Pearl Jam in Zagreb!

1457458460462463860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Cijena je previsoka, ali ne znam gdje bi se drugdje u Zg mogao dobiti takav isti tisak.
    Kaj se mene tiče, ova je priča završena.

    Tak je! Frajer je cicija i točka. :)
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    lestes wrote:
    pa kad je to bilo?? u kolko sati? ja čekala tu emisiju, a net mi nije radil da vidim
    raspored.. a tv prastar pa nema teletext.. :/

    ok.. vidim grešku.. ja sam misla da je na htv1 :rolleyes: a lijena
    prebacit kanal..

    jučer oko 12 ili 1 (u noći naravno-kaj bi ja inače radio tak kasno u nedelju nego učio filozofiju :D)

    navodno da je Mark Knopfler 9.6. u Domu sportova... ja tad polažem maturu tak da sam ja out, al tak bi rado išel... :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    snih wrote:
    Cijena je previsoka, ali ne znam gdje bi se drugdje u Zg mogao dobiti takav isti tisak.
    Kaj se mene tiče, ova je priča završena.

    Samo cu jos ovo reci, pa napustamo temu i ciceka mileka..
    Printstudio (ja sam radio vise puta u smiciklasovoj).. jednostrano je 80kn, dvostrano 120kn, a majica (jednobojne frutke standardno dobre) se moze kupit, a moze i donjet svoja, dakle, max 160kn.. s tim da se print uzima a4 ja mislim.. kao sto rekoh, radio vec 2-3 puta tamo, oko 120ak kn ispadalo..

    i to je ona radnje gdje sam rekao da ima print eddie-a u standardnoj pozi poluobjesen za mic i pise pearl jam ispod (majica je crna i dosta dobra) :)

    eto, necemo vise o tome..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    naišao sam na ovu pjesmu koju do sada nisam imao (shame on me :D) pa evo da ju podjelim s vama koji ju još nemate :)

    http://www.sendspace.com/file/z1jthl
  • Gunner_V wrote:
    navodno da je Mark Knopfler 9.6. u Domu sportova... ja tad polažem maturu tak da sam ja out, al tak bi rado išel... :)

    mislim da je i to vec rasprodano
  • lesteslestes Posts: 959
    Gunner_V wrote:
    naišao sam na ovu pjesmu koju do sada nisam imao (shame on me :D) pa evo da ju podjelim s vama koji ju još nemate :)

    http://www.sendspace.com/file/z1jthl
    Eh nisu ti to AIC i PJ nego Downface...http://www.last.fm/music/Downface ;)
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    lestes wrote:
    Eh nisu ti to AIC i PJ nego Downface...http://www.last.fm/music/Downface ;)

    vidiš,i ja se još čudim kak mi nisu poznati vokali :) a na pjesmi lijepo piše aic i pj :D
    dobor je znati da imamo muzičku enciklopediju ovdje :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Gunner_V wrote:
    vidiš,i ja se još čudim kak mi nisu poznati vokali :) a na pjesmi lijepo piše aic i pj :D
    dobor je znati da imamo muzičku enciklopediju ovdje :D
    Krivo napisano na mnogo mjesta. olitiga *mislabeled*.
    Downface, dobro zbori kolegica Anamarija.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey Sid...imala si pravo.
    Jučer mi je stigao London poster i totalno sam se razočarao bojama, isto njesra :mad: ...a jeb....

    Helen, je si li zvala onaj broj u Preradovičevoj za Prag, ZG poster??
    Zanima me koliko je tip tražio za njega??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Hey Sid...imala si pravo.
    Jučer mi je stigao London poster i totalno sam se razočarao bojama, isto njesra :mad: ...a jeb....

    Helen, je si li zvala onaj broj u Preradovičevoj za Prag, ZG poster??
    Zanima me koliko je tip tražio za njega??

    je, boje su cudne za London... zato je vjeverica koja bere bombe u Katowicama super :)

    kaj ima ZG poster za kupit negdje kod nas?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    je, boje su cudne za London... zato je vjeverica koja bere bombe u Katowicama super :)

    kaj ima ZG poster za kupit negdje kod nas?

    Neki lik koji ima butigu second hand ploća i cd-a u Preradovićevoj mi je rekao da ima taj poster za prodat ali nije znao cijenu.

    Moja procjena 150 kn, ako vas se baš troši ne više od 200 kn ( s obzirom da ne moraš plačati poštarinu i brinut se o izgubljenom paketu)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Raja samo da pozdravim.. Inspirisala me muzika.hr sa najnovijim SUPER vjestima:

    Pearl Jam snimaju novi album

    Seattleska rock institucija, Pearl Jam, započela je sa snimanjem novog studijskog albuma, devetog po redu. Bend je za novi materijal ponovno udružio snage s producentom Brendanom O'Brienom, koji je do sada producirao četiri albuma Pearl Jama.

    Članovi skupine trenutno rade na tek nekoliko novih pjesama, a očekuje se da će album biti dovršen do kraja godine.


    Iako se već dugo šuška i priča godi jedna svježa vijest sa takvog portala :)

    Druga stvar: Jučer sam naručio knjigu: Five Against One - Pearl jam story tako da ne mogu dočekat da dođe.. Samo 10$ uz minimalnu poštarinu.-

    Kupio sam karte za Maiden u Splitu pa ako neko od vas ide bilo bi fino da se vidimo on the face of the place.. (Niko?)


    Ostajte mi svi zdravo i dobro a ja vjerovatno necu moci doci na sljedece okupljane (iako sam silno želio) jer skupljam pare za neko malo egzotičnije ljetovanje pa sad zivim ko kokuz :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    Sjeća se ko ovoga?

    ˇˇDinamo vs. Crvena Zvezdaˇˇ
    http://www.youtube.com/watch?v=uXr1Z-MiApo
  • killroykillroy Posts: 739
    Doctor wrote:
    Raja samo da pozdravim.. Inspirisala me muzika.hr sa najnovijim SUPER vjestima

    Pozdrav i tebi Doktore!
    Stvarno, lijepe su to vijesti. Nadam se da necemo jako dugo morati cekati na sljedecu europsku turneju. Mozda cak sljedece godine... :)
    Izgleda mi da oni bas ne dozivljavaju previse tu svoju djecu, nego gitare u ruke i ajmo dalje przit! :D
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    nisam zvala još....budem sad ovih dana otišla do tamo...:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hey Sid...imala si pravo.
    Jučer mi je stigao London poster i totalno sam se razočarao bojama, isto njesra :mad: ...a jeb....

    Helen, je si li zvala onaj broj u Preradovičevoj za Prag, ZG poster??
    Zanima me koliko je tip tražio za njega??
    Sam ti rekla. To su samo razlicite slike bile, pa su boje drugacije izledale.
    I kad je skeniran poster, drugacije su ful boje.
    Sad imas dva. sto ces uciniti? :D
    Di je taj CD shop? :cool: Idem ja tamo malo drugi put.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey Doktore, vidimo se onda u Splitu na Maidenu.

    Mislim da ću sljedeći novi album dočekat kao ni jedan do sada, zahvaljujući ovom forumu nisam nikad prije bio tako pripremljen i nabrijan :D

    Taj cd shop u Preradovićevoj imao je i neke cd bootove od PJ ali ništa tako strašno.

    A London poster sam spremio u ladicu sa ostalima, imao sam i prije dupli ali sam poklonio jedan frendu Nicoli koji je bio na koncertu. Kad je bio kod mene nedavno navukao sam ga na postere i sad i on skuplja ali samo na one koje je bio.
    Fali mu IT 06 Ames.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Hey Doktore, vidimo se onda u Splitu na Maidenu.

    To mi je drago čuti!

    Je li neko od vas ima kakvu zbirku knjiga PJ-a? Ja imam ono izdanje Pearl Jam & Eddie Vedder na našem jeziku.. Na amazonu ima još dosta materijala vezano za PJ pa tako kupim onu "five against one".
    Interesuje me da li neko od vas ima knjigu Eddiea Veddera iz januara 2008. o roku iz devedesetih pod nazivom "touch me i'm sick"? Meni izgleda primamljivo..
    Evo link: http://www.amazon.com/Touch-Me-Sick-powerHouse-Classics/dp/1576873919/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=books&qid=1210758692&sr=1-1

    Šta još savjetujete da se može uzeti?
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • masnimasni Posts: 1,657
    killroy wrote:
    Pozdrav i tebi Doktore!
    Stvarno, lijepe su to vijesti. Nadam se da necemo jako dugo morati cekati na sljedecu europsku turneju. Mozda cak sljedece godine... :)
    Izgleda mi da oni bas ne dozivljavaju previse tu svoju djecu, nego gitare u ruke i ajmo dalje przit! :D

    nemoj coprat :)

    neka prze dok djeca jos nisu svjesna da ima tate nisu doma :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    evo još par informacija o adolazećm koncertima :

    "THE WHITESNAKE
    Osijek, 10. srpnja
    Komercijalni bombonijera hard rockeri ili sweet metalci The Whitesnake koji su nešto love ubrali hitovima poput “Here I Go Again” ili “Is This Love” vitlat će natapiranim kosicama na osječkom srednjoškolskom igralištu Srednjika uz pratnju Divljih jagoda i Opće opasnosti. Za 120 u pretprodaji ili 150 kuna na dan svirke moći ćete biti i formalno “izvan vremena”.


    LENNY KRAVITZ
    Zadar, 6. kolovoza
    Kralj svih retromanekena i rockera pozera Lenny Kravitz drugi put okušava sreću u Hrvatskoj. Ovaj ga put umjesto fijaska u Domu sportova prebacuju na zadarsko parkiralište u Jazinama gdje bi trebao propovijedati kako je vrijeme za “ljubavnu revoluciju” u skladu s naslovom novog albuma. Ako se zadrži namjera da svirka bude besplatna, što bi financirao grad Zadar, kao lani za Zucchera, ne sumnjamo da će se nakrcati svjetine i mahati na riffove te ljuljati uz balade." by kisa
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hey Sid...imala si pravo.
    Jučer mi je stigao London poster i totalno sam se razočarao bojama, isto njesra :mad: ...a jeb....

    Helen, je si li zvala onaj broj u Preradovičevoj za Prag, ZG poster??
    Zanima me koliko je tip tražio za njega??
    Nasi postari su se ocito poceli furat na americke.
    Dodjem doma danas, pitam dal je nesto od poste doslo.
    Da, poster ti je stigao, bio je PRED VRATIMA NA PODU.
    :eek: :mad:
    Molim???
    Ne samo da je bio lijen postar pustit karticu da imam poster tubu, vec je svu postu pred vratima ostavio.
    Sva sreca da su moji uskoro sve pokupili, i sva sreca da ljudi vjerojatno nemaju pojma sto je u tubi pa
    nitko ionako ne bi uzeo..
    I da, btw, u zgradi sam,i to jos iznad poste, al svejedno se nikad ne zna...sve moze nestat.
    Uglavnom, malo sam bila u soku kad sam cula za dostavu (i jos zivim iznad poste, HELLO!),
    ali sam sretna sto je poster stigao u moje ruke na kraju.
    I da, isti je kao i onaj prvi tvoj London :p Boje su iste.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    the national offtopic:

    djelić intervjua magazinu 'paste', 14.5.2008.:


    "Paste: Have you been anywhere recently that has been particularly receptive to you, that you just really enjoyed playing?

    Dessner: It’s been a crazy year, and we’ve just been touring a lot all over the world. It’s been weird to see that our audience is actually sort of similar, as far as size and enthusiasm, pretty much everywhere. So I think that happens at a certain point. We had a show in Croatia that was one of the craziest experiences we’ve ever had as far as audience response. For some reason the band has become quite popular in Croatia, so we were playing in Zagreb and there were like 2,000 people singing every word, literally. Even the awkward slow, quiet, weird songs, like [sings] “my mind is racing like a pro now,” which nobody ever sings. Or “Green Gloves,” or something, and that was pretty wild. At the top of their lungs, also, so it was like we almost didn’t have to sing. We’ve had similar things happen in Scotland or Ireland where the audiences tend to be really enthusiastic, but in Croatia it was just the most incredible experience we ever had. "

    :o:o:o


    cijeli intervju:

    http://www.pastemagazine.com/action/article/7451/feature/music/catching_up_with_the_national
  • lesteslestes Posts: 959
    isuse ježim se skroz :o

    i zakaj onda ne dođu opet?? :( :( preskupa karta..
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme :o
    I ja se jezim.
    Neka dodju, neka, jos ce bit tih glasova vise sljedeci put ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • masnimasni Posts: 1,657
    Koja naježba za national :) idem si pustit..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    ajme zakon za the natonal - naježba kako bi masni to rekao :) a sto mi hrvati mozemo pjevat (pricat), nedamo nikom da dodje do rijechi :D
    idem si i ja bas malo pustit ;)
  • CutkiCutki Posts: 235
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    i meni se svidio taj gunnerov klipić:)


    a sada tamtam..
    dobre vijesti za nas koji ne idemo u NY:
    dobit ćemo BOOTOVE!!! :)
    weeeee!!
    http://www.billboard.com/bbcom/news/article_display.jsp?vnu_content_id=1003804310
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
Sign In or Register to comment.