Pearl Jam in Zagreb!

1512513515517518860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    moja bagra i ja isto idemo na pivooooo!!! jeee... a slijedeći tjedan na unplugged TBF!!! jeeee!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    moja bagra i ja isto idemo na pivooooo!!! jeee... a slijedeći tjedan na unplugged TBF!!! jeeee!!! :)

    Blago ti se i bebač će uživati ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Blago ti se i bebač će uživati ;)

    je, treba to još u nultom stanju navikavat na dobre koncerte... a bilo bi baš kul kad bi u ovom stanju uspjela i na jedan PJ koncert otići (wishful thinking - i vi svi naravno samnom)... doduše, rekao je viki da bi me ostavio da to napravim, ali valjda bi se nekako dogovorili... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    je, treba to još u nultom stanju navikavat na dobre koncerte... a bilo bi baš kul kad bi u ovom stanju uspjela i na jedan PJ koncert otići (wishful thinking - i vi svi naravno samnom)... doduše, rekao je viki da bi me ostavio da to napravim, ali valjda bi se nekako dogovorili... :)


    Kad je bio koncert u Zagrebu moja Iva je bila trudna i ja sam je pitao da bi vodio Marka i nju na koncert, bila je čak i pristala ali eto nije se dogodilo...sad mu ne mogu reći mali bio si na PJ koncertu dok se još nisi rodio :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    za sve one koji nejdu na XXL live ima prijenos na hrtu2 u subotu u 20.30 (mali delay na tvu zbog mogucih cenzura) :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej, hej...

    ne znam da li sam propustio ili je stvarno novo, ali bacite pogled u goods section... puno lipih stvari... camden poster jos nije out of stock... majice, bedzevi, stickers, kikiriki, kokice... :)

    just to let you know...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Da fešta je u goodsima ;) ja sam skinuo Edovu i Stonovu pjesmu samo je zipirana i ne mogu je još slušat, moram prebacit na drugi komp.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jučer na nekom HRTu počela neka emisija o rocku. bit će 7 emisija(7 razdoblja) pa se nadam da će i "nas" spomenuti :)

    jučer su bile 60',a najviše se pričalo o creamu,stonsima,whoovcima itd...

    znači svaki petak oko 10(?) bi trebal biti emisija,pa eto gledajte... :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Gunner_V wrote:
    jučer na nekom HRTu počela neka emisija o rocku. bit će 7 emisija(7 razdoblja) pa se nadam da će i "nas" spomenuti :)

    jučer su bile 60',a najviše se pričalo o creamu,stonsima,whoovcima itd...

    znači svaki petak oko 10(?) bi trebal biti emisija,pa eto gledajte... :D

    da, vidjela sam to u programu i rekoh budem si snimila, a kad ono zaboravih... lude 70-e obavezno gledam... :) kaj su pametno jučer rekli o the who?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Pozdrav svima iz SEATTLE-a...

    The City je predobar..bar ono sto sam dosad skicnuo...

    :)
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    Pozdrav svima iz SEATTLE-a...

    The City je predobar..bar ono sto sam dosad skicnuo...

    :)

    ajoooj... tek sam sad onak pravo ljubomorna... nadam se da će ti kiša BAŠ CIJELO VRIJEME padati... hehe... :) i da ti iva g. neće napraviti burek kad se vratiš... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Rijeka wrote:
    Pozdrav svima iz SEATTLE-a...

    The City je predobar..bar ono sto sam dosad skicnuo...

    :)

    iscrpila sam svu ljubomoru koju sam imala, sad plačem, buhuhuhu

    ajd, nemoj da se vratiš u domovinu bez fotke ispred neke od lokacija na kojima su snimani 'singles', jasno?

    :)
  • Drago mi je da vidim i citam da ima Hrvati sto su fans od Pearl Jam'a na ovaj forum.
    Oprosti ako mi nije moj Hrvatski 100%, roden san i zizim u tudoj zemlji.

    Zivio!
    Adelaide 17/11/2009, Melbourne 20/11/2009, Sydney 22/11/2009, Melbourne (Big Day Out Festival) 24/01/2014
  • jurasica wrote:
    da, vidjela sam to u programu i rekoh budem si snimila, a kad ono zaboravih... lude 70-e obavezno gledam... kaj su pametno jučer rekli o the who?

    ja sam se tek na sredinu uključio...

    govorili su o tom novom "revolucionarnom" zvuku,pjesmi "my generation" par minuta,pj covere nisu spomenuli :D,pokazivali njihova razbijanja na koncertima i tak... bilo je i dosta video mterijala...

    fora mi je kak puste te stare materijale,pa ih onda sad pitaju(npr whoovce) kaj sad misle o tome :D

    emisija mi se čini stvarno ok i preporučam ju :)



    jooj,seattle...
    kak se ja već dugo spreman za taj grad...a nikak da odem... :)
    prvo london pa onda seattle! :) korak po korak,pogača!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Drago mi je da vidim i citam da ima Hrvati sto su fans od Pearl Jam'a na ovaj forum.
    Oprosti ako mi nije moj Hrvatski 100%, roden san i zizim u tudoj zemlji.

    Zivio!


    hej Thoughts Arrive, dobrodošao!

    slobodno nam dođi češće, odlična prilika da na poznatoj temi vježbaš hrvatski. koji je već sad jako dobar.

    :)
  • Drago mi je da vidim i citam da ima Hrvati sto su fans od Pearl Jam'a na ovaj forum.
    Oprosti ako mi nije moj Hrvatski 100%, roden san i zizim u tudoj zemlji.

    Zivio!


    thumbs up za tvoj hrvatski! :D
  • Hej elcielo i GunnerV,

    Hvala vam!

    Idem ja sad spavati zato sto sutra radim, dizem se u 6 sati ujutro :(

    Laku noc!
    Adelaide 17/11/2009, Melbourne 20/11/2009, Sydney 22/11/2009, Melbourne (Big Day Out Festival) 24/01/2014
  • Welcome Thoughts Arrive

    Sinoć sam gledao koncert HP na televiziji i baš mi je bilo dobro na kauću :D nisam požalio što nisam bio na Jarunu ali vjerujem da je bilo super.

    a Viktore što ti uživaš, blago ti se!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Cheers Thoughts Arrive! Dobro došao i samo nastavi dolazit na ovaj thread, a mozda nakon nekog vremena i na neko od nasih redovitih okupljanja ;):D


    Ja vikend proveo u Rovinju na nekom novom godisnjem okupljanju marketinsko-medijske industrije i ono sto sam htio ispricati je jucerasnji party koji je bio u znaku Kulušića i novog vala jer dosta ljudi iz tih godina radi u industriji tako da su se super sjetili skupit se i napraviti party na tu temu. Svirali Bogovic, Jurcic iz Filma i na kraju Vlada Divljan i Idoli, muziku pustali stari DJ-i iz Kulušića...tako da mogu reci da je bilo odlicno jer uobicajeno takva dogadjanja zavrsavaju nekakvim strasnim partyima sa jos strasnijom glazbom...

    Priključio bih se klubu ljubomornih prijatelja Viktora Riječkog :D...ona kletva koju ti je juras uputila ti je sasvim dovoljna kazna :D

    E i još nešto, onaj mail od 10C mi se jaako sviđa, a posebno one aluzije na kraju...:D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    jurasica wrote:
    ajoooj... tek sam sad onak pravo ljubomorna... nadam se da će ti kiša BAŠ CIJELO VRIJEME padati... hehe... :) i da ti iva g. neće napraviti burek kad se vratiš... :)

    hvala na lijepim zeljama :)...lako za kisu, to sam i pretpostavio da me ceka ovdje (i nisam bio u krivu :D)...

    ali burek, e to boli :D

    I dobro dosao thoughts arrive from down under...
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    hvala na lijepim zeljama :)...
    ali burek, e to boli :D

    baš sam zločesta, ne znam od kud to u meni... obično tako zločesta znam biti oko kolača i janjetine, ali vidiš... čovjek uči o sebi svaki dan... :)

    viktore, nadam se da će ti iva g. ipak napraviti burek - ti si dobar čovjek i zaslužuješ to, bez obzira gdje si sve bio ovo ljeto i početak jeseni... :) kiša nek ti i dalje pada!

    ja isto htjedoh zaželjeti dobrodošlicu prijatelju iz australije! thoughts arrive, samo ti navrati na naš thread i kao što je pajo odn. njegova žena, famous Iva G., već rekla valjda se vidimo i na nekom od naših okupljanja! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    edit: dupli post... bezveze... :)

    kaj ima inače? kod vas na kontinentu mislim... osim paje, on je barem objasnio zašto se cijeli vikend ne javlja... :)
    meni bilo super na pivcu... dečki su pržili ono sve u 16... malo su zajebali sa završetkom koncerta jer je to bilo odsvirano kao svaka druga pjesma, ali dojmovi su super... i fakat, užasno puno ljudi...
    na ulazu sam vidjela sniha i asfo za kojima sam se pošteno derala ali su oni trčeći ušli na koncert pa sam skužila da im se negdje žuri (?!? :) )... i tak... piva je bila 15 čuna i očekivala sam da ćemo jednu barem dobiti besplatno, ali ništa... nema veze... bio TBF i super su bili, odsvirali 2 stvari, ma super... :)
    masni, kakva je bila mjuza na svadbi? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ...i kao što je pajo odn. njegova žena, famous Iva G., već rekla valjda se vidimo i na nekom od naših okupljanja! :)
    To ja napisao...ali prenosim i pozdrave dobrodošlice od famous Ive G koja se trenutno bavi pripremom nekih crazy breskva-jabuka štrudli...:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: uh, uh...jadna ja, bez vlastite volje i identiteta, osuđena na kuhinju, burek i štrudle?!? ;):)
    dakle, javljala se nisam preko vikenda jer sam guštala doma u miru i tišini, čitala knjigu i općenito ljenčarila. (Očito neka Dr Jekyll & Mr Hyde situacija - nasamo lijena intelektualka, pred mužićem vrijedna kuharica...:D LOL!)

    Što se tiče kontroverze oko ima-ga-nema-ga bureka, Viktore, obrati se izravno meni. ;)
    Presuda je da ću ti unatoč tra-la-la-nu-me-di-sam show-offiranju napraviti burek, ali samo ako nas po povratku uvjeriš da si pronosio slavu domovine po bijelom svijetu. Dakle, molim neke domoljubne fotke iz tuđine (i ne, fotka Jane nije domoljubna jer me Todorić baš ne asocira na domoljublje. slike tebe u Vegeta majici na lokacijama snimanja Singlesa bi već mogle proći...)

    p.s. - vidite da je bolje da me ne izazivate. kad krenem pričat, teško stajem...
    p.p.s. - masni, kak ti je tvoj grunt u Makarskoj? sve ok?
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    To ja napisao...ali prenosim i pozdrave dobrodošlice od famous Ive G koja se trenutno bavi pripremom nekih crazy breskva-jabuka štrudli...:D

    ekskuze moa... ne znam zašto sam to zabrijala... :) što se tiče štrudli, njaaaamiiii... ja sam upravo očistila jabučice sa svoga grunta i ne znam kaj bi napravila s njima - ispalo 2 kg neto... any ideas, you famous wife? :) ili netko drugi...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Uf, uf..izgleda da sam naje*o ko zuti jerbo ne nosim nikakva nacionalna obiljezja po svijetu (jel se racuna grb na putovnici? :D), pa cak niti vegetu koja nije niti doputovala preko bare :o..Zadovoljiti cu se burekom kod lokalnog sipca, inace mog frenda Tushaja koji ima najbolji burek u RKA :D...

    Uglavnom, Seattle je prezakon..a cak sam i sunce dozivio, nije fora. Razvedrilo se i cijeli dan przi. Uglavnom, zasad definitivno lokacija No1 u USA..Ny je Ny, Chicago je super, Washington i Boston takoder imaju nesto. Ali ovo je definitivno hotspot i najkul grad od posjecenih. Mislim da je Nick Cave veceras tu (ili sutra?) pa cu prosetati oko dvoranice..Inace hostel mi je drito iznad Showbox theatre-a i 5 min od Benaroye :D..
    Death or glory!

  • A što je sinoć Hajduk lijepo iznenadio :D
    Inaće ne gledam te derbije ali sinoć sam se zaželio malo nogometa...
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    Uglavnom, Seattle je prezakon...

    ma baš mi je predrago zbog tebe!!! :D samo da se još sid uključi sa svojim uspomenama na the grad i super... :)

    ja inače pečem pekmez... beat that... to sigurno sad nemreš raditi u sijetlu?!? :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • drngdrng Posts: 36
    pajo wrote:
    Iva: -snip-snip-rez-rez-
    slike tebe u Vegeta majici na lokacijama snimanja Singlesa bi već mogle proći...)
    -snip-snip-rez-rez-

    A znate kaj, zašto bi samo on palio i žario preko kontinenta... Idemo i mi ostali malo po svijetu zaploviti. ¨Baš kao Iva/Iva/Pajo/Viktor i njima slični...

    Baš sam se jučer pohvalio boljoj polovici kako sam "bio preko bare prije ... godina" i onda se ugrizao za jezik jer je brojka bila 20 godina! Čovječe, al' se nakupilo... Da vidimo, to je bilo kada sam još se bavio HipHopom i House glazbom, u vrijeme prvih nabavljanja albuma Pixiesa, PearJama i Nirvane i slično....
    Jao... Moram naći neki kongres ili tako nešto da zapalim sa mojom "veselom petorkom" preko bare, makar za koju godinu.

    Nemajte straha, nis ja poludil, dok ovo pišem slušam RSC (http://www.radioswissclassic.ch/en/playlist) na kojem svira Ludwig van Beethoven Leonore Overture No.3 Op.72. Fakat mi je vrijeme za jedan put. Baš sam se zaželio vidjeti lansiranje STS (http://en.wikipedia.org/wiki/Space_Shuttle_program), prije nego ih ukinu.

    Nadam se i uživam u praćnju izvještaja našeg Viktora! Samo naprijed majstore!
  • masnimasni Posts: 1,657
    @emisija-petkom-navecer: ona emisija se zove "seven ages of rock".. pogledao cijelu prvu i jednostavno sam odusevljen.. dio tih materijala sam i prije gledao kroz dokumentarce, ali ovo je bilo prva liga.. jedva cekam drugi dio.. ovaj prvi je bio od pocetaka '60.tih (mislim da je '62. bila spomenuta kao prva sa stonesima) do '69. kad je woodstock oznacio suton "slobodnog" rocka i izricaja, odnosno zoru diskografskih kuca i ljudi koji su samo htjeli ubrati pare od necijeg stvaralastva.

    @muzika-na-svadbi: ludilo.. svega bilo, od novog vala, klasicnih svatovskih, do međimurskih popevki i ciganskih derneka :D

    @pozar-u-makarskoj: srecom je bio pozar-kraj-makarske, odnosno 10-15ak km od makarske prema splitu.. i srecom nitko nije stradao.. jedino sto ce prizor prilikom ulaska na rivijeru biti narusen.. ali duša nikada :D

    @svima: pozdrav ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.