Pearl Jam in Zagreb!

1503504506508509860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: da, iako imamo gdje biti u Berlinu ;) (lestes bude ti uskoro objasnila in person osoba na koju mislimo) ne mislimo potegnut do tamo na MMJ. Ako se upristoje pa produže do Beča ili Italije, onda bismo i mogli skoknuti na njihov koncerat...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ajme meni, zaboravila sam na to!

    ooo, berlin je toliko bolja opcija!

    samopozivam se! :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo imaš six, six, six the number of the beast ( kako to Maidenovci kažu :D )

    666


    Ja inaće nisam neki fan MMJ da bi išao negdje tako daleko na njihov solo koncert odslušao sam ih 3/4 puta to mi je dosta ali svima vama želim lijepu zabava ako idete ;)

    Mi se spremamo na "Cirque du Soleil" u Barcelonu u 10mj.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    aaah propustila sam meet up kad je bil rokaj pa mi vjerojatno zato niš nije jasno :confused::o
  • LukinFanLukinFan Posts: 29,040
    hi
    www.RLMcDaniel.com

    1996: Ft Lauderdale
    1998: Birmingham
    2000: Charlotte, Tampa
    2003: Tampa, Atlanta, Phoenix
    2004: Kissimmee
    2008: West Palm Beach, Bonnaroo, Columbia
    2010: MSG2
    2012: Music Midtown
    2014: Memphis
    2016: Ft. Lauderdale, Miami, Jacksonville, JazzFest
    2018: Wrigley 1, Fenway 1
    2022: Nashville
    2023: Ft. Worth II
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    elcielo imaš six, six, six the number of the beast ( kako to Maidenovci kažu :D )

    666

    više ne.

    :D

    ciaos svima, idem tjedan dana na more. pozdrav!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    LukinFan wrote:
    hi

    Hello Lukin, great job on Dc set list ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    evo i druge medalje za CRO na ovim OI!
    srebro je osvojio Filip Ude svojom vježbom na konju s hvataljkama!

    Filipe je inače moj susjed :) kvart je doslovce poludio! jedva se čeka njegov doček! :D

    Fićo,.svaka čast! skidamo ti kapu do poda!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas sam dobio zadnja 3 boot-a :)
    Hartford ima Smile samo ću to za sad komentirati :D

    Hey Sid kako si ti slala onu majicu koja je bila rasparana, je si li ti platila poštarinu??? Jer sam dobio jednu duplu majicu umjesto djeći body za Marka :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: poster frikovi su uboli mystery poster. zabrinjavajuće...;)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Danas sam dobio zadnja 3 boot-a :)
    Hartford ima Smile samo ću to za sad komentirati :D

    Hey Sid kako si ti slala onu majicu koja je bila rasparana, je si li ti platila poštarinu??? Jer sam dobio jednu duplu majicu umjesto djeći body za Marka :(
    Mislis kad sam je nazad slala? Pa naravno da sam platila postarinu za nazad njima poslat, al kad ti oni ponovno posalju, onda ne moras platit opet.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    I&M: poster frikovi su uboli mystery poster. zabrinjavajuće...;)
    Svaka cast. Bas me zanima sto ste uboli.
    Ja sam razmisljala da li da uzmem al trenutno nisam u mogucnosti...skup je to sport...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    PS nas drugi omiljeni topic "dolje ispod" je zakljucan :eek:
    Jadnici, di ce sad chatat? :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    PS nas drugi omiljeni topic "dolje ispod" je zakljucan :eek:
    Jadnici, di ce sad chatat? :D
    Iva: nije dobro jer evo što im je Sea napisala:

    This thread is not about Australia and NZ tour rumours. Please join us on the forums...

    Thank you

    da se ne bi i nama dogodilo...iako, Argentina i Chile su još uvijek tu pa ćemo valjda i mi tako...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Za svaki slucaj ako se nesto desi sa threadom, ja ga upravo skinuo i spremio na sigurno :)

    edit: neće se ništa dogoditi s našim threadom jer su oni svoj koristili većinom za prostačenje pa su iživcirali Sea, a mi smo dobri :)
  • haffajappahaffajappa Posts: 5,955
    hey mrs. cropdustress...
    clear your PMs... i couldnt send my congratulatory PM... so i guess i'll do it here.
    i just wanted to come into your croatian thread and say,
    BA-zing!

    :);)
    live pearl jam is best pearl jam
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    hey mrs. cropdustress...
    clear your PMs... i couldnt send my congratulatory PM... so i guess i'll do it here.
    i just wanted to come into your croatian thread and say,
    BA-zing!

    :);)
    Ay aye, ma'am :D
    I will do that, since you ask politely. and it better be sth PJ related.
    Btw, im on FB right now :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • DanimalDanimal Posts: 2,000
    LukinFan wrote:
    hi

    Hello
    "I don't believe in PJ fans but I believe there is something, not too sure what." - Thoughts_Arrive


  • aus_suzaus_suz Posts: 9,364
    pajo wrote:
    Iva: nije dobro jer evo što im je Sea napisala:

    This thread is not about Australia and NZ tour rumours. Please join us on the forums...

    Thank you

    da se ne bi i nama dogodilo...iako, Argentina i Chile su još uvijek tu pa ćemo valjda i mi tako...




    What does the rest day sorry for not being able to read....
    I thought I would check some of the other forums out and noticed the Australian NZ Tour Rumours????
  • pajopajo Posts: 3,292
    aus_suz wrote:
    What does the rest day sorry for not being able to read....
    I thought I would check some of the other forums out and noticed the Australian NZ Tour Rumours????
    Hi there aus_suz! I'm Iva, pajo's wife, and this was my post, not pajo's actually. :);)
    It says as follows:
    'It doesn't look good because this is what Sea wrote: ...followed by Sea's quote
    ...hopefully it won't happen to us too...Argentina and Chile are still around though so hopefully it will be the same with us...'

    I was just voicing my concern over what happened to your thread and hoping the same thing won't happen to ours as well. My hubby has sent a pm to one of your Aussie thread friends (ozsmalltowngirl) telling her how to save the entire thread so at least it won't be lost completely, if that can offer some consolation...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Eto ga, stvarno i Jeff zasolirao:
    http://store.lousrecords.com/servlet/Detail?no=1258
  • killroykillroy Posts: 739
    Uuuuuuu...ovo me strasno interesira.
    Eddijev ITW me odusevio i vise nego sto sam se nadao i na tom albumu je totalno do izrazaja dosao taj neki edijevski stil.

    Ali Jeff....uuuu....Jeff je uvijek bio samozatajan, na neki nacin "hidden gem" PJ-a. Ne mogu ni zamisliti kako ce to sve skupa zvucati. Nadam se da ce biti u njegovom stilu...introspektivno, opskurno i atmosfericno.

    Low light, Nothing as it seems, God's dice...pa Three Fish ....ma milina :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    killroy wrote:
    Uuuuuuu...ovo me strasno interesira.
    Eddijev ITW me odusevio i vise nego sto sam se nadao i na tom albumu je totalno do izrazaja dosao taj neki edijevski stil.

    Ali Jeff....uuuu....Jeff je uvijek bio samozatajan, na neki nacin "hidden gem" PJ-a. Ne mogu ni zamisliti kako ce to sve skupa zvucati. Nadam se da ce biti u njegovom stilu...introspektivno, opskurno i atmosfericno.

    Low light, Nothing as it seems, God's dice...pa Three Fish ....ma milina :)


    Pa ,di si nam ti??? Zabrinuo sam se ;)

    Dobro zboriš što se tiće Đefa, ful me zanima kako će to zvučati a njegov solo nisam ni slutio tako da mi je zbog toga još draže:D

    Kako to da 10c nema najavu za njegov album???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • G ForceG Force Posts: 1,393
    What's a Zegrab? And what is this thread all about?
  • shelashela Posts: 657
    elcielo wrote:
    joj, baš mi je drago da ti je u portugalu bilo zakon!
    jako sam slaba na tu zemlju, bila već tri puta, i svaki put bilo pregenijalno! pogotovo ljudi, divni, susretljivi i brbljavi

    možeš malo pobliže opisati PJ community u lisabonu? kak ste ih našli? s koliko ljudi si se družila? di su vas vodili? jeste se natjecali u tome tko je bolji fan, hrvati ili portugalci, di je bio bolji koncert, u zagrebu ili lisabonu?
    jel' znaju za pregenijalan koncert u zg? i što si im lijepo pričala o nama?

    Ej! Sori ne skuzih post nisam bila na netu par dana :) Ljudi su super i mislim da bi se nasa dva kulta bas fino slozila. Mi se socijalizirali sa 6 frikova. imaju od 27 do 32 godine (monica, patricia, sergio1, sergio2, rodrigo i anabella) i znam neke od njih od prosle godine i ove iz NY-a, a imam ih i na facebooku po liniji pj fanova :) pa sam im napomenula da dolazimo i ak moze koji savjet i cuga i tak...a oni su to vrlo ozbiljno shvatili :D Zakljucili da smo i jedni i drugi genijalni :D vodili nas po lisboi (na originl fado, u restoran u sklopu skole za cirkusante - ozbiljno! u party kvart, muzej plochica...), u sintru i na jednu plazu jedno 40km juzno od lisboe al nemrem se sjetit kak se zove, nes na M. Bolji je koncert naravno bio u zagrebu ;) (al to necemo njima rec)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    TipJammer wrote:
    What's a Zegrab? And what is this thread all about?

    Zegrab is errrm...I don`t know what Zegrab is, but Zagreb is the capital of Croatia, and Croatia is one small country in Europe.

    And the thread is surprisingly about Pearl Jam and everything in some strange way connected to them, and the "online meeting point" of band`s fans in Croatia. Offtopic happens rarely but it happens :)

    Cheers!

    Ljudovi, doslo je i to vrijeme. Sutra krece EV avantura, preko Bostona do Chicaga i natrag, golf s Michael Jordanom i tako dalje :D..Skoro pa ne mogu vjerovat sto cu gledati uzivo, zvuci mi totalno nestvarno.

    Pozdrav svima, uzivajte gdje god bili.

    Izgleda da mi kufala zagubila bootove, narucih si majicu i 3 boot-a. 10c shipa samo majice jer bootovi idu ravno s kufalinog lagera. Kontaktirao sam 10c, danas dobih odgovor da kontaktiram kufalu, sutra cekam odgovor od kufale :D

    PS (mozete mi i ostaviti vase kucne adrese u inbox sanducicu, moglo bi biti nekakvih mini iznenadenja ;) )
    Death or glory!

  • yellowled24yellowled24 Posts: 3,118
    Hi. Nama saya ibu Sarah, saya orang Australi..

    Oops, sorry...wrong thread :o
    "....and was very surprised to see that he didnt actually have a recipe for anus-ankle soup." - Big Ed
  • vital5vital5 Posts: 5,486
    ...and I thought I was lost on the OTHER threads :eek:

    Hello Zagrebians....
  • lesteslestes Posts: 959
    ako nam zbog njih zaključaju thread, došla budem tam dole k njima i namlatila ih..
  • killroykillroy Posts: 739
    Pa ,di si nam ti??? Zabrinuo sam se ;)

    Dobro zboriš što se tiće Đefa, ful me zanima kako će to zvučati a njegov solo nisam ni slutio tako da mi je zbog toga još draže:D

    Kako to da 10c nema najavu za njegov album???

    Ma citam cijelo vrijeme, al ne da mi se postat...ljetna fjaka :)
    Bio na moru tjedan dana na Korculi, e to je zivot! Sad nazad na posao...uf

    Ma da, ovo s Jeffom je totalno neocekivano. I da....sad kad si spomenuo...zasto vec nema albuma za preorder na 10c? Najradje bih preko njih kupio.

    bas sad gledam good section:
    HARRYBU McCAGE- The self-titled debut album from PJ drummer Matt Cameron with Ryan Burns and Geoff Harper. It's jazz...but it rocks!

    Jel ko posluso ovo?
Sign In or Register to comment.