Pearl Jam in Zagreb!

1508509511513514860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    shela wrote:
    za doc AUTOM - picite: ILICA u smjeru CRNOMERCA - prodjete okretiste, picite dalje po ALEJI BOLOGNE (smjer gajnice) - skrecete desno prema VRAPCHU (to je dosta brzo nakon veceg raskrsca s podvoznjakom na lijevoj strani) (VRAPCHE - aka velika zuta kuca - ne zadrzavate se, osim po potrebi, i NIKAKO ne spominjete da ste clan kulta ;)
    prodjete dakle, tu veeeliku ZUTU KUCU (koja vam je s desne strane) i onda picite ravno po BOLNICKOJ cesti do ulice PERJAVICA koje ce vam bit otprilike peta s DESNE strane, malo je veca od prethodnih, na uglu je pekarna koja se isto zove perjavica
    e, onda ravno do uzbrdnog zavoja, i u zavoju s desne strane dost naglo skrecete desno u ZLEBEC. picite vi tako zlebecom uzbrdo nedugo (2min), kadli, na prvom omanjem raskrscu skrecete LIJEVO pa opet malo uzbrdo, pa DESNO, pa ravno do kraja puta gdje je nas domjenak - ZLEBEC 49. u veri velkam :)

    :D

    obozavam ove igre "nadji me" :) kupio si bajk i ako budem dolazio, sto jos uvijek ne znam, jedva cekam traziti zlebec 49 ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • DoctorDoctor Posts: 256
    pajo wrote:
    Doctoreeee...čitat sve postove treba :D

    Imaš na prethodnim stranicama nekoliko postova vezanih uz ovovikendno okupljanje kod naše drage shele u svezi glede njenog odlaska na poslije-diplomski studij u "dojčland"...ima čak i lista uzvanika :)

    Ako možeš iskombinirat, više si nego dobrodošao!

    Hehe.. Kasnije sam sve pročitao :) Ta reakcija je bila "na prvu" jer me nije bilo na forumu neko vrijeme..

    Iako bih žarko želio, ipak ne mogu doći. Hvala Pajo tebi a i Ivi (Sheli) na pozivu. Ipak ću svoj drugi dolazak u Zg ostaviti za neki budući period.

    Svakako vam želim super provod!!

    btw, ako Shelu interesuje, i jedan od mojih najboljih drugova ide za neke dvije sedmice u Berlin na posdiplomski studij :) on je dobio stipendiju Njemačke vlade..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    kupio si bajk i ako budem dolazio, sto jos uvijek ne znam, jedva cekam traziti zlebec 49 ;)
    Iva: budući da je žlebec na brdu, a cesta vijugava, usudila bih se reći da će biti puno zanimljivije gledati kako ćeš na biciklu uspjet naći put sa žlebeca... :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    mogu se ja voziti iza paje i ive g? :) popratila sam sve do pekarnice, ali onda mi poostane vijugavo... tu bi mogla zapeti i naći se u nekom "the other" žlebcu... ja, as always, imam svoju crvenu pilu sa žuto-rozom naljepnicom našeg najdražeg benda koju sam dobila od dobrih (najboljih :) ) ljudi i još uvijek ne znam tko će sve ići samnom ali brijem da će biti mjesta za još kojeg frika...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Još malo Žlebec info: najbolje je da fino svi skužite kako doći do pekarnice i onda zovete mene i ja se spustim s brda i vozite se iza mene/sa mnom do gore. Mi ćemo tak i tak bit tamo od jutra...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Malo muzičkog off-topica. Naime dosta nas je ovdje koji vrlo cjenimo legendarni bend zvan Rage Against The Machine koji su so fucking back!!
    Okupili se ponovno prošle godine isklučivo zbog toga što je ovo izborna godina, a jedna od najvažnijih stvari vezana uz to su njihovi tradicionalni nastupi u gradovima gdje se održavaju nacionalne stranačke konvencije.

    Tako su jučer rasturili St.Paul u Minnesoti gdje se održava konvencija republikanaca, a imali su i iznenadni acapella nastup na protestu u blizini same konvencije...bacite oko...pjesma je Killing In The Name:
    http://www.youtube.com/watch?v=THIdBfYnFBY

    Fuck you, I won't do what you tell me...:D
  • killroykillroy Posts: 739
    hej hej,
    ja krecem sa tresnjevke sutra, pa ako netko treba prijevoz do shele, samo nek se javi.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ekipica, jel netko od vas čita onaj thread "a moving train" o politici... ovi ameri su totalno u banani... treba ih "spasiti" jednom velikom napalm bombom, s tim da ove neke koji su nam dragi ostavimo i doselimo u europu... :)

    vidimo se sutra, ne? kaj treba donijeti? kolačiće? meseko? burek?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Ekipa kako je bilo???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ekipa kako je bilo???
    Iva: ehej! Bilo je standardno super, hrpa klope, dragi ljudi, super ćaskanje i tak... Apsolutni heroji večeri su Tomislav (standardno) i Viki od Jurasice koji su 3 sata čarolije stvarali uz roštilj, a rezultat je bio jedna prestrašna ubijačina u finoj mesini za nas sve ostale! Dakle, Tomislav je standardno MVP, a Viki je osvojio titulu rookie of the year što se tiče naših meet-upa! :D
    Imamo i hrpu slika koje je slikala Sid, ali uploadat ćemo ih tek popodne jer sad jurimo na krstitke od nećaka...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Da samo potvrdim da je bilo odlicno, pače, fenomenalno, bar dok smo otišli, iako vjerujem da je bilo i nadalje genijalno jer je taman pocela ostala ekipica pristizat oko 20. Kosta i ja smo se zaputili do bundeka na koncert Zabranjenog pusenja koji je poceo u 21.30 i trajao 2h15min. Inače, skroz mi je dobar ambijent za koncertena bundeku, onako fine tribine, bina na jezeru, sve se super cuje. Bio i veliki vatromet (slavili su se Dani Novog Zagreba, op.a.) :) Ako nekog zanima set-lista:

    Poso, kuca, birtija
    Guzonjin sin
    Bos ili hadzija
    Pocasna salva (uz vatromet)
    Mozes imat moje tijelo
    Lutka s naslovne strane
    Zenica blues
    Sokiras me majke mi (malo promijenjena verzija)
    Karabaja
    Pisonja i zuga/ Bumbarov let na gitari kao tag
    Yugo 45
    Djevojke kojima mirise koza
    Na strazi pored Prizrena
    Pisonja i zuga u paklu droge
    Fikreta
    Enchore 1:
    Seki's on the road again
    Kanjon Drine
    Lijepa Alma
    Enchore 2:
    Ibro Dirka
    Fildzan Viska

    Sve u svemu, odličan koncert, pravi muzicari i jednostavno ih obozavam. Ovo je bio i posliednji koncert basista Predraga Bobića - Bleke, koji je sa Zabranjenim od osnivanja, daklem, 30ak godina, tako da je i to bila mala svečanost.
    Zabranjeno pusenje jednostavno uvijek "podigne" i kad nisi nesto raspolozen, a nas je jucer nakon odlicnog raspolozenja u zlebecu 49 ovo diglo u nebo :) Odlican dan :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    bilo je stvarno odlično! žlebec je prezakon mjesto na brdašcu, roštilj i sva ostala hrana je bila mmmmmmmm, PJ pičio cijelo vrijeme, lijepi razgovori o glazbi (zakon mi je kako nam nikad ne dosadi pričati o zagrebačkom koncertu), a večer su obilježile i trudnice, bilo ih je, ako se ne varam, tri. :)

    iva, sretan ti put u berlin!
  • elcielo wrote:
    bilo je stvarno odlično! žlebec je prezakon mjesto na brdašcu, roštilj i sva ostala hrana je bila mmmmmmmm, PJ pičio cijelo vrijeme, lijepi razgovori o glazbi (zakon mi je kako nam nikad ne dosadi pričati o zagrebačkom koncertu), a večer su obilježile i trudnice, bilo ih je, ako se ne varam, tri. :)

    iva, sretan ti put u berlin!

    Čekaj...znam za jednu trudnicu???'






    ????? :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo fotki sa Ivine oproštaljke/Pj meet-upa: http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007/PJMeetUpSeptember2008#

    A info za Niku, trudne su još dvije cure s kojima smo Shela i ja studirale. I naravno, our very own, jurasica - the leader of us all! :D

    edit: zaboravih napisat da su fotke by Sid :)
  • killroykillroy Posts: 739
    Wow...super su slike!
    Sid, fakat imas znjoru za slikanje.

    Inace, fala svima na ugodnom drustvu jucer i na klopi i cugi. Bilo odlicno, a zlebec je mjesto ko iz neke bajke, sto se i vidi iz slika :)

    Iva, sretan put.
    Du bist ein berliner!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    killroy wrote:
    Wow...super su slike!
    Sid, fakat imas znjoru za slikanje.


    da, naša maskotica je multi-genijalna!!! :) paradajzi su mi najbolji... :)

    Iva Sh. (a bome i tvoja prijateljica Iva G.) - vi ste isto genijalke... a tek koja energija... mislim da sam se ja više umorila gledajući vas kak to sve pripremate nego kaj ste se vi umorile radeći to... TO SU NAŠE FRIKUŠE!!! :)
    super je grunt i kuća, super je atmosfera, hrana, ekipica (as usual) i tak...

    pusa svima i gute niht!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Iva: evo fotki sa Ivine oproštaljke/Pj meet-upa: http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007/PJMeetUpSeptember2008#

    question.. jel se tih 29mb slika mogu skinut odjednom s picase ili moram jednu po jednu? ili bi netko mogao to uploadat negdje pa da skinem sve odjednom? :)

    Ifa, ein gutes Leben ich wunsche dir :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Super slike, vidi se da je bilo zakon. Suze su mi potekle kad vidjeh


    burek

    i

    mesinu s rostilja
    (home sweet home :D)

    Pajo, gdje se moze pronaci i kupiti ta plava EV majica?

    Hartford boot kiks es, a i nova Metallica koliko sam uspio osluhnuti

    Iva, sretan put u Berlinale :)

    poz svima
    Death or glory!

  • Fotke su zakon, mjesto je prekrasno a hranu neću ni spominjati :D

    Pajina majica je super ;)

    Hartford boot svi hvale...da i to je jedan must have boot ;)

    Hey kad će više taj mystery poster stići



    Iva Sh. sretan put i super sve u Berlinu
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • na Porch-u se pojavilo pa ja samo prebacujem info.

    zakon !!!


    http://www.youtube.com/watch?v=9mIqyVrTp9g
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • evo ja malo zabušavam u radioni i kopam po tubi i naletio na ovaj Smile :)

    obratite pažnji na basistu ;)


    http://www.youtube.com/watch?v=wzh8O03DEVM&feature=related
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    question.. jel se tih 29mb slika mogu skinut odjednom s picase ili moram jednu po jednu? ili bi netko mogao to uploadat negdje pa da skinem sve odjednom? :)

    Evo ih sve u jednom zip fileu (file je "malo" veći od 29MB jer su slike u punoj rezoluciji):
    http://www.box.net/shared/b1icyuqlne
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Pajo, gdje se moze pronaci i kupiti ta plava EV majica?

    Majicu sam ubo na Wishlist Foundation pre-partyu u NYC...imaju majstori podosta jako zgodnih t-shirtova: http://wishlistfoundation.org/shop/catalog/

    Iva si je kupila ljubičastu I Am Mine, a kupili i EV sticker i onaj STBC mousepad...
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Kosta i ja smo se zaputili do bundeka na koncert Zabranjenog pusenja koji je poceo u 21.30 i trajao 2h15min.Ako nekog zanima set-lista:

    Slušao sam jednom davno, circa '97, taj zapadni ogranak poslijeratnog Pušenja i mogu reći da mi to sve skupa zvučalo malo čudno...ali opet, čuti te pjesmetine u bilo kojoj izvedbi je sjajan doživljaj...
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Evo ih sve u jednom zip fileu (file je "malo" veći od 29MB jer su slike u punoj rezoluciji):
    http://www.box.net/shared/b1icyuqlne

    Ma nije bitno koliko je veliko. Tenks :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pajina majica je super ;)

    Nažalost nema na slikama majice koja je bila stvarna zvijezda večeri...fakat cool svjetlo-plavi t-shirt sa velikim novim PJ logotipom sa zvijezdom...inače made by our very own master Snih :D (ajmo majstore, nabaci neki foto session :))
  • masnimasni Posts: 1,657
    Koji je obecao stavit, oliti poslat na PM pa da i mi budemo kul kao on :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    Suze su mi potekle kad vidjeh


    burek

    i

    mesinu s rostilja
    (home sweet home :D)

    sigurno će Iva opet ispeći burek kad se ti vratiš... to bi bilo najmanje kaj može napraviti za tebe... :) a ja se samo nadam da ću biti negdje blizu u tim trenucima... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    sigurno će Iva opet ispeći burek kad se ti vratiš... to bi bilo najmanje kaj može napraviti za tebe... :) a ja se samo nadam da ću biti negdje blizu u tim trenucima... :)
    Iva: čuj, kad ti misliš rodit? ;):)
    a za Viktora nema frke, on donosi poster, dakle može dobit burek...:D
  • na Porch-u se pojavilo pa ja samo prebacujem info.

    zakon !!!


    http://www.youtube.com/watch?v=9mIqyVrTp9g


    hmmm,ja sam ovo pred dosta vremena gledao... (ne uživo :D,ovaj snimak)

    edit: sad sam tek skužio:D ovo je cijeli show? bravo ja...
    hmm,ja sam gledao sam jednu pjesmu,al se ne sjećam više koju :D
Sign In or Register to comment.