Pearl Jam in Zagreb!

1510511513515516860

Comments

  • shelashela Posts: 657
    Hallo meine liebe Leute! Grüße aus Berlin! :D

    Vidim ovdje dost napeto s posterima i majicama, za poludit je to kad ti nes tak uniste i bas ih briga!!! :( drzim fige da to bar malo nekak nadoknade...

    Puno fala jos jednom svima kaj ste dosli na domjenak bas je bilo najs!!
    Nadam se da cemo dogodine ponoviti :)

    elem, ja vam tak u berlinu ne? Grad je ko i uvijek super super, desava se gomila stvari odjednom, sve je jos zeleno i osunchano, nema kaj nema, iako trenutacno od koncerticha bas i nema nekaj meni puno zanimljivo...nikakav pj i to. bezveze ;) al zato si bas slusam the Gorge i gushtam :) moram si jeffa nabavit!
  • shelashela Posts: 657
    joj da isli gledat tekmu u neki balkanski birc - pazte ovo - Monako :D lol!
    al kak je tekma bila takva kakva je bila nije bas bio neki djir... :/ al bar vidla monako, kaj da vam kazem :)
  • jamie uk wrote:
    Looking for a positive as ever G V

    sorry, but Walcott was bought by Arsenal for £10million, he wasn't 'made in Arsenal' at all

    hi jamie!

    yes,he is prodigy,but his skill has greatly increased in arsenal,and what he became,is thanks to arsene wenger, i was talking about that :)
    future worldclass player

    we played like shit... referee has damaged us both,that red card was too much for us

    you were better,we have to adimt it
    but im so happy for theo :)
    i hope he will continue playing like this in premiership,so watch yourself :D

    now just wait when man city offer us a bid for him... :(

    next time, is payback time :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Evo da se malo maknemo od ovih nogometnih tema i vratimo na teme povezane s PJ :), mali izvještaj iz carinarnice tj. pošte: :)

    - Rezultat je taj da smo napisali prijavu kojom tražimo obeštećenje jer nam je pošiljka došla oštećena. prijava će ići na komisiju koja će nam MOŽDA isplatiti naknadu štete. Dakle, ništa...:D
    Događanja su bila sljedeća:
    - poštanski kontrolor koji nema pojma što treba raditi pa nam pokazuje nekog sirotog poštanskog službenika koji je otvarao pošiljku i govori nam: 'Evo, on je otvarao paket, dogovorite se...' LOL!
    - drugi striček iz pošte koji piše prijavu jer kontrolor ne zna valjda kucati na kompjuter pa mu mora netko drugi pisati prijavu - taj striček je išao prstom po maloj pukotini na posteru i govorio 'ma tu nema ništa, ja ništa ne vidim' i skoro napravio još veću pukotinu na što sam mu ja izmakla poster i rekla mu da bi možda i vidio ako stavi te naočale koje mu vise oko vrata
    - carinik koji uopće ne otvara pošiljke nego to za njih rade ljudi iz pošte i koji je na početku urlao da to nema veze s njim jer on ne dodiruje pošiljke da bi na kraju on i njegova 'ljupka' kolegica bili glavni derači koji su nam se prijetili da će nam retroaktivno cariniti pošiljku (na to sam tek poludila i zaurlala na njih da koji su oni to zakon vidjeli koji se može primjenjivati retroaktivno), urlali da poster uopće nije oštećen i da to uopće nema vrijednost jer nije to umjetnička slika i sl.

    Što je najbolje, za poster je plaćeno osiguranje i da ovi iz pošte slučajno znaju kako mogli bi dobiti nazad tu lovu koju bi nama trebali isplatiti. :)
    i tak... veselo...a na kraju bez rezultata vjerojatno...divne li državice...
  • Žao mi je za vijesti iz pošte ali od takvih majmuna ne možeš ništa i očekivati...nažalost.
    Mystery poster je još veća katastrofa...najviše sam se bojao tog i još jednog Amesovog postera...i opet mi je žao...bit će bolje.

    Ja sam jutros dobio Santa Barbaru kao Mystery one, poster je super samo što ga imam tako da razočaranje nije totalno kao kod vas.

    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/40683
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Zivjela Hrvatska! :rolleyes:
    Mene ne cudi nista...zalosno je to.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ja sinoć nisam gledao utakmicu jer mi je žena kupila nedavno karte za koncert klasične muzike točnije Julian Rachlin and Friends Festival koji se održava svake godine u Dbk.
    U glavnom bio sam skroz u depri zadnjih 2 dana kad sam otkrio da je koncert isti dan kad u utakmica...ono, umjesto da sjedim u gačicama u fotelji, pijem pivu i podrigujem gledajući utakmicu ja moram na neki koncert:eek:

    Ali eto na kraju bolje da sam poslušao ženicu nego da sam gledao taj debakl od nogometa.

    btw na koncertu su bili i ličnosti poput Dr. Iva Sanadera koji je u par prilika spavao ko top u prvom redu :D , Roger Moore zvani 007, a specijalni gost večeri je bio John Malkovich koji je recitirao uz glazbu, tako da sve u svemu je bilo zanimljivije nego na Maksimiru :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja sinoć nisam gledao utakmicu jer mi je žena kupila nedavno karte za koncert klasične muzike točnije Julian Rachlin and Friends Festival koji se održava svake godine u Dbk.
    U glavnom bio sam skroz u depri zadnjih 2 dana kad sam otkrio da je koncert isti dan kad u utakmica...ono, umjesto da sjedim u gačicama u fotelji, pijem pivu i podrigujem gledajući utakmicu ja moram na neki koncert:eek:

    Ali eto na kraju bolje da sam poslušao ženicu nego da sam gledao taj debakl od nogometa.

    btw na koncertu su bili i ličnosti poput Dr. Iva Sanadera koji je u par prilika spavao ko top u prvom redu :D , Roger Moore zvani 007, a specijalni gost večeri je bio John Malkovich koji je recitirao uz glazbu, tako da sve u svemu je bilo zanimljivije nego na Maksimiru :D
    Iva: dakle, kao prvo teška LOLčina za ovaj cijeli post. a kao drugo posebno bih izdvojila sljedeće riječi:

    'Ali eto na kraju bolje da sam poslušao ženicu...'

    E, tu si izrekao jednu od univerzalnih istina tj, izjava čija je istina jednostavno neupitna poput izjava 'Sunce izlazi na istoku.' i sl. Ono, jednostavno je ta izjava uvijek točna i to je tak... :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Žao mi je za vijesti iz pošte ali od takvih majmuna ne možeš ništa i očekivati...nažalost.
    Mystery poster je još veća katastrofa...najviše sam se bojao tog i još jednog Amesovog postera...i opet mi je žao...bit će bolje.

    Ja sam jutros dobio Santa Barbaru kao Mystery one, poster je super samo što ga imam tako da razočaranje nije totalno kao kod vas.

    http://www.expressobeans.com/public/detail.php/40683

    mislim da bi cudo bilo da si kao mystery poster dobio jedan koji nemas :)

    to je bio long shot :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    mislim da bi cudo bilo da si kao mystery poster dobio jedan koji nemas :)

    to je bio long shot :D

    Znam, ali nisam mogao odoliti tako nečemu, bilo je ful zabavno iščekivati i jutros otvarati tubu, možda ga trejdam za neki 3/4 koja mi fale :rolleyes:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • BOK!!!

    Hey you all need to teach me some new words!!! And translate them for me! :D

    Cheers,

    steve
    I love to turn you on
  • BOK!!!

    Hey you all need to teach me some new words!!! And translate them for me! :D

    Cheers,

    steve

    here are some

    eng cro
    marlboro> marlboro
    cappuccino>kapučino
    cedevita> cedevita
    wiener> hrenovka


    now u can eat AND drink :P :D
  • Evo hurt za skinut

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?p=5847602#post5847602

    iznenadio sam se kak je dobro
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: WWPJ pogledaj drugi post u tom threadu...e, Santos L. Halper je jedan od moderatora koji je tu (a i u svim ostalim threadovima u kojima ljudi postaju linkove na Edove koncerte ili njihove dijelove) da bi onda odmah zatim tražio od megauploada (i ostalih) da maknu te stvari. Dakle, kao što smo već rekli ovdje (a i kao što ti piše u nastavku threada na koji si postao link), pazi se s takvim stvarima...prijateljsko upozorenje...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    bu!

    http://www.vuenosairez.com/V2_1/evento.php?idEvento=31781

    nije da razumijem, ali cini mi se da se radi o festivalu u Buenos Airesu...
    R.E.M. su vec potvrdili: http://remhq.com/news_story.php?id=885


    i Jesus And Mary Chain se vide ovdje: http://www.pollstar.com/tour/searchall.pl?Content=C-ARG_Buenos%2BAires&StartSearch.x=17&StartSearch.y=11&By=All&PSKey=Y

    zagrijavanje prije odlaska u studio? nekako sam se nadao da ce se to dogoditi na proljece iduce godine :/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    mislim da bi cudo bilo da si kao mystery poster dobio jedan koji nemas :)

    to je bio long shot :D

    genijalac!!! :):)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    siljo wrote:
    bu!

    http://www.vuenosairez.com/V2_1/evento.php?idEvento=31781

    nije da razumijem, ali cini mi se da se radi o festivalu u Buenos Airesu...
    R.E.M. su vec potvrdili: http://remhq.com/news_story.php?id=885


    i Jesus And Mary Chain se vide ovdje: http://www.pollstar.com/tour/searchall.pl?Content=C-ARG_Buenos%2BAires&StartSearch.x=17&StartSearch.y=11&By=All&PSKey=Y

    zagrijavanje prije odlaska u studio? nekako sam se nadao da ce se to dogoditi na proljece iduce godine :/

    Meni su iskreno koncerti dolje najbolji, poslije zagreba naravno.. Kad cujes tu publiku kako pjeva i gitaru to je bolesno. Ali onda opet, ako je festivalski nastup - nije to skroz to :)

    moze dva-tri nastupa pa studio pa pocetkom godine "pearl jam - pearl jam 2" :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Meni su isto juznoamericki koncerti bar jedno koplje iznad ostalih, a bootovi iz Buenos Airesa su mi vjerojatno dva najbolja ikada. I mislim da Argentina zasluzuje opet ugostiti PJ :)..PJ play South...America :D
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    alo svi... evo konačno ušićario malo vremena i odlučnosti da se javim. Mnogi me već prozvali radi majice, pa za one koji je nisu vidjeli dajem link (to je priprema), a mogu staviti i 'real' majicu kad se opere i kad ju pofotkam.

    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/Stickman/PJ-majica-Bootleg_2008/?action=view&current=T-shirt---PJ-Bootleg-2008-manja.jpg

    Ja sam je inače radio u 'Print sudio'-u i tisak baš i nije bio prejeftin, nekih 120 kuna bez majice, ali je zato kvaliteta istog nenadmašna. Majica ti se raspadne ali tisak ostane. To je neki materijal (flok ili tako nešto) koji se izrezuje i lijepi, tako da je vrlo postojan. Ako bi bilo ozbiljnog interesa za napraviti veći broj komada, mogli bi pregovarati za cijenu (masni je zainteresovan, a čini mi se i pajići). Evo, pa se javite tko bi još želio, pa da vidimo. Inače, ja sam se odlučio za ovu kombinaciju boja, zbog svijetlo plave majice, ali može se i u nekim drugim kombinacijama izraditi.

    Kaj se tiče ovog festivala u Buenos Airesu i ja nešto vidio na last-fm-u. Mislim, ne znam koji im je sad, umjesto da snimaju nove materijale, oni bi svirali okolo. Pa, mislim zaista se ponašaju ko deca! :D:D

    Ko ima neki link na butlegovce iz Buenos Airesa, slobodno mi stavi na pm, jerbo ih baš i nisam nešto preslušavao, a voleo bih. Unaprijed zahvaljujem svim dobrim ljudima.:)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    alo svi... evo konačno ušićario malo vremena i odlučnosti da se javim. Mnogi me već prozvali radi majice, pa za one koji je nisu vidjeli dajem link (to je priprema), a mogu staviti i 'real' majicu kad se opere i kad ju pofotkam.

    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/Stickman/PJ-majica-Bootleg_2008/?action=view&current=T-shirt---PJ-Bootleg-2008-manja.jpg

    Ja sam je inače radio u 'Print sudio'-u i tisak baš i nije bio prejeftin, nekih 120 kuna bez majice, ali je zato kvaliteta istog nenadmašna. Majica ti se raspadne ali tisak ostane. To je neki materijal (flok ili tako nešto) koji se izrezuje i lijepi, tako da je vrlo postojan.

    hej, hej...

    i ja sam napravio slicnu majicu (moja ima samo logo, nisam pisao "pearl jam") u "Print studiju", ali nisam bas pretjerano zadovoljan... mislim, super izgleda, ali ne vjerujem da ce dugo trajati... nisam ju jos prao...

    i koštala me 109kn (i majica i tisak)... radio na brzinu, a nisu mi nista drugo nudili... znaci "flok" je puno bolji?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Majica je mrak, ja bi je isto samo možda u drugoj kombinaciji.
    To ču još razmisliti.
    Hey Tomo, je si li je radio u nekim vektorima da se mogu mjenjati boje, mislim mogu li kombinirati razne varijante na kompu, to bi mi bilo pulo lakše i zabavnije.
    Može file ako postoji?? thanks

    Što se tiće floka puno je bolji print od standardnog. Ima i on rok trajanja ali daleko više traje i ljepši je za vidjeti.
    Samo što ne možeš raditi neke fotke ili slišno mora bit nešto jednostavno, dvije tri boje.


    Ajde Ranko pokaži koji si jackpot dobio na Mystery sale...mrak ;):D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Majica je mrak, ja bi je isto samo možda u drugoj kombinaciji.
    To ču još razmisliti.
    Hey Tomo, je si li je radio u nekim vektorima da se mogu mjenjati boje, mislim mogu li kombinirati razne varijante na kompu, to bi mi bilo pulo lakše i zabavnije.
    Može file ako postoji?? thanks

    Što se tiće floka puno je bolji print od standardnog. Ima i on rok trajanja ali daleko više traje i ljepši je za vidjeti.
    Samo što ne možeš raditi neke fotke ili slišno mora bit nešto jednostavno, dvije tri boje.


    Ajde Ranko pokaži koji si jackpot dobio na Mystery sale...mrak

    Da, imam je u vektorima (sam sam pikao točkicu po točkicu ;) ), tako da mi nije problem poslati bilo kome pripremu, pa si možete pojedinačno napraviti (također u vektorima imam i stickmana i 'black cirle' koji se spina :) ).

    Ja sam isprobavao puno varijanti boja, prvo originalnu na npr. crnu majicu i to mi je izgledalo previše vojnički, neka morbidna mješavina naci i ljevica spike! ;):D Onda razne kombinacije i na kraju mi je ova nekako super legla. Inače, znak je super pogodan za isprobavanje raznih kombinacija boja.

    Inače si sve ispravno rekao :), flok je puno bolji ali je ograničen s bojama. Ali zato otisak zaista traje i traje... dok klasičan tisak nije baš kvalitetan i brzo ode (barem u 'Print studio'-u). I flok je skuplji, jer svaka boja ima neku cijenu pa se nakupi.

    Niko, daj mi na pm pošalji svoj mail koji vjerojatno imam, ali nisam siguran, pa ti pošaljem pripremu.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ajde Ranko pokaži koji si jackpot dobio na Mystery sale...mrak ;):D

    http://www.artillerydesign.com/main.php?page=view_item&item_id=41&pg=0


    mi hepi :)

    ova siva pozadina je in real life zapravo skoro crna...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    auuu...taj torontotonto mi je jedan od najljepsih, ovaj dnevni boravak mi je mrak mrakova mracnih..
    Death or glory!

  • kaj se tiče majica,ne znam ko bi radio,ali i ja bi uzimao (ak nije problem nravno :))
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ako netko još traži Jeffov album, izgleda da se još može kupit ovdje:
    http://store.easystreetonline.com/rel/v2_viewupc.php?storenr=375&upc=751937338727
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    http://www.artillerydesign.com/main.php?page=view_item&item_id=41&pg=0


    mi hepi :)

    ova siva pozadina je in real life zapravo skoro crna...


    prekrašnooooooo!!! jedan od ljepših, svakako! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Ako netko još traži Jeffov album, izgleda da se još može kupit ovdje:
    http://store.easystreetonline.com/rel/v2_viewupc.php?storenr=375&upc=751937338727

    ako je netko nestrpljiv nek me pm-a ili mailne ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    @snih a i svi ostali:

    mozes i meni poslat sve tri pripreme.. ja sam u printstudio također radio jedno 3 majice i jedino su one s flokom prezivjele 28. pranje. napravio sam si za konc zg stickmena normalnog i izlizao mi se nakon 3. pranja, sad se jedva vidi.. kad se udubite i pogledate. tako da se isplati kupit svoju majicu za 30-40kn jednobojnu i odnjet na taj flok print pa nek traje. u biti ti dodje na isto koliko bi platio iz amerike majicu. samo što ovu nitko nema :) (osim vas frikova afkors)

    jos jedno pitanje? jel se natpis "pearl jam" naprijed broji kao drugi tisak pa ih je ukupno 2 ili je sve skupa jedan tisak, odnosno jedan a4 tisak. jer ako se broji kao 2, onda bih iskreno čak i bez natpisa grupe iznad znaka. mozda ispod vrata kao na vegetama sitno da pise "pearl jam".
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    onda bih iskreno čak i bez natpisa grupe iznad znaka. mozda ispod vrata kao na vegetama sitno da pise "pearl jam".
    Iva: e, i ja bih ovako. a onda da jedino snih ima ispred natpis pa da se vidi da je kad je u toj majici (a bome i za roštiljem) onda snih the leader of us all. :D;)
Sign In or Register to comment.