Pearl Jam in Zagreb!

1513514516518519860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    sorryte, bio je duplic, pa ga obrisah :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    @nove-stvari-u-goodsima: ja sam i dalje zainteresiran, pa kad ce netko narucivat, nek me se sjeti :)

    @snih: a i onaj snih bi vec mogao poslat mail/pm/bilo sta sto sadrzi onaj fini znakic da si to izradim :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    drng wrote:
    Jao... Moram naći neki kongres ili tako nešto da zapalim sa mojom "veselom petorkom" preko bare, makar za koju godinu.

    imaš jedan kongres za neurologe (ako ti to paše - mislim, vi radiolozi morate biti up to date sa svim granama medicine, ne?!?) u sijetlu u 09/2009 - kaže moja prijateljica neurologica da bi čak išla sa svojom framilijom, pa si i ja nešto kontam... :)
    drng wrote:
    Nadam se i uživam u praćnju izvještaja našeg Viktora! Samo naprijed majstore!

    a je, ti kao nisi ljubomoran i ovako velikodušno kao iščekuješ nove izvještaje o dogodovštinama našeg viktora? pih!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    a je, ti kao nisi ljubomoran i ovako velikodušno kao iščekuješ nove izvještaje o dogodovštinama našeg viktora? pih!
    Iva: dakle šefice stvarno! ne samo da sipaš taj svoj jealousy trip okolo šakom i kapom nego još i druge potičeš (a uopće nam ne treba tvoj poticaj, možemo i sami ;))...
    malo manje zavirivat u taj kazan s pekmezom pa će bolje bit...ono, bistriji um, čišća duša i tak to... :D

    edit: ma u biti sam samo ljubomorna kaj ti pečeš pekmez, a ja samo štrudle (mislim to je bar očito...). a jbg, zato sam ja samo precjednikova žena, a ti si vođa puta! :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    o kakvom to mailu od 10c pricate, ja nisam nis jos dobil..Jel ima barem neki dio koji bi mogao biti interesantan (kao npr secret show veceras u benaroyi :D), ili da se strpim?..

    Veceras u Showboxu, iliti 2 m od mene nastupaju laibach...
    Death or glory!

  • Rijeka wrote:
    Veceras u Showboxu, iliti 2 m od mene nastupaju laibach...
    Nejebat!!! :eek:

    Ti to ozbiljno??? ajmeeee
    Zakon. Odi odi ih vidjet i reci da si im susjed ;)
    Bio koncert ovo ljeto u Torpedu, kazu da je bilo odlicno.
    Ja bila na malo vecem koncertu u Belgiji :p

    Nego, da, sto reci? Ja bila pred 3 godine u Seattle-u...pa mi sve nekako
    isparilo :D A ti, Viktore, samo nas cimaj...:mad:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    ja opće nisam ljubomorna na rijeku :cool: al da je bil na dva koncerta koji su bili
    19. i 20.9. tam e onda bi bila itekak! :p:D ne znaš ti kaj si propustil! :o a ni ja :(
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ozbiljno, bil sam dole prije i kazu da karata nema trenutno, ali da se pojavim 1h prije koncerta pa da ce mozda biti opet u prodaji. Ako bude prihvatljiva cifra, ic cu ih vidjet jer su meni super. Mislim, zanimljivi su glazbeno ali uzivo su super i fakat su pojava..

    28. sviraju My Morning Jacket tu, ali nazalost ja sam onda vec ponovno na drugoj obali..Drifting, drifting, drifting away :D

    Jesam li mozda vec napomenuo kako je Seattle prezakon, ja sam totalno odusevljen gradom... :D..Zakon mi je sto je sve nekako nadohvat ruke, tj noge pa sam se tek 3 put vozil busom..I Pike market je pregenijalan, grad me ful podsjeca na Rijeku (zbog smrada ribe na obali i brodova valjda :D)

    Cak sam i nasao nesto "domovinski nastrojeno" kako bi ipak mogao kandidirati za burek kod Ive :D...

    Probal sam uc u Benaroyu, nijesam uspio...Ali sam zato lovio zrake sunca na pozornici Mural Amphitheatre-a :).. Jos samo sutra tu, al vratit cu se kad tad!!



    Koji je to koncert bio 20.9.0?...Sad me ful interesira sto sam propustio..
    Death or glory!

  • Da nisam ni ja dobio neki special mail od 10c....na što si mislio Pajo????

    A koncert 20.9 na Jarunu 20 godina Hladnog Piva, preko 20 tisuća ljudi, prašili su sve u 16 a ja uživao na kauću jer je bio i TV prijenos ;)

    Nije mi jasno zašto nova Edova majica mora koštati 34 $ kad su ostale 16-20$...wtf ????

    Jučer sam doznao na Porch-u da Edovi posteri koji su bili na prodaji kod Mr. Klausena su potpisani od oba dvojice...od njegove malenkosti Ed-a i BK :D
    a meni stižu 2 komada Chicago i Blue print...zakon!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Da nisam ni ja dobio neki special mail od 10c....na što si mislio Pajo????

    Pa stigao mail naslovljen sa THE LATEST FROM TEN CLUB i između već viđenih vijesti o novim solo uradcima momaka našlo se i ovo:

    THE 10C DIGITAL LOUNGE SCENE REPORT

    A new space has been created at the Ten Club Headquarters called the 10C Digital Lounge. All Pearl Jam & Ten Club digital content is now flowing through this space, powered up and thoroughly connected. In fact, this transmission is coming to you direct from the Lounge right now. So look for more updates coming from the 10C Digital Lounge in the coming months, we hear talk of big changes and flipped over apple carts. An exciting time for all involved is guaranteed.

    We here in the 10C Digital Lounge have seen and heard some interesting things this past week:

    - All week through the walls of the Digital Lounge we've been hearing Matt Cameron pounding out some HEAVY rock with a couple of mystery collaborators.

    - The crew here has been digging through some amazing Pearl Jam artwork and goodies from '91-92. We're trying to figure out what we can do with it but we're sure we can come up with something. Don't ya think? Stay tuned.

    - Could it be that a new DEEP magazine is nearing completion? I believe in miracles!

    More soon...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jučer sam doznao na Porch-u da Edovi posteri koji su bili na prodaji kod Mr. Klausena su potpisani od oba dvojice...od njegove malenkosti Ed-a i BK :D
    a meni stižu 2 komada Chicago i Blue print...zakon!!!

    Go Niko...lucky bastard!:D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Pa stigao mail naslovljen sa THE LATEST FROM TEN CLUB...

    More soon...

    izgleda da su mailove odlučili slati samo predsjednicima... ni ja ništa nisam dobila... :)

    danas radim pekmez od šljiva... njam njam :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    Go Niko...lucky bastard!:D
    Iva: slažem se s hubbyjem, ali me i veseli da će takvi komadi stići u ruke pravog kolekcionara! nice!

    mi smo btw dobili rješenje iz pošte da će nam vratiti nazad 400kn za oštećeni poster. sad još čekamo lovicu koju nam striček poštar treba donijeti... victory is sweet! :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Iva: slažem se s hubbyjem, ali me i veseli da će takvi komadi stići u ruke pravog kolekcionara! nice!

    mi smo btw dobili rješenje iz pošte da će nam vratiti nazad 400kn za oštećeni poster. sad još čekamo lovicu koju nam striček poštar treba donijeti... victory is sweet! :D

    Wow :) Ovo se ne događa svaki dan. Ipak su saznali o kome se radi i pravilno postupili :) Super
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • JEBOTE KOL'KO NAS IMA!!!!

    Hvala svima za welcome! :)
    Adelaide 17/11/2009, Melbourne 20/11/2009, Sydney 22/11/2009, Melbourne (Big Day Out Festival) 24/01/2014
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: slažem se s hubbyjem, ali me i veseli da će takvi komadi stići u ruke pravog kolekcionara! nice!

    mi smo btw dobili rješenje iz pošte da će nam vratiti nazad 400kn za oštećeni poster. sad još čekamo lovicu koju nam striček poštar treba donijeti... victory is sweet! :D

    čestitam... ovakvi pionirski potezi donose boljitak društvu!!! to je naš precjednik i naša prva dama!!! :)

    a ovo za niku se isto ne bih mogla više složiti... nadam se da će na nikinim posterima pisati FOR NIKO FROM... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajo wrote:
    Iva: slažem se s hubbyjem, ali me i veseli da će takvi komadi stići u ruke pravog kolekcionara! nice!

    mi smo btw dobili rješenje iz pošte da će nam vratiti nazad 400kn za oštećeni poster. sad još čekamo lovicu koju nam striček poštar treba donijeti... victory is sweet! :D

    To je super vijest i dobra lova, sad možete kupit još jedan poster ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    A koncert 20.9 na Jarunu 20 godina Hladnog Piva, preko 20 tisuća ljudi, prašili su sve u 16 a ja uživao na kauću jer je bio i TV prijenos ;)
    ma ne.. ja sam mislila na koncert u seattleu. ne volim ja hladno pivo :o
    sviral je skerik, najluđi saksofonist. onaj iz mad season - live at the moore. e on je meni super :)


    nisam ni ja dobila mail..
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    čestitam... ovakvi pionirski potezi donose boljitak društvu!!! to je naš precjednik i naša prva dama!!! :)

    Moram priznat da sam ja u ovom slučaju glumio prvu damu :D...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Moram priznat da sam ja u ovom slučaju glumio prvu damu :D...

    gle, svi mi to znamo, samo nisi to trebao naglašavati... :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    E ljudi, što vi kažete na ovaj novi uradak kamenog...meni zvuči više nego dobro i moram priznati da se nadam da će stonac ponovno biti više uključen u kreiranje zvuka kod ovog novog albuma...

    http://www.imeem.com/pearljamofficial/video/69-bouFZ/stone_gossard_your_flames_live_music_video/
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    E ljudi, što vi kažete na ovaj novi uradak kamenog...meni zvuči više nego dobro i moram priznati da se nadam da će stonac ponovno biti više uključen u kreiranje zvuka kod ovog novog albuma...

    http://www.imeem.com/pearljamofficial/video/69-bouFZ/stone_gossard_your_flames_live_music_video/

    wow, koje iznenađenje!

    zvuči nekako classic american. čak i pomalo kabaretski. ne znam kako se bolje izraziti.

    i koje grimase radi, faca!

    :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    meni je ovo od kamenka grozno (bože mi oprosti) ali nakon ovog mog pekmeza od šljiva, više mi ništa nije tako dobro... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Meni je čudno totalno. Ok je pjesma i riječi, ali mi je nekako, ne znam, prelagano, čak i za baladu. Skoro pa oksimoron :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    E ljudi, što vi kažete na ovaj novi uradak kamenog...meni zvuči više nego dobro i moram priznati da se nadam da će stonac ponovno biti više uključen u kreiranje zvuka kod ovog novog albuma...

    http://www.imeem.com/pearljamofficial/video/69-bouFZ/stone_gossard_your_flames_live_music_video/

    samo sam čekao da zapjeva južnjačkim naglaskom! :D

    Meni nije ni oduševljavajuće, ni loše, nego solidno! ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Rijeka, samo da ti kažem da me se tvoj put u seattle očito dojmio više nego što sam znala. :D
    naime, sanjala sam sinoć da sam došla poslovno u seattle na dva dana, od čega mi je ostalo ravno 20 minuta da ga razgledam malo i turistički.
    kao si ti bio tamo u isto vrijeme, palo mi je na pamet da ti se javim pa da mi pokažeš grad. zvala sam te na videofon (ne pitaj što je to, znam samo da izgleda k'o onaj vokitoki iz 3. sezone losta), ali si bio s nekom djevojkom na večeri i otkantao si me. LOLOLOL
    tako da nisam ništa vidjela i morala sam sjesti na bus nazad za hrvatsku. :D

    pajo i iva, i vas sam sanjala. nevezano uz rijeku.
    čekali smo u redu na PJ koncert. bili smo prvi ispred ticket officea, društvo nam je pravio samo neki iritantni par. iz hrvatske. dečko nas je sve poprskao sokom od borovnice. i onda mi u redu, umjesto da uživamo u iščekivanju još jednog PJ live iskustva, mislimo samo o tome kako ćemo oprati te fakin crvene mrlje. :D

    ima ovdje tumača snova?
    :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    elcielo wrote:
    Rijeka, samo da ti kažem da me se tvoj put u seattle očito dojmio više nego što sam znala.
    naime, sanjala sam sinoć da sam došla poslovno u seattle na dva dana, od čega mi je ostalo ravno 20 minuta da ga razgledam malo i turistički.
    kao si ti bio tamo u isto vrijeme, palo mi je na pamet da ti se javim pa da mi pokažeš grad. zvala sam te na videofon (ne pitaj što je to, znam samo da izgleda k'o onaj vokitoki iz 3. sezone losta), ali si bio s nekom djevojkom na večeri i otkantao si me. LOLOLOL
    tako da nisam ništa vidjela i morala sam sjesti na bus nazad za hrvatsku.

    pajo i iva, i vas sam sanjala. nevezano uz rijeku.
    čekali smo u redu na PJ koncert. bili smo prvi ispred ticket officea, društvo nam je pravio samo neki iritantni par. iz hrvatske. dečko nas je sve poprskao sokom od borovnice. i onda mi u redu, umjesto da uživamo u iščekivanju još jednog PJ live iskustva, mislimo samo o tome kako ćemo oprati te fakin crvene mrlje. :D

    ima ovdje tumača snova?
    :D

    :D Sok od borovnice :D priceless :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcielo wrote:

    ima ovdje tumača snova?
    :D
    Ocito je da patis od PJ kronicne bolesti nekoncertiranja, isto tako zelis otici na neko egzoticno mjesto (u ovom slucaju Seattle) kojeg si u snu stavila da mozes doci busom-znaci, nista nije nedostizno i to ce se ostvariti.
    Sto se tice soka od borovnice i iritantnog para, mislim da je to utjecaj onih down under i njihovih prcanja te svih ludjaka al bas onih ludih ljudi sa pita kojima nisu bas sve na broju i ne spadaju u nas rang PJ freakova-cool ljudi, frendova.
    Ne znam, trabunjam, al ovo bi mi bilo na prvu :D lol Morala bih jos malo s tobom popricati i da mi sve u detalje kazes, boje da li si sanjala ili crno bijelo itd...

    I da, di sam bila ja? lol
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Pajo i Iva su, naravno, ovdje kao glas razuma, i leaders of us all :)

    A Vitkor mozda i ostane u Seattle-u prema tvom snu!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hahaha, dobra si!

    jedino, kako možeš pitati jel' crno-bijelo kad su nas poprskali crvenim sokom?

    :D

    btw, i ja mislim da nam ovaj san kaže da rijeka nešto skriva. ako ništa drugo, moje buffalo tom albume koje nedavno od njega naručih. :)
Sign In or Register to comment.