Pearl Jam in Zagreb!

1455456458460461860

Comments

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    jurasica wrote:
    kaj je je, trebalo bi te nekak kazniti... :)

    onda mozete i mene zajedno s njim:D:D

    btw, vidim da neki od nas imaju i sesto culo:D:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nego, jeste čuli da će u varaždinu uz dylana svirati i manic street preachersi! :) he, koja jeb... vijest!

    ana z. ideš u varaždin? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Je, bome super vijest. Ja mislim da ću i ja pojti na Manic Street Dylane...
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    nego, jeste čuli da će u varaždinu uz dylana svirati i manic street preachersi! :) he, koja jeb... vijest!

    ana z. ideš u varaždin? :)


    hehe, vec me siljo isto pitao! :)

    ja bih skroz išla, ali meni je to jednostavno predaleka budućnost za planirati (zbog posla, jelte). koliko je uopće karta?

    a da bih ih htjela čuti, uf, htjela bih.
    već sam ih vidjela u beču prije par godina i bili su diiiiivni. :)
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    koliko je uopće karta?
    290 kn
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    lestes wrote:
    290 kn

    tenks!

    inače, dead moon ponovno svira u zagrebu, i to 14.5. u KSET-u.

    neka vas ne zbunjuje naziv grupe - pierced arrows.
    naime, nedugo nakon prošlog zagrebačkog koncerta bend je dobio novog bubnjara i novo ime.

    evo, piše nešto i na KSET-ovim stranicama:

    http://www.kset.org/index.php?id=events&days=30

    samo skrolajte dolje do 14.5.
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    tenks!

    inače, dead moon ponovno svira u zagrebu, i to 14.5. u KSET-u.

    neka vas ne zbunjuje naziv grupe - pierced arrows.
    naime, nedugo nakon prošlog zagrebačkog koncerta bend je dobio novog bubnjara i novo ime.

    evo, piše nešto i na KSET-ovim stranicama:

    http://www.kset.org/index.php?id=events&days=30

    samo skrolajte dolje do 14.5.
    baš sam to danas vidla.. :) 65 kn ak se dobro sjećam..
  • masnimasni Posts: 1,657
    uf uf to mi prerano, a ne znam ih iskreno uopce..

    sjecam se ja kad je pajo proricao album, i dobro se sjecam da sam mu se odmah pridruzio u vjerovanjima :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    alo pj piplz!

    ja bila u belgiji kod frendice ovijeh par dana i bilo bas fino! lijepo vrijeme i ugodno druzenje :) antwerpen dost gotichki, a brisel mi se nekak cak vise svidio. fina choksa i tak :)

    ajme onaj crkveni long road je genijalan :) pa nemres vjerovat! tenks juras evo ja nevidjeh dosad.

    a novi albuuuum - uh, pa da, krajnje je vrijeme ;)

    chicha dylan i msp - joj bilo bi fora al nisam ziher. kul su mi i jedni i drugi al nismo si bash tak bliski. mozda ak im se pridruzi jos netko, tipa alanis (koja je 02.07. u bechu i najjeftinije karte su 119 frikin ojra!!! fina tetka.
    + burki me nagovara da zapicimo u osterreich na queense 19.06. 40 ojra. aaa! so many choices so little ojro ;)
  • shelashela Posts: 657
    ups iskopala tetu alanis u bechu i za 42-49 ojra. pardon na shirenju dezinformacija.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Njujorkeri ahtung

    http://www.coldplay.com/show.html

    Ja ću čekirati taj sajt redovito :)
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    a je ga znate pogodit :) stvarno..

    meni coldplay totalno dobar.. zna dić raspoloženje nekad totalno.. ili spustit.. al u tom je i bit, zar ne?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Njujorkeri ahtung

    http://www.coldplay.com/show.html

    Ja ću čekirati taj sajt redovito :)

    Je, vidli smo i mi to...ne bi bilo uopće loše vidjet i njih...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Je, vidli smo i mi to...ne bi bilo uopće loše vidjet i njih...


    gud lak vit getin tikets for det! :)

    trebalo mi je dosta vremena da napišem ovu rečenicu... teško je po vuku pisati engleski... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Slušajte sad ovu štoriju! Jučer sam posjetio posjetio koncert izvođača Lake u KSET-u (koji je inače bio mnogo dobar), naravno odjeven u majicu najdražeg vokalno-instrumentalnog sastava. Ovaj puta to je bila slavna Vegeta majica. I sad, stojim na šanku kao bih naručio pivce, a do mene se pojavi Mile Kekin i veli kak mu je majica super i jel to onaj kuhar od Vegete i jel bi nas neko mogao tužit zbog toga i tak... ja mu sve objasnim, a on veli da jedan član njegovog benda obožava PJ, na što mu ja odgovorim da znam da je to Stipe i da je viđen već više puta na koncertima u raznim PJ majicama. Mile će na to, da je Stipetu rođendan uskoro i da bi mu takva majica bila fenomenalan poklon i da bi je obožavao. Ja odgovaram da ćemo vidjeti što se da napraviti.

    I onda, što se da napraviti po tom pitanju. Mislim da bi možda bilo zgodno da mu damo neku varijantu, ako se slažete. Čekam mišljenja.
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Slušajte sad ovu štoriju! Jučer sam posjetio posjetio koncert izvođača Lake u KSET-u (koji je inače bio mnogo dobar), naravno odjeven u majicu najdražeg vokalno-instrumentalnog sastava. Ovaj puta to je bila slavna Vegeta majica. I sad, stojim na šanku kao bih naručio pivce, a do mene se pojavi Mile Kekin i veli kak mu je majica super i jel to onaj kuhar od Vegete i jel bi nas neko mogao tužit zbog toga i tak... ja mu sve objasnim, a on veli da jedan član njegovog benda obožava PJ, na što mu ja odgovorim da znam da je to Stipe i da je viđen već više puta na koncertima u raznim PJ majicama. Mile će na to, da je Stipetu rođendan uskoro i da bi mu takva majica bila fenomenalan poklon i da bi je obožavao. Ja odgovaram da ćemo vidjeti što se da napraviti.

    I onda, što se da napraviti po tom pitanju. Mislim da bi možda bilo zgodno da mu damo neku varijantu, ako se slažete. Čekam mišljenja.

    Pa mrcino, hanging out with stars...a, a?!

    Zakon priča! Budemo mu napravili jednu verziju...a mogli bi napravit i za cijeli band...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Vidim da moram malo doraditi priču. Naime, Mile kaže da on ili bend (nisam točno skužio) još ne znaju kaj će mu pokloniti za rođendan, pa je mislio da bi mu poklonio tu našu legendarnu majicu, ako bi mogli nekako organizovati izradu.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ako Stipi odgovara XL, mogu ja donirati svoju extra majicu. Nije nošena niti jednom, "smells like spring" :D. A možda i da im majicu uručim osobno ovog vikenda na Crnoj ovci u Baški na Krku, vrlo vjerojatno ću se i ja tamo pojaviti :D...koja udarna kombinacija :D... Reko ja da mi je Stipe trubadur najdraži HP-ovac :D



    A kako bi bilo da nam na idućem meet up-u svira kućni bend Hladno Pivo? :D
    Death or glory!

  • shelashela Posts: 657
    Rijeka wrote:
    Njujorkeri ahtung

    http://www.coldplay.com/show.html

    Ja ću čekirati taj sajt redovito :)

    ajme pa to bi fakat vec bilo prevech! ;) nemres vjerovat! ajd pliz ubodi i meni kartu ak naletish na dijeljenje i ak bude moguche. moze?? tenks! :)
  • shelashela Posts: 657
    snih wrote:
    Slušajte sad ovu štoriju! Jučer sam posjetio posjetio koncert izvođača Lake u KSET-u (koji je inače bio mnogo dobar)...
    I onda, što se da napraviti po tom pitanju. Mislim da bi možda bilo zgodno da mu damo neku varijantu, ako se slažete. Čekam mišljenja.

    ma vish ti to! sama pozitiva s tom nasom majicom! pregenijalno! koji smo mi kult. sam da nas teta podravka fakat ne tuzi :D - ma isfurat cemo da ih besplatno reklamiramo, ja im dala vec tonu para za cokolino i juhice ovak i onak ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: kad smo kod stričeka kuhara s Vegete, ja danas vidla u Bjelovaru billboard s njim. onak, samo plava podloga i striček Vegeta na njoj. nisam ni znala da još uvijek postoje reklame s njim. :)

    što se tiče moguće izrade majica, moglo bi se možda provjeriti kod tete u studiju u mesničkoj gdje smo radili majice da li ona još uvijek ima pripremu za njih pa reći gosn Miletu da tamo uzme. ili g.snih može pitati niku da mu pošalje pripremu pa istu doturiti Miletu. anyway, ima načina...
  • masnimasni Posts: 1,657
    predobra prica, jos ako se zna da je stipe makaranin, hehe :)

    kad sam vec kod sugrađana..
    idemo mi kao van u petak, i nakon par sati prazne noci u jednom zagrebackom parkicu stige nam poziv iz velike gorice da se pridruzimo jednoj ekipi na slavljenju rodjendana; da se tamo otvara neki disko, i da se pusta studio 54 :)
    i tako mi svi veseli i razdragani sjedosmo na bus na glavnom i pravac gorica..
    kadli tamo nikakvog rodjendana, jedino to drustvo, park (koji je slicnih karakteristika kao nas - drvece, klupice, zelenilo, alkohol), i ta famozna 100-tka.. a studio 54 je valjda jer su pustili 54 razlicite pjesme, i nijedna nije bila "studio 54", i dj je prekidao svaku stvar nakon 54 sekunde.. da, mislim da je zbog toga...

    anyways, following mi je uljepsalo vecer:
    sjedimo mi u njihovom "nasem" parkicu i pricamo s tim drustvancem (poveznica je cura od frenda koja nas je pozvala), malo se popije, pa se pocne mumble-at.. i ja naravno onako po tiho mumble-am PJ, doletava mi frend i govori da mi je nasao sugrađanina iz MA.. reko, ne kenjaj.. on reko, ne kenjam.. i upoznali se tako marin i frane, frane i marin.. krene prica o gradu i ostalim stvarima, dodje do muzike i vidi vraga - pogađate naravno - obojici u favoritesima - PJ.. i nakon par recenica ispostavi se da je marin "masni", a frane "given to grunge" :D umrli smo od smijeha.. vi ste ga upoznali na touringu, a ja u parkicu na pijanku, tako to ide..



    a ovo za stipu.. kakva nam je to prilika da napravimo revoluciju.. propustili smo priliku na ucenickim demosima, na studentskim.. morat cemo se probit preko hladnog piva :) nije prvi izbor, ali upalit ce :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    a na originalnog striceka se svaki put odvalim smijat kad je na telki slaven belupo jer im je cijela istocna strana oblijepljena reklamama :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Super story za HP i vegete majice :D

    Sad ću potražit file i šaljem vam ga a mogu ga poslati opet i teti Jadranki (već smo postali i prijatelji) da ih opet printa.

    javim se kasnije
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hej, što da radim sa tekstom na drugoj strani majice???

    Unforgettable taste since 1991
    croatia fans 07

    hoćemo li mjenjati u croatian fans 08?????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja ne bih mijenjao.. pa to je majica s turneje 2007, zar ne..
    ako cemo vec nesto mijenjati, neka onda bude vezano uz njega.. nesto s pivom..

    "croatian fans 07
    from PJ fans to Stipe, HP"

    tako nesto.. moje prijedlog je da dodamo recenicu, a da ostalo ne mijenjamo..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    evo spota himne nama najdražeg izbornika

    ˇˇbilićova himna-spotˇˇ
    http://www.youtube.com/watch?v=g4Vd8ubEmfA

    kaj mislite?
    ovo ili connectova himna?
  • masnimasni Posts: 1,657
    obozavam bilica, ali definitivno refren od connecta :) najezim se..

    bilicevu si ne mogu zamislit na tribinama kako bi se pjevalo.. connectovci su to napravili bas u tom duhu i zato mi je super..
    mislim da bi se najezili protivnici kad bi se to pjevalo kao liverpoolova.. uz onu ozujsku "srce moje.." najbolja do sad :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Gunner_V wrote:
    evo spota himne nama najdražeg izbornika

    ˇˇbilićova himna-spotˇˇ
    http://www.youtube.com/watch?v=g4Vd8ubEmfA

    kaj mislite?
    ovo ili connectova himna?


    Ja glasam za Bilića, onaj loši rap mi nikako ne leži
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Hej, što da radim sa tekstom na drugoj strani majice???

    Unforgettable taste since 1991
    croatia fans 07

    hoćemo li mjenjati u croatian fans 08?????

    bolje da ostane originalna ideja... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.