Pearl Jam in Zagreb!

1505506508510511860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    nisam do sad opće gledala setliste.. malo je to bolno :o
    ali hurt :eek: da mi je to čuti u edovoj verziji!! obožavam tu pjesmu
    :eek: I ja se slazem. I klanjam. kome god treba. :eek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    bok

    javim se kad se naspavam, za 4 sata letim natrag, nisam posteno spavao vec jedno 60 sati

    u principu jos ne vjerujem da sam bio dio necega...ne znam, spiritualnog valjda.

    laku noc, poz svima
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    u principu jos ne vjerujem da sam bio dio necega...ne znam, spiritualnog valjda.
    Iva: DAMN! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    SOLAT319 wrote:
    How come you guys didn't get shut down? that's not really fair now is it?
    Iva: Don't really know where you're going with this but there are some other long running threads that didn't get shut down either (Argentina, Chile, Dublin e.g.). Could be because we respect the posting guidelines - we're nice :) and stay on topic 90% of the time, we still talk about the Zagreb show (our 2 year anniversary is coming up soon) and we get nice 'visitors' who are often people who have been to the Zagreb show or want to visit Croatia. We also don't troll so if that's what you're doing, please don't. :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    čpiuzšiušćužđuđž'i
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    čpiuzšiušćužđuđž'i
    Iva: LOL! Koji car! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Samo malo upozorenje onima koji nisu puno na pitu ovih dana (a ja jesam jer se na poslu ništa ne događa pa pratim EV tour), znajte da su trenutno neka divlja vremena - jako puno threadova se zaključava i briše (ja primijetila više od 5 komada u proteklih par dana), a među njima i onaj australski, što sigurno znate. Tete koje vode forum su valjda pošizile od ekipe koja se vrijeđa i bezveze prigovara pa su krenule zaključavat, brisat i pomicat threadove (londonski je završio na all encompasing trip). Nema veze ni tko je kakav član jer su jednom momku koji je bio relayer na puno koncerata s istočne obale i svi ga obožavaju baš jutros zaključale thread jer se žalio na nove članove koji otvaraju hrpu novih threadova. Da ne spominjem uopće ekipu koja postavlja pitanja o snimkama ili nudi snimke s recentnih koncerata - to nestaje u roku par minuta maksimum (netko je nedavno pitao jednu od modsica da li uopće ikad spava :)).
    Eto, divlja vremena kažem vam...:) Nadam se da ćemo ih mi mirno preživjeti.
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    sad su ovi svi ljubomorni na nas... ne bi me čudilo da u svom tom jalu,ljubomori dođu ovdje spamati i pisati gluposti kako bi se i ovome threadu dogodilo isto što i njihovima :(

    a pošto nas ne razumiju,mogu zaključiti da spamamo cijelo vrijeme :D

    ukoliko se i nekaj dogodi budemo otvorili svoj vlastiti forum (postoje oni free forumi,bez plaćanja hostinga :)) neko je rekao da je spremio sve prethodne postove za svaki slučaj :)

    budemo vidli kak se bude odvijala situacija>neka bude riot :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Mene je justros ovaj lik tako rasbijesnio, lud sam bio. Dobro da me je Iva upozorila pa sam izbrisao post. Sad sam se malo ohladio ;)

    Pitanje: ako mu pošaljem pm sa puno lijepih imenica ima li to veze...a možda je bolje da se ne mješam više u to :D

    OI su gotove i što reći ja nisam uopće zadovoljan, rekao bi katastrofa. Znam će sada govoriti u medijima da je i ovo uspijeh, mala država ...bla bla bla
    me not happy!!!!

    Viktor je uspio nabaviti Batman poster....genijalno...me happy now:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mene je justros ovaj lik tako rasbijesnio, lud sam bio. Dobro da me je Iva upozorila pa sam izbrisao post. Sad sam se malo ohladio ;)

    Pitanje: ako mu pošaljem pm sa puno lijepih imenica ima li to veze...a možda je bolje da se ne mješam više u to :D
    LOL! Te bi imenice sigurno bile pomno izabrane :)...ali slažem se, pusti ih...
    Viktor je uspio nabaviti Batman poster....genijalno...me happy now:D
    Moramo se i mi pohvalit da nam je Viktor legenda uspio ubost onaj drugi plavi EV poster. Go Viktor!
  • shelashela Posts: 657
    Rijeka wrote:
    bok

    javim se kad se naspavam, za 4 sata letim natrag, nisam posteno spavao vec jedno 60 sati

    u principu jos ne vjerujem da sam bio dio necega...ne znam, spiritualnog valjda.

    go rijekaaa! woo-hoo! :D znaci, bilo je onak, o.k., ne? ;)

    bas si poslusala Hurt u verziji nine inch nails, znam samo Johnnya ;) cool
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    bas si poslusala Hurt u verziji nine inch nails, znam samo Johnnya ;) cool
    Iva: me don't like verziju od NIN. Johnnyjeva meni rula! :D a sad ćemo imati još jednu (bolju?)...we'll see
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo i nas natrag! :)

    Nakon dva tjedna odmora, mora, kupanja, popravka auta... krećemo u nove radne i ine pobjede!

    Koliko se stiglo na brzinu pročitati, najvažnije stvari su Rijekino hodošačće na Eduardove koncerte i čistka threadova.

    Kaj se tiče Rijeke, faca je ogromnih razmjera, a glede čistke - zasada nas ne diraju pa se nadam će tako i ostati! :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ciaos!
    evo i mene, direkt s brača i šolte. ja bih joooš...

    vidim, svašta se izdogađalo, puno side-projects, linkova, a bome i prijetnji zaključavanjem. hm. tko zna hoće li nam moderatori vjerovat na riječ da se ovdje ne spema i ne offa...

    enivej, štela bih još samo reći ovo: viktore, offficially jealous!

    P.S. shela, tenks na odgovoru o portugalu. preprezakon!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Pa, izgleda da se od mene ocekuje da napisem nesto :D.

    A ne znam, stvarno ne znam otkud krenuti, previse toga je jos uvijek u meni. Dojmovi ne da se nisu slegli, nego su jos uvijek negdje visoko u planinama Vermonta.
    Ajmo redom, Liam Finn – Covjek je genijalac, na bubnjevima, na gitari ili na mikrofonu, totalno svejedno. Jednostavno super glazbenik, oba dana sam nazalost cuo samo 2-3 pjesme iz razloga sto sam prvi dan bio u borbi za merch stand, dok sam drugog dana dosao malo kasnije jer ipak je trebalo vidjeti nesto od tog gradica. Dakle, Liam Finn, all 4 thumbs up! Sad mi je malo zao sto nisam uzeo njegov cd, ali ok.
    Oba dana sam imao ulaznice za balkon, s tim da sam prvi dan bio na drugom balkonu, na nekakvim prastarim drvenim stolicama s prilicnom udaljenoscu od pozornice. Tokom oba koncerta Ed je spomenuo kako je prvi koncert kojega je gledao bio upravo u toj dvorani, kada je tisucudevetstoineke gledao Bruce Springsteena I bio na tom balkonu gore. “Those people up there, they suffer, I know that. I`ve been there, I feel Your pain.” If those people are ok, I will play some more.” Car na ntu potenciju.
    Prije nego sto je krenuo svirati Hurt (da, ni ja ne volim NIN I Johnny Cash mi je mnogo drazi :)) netko mu se zaderao play nesto. Edov odgovor je otprilike ovakav bio : “Hmm, I am serving in a band, you know..pearl jam is the name..for I don`t know, 17-18 years. I know what the fuck to do with the setlist. In fact, you couldn`t even fuckin imagine which one I`m going to play right now.” Prije No More na pozornicu je pozvao Tomasa Younga koji je dobio parminutni standing ovation. Jako lose izgleda, nije se pomaknuo ni milimetra, niti je rijec progovorio, samo je sjedio tamo za vrijeme pjesme, izdaleka se vidi da je u prilicno losem stanju. Nakon pjesme, Ed je kleknuo pred njega i zagrlio ga. Netko je tamo u fanviewsima napisao da je I plakao.
    Ameri totalno kretenoidna publika, stvarno ne mogu vjerovati. 40 posto dvorane non stop nesto vristi, zvizdi, dobacuje. Play ovo, play ono. Neka vidno pijana koza drugog dana se prvih 20 min koncerta derala play ramblings. Nakon sto joj je netko dobacio shut the fuck up bitch, ustala je I pocela se nesto derati. Nisam puno skuzio, ali sam skuzio najvaznije kada je vristala I will go away now. I ode, na radost svih ostalih. Prvog dana je Ed rekao nesto u stilu, ‘Ok, at least you are 200 percent better than those assholes in Milwaukee.’ Drugog dana su neki pacijenti vristali nesto o Chicagu, sad da li o Cubsima ili necem drugom pojma nemam. Uglavnom znam da je bilo o sportu, sad kojem ubijte me, uglavnom Ed je odgovorio sa “There are some things that are at this point more important than sports, I mean, We`ll talk about that after the show. So Shut the fuck up, and let me play music!...Ok, the thing I said before was quite unpolite, so, shut the fuck up. Please” :D

    No, da ne prdim vise bezveze. Vidjeli ste sto je svirano I mislim da to govori najvise. Singalong with Eddie je bio na vrhuncu na small town, porch I hide your love away. Meni je osobno vrhunac svega bila Society s Liamom, skoro pa nevjerojatno kako sinkronizirano sviraju. Genijalci. Slika imam par komada vrijednih spomena, uploadat cu ih ovih dana, ali nista spektakularno jer sam bio prilicno udaljen od pozornice. A I uzivao sam, pa mi se ni nije bas dalo ckckat. Sve u svemu jos mi se to sve cini prilicno nestvarno. Samo da u publici ne sjede predsjednici svjetskog kluba kretena. A jos je i Sean Penn bio tamo, ajoj..
    Pozz..

    elcielo, kako je bilo na Solti? Jesi mozda bila u Maslinici, ja sam zaljubljen u to selo makar nisam bio dole ful dugo.
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    elcielo, kako je bilo na Solti? Jesi mozda bila u Maslinici, ja sam zaljubljen u to selo makar nisam bio dole ful dugo.
    Iva: e, fakat ti puno hvala na predobrom i dugačkom reviewu, ali kraj mi je najjači - onak, upravo sam bio na neopisivom mjestu na neopisivom koncertu, ali hebemu da mi je bar znat, KAK JE NA ŠOLTI?! :D LOL!


    i btw, joj kak ću jako izignorirat ovu nabrijanu americu...:)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovaj Solat me opet nervira i provocira.......koji tenkre!!

    Hey Viktore, zakon reviewu, što reći sad kad si uživao na koncertima uživaj i u sječanjima na njih :D a nama češ ma sljedećem meet up-u pripremiti cijelu priču, stavit ćemo ti stolicu a mi ćemo sjedat ispred kao u kazalištu a masni te može pratit na gitari sa strane tako da dobijemo još veći ugođaj :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    Rijeka wrote:
    Pa, izgleda da se od mene ocekuje da napisem nesto :D.

    ajme zakon review! tnx! :) a publika...pa fakat su blesavi, kak im se da tak zahebavat, umjesto da sute i uzivaju!!!

    elcielo: ma no frx draga! mozemo i na kavu kaj se mene tiche ;)
  • shelashela Posts: 657
    E pa ljudi moji dragi doslo je vrijeme da vas obavjestim da ja 8.9. pichim u Berlin na godinu dana na postdiplomski iz (ni manje ni vise;) biznisa :D (sponsored by nasa drzava) woo-hoo!

    ...Tim povodom voljela bi da se svi malo okupimo recimo 6.9. (subota) kod mene, pa dajte mi se pliz izjasnite dal vam taj datum pase i da vidim okvirno kolko bi nas bilo, jer nas mozda spojim s jos mojih ljudi, tak da bude veeelika oprostaljka ;) moze past i rostilj ak ima zainteresiranih ;)

    moze lista po dobrom starom obicaju?

    1. shela
  • shelashela Posts: 657
    sorite nes zastekalo pa se ponovio post.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    uf, jooooooooooj!

    rijeka, pregenijalno! setlist iz snova, bio si u dvorani koja je edu draga
    (možda čak i na istom mjestu, heh), vidio seana, tomasa (znači, ipak je jako loše. čula sam za to još prije, ali nisam znala koliko i zašto).

    ipak, ove tvoje primjedbe o publici mi uvijek daju za pravo kad mi i nije toliko žao što nisam na tim američkim koncertima. europa i južna amerika, e to treba platiti suhim zlatom samo za doživit. :)

    a šolta, hehe
    i mene si nasmijao da nakon svega pitaš za maslinicu, ali to je valjda saudade :)
    bili prvi put na šolti, otišli prvo za maslinicu jer smo iz više izvora čuli da je to THE mjesto, i oduševili se. proveli divno poslijepodne na onim lijepim stjenovito ukroćenim plažama ispred privatnih kuća, ali nažalost, smještajni kapaciteti su im nula pa smo morali do stomorske naći neke sobe. i tamo jedva. ali, super je to, uopće ne briju na masovni turizam i nama je bilo zakon. :)

    a shela, od srca čestitam!
    već mi je iva rekla, i stvarno svaka čast.

    ja s poslom niš ne znam, ali stvarno želim doći. evo me na listi:

    1. shela
    2. elcielo

    odnda mi pričaš sve o portugalu, a ja tebi o svojim planovima za my morning jacket u berlinu u 11. mjesecu. :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    bat afkors vil kam!!! :)

    1. shela
    2. elcielo
    3. juras+sintija

    naravno da nisam sigurna za ovo poslije + ali budemo probali svi doći, ako nije problem... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    fala! batofkors da su svi dobrodosli, i bolje polovice i potomci i svi drugi prijatelji kulta :)
    nadam se da vam ne smeta ak bude i non-pj cult members (al to vam sve jos javim) ;)
  • shelashela Posts: 657
    u berlinu isto! ne znam jos di bum tam, al nadam se da cu uspjet iznajmit neki stanchich pa slobodno dojdete i kreshate :) i to vam jos javim... dapache, odemo skupa na kakvu dobru svirku!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    shela wrote:
    nadam se da vam ne smeta ak bude i non-pj cult members ;)

    naravno da nam ne smetaju, ali kaj buju oni slušali? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    naravno da nam ne smetaju, ali kaj buju oni slušali? :)

    lol! pa imamo vrt, boravak i kuhinju pa bumo se nekak vec podijelili ak bas bude tak napeto da netko silno ne zeli slusat pj (?!?), al mislim, ko da imaju izbora ;)
    it's my party and I'll cry if I want to... :D
  • lesteslestes Posts: 959
    znači ti ideš u berlin! baš mi je drago :) frendica mi za par dana isto ide u berlin. na praksu..

    eh da sam ja u berlinu ne bi propustila bon iver 28.9. :) iako ima još koncerata baš taj dan :S
    a tek mmj! pa mogwai.. sad sam našla bar još 5 koncerata na koje bi išla :( iskoristi to ;)


    edit: ne budem se stavljala još na popis jer ne znam dal bum u zg
    a viktorovo iskustvo ni ne želim komentirati :jealous: :)

    edit2: i notwist 7.12.! aaaaaa
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    novi album metallice

    Death Magnetic (2008)

    1. That Was Just Your Life
    2. The End of the Line
    3. Broken, Beat & Scarred
    4. The Day That Never Comes
    5. All Nightmare Long
    6. Cyanide
    7. The Unforgiven III
    8. The Judas Kiss
    9. Suicide & Redemption
    10. My Apocalypse

    hoće ko? link prek pma ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mi bumo isto došli. Shocking! :D

    1. shela
    2. elcielo
    3. juras+sintija
    4. iva
    5. pajo
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    ..upravo sam bio na neopisivom mjestu na neopisivom koncertu, ali hebemu da mi je bar znat, KAK JE NA ŠOLTI?! :D LOL!

    a jebemu misa, mislim Ed je super, Chicago je zakon. Ali Solta, Maslinica, ko to moze plati??t :D...
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.