Pearl Jam in Zagreb!

1456457459461462860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Večeras sam potegao i nočnu smjenu u radioni...najdraže mi je navečer raditi, nitko ne gnjavi, sam sam i PJ mi pravi društvo. Bootovi Euro 2006 su se peglali :D

    Sad mi svira Lisabon It's ok (najdraži tag) sad mogu u krpe...

    Laku noć svima
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Samo javljam da je teta Jadranka pronašla pripremu. Za jednu majicu mi je dala paprenu cijenu od 250 kn, a to sam javio drugu Kekinu i sad čekam reply!

    Kaj se tiče Bilićeve pjesme, nije baš nešto. tekst mi je nekako polusmiješan, a i pjevač njihov mi je izuzetno iritantan.

    Connect nisam čuo, nego malo u Konzumu u pozadini šopinga, ali učinilo mi se da je ref u glavu. Kaj se tiče himničnosti to će biti sigurno jača stvar od Bilićeve.

    Bilićeva mi nekako, ni vrit ni mimo!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kaj se tiče pozadine majice već sam o tome malo telefonski razgovarao s Nikom i zaključili smo da je najbolje da majica ostane ista! Držim da je tako najbolje!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    Samo javljam da je teta Jadranka pronašla pripremu. Za jednu majicu mi je dala paprenu cijenu od 250 kn, a to sam javio drugu Kekinu i sad čekam reply!

    Kaj se tiče Bilićeve pjesme, nije baš nešto. tekst mi je nekako polusmiješan, a i pjevač njihov mi je izuzetno iritantan.

    Connect nisam čuo, nego malo u Konzumu u pozadini šopinga, ali učinilo mi se da je ref u glavu. Kaj se tiče himničnosti to će biti sigurno jača stvar od Bilićeve.

    Bilićeva mi nekako, ni vrit ni mimo!

    ovih 250 kn je obična krađa i nemoj nasjest na to... ne mogu vjerovati koji burek žena prodaje.... :(
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Pa nece on platit, Mile plaća :)

    (iako je mnogo skupo)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ili cemo mi skupit pare, a neka nam on da 10 ulaznica za koncert na jarunu najesen :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Radi se o tome da je u pitanju izrada samo jedne majice, a kako oni uglavnom rade veće serije, bubnula je cijenu, pa ako prođe masno će zaradit na njoj. Vidjet ćemo kaj će reći drug Kekin - pa on bar ima para! ;)
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Gunner_V wrote:
    evo spota himne nama najdražeg izbornika

    ˇˇbilićova himna-spotˇˇ
    http://www.youtube.com/watch?v=g4Vd8ubEmfA

    kaj mislite?
    ovo ili connectova himna?

    Uz svo dužno poštovanje najdražem izborniku i onima kojima se ova "himna" sviđa, mišljenja sam da je tekst žešći isprdak...

    Connect, s druge strane, ima pravu navijačku pjesmu kojoj predviđam blistavu budućnost i vrtnju na repeatu na mnogim mp3 playerima, linijama i inom u Hrvatskoj i šire.

    Još mi se nikad nije dogodilo da se naježim na Konzumovu reklamu. Ovo nešto znači.

    A sad si idem pustit dotičnu...
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    evo onda i za vas ostale koji nisu čuli connectovu himnu
    http://www.tubeg.com/watch?v=GC87hm1klaM
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Počelo je prijavljivanje za ulaznice, ja sam sebe ubacio u bubanj. :)

    http://www.coldplay.com/newsdetail.php?id=4

    Good luck!
    Death or glory!

  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    evo da pokažem kako izgleda sat jednog pj maturanta :)

    http://img114.imageshack.us/img114/5194/dsc00709up9.jpg

    btw grof je moj nick :D
    ipak je kraće od gunner za napisati
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: i mi se prijavili za coldplay :) predlažem i ostalima da se prijave jer jedan lucky winner dobiva plaćen put do New Yorka i hotel - pa onda platite još koji dan hotela i karte za još koji koncert u msg. :) nikad ne znate...;)

    evo i potvrde da je dobra vijest stigla do svekolikog rvackog pučanstva :)http://www.net.hr/film-glazba/page/2008/05/09/0436006.html
  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    Počelo je prijavljivanje za ulaznice, ja sam sebe ubacio u bubanj. :)

    http://www.coldplay.com/newsdetail.php?id=4

    Good luck!
    pa to bi čak svi mogli zaigrat :D
    One lucky winner for the NYC show will also win flights from wherever they live, plus hotel accommodation.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo vijesti na netu! trenutačno je na naslovnici! :)

    Iako vjerujem da su mnogi to već vidjeli, ali barem da prvi objavim! :D

    http://www.net.hr/film-glazba/page/2008/05/09/0436006.html

    edit: Kakav luzer! sad vidim da je već Iva objavila! :D:D:D
  • shelashela Posts: 657
    prijavila se i ja coldplay :) klasa optimist!

    nego fakat poskupila ona nasa vegeta majica. malo mi to celavo buduci da teta vec ima i pripremu i sve :/

    biliceva himna mi nije bas nes. navijacica kakva jesam bolja mi navijacka od connecta ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Pa jesu, otkupio ih je Coldplay :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    manu chao karte u prodaji! 200 kn
    ima ih u:
    Ticketline središte (Drniška 22)
    Dancing Bear (Gundulićeva 7)
    Generalturist (Ilica 1, Praška 5, Bogovićeva 6) :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    manu chao karte u prodaji! 200 kn
    ima ih u:
    Ticketline središte (Drniška 22)
    Dancing Bear (Gundulićeva 7)
    Generalturist (Ilica 1, Praška 5, Bogovićeva 6) :)
    Iva: koja promotorica! :)

    mi nakon ugodnog vikenda, koji je uključivao čak i jela s roštilja majstora sniha (mislili smo se ne hvalit da ne budete ljubomorni, ali ipak...;)), pripremamo se za tjedan koji je pred nama. što bi rekli na stojedinici - zakaj ja ne volim ponedelek... have a good one!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:

    Zakon...ovo nisam nikad vidio, thanks!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:


    UUUUUUUUUUU, što je ovo???

    zakon!

    i još piše stay tuned! hmmmm

    tko ono svira s njima, jel netko prepoznaje?

    fakat su bili mladi i mislim da se srame sami sebe kad vide ovo, posebno eddie. :D
    (ne mislim reći da su nešto blesavo radili, jednostavno su bili klinci.)

    a jurasici preporučam da frizne kadar na 1:43.

    :D


    thx pajo
  • masnimasni Posts: 1,657
    Hehe, fora.. malo je rec da su napredovali od tad :D:D:D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:

    hahaha ajme jos je Abbruzzese tu s njima! fakat kul :) (malo i drool drool isto ;)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Meni je ovaj trening Babe neprocjenjiv. Kako sam i sam nekada svirao u bendovima i održavao probe, onda mi je ovo presuper vidjeti.

    @masni: Kaj se tiče sviranja, jesu oni napredovali, mada su i onda odlično svirali. A ovo kaj se vidi je uvježbavanje stvari. Super je vidjeti kako je nastajao aranžman kojega i danas možemo čuti. Odlično! :):)

    Javijo se Mile i kaže da mu je majca fora, ali preskupa! Lihvarček! ;)
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    bila jučer nekakva emisija o nekakvome "student radiju" ili čemu već i taj radio je ugostio "the posies-e".
    odsvirali su jednu pjesmu,valjda kao zagrijavanje pred ovaj koncert u zgu :)
    mogu reći da nisu loši :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    snih wrote:
    Meni je ovaj trening Babe neprocjenjiv. Kako sam i sam nekada svirao u bendovima i održavao probe, onda mi je ovo presuper vidjeti.

    @masni: Kaj se tiče sviranja, jesu oni napredovali, mada su i onda odlično svirali. A ovo kaj se vidi je uvježbavanje stvari. Super je vidjeti kako je nastajao aranžman kojega i danas možemo čuti. Odlično! :):)

    Javijo se Mile i kaže da mu je majca fora, ali preskupa! Lihvarček! ;)

    Tete Jadranka je malo pretjerala sa 250 kn ali sam siguran da na drugom mjestu bi prošli jeftinije, ne znam da li je Mile odustao ali može se potražit ponuda na još kojem mjestu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    Gunner_V wrote:
    bila jučer nekakva emisija o nekakvome "student radiju" ili čemu već i taj radio je ugostio "the posies-e".
    odsvirali su jednu pjesmu,valjda kao zagrijavanje pred ovaj koncert u zgu :)
    mogu reći da nisu loši :)
    pa kad je to bilo?? u kolko sati? ja čekala tu emisiju, a net mi nije radil da vidim
    raspored.. a tv prastar pa nema teletext.. :/

    ok.. vidim grešku.. ja sam misla da je na htv1 :rolleyes: a lijena
    prebacit kanal..
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas je u jednom ženskom tjedniku "LISA" izašao opet neki članak o Ivi i meni (BE CRAFT) standardna prića bla,bla,bla....
    Slika u novini je slična to jest od istog dana kao i u Gloriji što je bilo, sa PJ majicom, ali vidim ja nešto mi fali na fotki...kad ono skontam da su izbrisali Pearl Jam sa majice u Photoshop-u.
    Nisam mogao vjerovati, morao sam nazvati i provjeriti da li je to bila neka urednička cenzura tipa ne mogu se reklamirat druge stvari ili netko u redakciji ne voli PJ....
    Uspostavilo se da su okrenuli fotku radi preloma i text je bio naopako (kao u ogledalu) i zato su morali izbrisati PJ sa majice :) damn :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Tete Jadranka je malo pretjerala sa 250 kn ali sam siguran da na drugom mjestu bi prošli jeftinije, ne znam da li je Mile odustao ali može se potražit ponuda na još kojem mjestu.

    Cijena je previsoka, ali ne znam gdje bi se drugdje u Zg mogao dobiti takav isti tisak.
    Kaj se mene tiče, ova je priča završena.
Sign In or Register to comment.