Pearl Jam in Zagreb!

1509510512514515860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo nas baš se vratili doma s vrlo neplaniranog koncerta Conora Obersta u Pauku. Danas me nazvao frend koji je radio PR za koncert i pita da hoću li da me stavi na popis, a kak smo pajusina i ja uvijek za koncerte, a pogotovo kad su džabe, mi otišli. Bilo jako dobro, momci su stvarno sjajni, a i sam Conor također. ;) Svi skoro sve sviraju i skoro svi pjevaju pa momci sami sebi budu i preset i predgrupa i main act. :) Zagreb crowd je opet oduševio, naravno, a momcima je bilo jako drago da su bili dobro prihvaćeni jer im se negdje u Austriji ili Njemačkoj pokvario tour bus pa su u Zgb umjesto ujutro stigli u 8 navečer, a bili su razmišljali i o otkazivanju koncerta... ali eto, all is well that ends well...
  • drngdrng Posts: 36
    znaš da ja volim iznenadne stvari. Nisam više fleksibilan kao nekad, ali...
  • drngdrng Posts: 36
    drng wrote:
    znaš da ja volim iznenadne stvari. Nisam više fleksibilan kao nekad, ali...


    Zapravo, Iva (i Pajo) zna da sam bio ozbiljno u komi poradi nesertnih i užasnih događaja od 1.9. pa možda i bolje da me niste zvali.

    Ipak do Shele nisam bio, a baš mi je sad nekako žao da nisam... Niš, kada budem ja zvao, dođite...

    Jel ima kakvih vijesti hoće li PJ sljedeće godine biti s ove strane bare?
  • pajopajo Posts: 3,292
    drng wrote:
    Jel ima kakvih vijesti hoće li PJ sljedeće godine biti s ove strane bare?
    Hej, eh da je takvih vijesti...za sada se priča da će iduće godine biti opet s one strane bare...s naše strane nadajmo se onda one sljedeće...
  • masnimasni Posts: 1,657
    al onda necemo znat hocemo li na SP u juznu afriku ili na PJ :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    PJ come to South Africa :D...
    Death or glory!

  • Evo da se i ja oglasim.
    Meni bilo super, ko i uvijek. :) Bas mi je drago da sam vas (vecinu) vidjela
    i da smo Ivu lijepo otpratili na put u Berlin :)

    Slike su kod Ive i Marija, hvala jos jednom sto ste mi dopustili da uzurpiram vas fotic, Masni je mojeg, pa sam ja dobila inspiraciju s vasom malo zvjerkom :D
    I da, mogu ja dobit link za DL slika?

    Sto jos reci? Sve je receno.


    Nego, eto, dobih placu danas, idem stavit pare na racun i da cu narucit majicu koji i Jeffov CD, kad ono temp out of stock, a sad je Out of stock :( :(
    Plakat cu!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"


  • Nego, eto, dobih placu danas, idem stavit pare na racun i da cu narucit majicu koji i Jeffov CD, kad ono temp out of stock, a sad je Out of stock :( :(
    Plakat cu!


    Već?? Negdje sam čitao da nije štampan u velikoj tiraži...šteta.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Nego, eto, dobih placu danas, idem stavit pare na racun i da cu narucit majicu koji i Jeffov CD, kad ono temp out of stock, a sad je Out of stock :( :(
    Plakat cu!

    Sid, nemoj mi samo plakati... bude se to već riješilo, samo nemoj sad odmah potrošiti tu lovu... čuvaj lovu i cd-ji i majice buju se opet pojavili... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja sam jos uvijek otvoren za Eagle majicu :) Pa kad ti ne bude out of stock ili nesto, don't forget me :)

    A snihic nam je ocito u velikom poslu kad se ne javlja na nase hvalospjeve njegovoj majici :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    Ja sam jos uvijek otvoren za Eagle majicu :) Pa kad ti ne bude out of stock ili nesto, don't forget me :)

    A snihic nam je ocito u velikom poslu kad se ne javlja na nase hvalospjeve njegovoj majici :)
    Koju eagle majicu? Propustila sam taj tvoj post. Znam da si pitao ako ce netko nesto narucivat... Ja cu uzet ako bude cd kojim slucajem...Javi mi sto ti treba pa cemo se dogovoriti.

    Edit: aha, sad vidim koja je eagle. ja sam isto htjela tu, al se sad premisljam jer Iva i Mario imaju...oni ce ti bolje objasnit o cemu se radi...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: da, eagle majica je lijepa, ali je od nekog organic cotton koji jako, jako izblijedi. a i na tim novim majicama je loš tisak pa izblijedi i eagle na majici. mislim da je sid na to mislila...

    a mi imamo još depresivnih PJ related vijesti...naime uboli smo na ebayu od nekog jako finog momka EV Chicago poster. frajer se ful potrudio dobro ga upakirati, kupio je neku posebnu, tvrđu tubu za poster, ali nama je poster došao ful oštećen s jedne strane. naime kako se sad čini (a sutra će se i čuti kad ja budem urlikala na idiote iz carinarnice u pošti), debili kod nas su ga otvorili i pri povratku u tubu su zgužvali cijeli jedan kraj postera i to opako i na 3-4 mjesta su sad nabori od par centimetara! sad smo već gotovo 100% sigurni da su oni krivi jer je frajer jako drag i stalno se i dalje maila s nama i trenutno pokušava saznati da li nam može osiguranje vratiti lovu jer nam je poslao poster osiguran. jedino kaj baš nisam sigurna u to jer nije kriva njihova pošta...a od naše brijem da ću dobiti samo satisfakciju da urlam na njih totalne debile!!! :( :mad:

    e da, poster je fascinantno prelijep uživo...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Samo da potvrdim ovo vezano uz Eagle majicu, jos 2 pranja i imati cu obicnu majicu za spavanje bez ikakvog printa, usprkos tome sto sam je nosio 3 puta, oprao dvaput i to rucno, pedantno kako to samo ja znam :D..

    Dakle, big boo za eagle majicu.

    Zato majica s east coast EV toura kicks ass, cini mi se dosta kvalitetnijom od ostalih majica.
    Death or glory!

  • pajo wrote:
    Iva: da, eagle majica je lijepa, ali je od nekog organic cotton koji jako, jako izblijedi. a i na tim novim majicama je loš tisak pa izblijedi i eagle na majici. mislim da je sid na to mislila...

    a mi imamo još depresivnih PJ related vijesti...naime uboli smo na ebayu od nekog jako finog momka EV Chicago poster. frajer se ful potrudio dobro ga upakirati, kupio je neku posebnu, tvrđu tubu za poster, ali nama je poster došao ful oštećen s jedne strane. naime kako se sad čini (a sutra će se i čuti kad ja budem urlikala na idiote iz carinarnice u pošti), debili kod nas su ga otvorili i pri povratku u tubu su zgužvali cijeli jedan kraj postera i to opako i na 3-4 mjesta su sad nabori od par centimetara! sad smo već gotovo 100% sigurni da su oni krivi jer je frajer jako drag i stalno se i dalje maila s nama i trenutno pokušava saznati da li nam može osiguranje vratiti lovu jer nam je poslao poster osiguran. jedino kaj baš nisam sigurna u to jer nije kriva njihova pošta...a od naše brijem da ću dobiti samo satisfakciju da urlam na njih totalne debile!!! :( :mad:

    e da, poster je fascinantno prelijep uživo...
    Ajme uzas! Ja bih isto uralala ko luda...i samo to postigla, tj. nista.
    Glupa nasa posta i ljudi koji nemaju pojma..I postari koji postere PRED VRATIMA ostavljaju!!!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Rijeka wrote:
    Samo da potvrdim ovo vezano uz Eagle majicu, jos 2 pranja i imati cu obicnu majicu za spavanje bez ikakvog printa, usprkos tome sto sam je nosio 3 puta, oprao dvaput i to rucno, pedantno kako to samo ja znam :D..

    Dakle, big boo za eagle majicu.

    Zato majica s east coast EV toura kicks ass, cini mi se dosta kvalitetnijom od ostalih majica.
    Mislim da sad ipak necu tu uzeti. I meni je lijepa, al kad sam vidjela kako nakon jednog pranja izgleda... :( Zalosno.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Zato majica s east coast EV toura kicks ass, cini mi se dosta kvalitetnijom od ostalih majica.
    Iva: ovo vrijedi za mušku majicu koja je kako kaže Viktor od Lymea prilično kvalitetna. ženska je napravljena od najtanjeg pamuka koji ste ikada u životu vidjeli što je cool jer vam ne bude vruće u crnoj majici, ali joj ne predviđam predug život...just so you know...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Jutros sam se čula sa stričekom kontrolorom u carinarnici s kojim sam izmijenila sljedeće riječi:

    Ja: (objasnim što se dogodilo)

    Striček: Uh, uh, uh…pa dajte dođite sa svim tim pa da vidimo.

    Ja: Kad?

    Striček: Pauza je od 10 do 10:30.

    Ja: A kad radite?

    Striček: Pa do dva.

    Ja: Ali otkad?

    Striček: Aha, od osam do dva.


    Predviđam si velike uspjehe sutra kad odem do njih… :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    dva buua saljem. jedan za carinu, jedan za orla bez perja :) hvala na infu

    zadovoljit cu se sa snihovom majicom. To bi isto mogli napravit jedno 5-6 komada kad je onako kul, pa mozda neki popust dobit.
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajo wrote:
    Iva:

    a mi imamo još depresivnih PJ related vijesti...naime uboli smo na ebayu od nekog jako finog momka EV Chicago poster. frajer se ful potrudio dobro ga upakirati, kupio je neku posebnu, tvrđu tubu za poster, ali nama je poster došao ful oštećen s jedne strane. naime kako se sad čini (a sutra će se i čuti kad ja budem urlikala na idiote iz carinarnice u pošti), debili kod nas su ga otvorili i pri povratku u tubu su zgužvali cijeli jedan kraj postera i to opako i na 3-4 mjesta su sad nabori od par centimetara! sad smo već gotovo 100% sigurni da su oni krivi jer je frajer jako drag i stalno se i dalje maila s nama i trenutno pokušava saznati da li nam može osiguranje vratiti lovu jer nam je poslao poster osiguran. jedino kaj baš nisam sigurna u to jer nije kriva njihova pošta...a od naše brijem da ću dobiti samo satisfakciju da urlam na njih totalne debile!!! :( :mad:

    e da, poster je fascinantno prelijep uživo...

    Koji bed, to je za popizdit...
    Je li tip stavio neke zaštite na kraju i dnu tube kao papir ili stiropol??
    To jako puno znaći da poster unutar tube ne lupa gore dole.
    A vjerovatno su oni otvorili i nabijali poster na silu nazad tako da sam 99% siguran da su oni krivi.
    Ne znam kako funkcionira kod osiguranja za povrat novca još to nisam koristio pa me baš zanima.

    Može li se to prekriti okvirom??

    Meni je danas stigla tuba od Mr. Klausen-a; Virginia i Camden posteri. Tuba je bila prelomjena pri vrhu kao da je neki teški paket pao na nju ali srečom posteri su ok.
    Direktno iz pošte sam pošao u Mr. Okvir man na okviravanje.
    Mislim da će mi Iva ustupiti malo njenih zidova u njenom dijelu radione :D:D

    uspio sam je nagovoriti :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Koji bed, to je za popizdit...
    Je li tip stavio neke zaštite na kraju i dnu tube kao papir ili stiropol??
    To jako puno znaći da poster unutar tube ne lupa gore dole.
    A vjerovatno su oni otvorili i nabijali poster na silu nazad tako da sam 99% siguran da su oni krivi.
    Ne znam kako funkcionira kod osiguranja za povrat novca još to nisam koristio pa me baš zanima.

    Može li se to prekriti okvirom??

    Meni je danas stigla tuba od Mr. Klausen-a; Virginia i Camden posteri. Tuba je bila prelomjena pri vrhu kao da je neki teški paket pao na nju ali srečom posteri su ok.
    Direktno iz pošte sam pošao u Mr. Okvir man na okviravanje.
    Mislim da će mi Iva ustupiti malo njenih zidova u njenom dijelu radione :D:D

    uspio sam je nagovoriti :D
    Koji si ti frik, Niko! Legendo. A Ivi svaka cast, valjda ce izabrati postere koji joj pasu na zid ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Koji bed, to je za popizdit...
    Je li tip stavio neke zaštite na kraju i dnu tube kao papir ili stiropol??
    To jako puno znaći da poster unutar tube ne lupa gore dole.
    A vjerovatno su oni otvorili i nabijali poster na silu nazad tako da sam 99% siguran da su oni krivi.
    Ne znam kako funkcionira kod osiguranja za povrat novca još to nisam koristio pa me baš zanima.

    Može li se to prekriti okvirom??
    Iva: tuba je najbolja koju sam ikad vidjela, a i frajer nam je rekao da je kupovao posebnu tubu za slanje tako daleko. tuba ima metalne poklopce na krajevima koje je nevjerojatno teško skinuti (iako smo mi uspjeli na kraju), a otvara se ne na krajevima nego kao tuba od diplome. mi to nismo bili vidjeli jer je oko toga bio omotan selotejp od carine što nam je dodatna povrda da su je oni otvarali. poster je bio zamotan u papir, a oštećenja su takva da se vidi da su nastala kad je netko frkao poster natrag jer su samo s jedne strane (s lijeve strane postera) koja je bila prva zamotana. ma ja sam 100% sigurna da je to neka seljačina u pošti/carini sa svojim delikatnim ručicama motala. :mad:
    nisam baš sigurna da se može popraviti kad se uokviri - mislim neće se to vjerojatno vidjeti na prvu, ali ako itko bolje zagleda vidjet će se... fakat je loše...
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    zadovoljit cu se sa snihovom majicom. To bi isto mogli napravit jedno 5-6 komada kad je onako kul, pa mozda neki popust dobit.
    Iva: e, ovo je fakat dobra ideja! mi smo za!
  • pajo wrote:
    Iva: e, ovo je fakat dobra ideja! mi smo za!


    Pa gdje nam je snježni čovjek sa majicom da je vidim...
    frend mi u Dubrovniku radi majice, zadnju koju sam radio Crna Udovica print sa oba dvije strane - 80 kn, mislim da je to dobra cijena.

    Iva: Ja sam dva stara postera peglao sa utijom, bili su zgužvani i to po sredini i mogu ti reći da je dobro ispalo, što čes sad i ako dobiješ lovu nazad poster ti ostaje...nije baš za bacit.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ja sam dva stara postera peglao sa utijom, bili su zgužvani i to po sredini i mogu ti reći da je dobro ispalo, što čes sad i ako dobiješ lovu nazad poster ti ostaje...nije baš za bacit.
    Iva: o, ne brini...već smo mi rekli da ćeš ga ti dobiti na restauriranje. :D s čim si ih to peglao? pa da i ja probam doma...(iako fakat mrzim peglanje :))

    i da, možda će mi jedna kolegica iz ureda biti od 6. do 10. listopada u DBK. pa bi ja onda po njoj poslala poster na uokvirivanje. da znaš najaviti svom frendu Mr. Okvir manu. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo, čisto da dokažemo koliko nas ide sreća s posterima, danas nam je stigao mystery poster i otvorimo mi tubu kad ono unutra onaj grdi dječji mozak iz Milwaukeeja. bljak! http://www.expressobeans.com/public/detail.php/39942
    naravno, on nije zgužvan...:)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: evo, čisto da dokažemo koliko nas ide sreća s posterima, danas nam je stigao mystery poster i otvorimo mi tubu kad ono unutra onaj grdi dječji mozak iz Milwaukeeja. bljak! http://www.expressobeans.com/public/detail.php/39942
    naravno, on nije zgužvan...:)

    meni je baš lijep poster... :) fora skroz... ko iz one vitalogy faze... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • smučilo mi se nakon tekme,molio sam boga da što prije završi...

    već vidm naslov u novinama "Balavac razvalio Hrvatsku"
    pod balavac mislim na thea walcotta,zabio 3 gola hrvatskoj i time ju poslao u ...nešto...

    hat trick s 19 godina na ovako važnoj utakmici!
    mislim da ćemo ga od sutra već oslovljavati sa Sir,jer je lik osvijetlio obraz engleskog nogometa
    definitivno igrač utakmice
    naša igra katastrofa... teški proljev... a i ona odluka suca bi se dala raspravljati,nakon toga je sve krenulo negativno


    Theo Walcott: Made in Arsenal
    proizvedeno 1989.



    ne mogu se prestati diviti ovom dečkiću,jedva čekam da ga vidim u subotu ponovno!


    baš mi je žao zbog postera :(
    i meni se dogodlo nešto slično prje par dana: očekivao sam neke slike,koje su bile poslane pismom,nije stalo u sandućić, al je poštar ipak to uspio nabiti u sandućić...

    zato se i zove mystery poster... :)
    niti u kinder jaju neznaš šta češ dobit :D
  • dunkmandunkman Posts: 19,646
    you lazy bastards... you might have beaten England for me ;)
    oh scary... 40000 morbidly obese christians wearing fanny packs invading europe is probably the least scariest thing since I watched an edited version of The Care Bears movie in an extremely brightly lit cinema.
  • jamie ukjamie uk Posts: 3,812
    Gunner_V wrote:




    Theo Walcott: Made in Arsenal
    proizvedeno 1989.



    :D

    Looking for a positive as ever G V:p

    sorry, but Walcott was bought by Arsenal for £10million, he wasn't 'made in Arsenal' at all :p;):D
    I came, I saw, I concurred.....
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dunkman wrote:
    you lazy bastards... you might have beaten England for me ;)

    :) good one... if not for the world cup than at least for scotland... :) next time we'll show them on their turf!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.