necu zasad bar...I k tome je jos jaaaaaaaako hladno. A ja mrzim hladnocu. I putovati kad je hladno :(
    Iva: eto ti ga đavle! ko bi se od rječkog kontingenta nadao da neće doći. :( ali dobro, razumljivo je, kad doktor doktor kaže, ima da svi slušaju! ;)
    šteta što ne dolazite, ali valjda budemo nekak i bez vas...

    onda idemo, zagreb poludi!!! :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    I ja stezem remen. Bar zasad necu dolaziti. Bijah u Veroni ovaj vikend, planiram opet za jedno mj. dana. Mislila sam u ZG ako je kakav koncertic, al ipak necu zasad bar...I k tome je jos jaaaaaaaako hladno. A ja mrzim hladnocu. I putovati kad je hladno :(

    Nitko ti ne vjeruje da nećeš doći, pa ni sama sebi! :D:D
  • Ja tek putujem iza Božića, prvo Rijeka pa onda Dublin; karte kupio, smještaj rezervirao a sad samo trebam zaraditi koji euro za put a pomalo i ja osječam Sanaderov val panike, recesije i ostalog shit-a i u mom poslu...mader faker!!

    Hey pajo i iva, stigao mi je paket danas nego sam bez mob do sutra pa se nisam mogao javit. Mislim da ću sutra do Okvirmana pa javim cijenu i ostalo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    LOL!!!
    Sid, radis pomutnju cak i kad ti je inbox pun :)

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=309872
  • masnimasni Posts: 1,657
    Samo Sid moze postici da naprave thread za njezine pm-ove, i usput pisu o al bundyju, stoneu virusima :D Go Sid..

    al moram pitat, 65 535 unread? Wtf :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ste poslushali? Ajmo cut neke komentare ako jeste :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Ste poslushali? Ajmo cut neke komentare ako jeste :)
    Iva: da se ne osjećaš ko' da te nitko nije doživio, nismo poslušali... :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ahaaa, pa mi igramo onu "tko prvi progovori magarac" :) sad sam tek skuzio..

    e pa, magarac! :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Na Big Brotheru su pustili ALIVE neki dan i najstarija žena u Bigiju Elizabeta je zapjevala refren...zakon je žena jedina normalna među balavcina.

    Jučer sam dobio zadnju tubu koju sam naručio prije više od mjesec dana...otvorena i pokradena i da ne bi došla prazna lik je u nju stavio neku drugu manju tubu koja je trebala završiti u Engleskoj sa nekin totalno blesavim tinejđerskim plakatima. A baš sam se veselio kako je ove godine sve prošlo bez incidenata i štete.
    Sad će mi tip valjda poslat refund jer je bio osiguran.

    a ovo je bio ukradeni poster koji neću dobiti
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/88451


    :mad: :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Na Big Brotheru su pustili ALIVE neki dan i najstarija žena u Bigiju Elizabeta je zapjevala refren...zakon je žena jedina normalna među balavcina.

    Jučer sam dobio zadnju tubu koju sam naručio prije više od mjesec dana...otvorena i pokradena i da ne bi došla prazna lik je u nju stavio neku drugu manju tubu koja je trebala završiti u Engleskoj sa nekin totalno blesavim tinejđerskim plakatima. A baš sam se veselio kako je ove godine sve prošlo bez incidenata i štete.
    Sad će mi tip valjda poslat refund jer je bio osiguran.

    a ovo je bio ukradeni poster koji neću dobiti
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/88451


    :mad: :(

    danas ujutro su na stojedinici "Time machine" emisiju (njihova verzija TV kalendara) zapoceli sa "Even Flow" u pozadini sto me zacudilo da bi ubrzo spomenuli kako je danas rođendan Mattu... sweet...

    sranje za poster... mislis da su ga dignuli nasi postari ili ovi vani? vjerojatno ovi vani, ne? not so sweet...

    @Masni: poslusao Gunse... bolje je nego sto sam ocekivao, ali nije spektakl...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Na Big Brotheru su pustili ALIVE neki dan i najstarija žena u Bigiju Elizabeta je zapjevala refren...zakon je žena jedina normalna među balavcina.

    Jučer sam dobio zadnju tubu koju sam naručio prije više od mjesec dana...otvorena i pokradena i da ne bi došla prazna lik je u nju stavio neku drugu manju tubu koja je trebala završiti u Engleskoj sa nekin totalno blesavim tinejđerskim plakatima. A baš sam se veselio kako je ove godine sve prošlo bez incidenata i štete.
    Sad će mi tip valjda poslat refund jer je bio osiguran.

    a ovo je bio ukradeni poster koji neću dobiti
    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/88451


    :mad: :(

    joooj, znam da si se nabrusio na taj poster... ne znači da ga nećeš dobiti... tko zna šta je sudbina pripremila za tebe... :)
    nego, potresao me prvi dio tvog posta - nije valjda da stvarno misliš da je netko u toj kući normalan? :(
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    nego, potresao me prvi dio tvog posta - nije valjda da stvarno misliš da je netko u toj kući normalan? :(
    :D
    Mislim da ga je sve to s posterom potreslo, pa je jos u soku i u toj nevjerici ne zna sto pise :D:o

    A Niko, bed za poster, al slazem se sa seficom, tko zna sto ces dobiti jednog dana namjesto ovog ukradenom. Karma is a bitch, al tvoja u ovom slucaju dobiva.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    Otkud znas, mozda ce ti djecji bezvezni posteri sto si dobio za par godina vrijedit milijune? :) a? o tome nisi razmisljao? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasica wrote:
    joooj, znam da si se nabrusio na taj poster... ne znači da ga nećeš dobiti... tko zna šta je sudbina pripremila za tebe... :)
    nego, potresao me prvi dio tvog posta - nije valjda da stvarno misliš da je netko u toj kući normalan? :(

    Slažem se da nema baš normalnih u BB kući ali zato i pogledam kad stignem taj cirkus...a fora mi je bila kad sam vidio da žena od 51 godinu zna za Alive pjesmu...zaslužila je jedan veliki plus iz zalaganja ;)

    A što se tiće MMJ postera a valjda će jednog dana i on na moj zid samo da dobijem lovu nazad.
    Karmu sam već iskoristio kad sam dobio dupli EV potpisani poster na kojemu bi trebao zaraditi $$$ to jest trejdat ću se za neki od best seller-a od Emek-a :D

    that's a life
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    A što se tiće MMJ postera a valjda će jednog dana i on na moj zid samo da dobijem lovu nazad.
    Karmu sam već iskoristio kad sam dobio dupli EV potpisani poster na kojemu bi trebao zaraditi $$$ to jest trejdat ću se za neki od best seller-a od Emek-a :D

    ma to ti je karma od prošlih sranja kaj su ti se desile... ovo sa MMJ posterom će biti nova karma... don't worry... :)
    nego, sad sam se učlanila u onu grupu na FB-u Singles - the Movie i kad sam pročitala one neke citate iz filma tak sam se razveselila, jaoooo... :) moram skinuti s neta taj film jer ga moj viki nije nikad gledao... I knoooooow - sramota za mene da mu to već nisam uvalila, ali kad ga imam samo na kazeti, a video mi je ispod ormara... predobar film i predobra muzika... najbolje iz 90-tih u svakom slučaju!!! :)

    nego, ja sam za neki meetup skoro jer mi slijedi razdvajanje kroz 2-3 tjedna... ne znam jeste li vi svi toga svjesni, a imam osjećaj da niste, pa hajmo se organizirati!!! :) HRVATSKA
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    skinuti s neta taj film jer ga moj viki nije nikad gledao... I knoooooow - sramota za mene da mu to već nisam uvalila, ali kad ga imam samo na kazeti, a video mi je ispod ormara... predobar film i predobra muzika... najbolje iz 90-tih u svakom slučaju!!! :)
    :eek: nije gledal??
    mogu ti ja to spržit ;) samo ne znam još kad pem u vž, a tam mi je..
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    nego, ja sam za neki meetup skoro jer mi slijedi razdvajanje kroz 2-3 tjedna... ne znam jeste li vi svi toga svjesni, a imam osjećaj da niste, pa hajmo se organizirati!!! :) HRVATSKA
    Iva: Singles ti možemo mi spržit pa donijet na meet-up, a da je razdvajanje tako skoro bome nismo znali :eek: (ja sam mislila da je negdje u 2. mjesecu D-day). Onda se svakako moramo vidjeti! A ako ostatak ekipe i nije jako zainteresiran za meet-up, mi bismo zamolili jurasicu, asfo i sniha te elcielo da se dogovorimo svi negdje naći jer imamo neke goodiese za vas. Evo, ja predlažem npr. idući vikend, anytime, anyplace.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: drugi komadić infoa se odnosi na to da smo danas ostavili Philly 06 poster na uokvirivanje kod stričeka (ustvari bile su 2 tete :)) kojeg nam je preporučio Nikin Mr. Okvirman. Imaju hrpu okvira, teta se trudila s nama 15-ak minuta složit okvir, a cijena je ispala kao kod Nikinog Okvirmana. pa eto, tko bude htio frejmat postere u Zgb, javite se da vas uputimo. kad ga pokupimo postat ćemo sliku pa da vidite i rezultat...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: Singles ti možemo mi spržit pa donijet na meet-up, a da je razdvajanje tako skoro bome nismo znali :eek: (ja sam mislila da je negdje u 2. mjesecu D-day). Onda se svakako moramo vidjeti! A ako ostatak ekipe i nije jako zainteresiran za meet-up, mi bismo zamolili jurasicu, asfo i sniha te elcielo da se dogovorimo svi negdje naći jer imamo neke goodiese za vas. Evo, ja predlažem npr. idući vikend, anytime, anyplace.

    dogovoreno! i meni paše npr. idući vikend, anytime, anyplace... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    count me in za meet :)

    nego, people, bad news.. kuharu je pala kapa s glave, osmijeh s lica, kruh s džemom se osushio :( naime, nakon neumornog promicanja pearl jam kulture s nashom plavom majicom, ocito je i njen bioloski sat odzvonio.. nakon x pranja se - isprala.. ostalo je samo "can't find a better jam" sto je dovoljno jaka poruka sama za sebe, znam, al ako se ne vidi na sto se odnosi, nema smisla :) pa zato molim niku ili bilo koga tko ima vektore/slike ili sto vec da si odnesem na printanje i reinkarniram kuhara jer svakako zasluzuje biti pokazan neukom puku :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    i ja sam za meet up, a jel' dođem, javim u zadnji čas. :)
    a što imate za mene, hm... :)
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    bil si i ja mogao naručiti tu jednu majicu s kuharom? :)
    kome se trebam obratiti? :)
  • Vis, vis, bas da cu vas pitat za majice...Ja bih voljela naruciti jos koju (pa poklon, special crew members :D) pa ako nas ima dosta zainteresiranih, onda je sada cas, a? iako je recesija, nek se trosi. mislim, ja trosim, bar na PJ merch :D
    A znam da su i neki na PJ grupi na facebook-u spominjali da bi htjeli kad/ako se bude narucivalo. Pa ako autoru nije bed, da i tamo pitamo i vidimo koliko bi ljudi komada, pa nam dodje jeftinije, ne?

    Juras, kad ti je termin tocno? Zaboravih :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    a što imate za mene, hm... :)
    Iva: pa što ti to rade na tom HTV-u da si zaboravila da je riječ o Chicago EV posteru?!? :eek: :D
  • Znaći vrijeme je za Vegeta second edition :D
    Raspitat ću se kod frenda koliko bi došlo da se opet printa.
    A naravno sutra kad iskopom file podignut ću ga negdje da ga svi možete skinuti i pravit majice po želji.

    Iva i ja smo bili večeras na koncertu Tamare Obrovac u Čilipima(Konavle) u malom Etnografskom muzeju i otkrili da ona tu ustvari svako 6 mjeseci gostuje.
    Besplatan session, super svirka, manje od 100 ljudi kao kučni koncert, svijeće i otkačena Tamara ko šlapa ;) super je bilo, za 6 mjeseci idem o opet.
    Svakako preporučujem njezine zabave/koncerte ako vam je u blizini.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: pa što ti to rade na tom HTV-u da si zaboravila da je riječ o Chicago EV posteru?!? :eek: :D

    :eek:

    kako sam samo mogla to zaboraviti!

    :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    i ja sam za meet up, a jel' dođem, javim u zadnji čas. a što imate za mene, hm... :)

    a ti isto... svako malo u mojoj najdražoj emisiji još od djetinjstva, dnevniku, a ništa se ne hvališ... i nije ti neka fora... :) ne znam da li si promijenila redakciju ili što, ali vidim da si sve jača i jača... go Ana!!! :)

    just so you all know, moj termin je 16.12. i ništa ne govori da bi moglo ranije, pa imamo vremena do onda... ako nije snijeg ja sam ful mobilna... :) naime, još uvijek hodam u crocsicama jer su mi sve ostale cipele preuske, a one imaju rupice pa bi mi moglo biti zima ako padne snijeg... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    a ti isto... svako malo u mojoj najdražoj emisiji još od djetinjstva, dnevniku, a ništa se ne hvališ... i nije ti neka fora... :) ne znam da li si promijenila redakciju ili što, ali vidim da si sve jača i jača... go Ana!!! :)

    just so you all know, moj termin je 16.12. i ništa ne govori da bi moglo ranije, pa imamo vremena do onda... ako nije snijeg ja sam ful mobilna... :) naime, još uvijek hodam u crocsicama jer su mi sve ostale cipele preuske, a one imaju rupice pa bi mi moglo biti zima ako padne snijeg... :)
    I za to postoji rjesenje:
    http://www.crocs.com/products/women/mammoth/
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.