Pearl Jam in Zagreb!

1504505507509510860

Comments

  • aus_suzaus_suz Posts: 9,364
    pajo wrote:
    Hi there aus_suz! I'm Iva, pajo's wife, and this was my post, not pajo's actually. :);)
    It says as follows:
    'It doesn't look good because this is what Sea wrote: ...followed by Sea's quote
    ...hopefully it won't happen to us too...Argentina and Chile are still around though so hopefully it will be the same with us...'

    I was just voicing my concern over what happened to your thread and hoping the same thing won't happen to ours as well. My hubby has sent a pm to one of your Aussie thread friends (ozsmalltowngirl) telling her how to save the entire thread so at least it won't be lost completely, if that can offer some consolation...

    Thank you for explaining in English I knew it said something about us aussies..
    Yeah we had over 80k posts perhaps that helped them decide...I dunno..
    It was just very sudden......here today gone tomorrow...:(

    Peace and thanks..:)
  • shelashela Posts: 657
    lestes wrote:
    ako nam zbog njih zaključaju thread, došla budem tam dole k njima i namlatila ih..

    Ma to je nasa agresivka koju volimo!! ;) sam ti peglaj bejbe :D pomoci cemo ti ak zagusti :)
  • shelashela Posts: 657
    Nema kad jednom kreneš, nema povratka ali je ful zabavno ;)
    Edov poster šaljem u ponedeljak, već je spakiran junački.
    A naravno da neću propustiti mistery sale i ako znam da ću biti 98% razočaran jer mi samo 4 postera trebaju od cijele liste ali ne odustajem.

    freaks ;)
  • shelashela Posts: 657
  • shelashela Posts: 657
    uuu bas me zanima ovaj jeffov albumchich! :) ziher je ful kul guba! nis manje nebi ni ocekivali :)

    e meni nikak da stignu moji butovi. al zato stigla ITW majchica (veri najs) i nesto naljepnica (koje sam narucila nakon butova?!?) :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Go Viktor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mi ćemo napraviti majice "svi smo mi Viktor" :D:D

    please don't forget the poster :o
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    došla sam... zagreb napokon... :) i vidim da ćemo mala agresivka i ja morati intervenirati ako se ovi odozdola ne primire... norci šašavi!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Koji smradovi zagadjuju nas thread. Ne samo oni dolje ispod nego je
    jos bisera pocelo dolazit i spamat tu. Bas su :cool: ja, mos mislit.
    Nego da, ja sam malo out of PJ loop, jos sam uvijek sva u ljetu i ova
    Edova turneja me ne dira bas toliko :eek: Al ako zbilja dodje do
    nas onda cemo svi malo vise poludjeti. :D Eto, toliko da smo na ontopic i
    da ne spamam tu :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • vital5vital5 Posts: 5,486
    Koji smradovi zagadjuju nas thread. Ne samo oni dolje ispod nego je
    jos bisera pocelo dolazit i spamat tu. Bas su :cool: ja, mos mislit.
    Nego da, ja sam malo out of PJ loop, jos sam uvijek sva u ljetu i ova
    Edova turneja me ne dira bas toliko :eek: Al ako zbilja dodje do
    nas onda cemo svi malo vise poludjeti. :D Eto, toliko da smo na ontopic i
    da ne spamam tu :p
    no need to fear... i'm here :)
  • E.KE.K Posts: 7,709
    vital5 wrote:
    no need to fear... i'm here :)

    That's not hrvatski jezik!
    Sydney, Australia - March 12, 1998; Sydney, Australia - February 14, 2003; Sydney, Australia - November 8, 2006; Sydney, Australia - November 25, 2006;  Brisbane, Australia - November, 2009; Gold Coast, Australia - January, 2014

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    vital5 wrote:
    no need to fear... i'm here :)

    we like to keep it about PJ here, so if you have smth to share with us on this subject, feel free... otherwise, pls don't... thank you... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • E.KE.K Posts: 7,709
    jurasica wrote:
    we like to keep it about PJ here, so if you have smth to share with us on this subject, feel free... otherwise, pls don't... thank you... :)

    Ohh.. so you people CAN speak English. ;)
    Sydney, Australia - March 12, 1998; Sydney, Australia - February 14, 2003; Sydney, Australia - November 8, 2006; Sydney, Australia - November 25, 2006;  Brisbane, Australia - November, 2009; Gold Coast, Australia - January, 2014

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nego, vidim da ne pišete puno o OI, ali moram s vama podijeliti svoju žalost zbog jučerašnjeg dana... tak sam bila jadna kad su košarkaši popušili (a nisu bili loši, da bar jesu...) i onda odmah poslije njih i vaterpolisti... jao koji jad i čemer u mojoj duši... a ne bih se smjela uzrujavati... :( tak me to pogodilo... dobro da su rukometaši sprašili dance, jer mislim da se ne bih oporavila da su još i oni ispali... a sutra u podne će nam doći oni prokleti francuzi, krvi im se napijem, samo da dobijemo neke ueberpoštene suce i rasutrit ćemo ih ko zvijeri... krvi im se opet napijem...

    eto toliko o pearl jam-u! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: tak je juras! mislim da je upravo ovo što si ti učinila pravi način za ove momke s dalekog juga - pristojno im reći da odlepšaju odavde, a onda ih dalje ignorirati. ipak smo mi tu dame i gospoda na ovoj strani svijeta. :)

    a da budem on topic, OI baš ne pratim, jedino sam strepila hoće li mi pajusinu infarkt koji puta čopit zbog košarke i to je to... i da, ne bi se smjela uzrujavat juras...;)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    E.K wrote:
    Ohh.. so you people CAN speak English. ;)

    if we really, really have to :)... although, you wouldn't believe how many professors of english language and literature we have here... :D
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja se još nisam oporavio od poraza od crnogoraca i to drugi put za redom nam ruše sve...katastrofa, mamicu im ......
    Što se tiće košarkaša svaka im čast što su uopće stigli i prošli grupu to je uspijeh za taj sport nakon dugih mračnih godina, nisam očekivao da mogu proći španjolce.
    A sad jedina naša nada ostaje na rukometašima....idemo momci gazit francuze:D

    toliko o Olimpijadi!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    da nastavimo onda u ljepsem tonu u vezi OIa,danas pala jos jedna bronca! :D
    martina zubcic osvojila u taekwondou! pobijeda na zlatni bod! :D

    http://vinovo.magnify.net/video/Lino-Cervar-Za-Ivana-necemo-i
    a evo i snimka jučerašnjega time outa pred kraj,pa ko nije vidio ili još bolje čuo evo... :D lino car :D

    pearl jam,woohoo!
  • vital5vital5 Posts: 5,486
    jurasica wrote:
    we like to keep it about PJ here, so if you have smth to share with us on this subject, feel free... otherwise, pls don't... thank you... :)
    Pearl Jam rock....
  • vital5vital5 Posts: 5,486
    jurasica wrote:
    if we really, really have to :)... although, you wouldn't believe how many professors of english language and literature we have here... :D
    yeah being a professor in English is a sham.
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    nego, vidim da ne pišete puno o OI, ali moram s vama podijeliti svoju žalost zbog jučerašnjeg dana... tak sam bila jadna kad su košarkaši popušili (a nisu bili loši, da bar jesu...) i onda odmah poslije njih i vaterpolisti... jao koji jad i čemer u mojoj duši... a ne bih se smjela uzrujavati... tak me to pogodilo... dobro da su rukometaši sprašili dance, jer mislim da se ne bih oporavila da su još i oni ispali... a sutra u podne će nam doći oni prokleti francuzi, krvi im se napijem, samo da dobijemo neke ueberpoštene suce i rasutrit ćemo ih ko zvijeri... krvi im se opet napijem...

    eto toliko o pearl jam-u!

    naj se uzrujavat sefica! a je da, bas steta... al eto ima jos nade ;) go martina!! :) simpa curka. uvijek me zapanji kak su ti sportasi ful ozbiljni - ima 19 godina a sva je mica turbo sabrana! svaka cast!
    a i stolni tenis nam ide skroz ok, primorac ima 39 godina covjeche! :) ajme danas je jedan komentator rekao za onog naseg kineza Wu-a "evo bas zasluzuje hrvatsko drzavljanstvo..." - bas mi je zazvucalo jadno...tipa da nije dobro igrao rekao bi da ga nije zasluzio? kaj vi mislite?

    Eee stigli mi bootovi jutros konacno! :) taman nakon sto sam jucer njurgala. hihi
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    Iron Maiden - Somewhere Back In Time (2008)

    01.Churchills Speech 00:50
    02.Aces High - Live 04:38
    03.2 Minutes to Midnight 06:02
    04.The Trooper 04:12
    05.Wasted Years 05:07
    06.Children of the Damned 04:37
    07.The Number of the Beast 04:52
    08.Run to the Hills 03:54
    09.Phantom of the Opera - Live 07:11
    10.The Evil that Men Do 04:35
    11.Wrathchild - Live 03:05
    12.Can I Play with Madness 03:32
    13.Powerslave 06:49
    14.Hallowed Be Thy Name 07:14
    15.Iron Maiden - Live 04:21

    hoće ko? :D
  • evo za one koji su bili na maidenima. izaci ce dvd bootleg.

    ovak ce izgledat omot
    http://maidencroatia.com/firma-dvdomot.jpg

    a ovakva je snimka
    http://www.youtube.com/watch?v=6J8seC_U_nI
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: eeee, ljudi moji, nikad mi Viktora nećemo dostići...ali bar ćemo se moći preseravati da ga poznajemo...a ti Viktore ima da ljubiš svaku kapljicu kiše u Loch Lymeu koja ti je ovo omogućila!

    Eddie Vedder
    August 21, 2008 The Auditorium Theatre, Chicago, IL
    Ed solo tour- opening: Liam Finn

    Set List (unofficial): Walking the Cow,Trouble (Cat Stevens cover),Ship Song (Nick Cave cover),I Am Mine, Hurt (Nine Inch Nails cover), Sometimes, Man of the Hour, No More, Setting Forth, No Ceiling, Gauranteed, Far Behind, Rise Up, Here’s to the State of Mississippi, Goodbye, Driftin’, Hide Your Love Away (Beatles cover), Betterman (Lullaby version), Porch

    1st Encore: Elderly Woman, Someday We‘ll Go All the Way (Cubs Song), Helpless (Neil Young cover- w/EJB), Society (w/ Liam Finn), Parting Ways (w/ Liam Finn), Arc

    2cnd Encore: Hard Sun (w/ Liam Finn)
  • lesteslestes Posts: 959
    nisam do sad opće gledala setliste.. malo je to bolno :o
    ali hurt :eek: da mi je to čuti u edovoj verziji!! obožavam tu pjesmu
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Eddie Vedder
    August 21, 2008 The Auditorium Theatre, Chicago, IL
    Ed solo tour- opening: Liam Finn

    ...Ship Song (Nick Cave cover)...

    uh uh...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    evo za one koji su bili na maidenima. izaci ce dvd bootleg.

    ovak ce izgledat omot
    http://maidencroatia.com/firma-dvdomot.jpg

    a ovakva je snimka
    http://www.youtube.com/watch?v=6J8seC_U_nI

    Zakon i ako snimka i zvuk nisu baš nešto ako bude do 100 kuna kupim :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ma mislim pogledajte vi njega kako on ipak malo rock-outa tj. na momente ga ipak ponese pjesma! :D koji car! :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: ma mislim pogledajte vi njega kako on ipak malo rock-outa tj. na momente ga ipak ponese pjesma! :D koji car! :D

    pa kak ne bi rok autao kad je pjesma tako ozbiljna sa sociološkog aspekta... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    pa kak ne bi rok autao kad je pjesma tako ozbiljna sa sociološkog aspekta... :)
    Iva: a i ostali izvođači imaju stupanj ozbiljnosti primjeren situaciji tj. sociološkom aspektu :D miceki! moja faforit je mala (ili je to momčić?) koja na kraju nije sigurna kaj sad ide, jel' gotovo ili treba još kaj napravit... :D
Sign In or Register to comment.