Pearl Jam in Zagreb!

1511512514516517860

Comments

  • Mislim da se računa A4 format.

    hey snih nije mi stigao tvoj mail???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    @ svi u vezi majica:

    Cijena se računa prema boji (plava, crvena, bijela) i količini boje (po veličini znaka) tako da mislim da plava boja ide po istoj cijeni bez obzira na natpis.

    To ide nekako ovako: 50 kn (plava) + 50 kn (bijela) + 25 (crvena) (ili tako nešto)

    Fora je znači u broju korištenih boja i veličini pojedine.

    Sad su se pojavile mnoge želje pojedinih drugova i nisam siguran hoće li to netko moći smisleno iskoordinirati, a i zahtjeva je dosta (sa ili bez ovoga ili onoga) tako da predlažem da zainteresovanim licima pošaljem pripremu, pa si svako napravi kako želi - odabere znakovlje, boje...

    Ostaje jedino preporuka u vezi tog floka kao najboljeg materijala.

    Meni je isto fora majica bez naziva i u tom slučaju je majica diskretna i kužatorska, tj. prepoznat će o čemu se radi samo hc fanovi. Baš zbog toga mi je malo i prediskretna, jer ipak volim širiti ideologiju pa mi je zato draža varijanta s natpisom. ;):):D

    Hey, Niko! Poslao jučer i sad prije par minuta ponovo mail! Javi ako ne stiže!
  • shelashela Posts: 657
    Hallo Leute!! :D

    puno pozdrava iz prohladnog ali jos uvijek jaaako zanimljivog berlina!! :)

    evo vam link s myspacea od benda od mog burkija (navodno je to nekima od vas obechao :) moram malo propagirat familiju ne? ;) enjoy!

    http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=175868860
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    Hallo Leute!! :D

    puno pozdrava iz prohladnog ali jos uvijek jaaako zanimljivog berlina!! :)

    evo vam link s myspacea od benda od mog burkija (navodno je to nekima od vas obechao :) moram malo propagirat familiju ne? ;) enjoy!

    http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=175868860
    I&M: skroz su dobri! u ovoj drugoj stvari (shallow water) se na momente osjeti AIC utjecaj...nice! :)
  • baš preslušavam jeffov album,i moram priznati da mi se sviđa,ok je!
    u prvom preslušavanju sam naišao na par dobrih stvari,sad se privikavam :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    shela wrote:
    Hallo Leute!! :D

    puno pozdrava iz prohladnog ali jos uvijek jaaako zanimljivog berlina!!

    evo vam link s myspacea od benda od mog burkija (navodno je to nekima od vas obechao :) moram malo propagirat familiju ne? ;) enjoy!

    http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=175868860

    guten abend liebe iva sh.,

    wie gehts?

    znaš kaj, hladnjikavo je i u našoj metropoli, ne znam kak je u ovim ljepšim krajevima lijepe naše, tak da te ne mora posebno zepsti kaj nisi ovdje... :) kaj inače ima? sutra počinju predavanja, ha? ajde, kick ass, ne? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    snih wrote:
    @ svi u vezi majica:


    Sad su se pojavile mnoge želje pojedinih drugova i nisam siguran hoće li to netko moći smisleno iskoordinirati, a i zahtjeva je dosta (sa ili bez ovoga ili onoga) tako da predlažem da zainteresovanim licima pošaljem pripremu, pa si svako napravi kako želi - odabere znakovlje, boje...

    a i to sto kazes. ionako nismo dobili neki veliki popust kad smo radili 20 vegeti, zasto bih sad sa 4-5 komada:D samo ti daj te vektore na pm :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Pozdrav iz uber hladnog New Hampshire-a, ne znam kako vama ali meni su dugi rukavi ovdje in vec 7 dana. Ljeto prode, a jesen nam dode pa ja sasih odijelo od koze :D...Uglavnom, ja svoje odradih u ovom odmaralistu, bilo je divno, krasno, ruzno, ponekad dosadno ali that`s the way life is.

    Uglavnom, htjedoh pohvaliti majicu, bas mi je super. A vidjeh i da je Iva stavila link na majspejs nekog benda, pa cu i ja promovirat jedan bend. Momci se zovu The Sfinkters, mlada su ekipica, dolaze iz Krka i bla bla..Dolje Myspace istog benda, a mozete i skicnuti kako zvuce Alive i Animal nekog tamo benda s pocetka devedesetih u njihovoj izvedbi.

    http://www.youtube.com/watch?v=Wi-sbeNwKHg

    http://www.youtube.com/watch?v=3haSWMNgCDw

    http://www.myspace.com/thesfinkters

    I da, jel se sjeca netko da ED na LATG dvdu, a i na zadnjem MSGu prije STBC spominje neki cd store u New Yorku? Pa ako netko zna ime istog ducancica bio bih mnogo zahvalan..

    Ti bokca, latg msg stbc..jos malo pa cu pisat morseovim kodom...da viki s koud ou jea

    Kupih itw neki collector`s edition za 15 usd, novu metaliku za 12 i jos par lijepih cedejeva i dobih hrpetinu besplatnih stvarcica na poklon..

    I tako, pozdrav i do slusanja. I jos jednom podsjecam da ako netko zeli iznenadenje u postanskom sanducicu nek mi ostavi adresu u pm inboxu :)

    cheers
    Death or glory!

  • shela wrote:

    evo vam link s myspacea od benda od mog burkija (navodno je to nekima od vas obechao :) moram malo propagirat familiju ne? ;) enjoy!

    http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=175868860

    zakon su, svirali smo s njima.

    evo još dva meni preodlicna bend

    She Loves Pablo http://www.myspace.com/shelovespablo

    Replica http://www.myspace.com/replica1986


    e da ispricavam se zbog linka. nisam znao da se nesmije
  • masnimasni Posts: 1,657
    Hey people! Vejki vejki. Šutnja nije zlato :) zadnji put kad sam šutio nikom, pa ni meni, zlato nije ispadalo iz dupeta, ekskjuz maj frenč. A onda ipak, možda zato Au znak za zlato. Od uzvika koji nastaje prilikom gore pomenutog procesa. Odoh u kazalište. Pišite! :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jučer sam čula jeremyja na otvorenom radiju.
    eto, jesi sad zadovoljan?
    :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    jučer sam čula jeremyja na otvorenom radiju.
    eto, jesi sad zadovoljan?
    :D

    good for you but not enough!!! :)

    jel vi, novinari s naše javne dalekovidnice, pripremate kakve komentare na prijodlog HUP-a za novi zakon o radu? to mene interesira, vrag ih jebi!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Viktore,
    a kaj ti sad planiraš raditi po americi? to me isto zanima...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    jel vi, novinari s naše javne dalekovidnice, pripremate kakve komentare na prijodlog HUP-a za novi zakon o radu? to mene interesira, vrag ih jebi!!! :)

    u dnevniku već bilo, a za ostalo ti ne znam reći. ali da svakako zaslužuje komentar, slažem se. ja nemam ni tu pauzu za ručak koju bi oni ukinuli.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    ja nemam ni tu pauzu za ručak koju bi oni ukinuli.

    blago tebi... onda ti i neće biti neki šok kada nam je svima ukinu... :)

    edit: pa nije valjda da bago fakat odlazi iz otvorenog?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    jurasica wrote:
    Viktore,
    a kaj ti sad planiraš raditi po americi? to me isto zanima...

    Cuda, cuda!!! :D

    prekjucer zapoceh svoj minijaturni trip po USA, pozdrav svima iz Washington DC-a :) Obama, Obama...Uglavnom skitam se i snimam, ne bas ko McCandless ali dobro..
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    blago tebi... onda ti i neće biti neki šok kada nam je svima ukinu... :)

    edit: pa nije valjda da bago fakat odlazi iz otvorenog?

    kodeks kuće me obvezuje da šutim.

    :D
  • shelashela Posts: 657
    Juhuuu! Berlin calling!
    pa kaj ima ljudi?
    Sam da vam velim da sam konachno malo poslushala nasheg Jeffa i nije mi onak jaaako sjelo, al fora su mi the Forest i Life of a Salesman. a neke su mi cak dost cudne. : )
  • Jedva čekam taj Tone album a i moja su očekivanja da mi možda neće odmah sve sjesti ali nije ni Avocado pa mi je sad second best album ;) a i nadam se da mi poštari neće izgubiti Đefovu trzaliku pri otvaranju paketa.

    evo mali link vezi Easy Street koncerta ima dosta lijepih slika koje nisam prije vidio.
    http://archive73.blogspot.com/2006_04_01_archive.html

    to mora da je bio pravi special experience koncert.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Jedva čekam taj Tone album a i moja su očekivanja da mi možda neće odmah sve sjesti ali nije ni Avocado pa mi je sad second best album ;) a i nadam se da mi poštari neće izgubiti Đefovu trzaliku pri otvaranju paketa.

    evo mali link vezi Easy Street koncerta ima dosta lijepih slika koje nisam prije vidio.
    http://archive73.blogspot.com/2006_04_01_archive.html

    to mora da je bio pravi special experience koncert.

    Odlicne slike, kao da su u KSETu svirali. I jako mi se sviđa poster ispod Monday, April 10, 2006 :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Slušam jutros na radiju intervju sa Kekinom, uff što bi dao da mogu doći na koncert Hladnog Piva...:(

    Koliko vas ide na Jarun u Subotu ili kad je već???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    sta je ovo u goodsima?
    Stone Gossard "Your Flames" Digital mp3 Download?
  • masnimasni Posts: 1,657
    Slušam jutros na radiju intervju sa Kekinom, uff što bi dao da mogu doći na koncert Hladnog Piva...:(

    Koliko vas ide na Jarun u Subotu ili kad je već???

    Ja nejdem. Idem na svadbu :D

    I? Sta je rekao? Iskreno, da nemam tu ugodnu obavezu išao bih sto odsto. Vjerujem da ce biti spektakl.
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ja sam malo sjevernije od vecine vas. Idem u toplice Sv. Martin na sportske igre odgajatelja. Subota nam je predvidjena za to, navecer se vracamo doma, tako da nis od Hladnog Piva. Ne da mi se, a mogla bih ja do ZG-a na povratku tj. od tamo ici, al moram za Oktoberfest ustedit drugi tjedan ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Mi idemo na Pivce, a mislim da još i Šilja ide od ekipe!

    Nadam se da će biti dobro. Kaj se tiče svirke, svaki sam puta do sada bio zadovoljan, jer oni to stvarno odrade za 5. Najave su da će svirati 2 i pol sata, što je zaista pristojno. Tu stane oko 45 njihovih stvari! :D:D

    Jedino kaj bi moglo biti kiše pa tragamo za kabanicama! :)

    Baš slušam Đefa... zasada bih se suzdržao od komentara! ;)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Želio bih samo javno zapitati kolege Dirty-a i višestruku osobu pajo jesu li primili logo na mail i je li u redu?

    Također, molim ostale da mi još jednom jave ako im treba poslati logo za majicu i da mi proslijede svoje mail adrese da im pošaljem.

    Bog i Rvati! :D
  • killroy wrote:
    sta je ovo u goodsima?
    Stone Gossard "Your Flames" Digital mp3 Download?

    http://www.pearljam.com/stonegossard/
    jutros sam je slušao baš je simpa stvar i turneja je tu 4 koncerta našeg kamenog ;)

    1$ za skinut pjesmu, zanimljivo
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Želio bih samo javno zapitati višestruku osobu pajo jesu li primili logo na mail i je li u redu?
    I&M: jesmo, ali nemamo kući fotošop, a jedan dio višestruke osobe nikako da se sjeti probat otvorit file na poslu pa ne znamo jel fercera...
    (kako bi rekao ivin kolega s posla: Tito, partija, omladina, akcija!) :D
  • drngdrng Posts: 36
    Daklem, rijetko me ima ali majica je zakon. Ako moj krep monitor dobro pokazuje boje, nekako mi se čini svjetlo plava, ali je vjerojatno bijela uživo.

    U svakom slučaju, može jedna (L) za mene, onakva kakva je na linku, samo javite koliko novaca i kome pa da to riješimo :)

    Čemu baš FŠ, kaj je baš FŠ format slikice, nije neki-skoro-standardni?
  • pajopajo Posts: 3,292
    drng wrote:
    Daklem, rijetko me ima ali majica je zakon. Ako moj krep monitor dobro pokazuje boje, nekako mi se čini svjetlo plava, ali je vjerojatno bijela uživo.

    U svakom slučaju, može jedna (L) za mene, onakva kakva je na linku, samo javite koliko novaca i kome pa da to riješimo :)

    Čemu baš FŠ, kaj je baš FŠ format slikice, nije neki-skoro-standardni?
    Iva: budemo ti mi braco dali napravit majice kad ćemo sebi raditi pa ti donesemo...(jer nećemo raditi čoporativno kad nas nema dosta za to)
    a slikica je u vektorima pa mi nismo doma imali ništa s čime bismo ju otvorili...
Sign In or Register to comment.