Pearl Jam in Zagreb!

1524525527529530860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: ma nije Niko kriv...znamo mi i sami od sebe biti još veći frikovi nego kaj jesmo... :D

    a kaj se tiče Hawaii postera - to mi je poklon od paje za 10 godina što smo skupa i drugu godišnjicu braka. pa ako Viki i ti još niste dogurali do cenera znaš kaj možeš tražit... :);)

    ma ja sam zadovoljna in general kak super supruga imam... nije još za očekivati da je TAKO SUPER da mi kupuje i PJ postere... :) moram se nekako tješiti... sve me strah da PJ ne dodje slijedeće godine u europu jer mi onda rastava prijeti... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Doctor wrote:
    Hej ljudovi, samo da mahnem iz Sa i pozdravim sve!!


    Iva, super je poster ali vam je kuhinja još bolja! :D

    Pozzz..

    mah mah i vama u Sarajevu, a da nam dodješ na koji meet up u zg, već bi vidio i famoznu kuhinji i njene još famoznije produkte... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dupli post... sorkač... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Obama is the man :D
    Napokon će naši momci biti sretni.

    Novi Deep se počeo pojavljivat na vratima, mi čemo još malo pročekati da stigne do nas ali jedva čekam da vidim poster winner, mora da je neki kick-ass poster u pitanju.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Bas mi je drag ozbog Obame, totalno sam zelio da postane el prezidente :)

    me like
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Woohooo!!!
    Ja sam TOTALNO sretna i overwhelmed bi rekli Ameri zbog Obamine pobjede. :)
    Jutros sam imala pismeni, da, polazem drzavni. Imam jos prakticni i usmeni dio 17-og.
    Sinoc gledala CNN sve dok nisam morala u krpe, i jutros cula za pobjedu. ODMAH automatski bolji dan, nakon nevremena sinocnjeg i bez obzira na ishod danasnjeg pismenog. Sad sam slusala govor na CNN-u i zbilja je dirljivo :o
    Mislim da ce i njima sada krenuti sve na bolje, a i ostatku svijeta ce biti puno lakse...polako ;)

    E da, sto se tice onog Leta 3 u Zg...mislim da je odgodjen ili cak otkazan koncert jer je Prlja u bolnici zbog upale pluca. Inace se tu dogadjaju jako ruzne stvari, dva poznata Rjecana sa scene su u kratkom roku umrla jedan za drugim.
    That's life.

    Ali, OBAMA je dobio! Ja sam sretna ko da sam Amerikanka. haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Steve DunneSteve Dunne Posts: 4,965
    hey croatia!

    we americans finally got it right last night! :)

    BOK!
    I love to turn you on
  • hey croatia!

    we americans finally got it right last night! :)

    BOK!
    Haha, yes, you got it right! Finally! :) Third time is a charm :D
    I'm so happy for you guys!!!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Steve DunneSteve Dunne Posts: 4,965
    Haha, yes, you got it right! Finally! :) Third time is a charm :D
    I'm so happy for you guys!!!

    thanks sid! seeing grant park and all the celebrations around the country/world made me think of the ending of star wars in a weird sort of way.
    I love to turn you on
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Sid, sretno s ispitom - mada ne sumnjam u tebe... :)

    što se tiče obame, mislim da je svakako bolje da je on pobijedio ali ne znam koliko će mali moći napraviti... to ćemo još vidjeti... neka mu je sa srećom, pa i nama...

    Niko,
    kaj hoćeš reći da nisi ti pobijedio na natječaju za postere? ne vjerujem...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Sid sretno s ostatkom ispita, ali sigurno ćeš rasturit! ;)

    što se tiče poster contesta kažu da su pobjednici kako slijedi:
    One from Pennsylvania
    One from France
    One from California

    još se ne znaju imena, ali očito je da suci nemaju ukusa jer nitko nije iz Kroejše...
  • pajopajo Posts: 3,292
    thanks sid! seeing grant park and all the celebrations around the country/world made me think of the ending of star wars in a weird sort of way.
    I&M: Congrats to you and your fellow countrymen! From where we stand, we'd really say you finally got it right! :D Now here's to hoping he puts his (and your :)) money where his mouth is... ;)
  • shelashela Posts: 657
    Go Obama!! :)

    Nego... malo promocije: ak imate cajta odite i za mene ;)

    13.11.2008.
    VECER ZENSKIH VOKALA -- KSET
    Dosta vam je stalno viđati na stageu muške frontmene? E pa navratite i uvjerite se u ljepotu glasa a bogami i stasa naših vokalistica dostojnih da im posvetimo i večer popraćenu slušaonom stranih najboljih ženskih vokala poput Guano Apesa, Skunk Anansie, The Cranberries and many more!!
    Dođite i uživajte u laganoj večeri posvećenoj ne samo ženama već i dobrom rocku,jazzu ..


    Spina (Blues / Funk / Jazz)

    Bend okupljen pod okriljen četveročlanih ljubitelja jazza i dobre glazbe koji postoje od proljeća 2006., a od tad iza sebe imaju i preko 50 nastupa diljem Hrvatske i Zagreba izdvajajući pri tom neke poznatije jazz klubove. Kombinacijom stilova jazza,bluesa,soula i funka neće vas ostaviti ravnodušnima ne samo zbog glazbe koju stvaraju već i ugodne atmosfere te
    scenskog nastupa kojeg jednostavno morate vidjeti uživo i vratiti se u neka prijašnja vremena.

    http://www.myspace.com/spinaband


    Waverack (Grunge / Alternative / Rock )

    Ideja o bendu je nastala u ljeto 2004. a ubrzo su počele i prve probe. U samom početku postojanja doslovno su tražili sebe i stil muzike koji im odgovara sve dok im u bend nije došla članica koja svojim glasom i idejama oživljava bend.No sve u svemu bend se zaustavio na petom članu mjenjajući često postave,tražeći se..a sad zvuče bolje no ikad.. Zaustavivši se tako na stilu koji ima najviše odgovara definirali su se kao alt rock/grunge. U
    svakom slučaju veoma vrijedno za poslušati pa dođite i uključite se skupa s njima u novi zvuk,i još bolju atmosferu.

    http://www.myspace.com/waverack


    Skroz Over (Ex Snare) (Rock)

    Još jedan mladi bend koji postoji od 2005.godine a iza sebe ima jake
    nastupe kroz koje možete vidjeti koliko ovom bendu znači da rade ono što vole. Kroz gotovo istu postavu unjeli su nešto novo u svoj stil šta ih čini jedinstvenim mladim bendom koji žare i pale ne samo publiku već i vaša osjetila. Dođite i uvjerite se u isto!!

    http://www.myspace.com/snarebend


    Početak u 20h, fajrunt u 24h!

    Cijena ulaznice 20kn!!


    kisi! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: navodno je od ovog frajera poster pobijedio: http://forums.pearljam.com/showpost.php?p=5094260&postcount=148

    ali ne kužim baš jer je netko napisao da je drugi poster u tom postu pobijedio, a ja tu vidim samo jedan poster?!? :muzikaizTwilightZone:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ja ga mogu vidjeti samo na ovom linku: http://s272.photobucket.com/albums/jj184/ktschase/
    valjda nama u ministarstvima ne daju da vidimo više od jedne sličice da se ne predoziramo zabavnim sadržajima :)

    btw, frajer ima fakat neinventivno uokvirene postere...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ovaj drugi mi je fora, al ne kuzim zasto bi prvi trebao pobrat lovorike :(
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Jedva čekam da vidim i ostale pobjedničke postere, ovaj zeleni je dobar poster, simpa je koncept i jako dobro izrađen, tip mora da je grafičar ili ilustrator.
    Ja sam jako zadovoljan mojim posterima ali kad sam vidio neke od prijavljenih shvatio sam da nisam u istoj kategoriji i prestao se nadati ali sve u svemu bilo je jako zabavno i opet bi to ponovio.
    Samo kako će sad podijeliti poster, nadam se da BK ima još tri kopije ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Jedva čekam da vidim i ostale pobjedničke postere, ovaj zeleni je dobar poster, simpa je koncept i jako dobro izrađen, tip mora da je grafičar ili ilustrator.
    Ja sam jako zadovoljan mojim posterima ali kad sam vidio neke od prijavljenih shvatio sam da nisam u istoj kategoriji i prestao se nadati ali sve u svemu bilo je jako zabavno i opet bi to ponovio.
    Samo kako će sad podijeliti poster, nadam se da BK ima još tri kopije ;)

    Niko,
    tvoji posteri su toliko originalniji od ova dva, da nemam riječi... mislim, ja znam biti subjektivna, ali ako je jedan od ova dva postera pobijedio onda sam razočarana žirijem... dobri su i fora su, ali nisu originalni... tehnika već vidjena... meni JE NIKO CAR i doviđenja!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    evo mene padobranca...

    jel to bio onaj natječaj u kojem si morao napraviti pj poster...?
    znači i to je završilo...
    ovaj zeleni s boksačem mi se čini ok,a ovaj prvi mi nije baš nekaj posebnoga... :s

    mogu ja vidjet taj famozni nikin poster? :D
    nsiam baš upoznat sa situacijomsry... :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: taj s boksačem i je jedan od tri nagrađena. ovaj prvi nije. ne znam što reći sad kad sam ga napokon vidjela kako treba. ne znam, ja volim postere koji mi imaju neku logiku ili neku poruku, ovaj mi nema...mora da je neki grafički catch koji ja ne kužim...

    btw, skužili smo da smo dosta zaglibili s tim posterima jer da trenutno čekamo da nam stigne 5 postera od čega su 4 naša i 1 Nikin. zabrinjavajuće... :) valjda ćemo sad prestat... :o
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    kaj se tiče izbora i obame-aj baš mi je drago zbog toga... sad će valjda bit bolje bez ovog šaljivdžije...

    naišao na ovo :D
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/f/f4/ComboBarack.jpg

    i won't fuck us over,i'm mr. november
    i'm mr. november,i won't fuck us over...


    :)
  • shelashela Posts: 657
    alo lojte!

    Meni je od pobjednichkih postera (znaci ona dva koja sam uspjela vidjet ;) isto onaj zeleni skroz kul, a the pobjednik 'nako, ok, al kaj sad??

    gn.

    bolji su mi bili autichi od nike ;)

    idem na asian dub foundation u ponedjeljak malo djuskat!! :D wheee
  • masnimasni Posts: 1,657
    shela wrote:
    alo lojte!

    Meni je od pobjednichkih postera (znaci ona dva koja sam uspjela vidjet isto onaj zeleni skroz kul, a the pobjednik 'nako, ok, al kaj sad??

    gn.

    bolji su mi bili autichi od nike

    idem na asian dub foundation u ponedjeljak malo djuskat!!wheee

    aaa. asian dub foundation.. je***oooooooo :) totalno imam osjecaj kad si u takvoj D metropoli da je drugaciji osjecaj s muzikom.. nitko ne zaobilazi Berlin :) koji izbor.. super
    Gunner_V wrote:
    kaj se tiče izbora i obame-aj baš mi je drago zbog toga... sad će valjda bit bolje bez ovog šaljivdžije...

    naišao na ovo
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/f/f4/ComboBarack.jpg

    i won't fuck us over,i'm mr. november
    i'm mr. november,i won't fuck us over...


    :)

    odlicna fora :) keep on posting :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Gunner_V wrote:
    evo mene padobranca...

    jel to bio onaj natječaj u kojem si morao napraviti pj poster...?
    znači i to je završilo...
    ovaj zeleni s boksačem mi se čini ok,a ovaj prvi mi nije baš nekaj posebnoga... :s

    mogu ja vidjet taj famozni nikin poster? :D
    nsiam baš upoznat sa situacijomsry... :)

    evo kako je to izgledalo ;)

    Daytona poster
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/Daytona2008.jpg

    Pula poster
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/PULAArena2.jpg
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Po ne znam koji put sam "opet" blown away :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ma nabijem žiri!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    jurasica wrote:
    mah mah i vama u Sarajevu, a da nam dodješ na koji meet up u zg, već bi vidio i famoznu kuhinji i njene još famoznije produkte... :)

    Hehe.. Hvala na pozivu a dolazim vrlo rado! :)

    Ma čekaću sljedeće ljeto ili bar proljeće.. Dolazi nam ono vrijeme kada se čovjeku uopšte ne putuje..


    ps OBAMAAAAA!!!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • lesteslestes Posts: 959
    jeste vidli ovo? https://secure.pearljam.com/store/product.spring?categoryId=7&sku=2093
    kaj još ne budu izmislili...
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230

    hahaha,kak mi je ovaj fora sa autićima! :D

    ovaj pula mi je isto jeben-super mi je font,a i zvijezde na nebu :D

    jedva čekam kad pj dođe opet na ove prostore,pa da imate pravu inspiraciju... ;):D
Sign In or Register to comment.