Pearl Jam in Zagreb!

1514515517519520860

Comments

  • elcielo wrote:
    hahaha, dobra si!

    jedino, kako možeš pitati jel' crno-bijelo kad su nas poprskali crvenim sokom?

    :D

    btw, i ja mislim da nam ovaj san kaže da rijeka nešto skriva. ako ništa drugo, moje buffalo tom albume koje nedavno od njega naručih. :)
    Crveni sok od borovnice, to kuzim. Ali ostalo je isto bilu u boji ili ne? To nisi rekla.jer nekad samo detalji znaju bit u boji, a nekad sve.
    Mislim da je meni obicno sve.

    Btw, ja odoh danas na Tibet. lol
    Mandrili, rijecki bend imaju danas promociju novog albuma Tibet i voze nas na Grobnicko polje u neki hangar. Svirka, klopa valjda, cdi, druzenje sa lokalnim selebritijima za NIS! lol
    I na FB pise da idem na Tibet (jer idem, povratna karta do Tibeta i nazad pise na onom papiricu sto sam dobila) i svi su se uzbudili oko toga. :D
    Bit ce slike s Tibeta, bez brige ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    sad sam dobila mail od 10c... precjednici ipak imaju neke privilegije... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    ...i morala sam sjesti na bus nazad za hrvatsku. :D

    LOL
    ali dobro, bus se barem svako malo zaustavi pa mozes protegnuti noge... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcielo wrote:
    Rijeka, samo da ti kažem da me se tvoj put u seattle očito dojmio više nego što sam znala.
    naime, sanjala sam sinoć da sam došla poslovno u seattle na dva dana, od čega mi je ostalo ravno 20 minuta da ga razgledam malo i turistički.
    kao si ti bio tamo u isto vrijeme, palo mi je na pamet da ti se javim pa da mi pokažeš grad. zvala sam te na videofon (ne pitaj što je to, znam samo da izgleda k'o onaj vokitoki iz 3. sezone losta), ali si bio s nekom djevojkom na večeri i otkantao si me. LOLOLOL
    tako da nisam ništa vidjela i morala sam sjesti na bus nazad za hrvatsku.

    pajo i iva, i vas sam sanjala. nevezano uz rijeku.
    čekali smo u redu na PJ koncert. bili smo prvi ispred ticket officea, društvo nam je pravio samo neki iritantni par. iz hrvatske. dečko nas je sve poprskao sokom od borovnice. i onda mi u redu, umjesto da uživamo u iščekivanju još jednog PJ live iskustva, mislimo samo o tome kako ćemo oprati te fakin crvene mrlje. :D

    ima ovdje tumača snova?
    :D


    Zakon san, umirem od smijeha i onda još pročitam Siljin komentar za protegnut noge i padnem sa stolice LOL ;)

    I tako Viktor otkanto prijatelje zbog komada...ah ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    Alo ljudi!! Pa kolko vi mozete pisat!!! ne pogledam par dana i ono strane i strane ;) neka, neka, tak mi je draze neg da trulite!

    Elem,

    elcielo: super san! :D oces doc na mmj u brl? mislim da je to bilo nekak ukomponirano, tu ima puno borovnica. ;)

    niko: zavidim ivi na njenom zidu, ful joj je najs!!

    rijeka: uzivaj uzivaj uzivaj!!

    juras: kako pekmez i kako pj fan u razvoju?? kuzis, bila bi ljubomorna na rijeku, al kad znam da cu i ja jednom tam ic pa mi nije bed. neka on to sve izvidi pa cemo znat kud i kaj ;)

    pajo: ne radi mi onaj link za poslusat kamenog, di si to skopo?

    i puno pozdrava cijelom kultu opcenito!! vash drugi dopisnik iz inozemstva :)
  • Neki ljudi vjeruju da ime koje dobiješ pri rođenju određuje tvoju sudbinu, ali i neke karakterne osobine. Neki čak kažu da i slova u imenu imaju određena značenja, naravno prioritet ide po redoslijedu slova u imenu. Stoga saznaj što slova tvog imena govore o tvojim karakteristikama


    A = duša si

    B = seksi si

    C = uvijek si napaljena/napaljen

    D = dobar/dobra u krevetu

    Đ =poput cvijeta si

    E = dobar/dobra na plesnom podiju

    F = mnogima se dopadaš kao osoba

    G = borac

    H = nesigurna/nesiguran si

    I = pomalo luda/lud

    J = egoist

    K = razmažena/razmažen si

    L = pouzdan/pouzdana si

    LJ =ljutiš se bez veze

    M = sramežljiv/sramežljiva si

    N = prelijepo izgledaš

    O = ne dozvoljavaš da ti netko kaže što moraš napraviti

    P = uvijek spremna/spreman za akciju

    Q = ma luda/lud do bola

    R = dobro se ljubiš

    S = nije se teško zaljubiti u tebe

    Š =previše su šutljiv/a

    T = znaš ljudima reći ono što žele čuti

    U = voliš biti u središtu pozornosti

    V = znaš se pokazati u odvratnom svjetlu

    W = često iznenađuješ

    X = radoznala/radoznao si

    Y = vrlo dobro znaš s riječima

    Z = misteriozna/misteriozan si

    Ž = lako pridobivaš druge za sebe


    V = znaš se pokazati u odvratnom svjetlu >>>>>>>>>>>>>>>>>>> aj nek mi neko ovo objasni...
    E = dobar na plesnom podiju
    D = dobar u krevetu
    R = dobro se ljubiš
    A = duša si
    N = prelijepo izgledaš

    ajmo! :D
  • shelashela Posts: 657
    i-v-a jel vidis ti to?? ;)
  • long time no hear:D
    jurasica wrote:
    moja bagra i ja isto idemo na pivooooo!!! jeee... a slijedeći tjedan na unplugged TBF!!! jeeee!!!

    jao, ovo sam bio 16.8. kad su kod nas na Trsatu svirali
    2 sata muzike (4 povratka na bis:D), bio u prvom redu i bubnjar mi dao stapic...presavrseno

    puno, puno lijepih novosti, a bome ni snovi nisu za bacit :D

    niko: veri najs...nedavno sam uokvirio edov blueprint, i tjedan dana kasnije mi puknuo okvir:( (stavio sam ga na crnu podlogu, izmedu 2 stakla)

    viktor: ...no koment...ljubomora je vec na djelu

    gunner: LOL

    svi: pozdravi i uzivajte

    e da, dobio sam mejl 19.9. :D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • hard_sun wrote:



    jao, ovo sam bio 16.8. kad su kod nas na Trsatu svirali
    2 sata muzike (4 povratka na bis:D), bio u prvom redu i bubnjar mi dao stapic...presavrseno

    puno, puno lijepih novosti, a bome ni snovi nisu za bacit :D

    niko: veri najs...nedavno sam uokvirio edov blueprint, i tjedan dana kasnije mi puknuo okvir:( (stavio sam ga na crnu podlogu, izmedu 2 stakla)

    viktor: ...no koment...ljubomora je vec na djelu

    gunner: LOL

    svi: pozdravi i uzivajte

    e da, dobio sam mejl 19.9. :D

    Bio si??? :eek:
    A ja odvela Shelu i frendicu joj gore, isto su bile...ccc
    Koji MISS. uf uf

    NEgo, SID(onija) lol...Zanimljivo.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Gotova moja Sijetl epizoda, bilo kratko ali predobro i jedva cekam da se vratim. 4 dana, od cega sam samo jednom imao kisupa mislim da se mogu smatrati sretnikom. Jednog lijepog dana cu napisati malo vise, sad krecem u kratkotrajno istrazivanje jedne nove destinacije :)...

    Pozdrav svima iz grada homoseksualaca ili po naski pedera :D..Nadam se da cu proci neokrznut :D
    Death or glory!

  • Rijeka wrote:
    Gotova moja Sijetl epizoda, bilo kratko ali predobro i jedva cekam da se vratim. 4 dana, od cega sam samo jednom imao kisupa mislim da se mogu smatrati sretnikom. Jednog lijepog dana cu napisati malo vise, sad krecem u kratkotrajno istrazivanje jedne nove destinacije :)...

    Pozdrav svima iz grada homoseksualaca ili po naski pedera :D..Nadam se da cu proci neokrznut :D

    Je si li to u San Franciscu, možda Castro district, sa ranibow zastavama??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    jesam...ne bas Castro district, ali SF je u igri...

    Sad gledam malo po goodsima, i vidim da postoji za kupiti ticket pair za Stone-a u NYC. Sve se premisljam bi li isao, ali mislim da hocu..
    Death or glory!

  • Haha, mislis da hoces. Pa naravno da hoces, lol

    Meni je frendica u SF, radi u Starbucksu nekom ovo ljeto, mozda je vidis negdje.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    I tako Viktor otkanto prijatelje zbog komada...ah ;)
    ...iz San Francisca :D:D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    Gotova moja Sijetl epizoda, bilo kratko ali predobro i jedva cekam da se vratim. 4 dana, od cega sam samo jednom imao kisupa mislim da se mogu smatrati sretnikom. Jednog lijepog dana cu napisati malo vise, sad krecem u kratkotrajno istrazivanje jedne nove destinacije :)...

    Pozdrav svima iz grada homoseksualaca ili po naski pedera :D..Nadam se da cu proci neokrznut :D

    vidim da ideš mojom zamišljenom turom po americi, ali neka ti je... samo ti nama uživaj... ZASLUŽIO SI!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    wow, San francisco, pazi se, pazi ;)

    @ gunner V: super fora..

    @kameni: genijalni su mi ovi crno bijeli "spotovi".. me like.. muzika laganica, cisto ok :)

    @rujanfest: otvoren jucer.. bio na majkama i kočanom orkestru u rock šatoru.. kako je ovaj orkestar razvalio šator to nije za ljude.. tko može, nek danas ode, danas su isto oni. (usputbudirečeno, u drugom šatoru su gustafi i još netko, mislim da je hari mata hari, nisam ziher za dirty haryja) :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • drngdrng Posts: 36
    A što vi možete pisati.... evo Shela, ja sam svaka tri-četiri dana ovdje i ono- makneš se, ali ekipa tuče stranicu na dan i nema šanse da uhvatim korak.

    Inače, da se pohvalim, dobio sam i ja email od 10-c, ako netko broji, urezite i moju crticu, molim lijepo. Jos samo da sam bio dovoljno budan kada sam primjetio taj email pa da sam zapamtio sto je pisalo...eh.
  • drngdrng Posts: 36
    Gunner_V wrote:
    Neki ljudi vjeruju da ime koje dobiješ pri rođenju određuje tvoju sudbinu, ali i neke karakterne osobine. Neki čak kažu da i slova u imenu imaju određena značenja, naravno prioritet ide po redoslijedu slova u imenu. Stoga saznaj što slova tvog imena govore o tvojim karakteristikama

    -cut-cut-cut-:D

    P=uvijek spremna/spreman za akciju
    E=dobar/dobra na plesnom podiju
    A=duša si
    R=dobro se ljubiš
    L=pouzdan/pouzdana si

    J= egoist
    A=duša si
    M=sramežljiv/sramežljiva si


    Hm....
  • shelashela Posts: 657
    haha da takvi smo mi pj frikovi :D

    e bas su mi fora ovi novi uradci (uratci?) naseg kamenog. veri najs. i videjo mu isto najs. i onaj drugi isto (iako nije znachajno drukciji od prvog :) i simpa mi je ona teta Irska :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    shela wrote:
    Alo elcielo: super san! :D oces doc na mmj u brl? mislim da je to bilo nekak ukomponirano, tu ima puno borovnica. ;)

    neću, nažalost. financije, kaj da ti kažem.
    ali, kad budu dolazili PJ, javim ti se na vrijeme. ja i još nas 20. :D
  • shelashela Posts: 657
    e da, Little one me malo podsjecha na Hard Sun.
  • cheers my favorite croats!!!


    wishing you all peace...

    sd
    I love to turn you on
  • drngdrng Posts: 36
    shela wrote:
    e da, Little one me malo podsjecha na Hard Sun.

    Well, I would say that He can not (and should not) escape from PJ sound.

    ... and Your flames do sound like from "Into the wild" soundtrack.

    Although I think that good song does NOT need a video (I don't remember ever seeing any PJ video), it is nice to see a people We admire.
  • Danes je obletnica Zagreba! ;)
    Ahhhhhhh...Da bi se še ponovilo!!
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    sretna godišnjica ljudi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ja mislila da će pit već biti obasut čestitkama i prisjećanjima na taj divan dan prije 2 godine!

    spavate, jelda? nije da ste zaboravili? ma ne može biti!

    najbolji koncert ikad. točka.

    :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Stereotype wrote:
    Danes je obletnica Zagreba! ;)
    Ahhhhhhh...Da bi se še ponovilo!!


    riječi ti se pozlatile. i nek se ljubljana ponovi. to je također bio koncert i pol.
    :)
    i ne bih se bunila protiv ideje PJ in belgrade, ili PJ in sarajevo. :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Definitivno najbolji.. U ovom trenutku se ne bih bunio ni da je negdje na kontinentu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.