Pearl Jam in Zagreb!

1454455457459460860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    uh...edit...krivo sam izracuno vikende :)
    tu nes gledam dal bi mogo zapalit dole onaj vikend, pa sam se nesto preracuno...
    samo ignore... :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    uh...edit...krivo sam izracuno vikende :)
    tu nes gledam dal bi mogo zapalit dole onaj vikend, pa sam se nesto preracuno...
    samo ignore... :)
    Koji vikend? sad ne kuzim. Koji ti vise pase?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Najvise onaj 24. - 27. al mozda bi mogo i ovaj 18.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    naš najdraži pjevač će možda postati otac po drugi put.
    ovo je samo glasina koja kola po drugim forumima, ne bih štela linkati :D
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    naš najdraži pjevač će možda postati otac po drugi put.
    ovo je samo glasina koja kola po drugim forumima, ne bih štela linkati :D
    kaj si sjedila na ušima na meet upu? ;)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    naš najdraži pjevač će možda postati otac po drugi put.
    ovo je samo glasina koja kola po drugim forumima, ne bih štela linkati :D
    Pa di si ti bila kad sam to izjavila kod Paicevih???
    To je vec stara vijest :D:p
    I nije mozda, nego sigurno ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ups, sorkač :D

    i btw, ja sam najvjerojatnije u to vrijeme razgovarala s jurasicom koja mi je pričala o svojoj prinovi.
    eto. :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    ups, sorkač :D

    i btw, ja sam najvjerojatnije u to vrijeme razgovarala s jurasicom koja mi je pričala o svojoj prinovi.
    eto. :D
    Ne mogu vjerovati da nisi cula svejedno.
    Ovaj put sam bila glasnija nego inace kad sam priopcila tu vijest. Jos sam pricala dva puta kako se provjereno zna, iz 2-3 ruke...al sigurno je :D
    I izricito sam rekla ne reci dalje od naseg foruma...lol
    Zbilja si bila udubljena u razgovor onda. Ili si mozda vec bila otisla...ili si bila na wc-u...ili si mozda popila koju casu vina :D hehe
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    ups, sorkač :D

    i btw, ja sam najvjerojatnije u to vrijeme razgovarala s jurasicom koja mi je pričala o svojoj prinovi.
    eto. :D

    nemoj se izvlačiti na mene... :) ja sam isto čula sve na našem druženju, iako mi je trebalo dobrih pet minuta da skužim o kome se priča... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Vozimo se danas Iva i ja k mojima na ručak i umalo se zabijemo u auto iz drugog smjera...zašto...jer smo se oboje zagledali u klinku osnovnoškolske dobi koja je na sebi imala neku Pearl Jam majicu :D
    Totalno je cool vidjeti takvu mlađariju da brije na PJ.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    pajo wrote:
    Vozimo se danas Iva i ja k mojima na ručak i umalo se zabijemo u auto iz drugog smjera...zašto...jer smo se oboje zagledali u klinku osnovnoškolske dobi koja je na sebi imala neku Pearl Jam majicu :D
    Totalno je cool vidjeti takvu mlađariju da brije na PJ.

    Kak dobro! (mislim klinka, ne to kaj ste se skoro zabili :D)

    Ugl, tema koja se proteže kroz zadnjih nekoliko stranica... dječica... :)

    Elcielo, vidiš ja nisam znala se čekaju prinove tak da me ova vijest baš razveselila...
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: evo jedna za Niku u ovim teškim trenucima :)

    http://www.youtube.com/watch?v=Iitl8EC2jpo&feature=related

    au shit, nije pomoglo... :(
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Bio je intervju s Mike-om na radiju...ja sam gledala tv, pa spavala, al
    ionako mi zvucnici jos uvijek ne rade, pa ne bih ni mogla bila slusati...
    Uglavnom, evo arhive tko zeli poslusati:
    http://kuow.org/defaultProgram.asp?ID=14832
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Bio je intervju s Mike-om na radiju...ja sam gledala tv, pa spavala, al
    ionako mi zvucnici jos uvijek ne rade, pa ne bih ni mogla bila slusati...
    Uglavnom, evo arhive tko zeli poslusati:
    http://kuow.org/defaultProgram.asp?ID=14832

    I kažu da je spominjao novi album:

    >>Mike McCready made two radio appearances in the last few days and talked, among other things, about Pearl Jam's new album: on April 25, Mike was on 107.7 The End to talk about the CCFA concert and mentioned that they were currently working on the new album. He didn't give up any more info except that they were working with their old producer (Brendan O'Brien). On April 30, he was on 104.9 FunkyMonkey and further confirmed Brendan O'Brien (right at the end of this interview). He also said the band is working on '5 ideas' so far.
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    I kažu da je spominjao novi album:

    >>Mike McCready made two radio appearances in the last few days and talked, among other things, about Pearl Jam's new album: on April 25, Mike was on 107.7 The End to talk about the CCFA concert and mentioned that they were currently working on the new album. He didn't give up any more info except that they were working with their old producer (Brendan O'Brien). On April 30, he was on 104.9 FunkyMonkey and further confirmed Brendan O'Brien (right at the end of this interview). He also said the band is working on '5 ideas' so far.

    Yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!:):):) Iščekujem s nestrpljenjem! :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    sta smo ono rekli? do kraja godine? sold :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    nitko sretniji od mene ako bude do kraja godine
    damn you njujorkers ako čujete live i nešto novo:)

    uglavnom evo još jedan člančić:
    http://www.rollingstone.com/rockdaily/index.php/2008/05/02/pearl-jam-begin-work-on-ninth-studio-album/
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Već danima ne stignem do kompjutera, mislio sam da ću morat čitati desetak stranica ali vidim da se malo pisalo.

    Hvala pajo na linku :) nažalost ova sportska sedmica je katastrofalna za mene, prvo peterci pa jedanesterci :( dok je Mladost zasluženo pobijedila oni Škoti nisu ni centra prešli ono je bilo strašno gledat. Od sad ful navijam za Celtic :D

    novi album...hmmm, kad će taj dan
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    O, Niko, pa di si?
    E da, ne pise se bas puno..dugi vikend valjda...i ljudi se pripremaju za PGZ uskoro :D;) hm hm

    Nego, evo nas Edvard opet "napada" ;)
    http://www.latimes.com/entertainment/news/music/la-et-people3-2008may03,0,1006222.story?track=rss
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • katjakatja Posts: 188
    ...hej... pozdrav svima...
    nadam se da ste svi raspolozeni i "rockin'"... :)
    ...i spremate li sljedeci pj rostilj?... :p
    mislim da je vreme za neki slican update...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    našla ovo na bugsima.... super je...

    http://www.youtube.com/watch?v=X2tr8oV2CZc

    možda je netko to već postao, ali nema veze... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    wow super ovo u crkvi:)

    zaboravih napomenut da se iz onog članka iz mog prošlog posta ne veselim samo novom albumu nego i onom rock honorsu za the who:) weee:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • siljosiljo Posts: 2,203
  • drngdrng Posts: 36
    siljo wrote:

    Cool... S druge strane, ako je suditi po albumima na kojima su radili s njime, biti će to opet malo žešća svirka i vjerojatno poneka pjesma s naglaskom na aktualnu situaciju kod njih. Samo da se ne razvodne u ekologiju i tome slicno.

    Nije to bas jednostavno nakon toliko godina napraviti odlican album. Sve me strah velikih iscekivanja.

    Jos uvijek nemogu prezaliti sto nisam bio na koncertu u Zagrebu...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    drng wrote:
    Cool...
    Jos uvijek nemogu prezaliti sto nisam bio na koncertu u Zagrebu...


    kaj je je, trebalo bi te nekak kazniti... :) samo da se iva g. sad ne zaleti na mene... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    mislim da mu je dovoljna kazna sto nije bio.. trebao bi se pojest :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    kaj je je, trebalo bi te nekak kazniti... :) samo da se iva g. sad ne zaleti na mene... :)
    Iva: hahaha, ne brini dear, neću se zaletit... :D
    moj braco naime ima dva apsolutno predivna (reče njihova tetka objektivno :)) razloga zašto nije bio...a da mu je krivo, krivo mu je...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mi bili malo na moru za vikend...Iva poslom, a ja moralna podrška (čitaj da mi guzica vidi puta :D). Par dana smo skitali Šibensko-kninskom županijom, obišli zabiti iz kojih potičemo, i tak...:)

    E, a ove vijesti o novom albumu još ove godine samo potvrđuju nečiju teoriju, neću sad tu isticat čiju, ali samo ću reči da se radi o "visokom" dužnosniku ove naše male zajednice :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Mi bili malo na moru za vikend...Iva poslom, a ja moralna podrška (čitaj da mi guzica vidi puta :D). Par dana smo skitali Šibensko-kninskom županijom, obišli zabiti iz kojih potičemo, i tak...:)

    E, a ove vijesti o novom albumu još ove godine samo potvrđuju nečiju teoriju, neću sad tu isticat čiju, ali samo ću reči da se radi o "visokom" dužnosniku ove naše male zajednice :D

    smucate se vas dva, jel!?! :) nego, mene zanimaju te urotničke teroije, pa ako nije bed molim autora da se sam javi i kaže jasno i glasno kaj grunta! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    smucate se vas dva, jel!?! :) nego, mene zanimaju te urotničke teroije, pa ako nije bed molim autora da se sam javi i kaže jasno i glasno kaj grunta! :)
    Ma niš spektakularno...na nekom od prošlogodišnjih meet-upa smo raspravljali kad će novi album, a moja je teorija bila da će bit još ove godine, pa na proljeće iduće US tour, na jesen možda malo skoknu opet do južne amerike i onda fino najkasnije u proljeće 2010 eto ih ovdje... :)
Sign In or Register to comment.