Pearl Jam in Zagreb!

1507508510512513860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    Oj people, ja bih ovu eagle bezh-bijelu majicu.. mislim da je muska..
    Pa kad ce netko narucivat nesto da podijelimo prekobarinu.. Count me in :)

    sto se tice feste, ja sam u principu za, a kosta je konacno sisao s tog kruzera, pa cemo da vidimo :) ima jos do tad..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ima dobrih slika sa Edovih koncerata i sl.

    http://www.flickr.com/search/?q=eddie+vedder+toronto

    Uspio sam pokupiti još 2 Edova postera danas na Klausenovoj prodaji, Edova kolekcija je potpuna zahvaljujući i Viktoru.
    Btw Viktore kad se vračaš??

    Danas sam se registrirao na BRY forum ali još nisam postao ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ima dobrih slika sa Edovih koncerata i sl.

    http://www.flickr.com/search/?q=eddie+vedder+toronto

    Tepih rulez :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ima dobrih slika sa Edovih koncerata i sl.

    Btw Viktore kad se vračaš??

    12.10. ako bude sve po planu
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Rijeka wrote:
    12.10. ako bude sve po planu

    Neka Batman bude s tobom u avionu...da čuvate jadan drugog :D;):D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    10. crop? (idemo Sid, nema sad zabušavanja! :)


    C c c
    Kad sam to ja zabusavala?
    Ne sjecam se kad je zadnji put ekipa dosla ovamo... :D
    Da, Iva je bila ovdje i kaze da se lijepo provela, unatoc losem vremenu taj vikend...
    Moram se nekako organizirat pa cu vidjet ;)

    Nego, sto mislite, kad ce se ove majice prodat? Nadam se da nece bit rasprodano brzo jer jos moram uplatit za fan club i kupit 1-2 majice...uf uf.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Neka Batman bude s tobom u avionu...da čuvate jadan drugog :D;):D

    Batman, Picasso i Edo idu zajedno pod rucnu prtljagu ;)
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    C c c
    Kad sam to ja zabusavala?
    Ne sjecam se kad je zadnji put ekipa dosla ovamo... :D
    Iva: da, imaš pravo, krivo sam se izrazila. mislila sam na recentno zabušavanje oko postanja na pitu, nikako na zabušavanje oko dolazaka. tu si najbolji đak u razredu! :D a kad ćemo mi ostali ispraviti jedinice iz dolazaka u PGŽ, vidjet ćemo...al da je sramota što nas nikad nema, sramota je...;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Batman, Picasso i Edo idu zajedno pod rucnu prtljagu ;)
    Iva: super! imat ćeš dobro društvo u avionu vidim...a onda možeš i plavog eda i batmana poslat u DBK jer tamo moraju na uokviravanje. :)
  • masnimasni Posts: 1,657

    Nego, sto mislite, kad ce se ove majice prodat? Nadam se da nece bit rasprodano brzo jer jos moram uplatit za fan club i kupit 1-2 majice...uf uf.


    nadam se da se nece tako brzo prodat.. u biti, nadam se da uopce nisu limitirane jer bih ja totalno ovu bež eagle majicu :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Majice i ako se prodaju znaju se opet pojaviti tako da to nije tako strašno kao kod postera, naravno što prije stigneš to je bolje ;)
    Ja za sada nemam što uzimati od majica da imam uletio bi i sa vašima.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • koja fjaka ;)

    Finally the Holly Grail of the posters in my collection :D

    HONOLULU kLAUSEN
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/honolulu1.jpg
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/honolulu2.jpg

    A ovo je Ivin poster ;)

    DC Ames 03
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/DCAmes.jpg

    samo imam jedan mali problem..............nemam više zidova :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203

    bjuti... :)

    samo imam jedan mali problem..............nemam više zidova :(

    LOL
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    samo imam jedan mali problem..............nemam više zidova :(

    imam ja!

    :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Pocni po stropovima :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo, mi potvrđujemo:

    1. shela
    2. elcielo
    3. juras+sintija
    4. iva
    5. pajo
    6. killroy
    7. snih, ljubica i janko
  • BOK!!!!

    sd


    :D
    I love to turn you on
  • pajopajo Posts: 3,292
    BOK!!!!

    sd


    :D

    Bok Steve!

    How's everything?
  • pajo wrote:
    Bok Steve!

    How's everything?

    HEY!!! :)

    Everything is good! How are you & Iva?
    I love to turn you on
  • pajopajo Posts: 3,292
    HEY!!! :)

    Everything is good! How are you & Iva?

    We're good too. Looking forward to the Croatian PJ crew meet-up this weekend, you should come too :D...since you're part of our crew :D
  • DoctorDoctor Posts: 256
    pajo wrote:
    We're good too. Looking forward to the Croatian PJ crew meet-up this weekend, you should come too :D...since you're part of our crew :D

    PJ CREW MEET UP THIS WEEKEND???? :(

    Zašto mene niko nije obavjestio.. c c c.. Pokušaću nešto da skontam da se pojavim.. Kakvi su planovi? gdje se ide? šta se radi? Naložite me da dođem :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • pajopajo Posts: 3,292
    Doctor wrote:
    PJ CREW MEET UP THIS WEEKEND???? :(

    Zašto mene niko nije obavjestio.. c c c.. Pokušaću nešto da skontam da se pojavim.. Kakvi su planovi? gdje se ide? šta se radi? Naložite me da dođem :)
    Doctoreeee...čitat sve postove treba :D

    Imaš na prethodnim stranicama nekoliko postova vezanih uz ovovikendno okupljanje kod naše drage shele u svezi glede njenog odlaska na poslije-diplomski studij u "dojčland"...ima čak i lista uzvanika :)

    Ako možeš iskombinirat, više si nego dobrodošao!
  • evo i mene
    stigla doma direktno prije početka školice...svugdje me bilo...
    nije me cijelo ljeto zg vidio
    al dobro sad ću ga se nagledat:)
    nemam apsolutno nikakvog pojma što se događa u pj svijetu, u forum svijetu, i u našoj maloj zajednici..
    u trenutku kad uhvatim nešto vremena obećajem da ću se malo informirat:):)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • masnimasni Posts: 1,657
    Hey people :)

    To je u subotu, jel tak? Jel se zna kad je pocetan udarac? :)

    Znaci, nitko nebi majice iz goodsa narucivao?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    To je u subotu, jel tak? Jel se zna kad je pocetan udarac? :)
    Iva: party girl je malo zauzeta ovih dana pa ću se ja javit kao njena spokespersonica. daklem, Iva će se javiti very, very soon sa svim detaljima, a zasad vam mogu reći samo da se planira raniji (popodnevni) početak. da li će tako i biti reći će šefica događanja (I'm just the messenger)....
  • pajopajo Posts: 3,292
    E i još jedna obavijest vezana uz subotnje okupljanje frikova...dakle, potičem vas da slobodno ponesete medija za pohranu podataka svih vrsta (devedeova, uesbeova, diskova...poseban naglasak na devedeove) jer bi se na mom prijenosnom računalu moglo naći ponešto EV gudisa za popuniti sve te silne medije...;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jeffov album je na pj.com i može se pre-orderat! I frajer je odgovorio na pitanja koja su mu frikovi postavljali na posebnom threadu na Porchu i mogu reći da je vrlo inteligentan i nadasve skroman!

    Check it out:
    http://www.pearljam.com/jeffament/

    Edit: i super mi je kak košta samo 10 baksa i još se frajer ispričava kaj naplaćuje poštarinu izvan US-a:
    "JEFF AMENT TONE CD- Limited edition! 10 trax for 10 bux. Free shipping in the U.S. ($4.50 elsewhere...sorry)."

    Edit2: i kaže da za sada nema u planu solo tour, ali kaže i ovo: "...I haven’t been to the south in awhile, so I’m looking forward to playing some PJ shows down there next year."

    Edit3: ima i interview na http://www.billboard.com/bbcom/news/article_display.jsp?vnu_content_id=1003845450 gdje kaže i ovo
    "...We have five or six almost finished instrumental beds, and maybe 15 other things from which we could definitely get three or four songs out of," Ament says. "Hopefully sometime this winter we will knock a record out. The goal is to know the songs front to back before we actually record them, which we haven't always done."
  • masni wrote:
    Hey people :)

    To je u subotu, jel tak? Jel se zna kad je pocetan udarac? :)

    Znaci, nitko nebi majice iz goodsa narucivao?
    Ja bih, al imam problemcic s parama trenutno. Ako bi ti i jos tko, onda mozda mozemo skupa...zapravo ja ovaj put ne mogu :( Al drugi sigurno, jer bih 2, a mozda i 3 majice :eek: Samo da dobijem placu, i onda sam ok. Al ako se do onda prodaju sam u gabuli :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    Ehej! Sorite malo sam bila u guzvi zadnjih dana
    Ovak, ja mislila da se u subotu okupimo oko 2-3, pa nabacimo neki rostilj.

    ekipi koja nije iz pj kulta sam rekla da dodju navecer oko 7-8 tak da se mi imamo vremena vidjet, popricat, przit cd-je i meso i sl. sto opet ne znaci da itko mora ic doma navecer kad krenu stizat "the others" (a neki ce nam se pridruzit i malo ranije) Dakle sam da znate da ce bit jos ljudi u jednom trenu :) al gore ima puuno mjesta i u kuci i u vrtu. a i svi su veri najs

    Kvart se zove perjavica, adresa je zlebec 49.

    za doc AUTOM - picite: ILICA u smjeru CRNOMERCA - prodjete okretiste, picite dalje po ALEJI BOLOGNE (smjer gajnice) - skrecete desno prema VRAPCHU (to je dosta brzo nakon veceg raskrsca s podvoznjakom na lijevoj strani) (VRAPCHE - aka velika zuta kuca - ne zadrzavate se, osim po potrebi, i NIKAKO ne spominjete da ste clan kulta ;)
    prodjete dakle, tu veeeliku ZUTU KUCU (koja vam je s desne strane) i onda picite ravno po BOLNICKOJ cesti do ulice PERJAVICA koje ce vam bit otprilike peta s DESNE strane, malo je veca od prethodnih, na uglu je pekarna koja se isto zove perjavica
    e, onda ravno do uzbrdnog zavoja, i u zavoju s desne strane dost naglo skrecete desno u ZLEBEC. picite vi tako zlebecom uzbrdo nedugo (2min), kadli, na prvom omanjem raskrscu skrecete LIJEVO pa opet malo uzbrdo, pa DESNO, pa ravno do kraja puta gdje je nas domjenak - ZLEBEC 49. u veri velkam :)

    za one koji su pehe -
    1. ukrcate se nekome s autom i zovete me kad se zgubite :)
    ili
    2. na crnomercu se ukrcate u jedan od buseva: PERJAVICA, KARAZNIK, BORCEC i sidjete na drugoj stanici nakon Vrapcha - velike zute kuce. (prva je stanica odmah kod bolnice). kod stanice je skola i malo ispred desno pekarna perjavica i ulica perjavica... tu vas skupi netko od nas s autom, a koji se zna vratit do zlebeca 49. il bar ima mobitel, za slucaj iz broja 1.

    iva i pajo su dobro upoznati s lokacijom pa mozete i njih priupitat za savjet ak nemrete do mene.

    ne treba nis posebno donijeti jedino ak imate neke posebne zelje s obzirom na klopu i cugu, ili inspiraciju za kuhanje pecenje kolaca i sl.
    isto sto se tice vremena dolaska, ak netko oce dodjite ranije il ak vam je bed kasnije. ic oukej.

    se skoro vidimo!! :D
  • Žao mi je što ću propustiti ovaj meet up kod Shele, nažalost ne mogu napustiti rezidenciju zbog posla i familije ali Vam želim kao i uvijek ludu zabavu.

    Jedva čekam da čujem Đefa na novom solo albumu!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.