Pearl Jam in Zagreb!

1506507509511512860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Čestitke Iva na postdiplomski i Berlin..zakon.

    Ja se javim kasnije za meet-up ako budem mogao volio bi doći.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    I cestitke Ivi za postdiplomski :)
    Death or glory!

  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Mi bumo isto došli. Shocking! :D

    :eek: ;)
  • shelashela Posts: 657
    fala svima i nadam se da cemo se okupit u sto vecem broju :)
  • killroykillroy Posts: 739
    1. shela
    2. elcielo
    3. juras+sintija
    4. iva
    5. pajo
    6. killroy

    Jos nikad nisam upozno non-PJfreak ljude, pa je sad sansa... :D:D

    Ej, ako ste propustili thread...ako hocete postavit JEFFU pitanje u vezi Jeffovog novog albuma, eto prilike...
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=300786
  • RijekaRijeka Posts: 801
    I jos jedna stvarcica vezana uz Chicago. Sto se tice ove Cubs pjesmice, Someday we`ll go all the way..Refren je bas super materijal za singalong, ali najvaznije je sto je Ed rekao da se ta pjesma snima te veceri te ce se uskoro moci preslusati. A sad nama ostaje mastanje da li to znaci da bi i neki boot/kompilacija ili nesto trece moglo osvanuti.

    I jos jedan citat za laku noc, naravno iz Chicaga.

    Before You turn me into juke box, stick the quarter in my ass :D
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    I jos jedan citat za laku noc, naravno iz Chicaga.

    Before You turn me into juke box, stick the quarter in my ass :D

    GE NI JAL NO!!! šta reć? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    ok, nakon sat i pol citanja 20ak stranica postova, evo i mene :)

    nakon 10 dana umaga i 34 dana makarske.. tko to moze platit? :D

    super izvjestaji, i koncerti, nema sta.. previse infoa u ovih sat i pol tako da ne znam sta da uopce napisem..

    kul ljeto, pogotovo onih desetak sekundi dok sam skocio bungee sa sibenskog mosta; noge klecaju, usta se sushe, a samo je 40ak metara.. dobio i diplomu :D ako je netko skakao, zna kakav te adrenalin puca.. neopisivo.. nesto kao singalong black-a u zagrebu :)

    e da, sad se sjetih, onaj "why go home" u zagrebu (o kojem je bilo spomena prije 10ak stranica) smo pjevali sven i ja iz drugog reda (između ostalih) :)

    Mah svima
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    ok, nakon sat i pol citanja 20ak stranica postova, evo i mene :)

    Vidi, ne znam kaj se buniš...sjeti se malo prošle godine :Dhttp://forums.pearljam.com/showpost.php?p=4730996&postcount=8752

    samo kratki isječak:
    masni wrote:
    ...naime, zadnji post ostavio sam 14.7. na 552. stranici.. danas je 24.8., i dosao sam doma, i postam na 584. stranici.. pa, thank you very much sto se mi priustili 6 sati citanja!!!...

    Kratka analiza kaže da smo ovo ljeto napisali 10-ak stranica manje, ali također i da su one sadržavale dosta manje teksta...ili je masni ubrzao čitanje :D

    Anyway...htjeo sam samo reći welcome home! :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas za mene povjesna godišnjica 25 godina rock života i koncerata.
    Moj prvi koncert daleke već 1983 je bio Heavy Metal / Rock band iz Dubrovnika CRNA UDOVICA, ne znam da li je netko ikad čuo za njih ali oni su rasturali u doba Osmog Putnika :)
    Nakon 25 godina večeras ponovo će napraviti koncert u tvrđavi Revelin gdje je bio i moj prvi njihov koncert...ne mogu opisati koliko sam uzbuđen :D
    Naravno napravio sam majicu samo za tu prigodu :D i večeras očekujem mrak koncert i dobru zabavu.

    ovako je to žvučalo prije 25 godina :)
    http://www.youtube.com/watch?v=at4O5FhVtHA&feature=related
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    Danas za mene povjesna godišnjica 25 godina rock života i koncerata.
    Moj prvi koncert daleke već 1983 je bio Heavy Metal / Rock band iz Dubrovnika CRNA UDOVICA, ne znam da li je netko ikad čuo za njih ali oni su rasturali u doba Osmog Putnika :)
    Nakon 25 godina večeras ponovo će napraviti koncert u tvrđavi Revelin gdje je bio i moj prvi njihov koncert...ne mogu opisati koliko sam uzbuđen :D
    Naravno napravio sam majicu samo za tu prigodu :D i večeras očekujem mrak koncert i dobru zabavu.

    zakon! :D uzivaj :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Kratka analiza kaže da smo ovo ljeto napisali 10-ak stranica manje, ali također i da su one sadržavale dosta manje teksta...ili je masni ubrzao čitanje :D

    Anyway...htjeo sam samo reći welcome home! :)

    ostario vec :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Vidi, ne znam kaj se buniš...

    precjednik sve primijećuje, masnom želim dobrodošlicu a caru niki dobru(hebenu) zabavu!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Naravno napravio sam majicu samo za tu prigodu :D i večeras očekujem mrak koncert i dobru zabavu.
    Iva: super! koja dobra prilika, vratit se na 'mjesto zločina' nakon 25 godina. mrak! :D hajde nam nabaci koju fotku majice da vidimo kako se obilježava 25. obljetnica rock-outanja...
  • masnimasni Posts: 1,657

    nema sta, jeben glas decko/gospodin ima :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    pajo wrote:
    hajde nam nabaci koju fotku majice da vidimo kako se obilježava 25. obljetnica rock-outanja...

    i mene zanima kakl zgleda:D
    kaj gore piše,možda ovo> "...and where is PJ?" :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovo Dubrovnik još nije doživio, koncert je bio skroz rasprodan a to se rijetko ili nikad ne događa u Gradu. Stari, mladi, dijeca totalna euforija je bila, mogao si jučer u Gradu osjetiti da se svi spremaju za taj koncert, nevjerovatno.

    Revelin je jedna od tvrđava u Gradu i ima sjajan prostor za koncerte, sve je bilo puno sigurno preko 2000 tisuće ljudi. Kad su izašli u 10:30 nastala je ludnica, mislim da su se svi vratili u mladost u to doba. A momci su se stvarno pripremili 1:45 dobre hebene svirke. Goran Karan je bio gost jer je u nekoj fasi svoje karijere pjevao sa njima tako da je on bio gost i odradio svoj rokerski dio i moram reći da je bio super. Par covera od Whitesnaka i Deep Purple za kraj odlično.

    Ja sam bio van sebe u jednom trenutku sam se bacio pogirat (a to skoro nikad ne radim) sa duplo mlađima od sebe :D dak nas security nije zaustavio :D

    Eto neču vas više peglat jer nije to Edov koncert ;)

    a ovo je majica imali smo je samo ja i moj frend, svi su pitali a gdje se može kupit :)
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/udovicafront.jpg

    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/udovicaback.jpg


    masni- Davor Erceg ima stvarno hebeno dobar glas, stvarno je šteta što nije uspio u toj karijeri. Sad kad razmišljam od svih naših bendova možda mu je jedino Urban ravan jer ima specifičan glas ostali su mala djeca prema njemu što se tiće baš vocala.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ovo Dubrovnik još nije doživio...

    Niko care, svaka čast! Iz ovog tvog posta si točno mogu dočarat koliko si guštao, a na onaj dio sa poganjem se još sad trgam od smijeha :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Jeste li vidjeli ovo?

    http://www.youtube.com/watch?v=MW4Ma6QO8Ig

    super :)
    Death or glory!

  • shelashela Posts: 657
    niko: ajme koja legenda :) i pogo i sve lol! :D super je majica :)

    e da za sve izvan zagreba a koji bi dosli na meetup imate di prespavat i sve to, ne brinite, sam mi javite da znam kolko vas bu i dal vas bu :) mislim, mozete i vi iz zagreba isto ;)
  • snihsnih Posts: 1,052
    shela wrote:
    niko: ajme koja legenda :) i pogo i sve lol! :D super je majica

    e da za sve izvan zagreba a koji bi dosli na meetup imate di prespavat i sve to, ne brinite, sam mi javite da znam kolko vas bu i dal vas bu :) mislim, mozete i vi iz zagreba isto ;)


    Inače, kada se planira početak događanja?

    Mi smo iz Sesveta, a to je daleko, jer možemo i mi prespavati? :p
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    bump
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    snih wrote:
    Inače, kada se planira početak događanja?

    Mi smo iz Sesveta, a to je daleko, jer možemo i mi prespavati?

    Daklem, to isto ovisi o puchanstvu. jel bi rostiljali il bi sam kavu, cugu, koji sendvich? ja cu napravit neku klopu u svakom slucaju i neovisno o vremenu sastanka nam :) Da sesvete su dost daleko... pa mozete prespavat ;D mjesta na krevetima, kauchima i sl. ima za oko 5 ljudi, ovisno o tome kak preferirate spavat :) moze se i kampirat u vrtu kaj se mene tice ;)

    Ak bude lijepo vrijeme, mogli bi zapoceti po danu da malo gustamo na finom zraku i sve to, mozemo i rostiljat (ima zainteresiranih?) Hocemo rano popodne? Oko 13-14? Ak nekom ne pase, slobodno se prikljucite u kasnijim satima.

    Ak bude ruzno vrijeme, onda smo u kuchi, bez rostilja al nekaj bumo smislili. onda se mozemo i malo kasnije skupit, oko 5-6?

    E da, mjesto je Perjavica, adresa je Žlebec 49. iduci tjedan vam posaljem detaljna uputstva kak to naci, i cujemo se jos... :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Opet se ništa ne piše, nema pj related news pa ču ja malo spamat opet sa Crnom Udovicom :)

    jedna od snimki iz Revelina
    http://www.youtube.com/watch?v=L7abdCmdCvU&feature=related
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    je, mi smo grozni ljudi! pišemo samo kada imamo pisat o čemu a htjeli bi da nam naš thread uvijek bude na prvoj stranici! :) evo niko, ja ću se pridružiti tvojim pokušajima da ostanemo tu negdje... :)

    inače, ste čuli kak su se urban i oliver zakačili? skoro zanimljivije od simone i ante... :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Kao da Urban ne zeli radit duet s njim jer je cuo od Oliverovih frendova da on to u biti ne zeli.. Malo bezveze zvuci, sta ne?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nisam ništa čuo ali sve je dobro samo da više ne slušam i ne gledam onu kokoš od simone i onog njezinog spozora...ima frizuru kao da ga krava liže svako jutro.

    http://www.pearljam.com/goods/index2.php?https://secure.pearljam.com/store/category.spring?categoryId=7

    evo ako niste znali nove majice u goodsima, ova ženska mi je najdraža, šteta što nemaju mušku verziju :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, a zaboravili ste se nastavit prijavljivat za Ivin party/oproštaljku. nemojte to propustiti jer mi je ta njena kuća na Perjavici jedna od apsolutno najboljih tulum lokacija...ah, memories...;)

    Dakle:
    1. shela
    2. elcielo
    3. juras+sintija
    4. iva
    5. pajo
    6. killroy
    7. snih, ljubica i janko
    8. masni i kosta?
    9. lestes?
    10. crop? (idemo Sid, nema sad zabušavanja! :))
    11. helen?
    12. niko?

    javiiiiite se.... :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    Kao da Urban ne zeli radit duet s njim jer je cuo od Oliverovih frendova da on to u biti ne zeli.. Malo bezveze zvuci, sta ne?

    ma meni je sve super samo da u medijima i dalje ima gluposti za čitati... zamisli da su svi tekstovi ozbilji i ne znam ja kaj... :)

    nego, danas je frendica na shpitzi vidjela antu gotovca... zakon... kaže da ga je prepoznala po frizuri! :) tko bi to očekivao? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    http://www.pearljam.com/goods/index2.php?https://secure.pearljam.com/store/category.spring?categoryId=7

    evo ako niste znali nove majice u goodsima, ova ženska mi je najdraža, šteta što nemaju mušku verziju :(

    guba mi je ova crna ali moram iskazati svoj negativni stav prema previše američkih obilježja na toj majici... ne bi je nikad kupila zbog toga - zvjezdice i crte su guba ali s obzirom da predstavljaju tu državu, onda me to malo iživcira...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.