Pearl Jam in Zagreb!

1526527529531532860

Comments

  • snihsnih Posts: 1,052
    Sretan rođendan uvaženom i nadasve cijenjenom gospodinu Rijeci žele drugovi i drugarice snih, Janko & asfo! :):)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    sretan rodendan Viktore i sve najbolje!
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ho, ho, ho..Hvala svima :)

    Jill nije htjela sa mnom slaviti ove godine jer se suska da je jope u blazenom stanju, tako da cemo do 'vege PGZ PJ bday' tuluma pricekati barem jos jednu godinu. Ako opet ne budu radili na malim jammerima :o
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: ha dobro onda, može i to. ali za Jill neću radit burek! samo za Viktora! :D
    eventualno ak baš Jill dovede Eda (s gitarom, nek' radi malo čovjek za taj burek) :p:D

    meni meni isto, jel tak!?!

    a Viktore legendo, tebi sve najbolje i da ti ova slijedeća godina bude još plodnija znaš već s čime!!! :) kako tebi, tako i nama... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Mislim da Jill to ne jede ;):D
    Ona ce one vege raznjice. Ed ce ih sigurno ;)

    ona može samo sanjati taj burek... :) i on skupa s njom...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sretan rodjendan Viktore :)

    Pa sta nije Ed dobio burek na koogli proslogodisnjoj? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    Sretan rockas jos jednom viktore! :) jos puno nam putovo i isho na josh puno dobrih koncerata!! :)

    joooj, burek... fali mi naseg slanog lisnatog... ne smijem opche razmisljat o tome previshe ;) sigh.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    masni wrote:

    Pa sta nije Ed dobio burek na koogli proslogodisnjoj? :D

    :D
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ovak, da presudimo - ako ona ne bi jela burek ne treba ni dolazit. edvard se, on the other hand, očito već navikao na burek (kako je mudro i perceptivno uočio kolega masni) pa onda nek' dođe samo on. a čak i da ne ponese gitaru, valjda bi mu masni (ili bar Janko :)) posudili svoju...
    može tako? :D

    p.s. - a ti šelerova zakaj smo ti davali recept - uhvati malo vremena od tih tvojih corporate finance i složi si burek! ;) (i btw, skype ovaj vikend?yeees? :))
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    sad ste i mene već zaintrigirali s tim posterima... :)

    sad si baš nekaj razmišljam... jel ima poster iz zagreba?
    il bi ga neko htio napraviti? :D

    dok preslušavam boot iz zagreba,fali mi nekakav album,artwork,album art da buljim u to dok slušam :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Imas poster iz Zg, Berlina, Beca i Praga mislim zajedno. Ja sam ga pred ljeto kupio na Artiljeri dizajnu...Sad vidim da je pod sold out/

    A izgleda `vako

    http://www.artillerydesign.com/images/product_images/40_main.jpg
    Death or glory!

  • Rijeka wrote:
    Imas poster iz Zg, Berlina, Beca i Praga mislim zajedno. Ja sam ga pred ljeto kupio na Artiljeri dizajnu...Sad vidim da je pod sold out/

    A izgleda `vako

    http://www.artillerydesign.com/images/product_images/40_main.jpg
    Lijepo mi je ovo oko :)
    Ima ga i ja, cak je prezivio koncert u Berlinu meni u rukama, i put preko Beca do ZG-a ;) Sad je jedan od nekoliko koji tek cekaju uokviravanje...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Gunner_V wrote:
    ... jel ima poster iz zagreba?
    Iva: ima ga počesto na ebayu. i u pravilu ne bude baš skup - cca 30-40 baksa. trenutno imaš jedan za $45 i jedan za $50. ali idu i jeftinije...
    sretno!
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    jel se to može nabavit negdje kod nas na balkanu? :D

    nisam još ništa kupovao prek neta-primitivac hehe :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Gunner_V wrote:
    jel se to može nabavit negdje kod nas na balkanu? :D
    nemamo pojma... sorry... :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Gunner_V wrote:
    jel se to može nabavit negdje kod nas na balkanu? :D

    nisam još ništa kupovao prek neta-primitivac hehe :D

    uz ovak sofisticiranu škvadru, bolje da ne postavljaš takva pitanja... :) mogli bi te izbaciti iz društva... :) ono, internet is endless a balkan je u banani... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    jaj,al ga serem,a zaboravim čestitat rođendan :D

    sretan rođendan viktore! sve najbolje!
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    a jesam se raspisao... tako je to dok se pjom liječe rane...

    http://www.youtube.com/watch?v=ljsLZ5rGUKg >>>gorge 06-its ok
    ima ko ovo u audio obliku? il nekakvu sličnu verziju? :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sutra cu ti uploadat samo tu stvar ako zelis, sad se spremam u krpe i ne da mi se kopat, pa ripat i uploadat.

    Meni osobno najdraza verzija it`s ok je iz Lisabona 2006 :) I to je uvjerljivo najbolji tag na daughter :)
    Death or glory!

  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    Rijeka wrote:
    Sutra cu ti uploadat samo tu stvar ako zelis, sad se spremam u krpe i ne da mi se kopat, pa ripat i uploadat.

    Meni osobno najdraza verzija it`s ok je iz Lisabona 2006 :) I to je uvjerljivo najbolji tag na daughter :)

    ma sve OK ;)

    može šefe,kad stigneš :)
  • shelashela Posts: 657
    ljudi nabasala sam na jos jednu ful neobichnu verziju keep on rockin svirku ;)

    obratite paznju na najmladjeg chlana na stejdzu predobro!!

    http://www.youtube.com/watch?v=FG_Vqv5JLVA&feature=related
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    shela wrote:
    ljudi nabasala sam na jos jednu ful neobichnu verziju keep on rockin svirku ;)

    obratite paznju na najmladjeg chlana na stejdzu predobro!!

    http://www.youtube.com/watch?v=FG_Vqv5JLVA&feature=related

    ahahahahahahahaha!
    preeeezakon!
    yeah! LOL
    :D
    thx na linku. :)
  • shela wrote:
    ljudi nabasala sam na jos jednu ful neobichnu verziju keep on rockin svirku ;)

    obratite paznju na najmladjeg chlana na stejdzu predobro!!

    http://www.youtube.com/watch?v=FG_Vqv5JLVA&feature=related

    Genijalno..pogledao sam do zadnje sekunde...hvala!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    bok svima!

    bila sam na interliberu, i u V.B.Z-u imaju prijevod "into the wild" knjige!
    naslovnica je identična eddiejevom CD-u, uvez u tvrde korice košta 96 kuna, inače je oko 120 kuna.
    eto, da vam javim!
  • U 10c shop-u hrpa novih stvari, neki popusti za članove, nove majice, knjige za povoljne cijene itd.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ej ljudi evo da pozdravim ekipu :) radi se na interliberu, pa se ne stigne javit. Tj radilo se do vikenda, a za vikend se ide frendu profestat diplomu :) joj derneka.. budite zivi, zdravi, lijepi i pametni.. Pozdrav :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Alo ekipa, evo upravo se vratili iz Splita i imamo šta vidit po povratku. Osim najava dodatnih financijskih propasti, iz 10c ekšli stiže i par dobrih vijesti. Pa za one od vas koji mail nisu dobili, evo najvažnije:

    * There has been some more activity in the Pearl Jam warehouse rehearsal space. Equipment is being pulled off the shelves and dusted off. Rows of amps have been seen as well as guitars being tuned up. No doubt something is brewing.

    A i evo jedne kako pajo kaže 'za vas tenovce':

    * Rumors have been swirling about a possible re-release of Pearl Jam's TEN album. As with everything this band does, any announcements regarding future releases will come when they are ready and not a moment sooner. Sit tight, you can count on Ten Club to have all the details if and when anything comes our way.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ou yeah :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    @ rijeka-imaš pun inbox... :D

    kad budeš imao vremena,molim te možeš uploadat one its okayeve? :D

    hehe,hvala!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Gunner_V wrote:
    @ rijeka-imaš pun inbox... :D

    kad budeš imao vremena,molim te možeš uploadat one its okayeve? :D

    hehe,hvala!

    Joj, sorry...

    Gorge 2006
    http://rapidshare.com/files/164448887/12-Daughter.mp3.html


    A ne mogu naci dvd s Lisabonom boot-om :( Nadam se iskopati ga uskoro pa i tu verziju It`s ok dignuti negdje.
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.