Pearl Jam in Zagreb!

1453454456458459860

Comments

  • helen crosshelen cross Posts: 228
    da ana ima pravo njih dvoje su podijelili malo te medijske uloge... s tim da je janko bio taj koji je pričao sa tajnicom...
    on je inače već jednom iskoristio svoje pojavljivanje na parlaonici da napadne jednu tetu iz ministarstva...;)
    dečko je jak na jeziku...nema što:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Cure su to lijepo prokomentirale pa samo još mogu dodati jedno 'svaka čast' na pokazanoj inicijativi i organizaciji prosvjeda. Možda ovim tutlekima iz ministarstva napokon dođe iz gujsce u glavu da naši mladi budući intelektualci nisu ofce i da ih se kao takve ne treba tretirati.

    Jebate, kad vidim neke od ovih naših nazovi "čelnih ljudi" dobijem jedan vrlo spontani poriv otkinuti istima glavu s ramena i baciti je čoporu bijesnih i gladnih vukova.
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • shelashela Posts: 657
    lol! a tu je i neki drugi janko u prici! ja pisala o janku - najmladjem crocrew pj fanu btw. :D

    vec sam prije ulovila par puta izjave nekih nasih srednjoskolaca (tipa kad su prosvjedovali u rijeci) pa fakat jesu uberkul. svaka cast. i eto odgodjena drz matura za godinu dana!

    e, a nasa potatosica je zapravo isto totalno agresivka!! aaa! ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    on je inače već jednom iskoristio svoje pojavljivanje na parlaonici da napadne jednu tetu iz ministarstva...;)
    Iva: uh, uh,, kao jedna teta iz ministarstva mogu samo izraziti nadu da je ta napadnuta teta bila neka dužnosnica. jer ako nije, apelirala bih na vas da razaberete kad se smiju napadati obične tete i stričeki iz ministarstava - IMO to se smije uvijek kad se ne ponašaju maksimalno uslužno prema građanima jer njihov je posao prije svega da budu servis građanima. ali ipak mislim da nije ok napadati obične tete i stričeke iz ministarstava (državne službenike) ako se govori o stvarima koje spadaju u policy making - za to oni nemaju nikakve ovlasti, a fala Bogu najčešće ih nitko ništa ni ne pita, neovisno o njihovoj mogućoj stručnosti. dakle, za bedaste odluke stvarno nisu ništa krivi nego ih samo moraju maksimalno profesionalno provesti.

    ali ako je napadnuta teta bila dužnosnik (pomoćnica ministra, državna tajnica, a u to spadaju i sami ministri), e onda bome fire at will! :);)

    nadam se da se ne ljutite na moj mali apel za zaštitu digniteta državnih službenika. :) većina ih se ipak trudi i bori protiv glupih odluka vrhuške. a one koji ništa ne rade ionako nikada nećete susresti jer su dovoljno lukavi da uvijek ostanu 'ispod radara'...
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    komentar o tetama iz ministarstva potpuno prihvaćen:)

    ali isto tako mislim da se ne događa baš svaki dan (kao danas) da netko ima priliku doći do neke od navedenih osoba koje donose odluke, pa onda treba imati razumijevanja i za ljude koji kad vide nekog iz mrskog im ministarstva odmah skoče na njih, ne pitajući tko kriv, tko dužan.....

    znam da to nije u redu, ali valjda vam to spada u opis posla...u hrvatskoj možda malo više nego nekim drugim zemljama:)

    i zato velike pohvale jednoj teti iz ministarstva koju svi znamo a nije postala čangrizava baba:D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    E da, samo da se ogradim da me se krivo ne shvati... :D Pod 'tutleki iz ministarstva' mislim na Zamorca i co. ;)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • shelashela Posts: 657
    ej ukucajte na googlu "find chuck norris" i onda Prati me srecha - presmijesno! :)

    'noch!
  • masnimasni Posts: 1,657
    vidjeh tu foru i prije, stvarno se odvalis :)

    sta sam ono htio reci.. ja se nisam previse uvlacio u rasprave oko mature, samo ono sto sam vidio na telki, i to mi se svidja.. totalno ste u pravu.. steta sto je FER na isti nacin proveo bolognu kao sto ministarstvo zeli provest maturu.. onako, zbrda zdola (u obranu FER-a samo da kazem da su kroz 3 godine što postoji bologna postali faks koji ju je najbolje i najucinkovitije proveo).. netko ce morati biti prvi, kad god. samo ste prebacili lopticu na drugu stranu terena, onima mlađima.. iako će njima loptica ici puuno sporije, i bit ce je spremni vratiti nazad :)
    no, kad se sve to sredi i u potpunosti definira, i kad fakulteti prihvate maturu (FER je vec izjavio da bi i ovu prvu maturu prihvatio kao zamjenu za prijemni, op.a. :) ), matura ce biti definitivno prava stvar..


    a druga stvar sto sam htio rec je ta da smo mi ispali totalno slabo organizirani (mislim mi s foruma), jer nam se danas vani događala revolucija, a nase drustvo glazbenih kriticara stoji za forumom umjesto da se progura uz mladost na ulici :D kad cemo imat bolju priliku? heh, mozda dogodine kad slijedeca generation bude revolvuirala :)

    pozdrav
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:


    a druga stvar sto sam htio rec je ta da smo mi ispali totalno slabo organizirani (mislim mi s foruma), jer nam se danas vani događala revolucija, a nase drustvo glazbenih kriticara stoji za forumom umjesto da se progura uz mladost na ulici :D kad cemo imat bolju priliku? heh, mozda dogodine kad slijedeca generation bude revolvuirala :)

    pozdrav
    Moram napomenuti da sam ja danas nabasala na revolucionare. Tako sam ih nazvala i ja, a svi mi se smiju...:confused:
    nisam im se mogla pridruziti, al ih podrzavam.
    Moja kriza identiteta se nastavlja...Sintija Skoric (naime tako su me danas zvali :D) je bila vrlo zaposlena, necu sad ulazit u detalje, ali eto, vidjeh djecu kako hodaju po sred ceste u Rijeci, vicu: Ovo je Rijeka!
    i citam transparente poput: Pitajte ucenike, a ne politicare.
    Cula sam da se tu i tamo nasao i pokoji FRE TIBET transparent isto...ah djeca bi samo protestirala haha. alo dobro.
    Dnevnike i vijesti nisam gledala, al sam isto cula da su se super organizirali i profesori nisu imali pojma sto ih ceka jutros. Zbilja dobra organizacija, samo prvi i drugi razredi nemaju sto raditi van skole, po mom misljenju. Ostali, revolucija!
    Eto tako, glazbeni kriticari ipak su (donekle) ukljuceni u ova zbivanja, makar kao aktivni promatraci, haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    ali isto tako mislim da se ne događa baš svaki dan (kao danas) da netko ima priliku doći do neke od navedenih osoba koje donose odluke, pa onda treba imati razumijevanja i za ljude koji kad vide nekog iz mrskog im ministarstva odmah skoče na njih, ne pitajući tko kriv, tko dužan.....
    Iva: je, tu te potpuno razumijem, da ne kažem da bi mi se i samoj moglo dogoditi da u naletu bijesa zbog neke premudre državničke odluke tako reagiram. :)

    ali eto, onako nam je kako nam Narod na izborima odredi (očito bez obzira na to bio taj narod u RH ili drugim državama...)
  • killroykillroy Posts: 739
    Meni mama radi u srednjoj i totalno je ljuta na klince, jer joj ovi iz drugog razreda nisu dosli na nastavu. Onda ih je zvala da se izvole pojavit, a oni odgovorili da nema sanse, da oni imaju svoja prava... :)

    Ja definitivno podrzavam ekipu sta su organizirali miting i izrazili svoje misljenje, jer to sta se kod nas radi sa obrazovanjem je katastrofa. S druge strane ima hrpa klinaca sta su jedva cekali da dobiju povod da odu s nastave.

    Problem je ovaj idiot od ministra, sto se ustrtario da ce izgubit stolicu i odmah promijenio odluku o maturi, kao da se radi o najbeznacajnijoj stvari. Za organiziranje drzavne mature je potroseno do sada uzasno puno novaca. Pa ako on nakon toliko priprema i istrazivanja ni sam ne vjeruje u taj svoj potez i nakon dva sata protestiranja ucenika, mijenja odluku o maturi, onda mislim da je zreo za ostavku.

    To je samo jedna od stvari. Ima toga jako puno. "reforme" koje se provode u skolstvu su na razini birokracije i administracije. Profesore se pritisce na sve moguce nacine, ravnatelji su dobili apsolutnu vlast u skolama i provode politiku koja im dolazi sa visih instanci. Eh...europa nam je tako blizu, a opet nikad dostizna.
  • CutkiCutki Posts: 235
    nego.
    pozabavimo se malo stvarnim problemom tzv. politickom odgovornoscu.
    naime, kako je kolega killroy vec lijepo objasnio:
    killroy wrote:
    Problem je ovaj idiot od ministra, sto se ustrtario da ce izgubit stolicu i odmah promijenio odluku o maturi, kao da se radi o najbeznacajnijoj stvari. Za organiziranje drzavne mature je potroseno do sada uzasno puno novaca. Pa ako on nakon toliko priprema i istrazivanja ni sam ne vjeruje u taj svoj potez i nakon dva sata protestiranja ucenika, mijenja odluku o maturi, onda mislim da je zreo za ostavku.

    ljudi ne shvacaju da je NAJVECI problem politicka odgovornost,
    jer kad bi ministar morao podnjeti ostavku nakon recimo ovakve pizdarije,
    on bi dobro razmislio o svakom elementu programa sta provodi i dao bi si
    truda da to izvede kak spada, inace naravno gubi stolicu.
    analogijom prosirimo to na sve polozaje i kad ti se skupi 50,000 ljudi
    ti moras dat ostavku.
    kad povecas zaduzenje za 10 mlrd eura, a bez ikakvog opravdanja,
    ti moras dat ostavku.

    srednjoskolci su napravili nesto, cudno zapravo da su i to,
    ali oni ne mogu nista. trebaju podrsku ostalih, radnika, sindikata, studenata..

    radnici i sindikati su propali
    studenti su najveci kreteni u drzavi poslije ovih gore prvospomenutih
    a jos nitko ne razumije stvarni problem.

    nece se prosvjedom za bolji zivot zapravo zivot i poboljsati.
    treba imati dugorocni plan u kojem ces ti zapravo
    sustavno provodit reforme sa ciljem poboljsanja zivotnih uvjeta.

    a to se NECE dogoditi dok se ne vrati politicka odgovornost.

    e, a nju.. nju treba smislit kak vratit.
    al to ne mogu srednjoskolci, to ne mogu sindikati, to ne mogu studenti...

    to moramo SVI.

    inace, naravno da cemo i dalje svi sjedit doma pred forumom,
    hvalit jedni druge
    i zivjet u kurcu.

    p.s.
    broj stranice je 911,
    call for help!
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • killroykillroy Posts: 739
    Cutki wrote:
    ljudi ne shvacaju da je NAJVECI problem politicka odgovornost,
    jer kad bi ministar morao podnjeti ostavku nakon recimo ovakve pizdarije,
    on bi dobro razmislio o svakom elementu programa sta provodi i dao bi si
    truda da to izvede kak spada, inace naravno gubi stolicu.
    analogijom prosirimo to na sve polozaje i kad ti se skupi 50,000 ljudi
    ti moras dat ostavku.
    kad povecas zaduzenje za 10 mlrd eura, a bez ikakvog opravdanja,
    ti moras dat ostavku.

    Upravo to! Vlast bi se trebala bojati ljudi, a ne obrnuto.
  • shelashela Posts: 657
    Ne znam zapravo dovoljno detaljno kak to sve izgleda u skoli i funkcionira sto se love tice, znam da je puno ulozeno, ali to jednostavno izgleda nije dovoljno i treba jos vremena, organizacije i love...kad skuzis da jos sveučilišta nisu odlučila hoće li prihvatiti tu državnu maturu kao ok način upisa na fakultet - e pa to fakat je ludo!??
    bolje uzeti jos vremena pa imati bolje rezultate, nego previse zuriti pa onda imat kaos koji onda opet kosta jer ne funkcionira.

    a bologna je prica za sebe...i za to su isto fakat trebali uzeti jos vremena za pripremu. moja seka je zavrsila vishu i sad upisala jos dvije godine, placa se naravno, i naime ne zna koju ce titulu imati na kraju!! stalno im nes mijenjaju i muljaju :( aaa!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Cutki wrote:
    inace, naravno da cemo i dalje svi sjedit doma pred forumom,
    hvalit jedni druge
    i zivjet u kurcu.
    Iva: kako sam ja bila rekla da je osnova svega razumijevanje procesa, tako bih sad ja htjela razumjeti na što si točno mislio u ovom dijelu posta
  • CutkiCutki Posts: 235
    Iva wrote:
    kako sam ja bila rekla da je osnova svega razumijevanje procesa, tako bih sad ja htjela razumjeti na što si točno mislio u ovom dijelu posta

    prva stvar je da kad citas bilo sta kaj sam napisao, moras imat maksimalno otvoren pogled na stvari i ni u jednom trenutku se ne smijes ogranicit na samo nesto; pogotovo kada se radi o temama koje su blago receno kompleksne,
    poput uspjesnog razvoja drzave.

    to je drama u 3 cina, a pocinje sa demokracijom.
    kao sta svi znamo demos (narod, puk) + kratei (vladati)
    znaci vladavina naroda,
    ali ono sta vecina ne zna, ujedno znaci i
    narodom vladati.

    drugi cin je kombinacija ovog prvog (neobrazovanosti puka) sa egocentrizmom
    i nevjerojatnom pohlepom.
    Naime, iako su i oni krajnje neobrazovani, nasi politicari znaju da je vladati neograniziranim masama macji kasalj za ograniziranu manjinu. Oni iskoristavaju tu pogodnost do maksimuma izvlaceci pritom mase novca i drugih povlastica za sebe i svoje bliznje, unistavajuci drzavu do temelja, a da pritom ne strahuju od icega. (tzv politicka odgovornost za nesposobne ili one koji nesto sjebu)

    To nas dovodi to treceg i zavrsnog cina u kojem mi izumiremo.
    Naslov je inertnost kombinirana sa nezainteresiranoscu puka za bilo kakve promjene.
    Kretenizam koji se siri Lijepom nasom poprimio je neshvatljive razmjere.
    Ljudi slijepo vjeruju u bolje sutra, dok zapravo vise niti nada ne postoji.
    Izgubili smo ju otprilike koji trenutak poslije sta smo skinuli gace da nam ga steraju, a da ne kazem da nas jebu vec dugo dugo.

    Zasto?
    Jednostavno.

    Politicari bi cak mozda i htjeli nesto dobro za ovu drzavu,
    ali ne znaju kako. Nemaju ideje kako se izvuc iz ove septicke jame,
    a da pri tome sami ne upadnu u teska govna.
    A mogli bi, dobre volje radi, za pocetka smanjit place svima u Saboru,
    na prosjecnu placu od 4.500kn, a povecat radne sate tjedno sa 20 na 40.
    Mos mislit!

    Ljudi s druge strane samo trpe, pate, cekaju da netko nesto napravi,
    a nitko sam nece prvi pocet, opet zato jer ne zna sta bi uopce mogo
    napravit da bi imalo bilo kakvog odjeka u javnosti i zapravo mobiliziralo mase
    na masnovu pobunu protiv rezima.

    Samo da se skupe svi nezaposleni, imali bi najveci prosvjed ikad; 300.000+ ljudi garantirano.
    Al to nemozes ocekivat. Da je nazaposlena osoba tolko inteligentna
    da moze smislit nesto takvo, vrlo vjerojatno ne bi bila nezaposlena.

    Druga stvar je sa onima "aktivnima".
    Studenti i radnici su u teskom kurcu.
    Jedni gledaju samo svoje sebicne interese, kako kupit krpice ili mobitele,
    kompjutere ili cugu, muzu lovu, a da uopce ne razmisljaju sta ce biti sutra.
    Nema vise studentskog aktivizma i borbe za bolje sutra, cak ni onda kad su sami studenti u pitanju. Bologna je isto sta i drzavna matura. Dobra ideja,
    al sjebano do jaja, samo se nitko nije pobunio..

    Drugi sljakaju od jutra do sutra da bi prehranili svoje klince,
    sute, jos u strahu od "onog doba" kad si mogo dobit otkaz samo jer nisi na strani partije i boje se dici svoj glas za bolju buducnost, ako ne svoju,
    bar onih za koje se brinu. Glasaju ko sismisi, za sjebano i pokradeno sutra,
    bez ikakvog smisla ili vizije. a tonemo dalje

    Realnost je da na prosvjed idu SAMO ljudi koji su, sta je najgore od svega, u zabludi da ce od njega imati koristi.
    Najbolji primjer ti je gore Gunner koji se nije solidarizirao sa srednjoskolcima, iako on sam srednjoskolac, jer, jebiga,
    njega ne hvata matura, pa mu je svejedno.
    To je primitivizam iz cina 3. koji se uvukao u svaku poru naseg naroda.

    Naravno, imas ljude koji imaju para, a da ih nisu dobili na prevaru,
    al nemres ocekivat od nekoga kome je dobro da se ide zamarat problemima
    onih manje sretnih.

    Nitko nema vizije, nitko nema volje, nitko nema nesto konkretno za napravit
    sta bi moglo rezultirat nekom promjenom.
    Od tisuca srednjoskolaca, u Zgbu ih se jucer skupilo 700.
    Sveukupno nije preslo 5.000, a tolko je ljudi doslo na PJ u Zg.
    Halo?!

    ne kuzim kaj trebam objasnjavat-
    da svi sjede doma pred kompom/tv-om?
    da svi hvale druge, a nis sami ne rade?
    ili mozda da zivimo u kurcu?
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • pajopajo Posts: 3,292
    Cutki wrote:
    ne kuzim kaj trebam objasnjavat-

    Vidi stari...puno stvari ti ne kužiš, a prvenstveno ovaj thread...
  • CutkiCutki Posts: 235
    ma lol
    kak ti kazes.

    samo primjeti da nisam ja poceo sa tim svim prosvjedima i ostalim,
    pa si vjerojatno krivo usmjerio svoju ljutnju zbog zaspamavanja.
    al to je vjerojatno jer si hdzovac

    jos nesto?
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: hm, rijetko kad tko uspije naljutiti mog inače vrlo staloženog muža...hm...

    Da pojasnim o čemu se radi. Naime mi smo ovdje na ovom threadu svi različiti, različith stavova, prošlosti i sl. i počesto se dogodi da se oko nekog pitanja ne slažemo. No iznimno se rijetko dogodi da se međusobno prozivamo za išta, da ne kažem slučajno vrijeđamo. I kad ima nešto oko čega se netko ne slaže, obično se uvijek uspije pronaći pristojan i prijateljski način da se sve razjasni pa makar to bilo i da se na kraju složimo da se nikako ne slažemo.

    Naravno, ne optužujem ja tebe sad ni za što od gore navedenog, samo pokušavam ukazati na neke regule ponašanja kojih se svi ovdje držimo. Pa ti vidi i, naravno, učini kako god želiš.

    I da, žao mi je što nisi uspio razumiti moje pitanje. Nije sad više važno, recimo da sam dobila odgovor...


    edit: sad sam vidjela tvoj prethodni post i recimo da je apsolutni kraj svake rasprave!
  • CutkiCutki Posts: 235
    aaa! skuzio sam!

    za ona dva posta gore moja:
    svaka slicnost sa stvarnim osobama je slucajna, svi likovi su izmisljeni,
    a radnja se odvija u jednom dalekom mjestu iza 7 gora, 7 mora, 7 dola i 7 suma..
    osim gunnera, kojeg jebiga eto nisam citirao, al nije nista izmisljeno, samo uklopljeno.

    inace, ono "sjede svi za forumima" je bilo trenutak inspiracije jerbo eto u tom trenutku sam pisao po ovom forumu, al nije bilo intencije aludirati na bilo koga sa ovog foruma konkretno. pace, ljudi ovdje djeluju kao da zele promjene,
    al jebiga, opce je poznato da je danas zabava masa kompjuter, pa se mozda lako prepoznat u tome.

    jos samo nesto:
    bilo kakav tekst koji potakne neku reakciju, moze biti samo pozitivan,
    jer ak nam nesto fali svima onda je to vise borbe za svoja prava.

    sry pajo za hdz komentar,
    moglo je i bez toga
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    moram se uključiti!

    kao prvo: nitko ne smije dirati precjednika! sven, slijedeći put organiziravam lestes i po novom potatosicu, i gotov si!
    kao drugo: mislim da je svenova premisa ok, ali ipak malo ekstremna - nije baš sve u k...., ali da bi trebali biti glasniji, to je definitivno!

    ja se nadam da su ovi srednjoškolci ipak nešto započeli i da to neće završiti samo time da je matura odgođena... ima tu malo više zajeba i valjda će netko "platiti" za njih...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Peace, love and understanding, kids :)

    Ok, ljudi, evo sad prijedloga za vikend u PGZ-u...
    Datuma 16. i 17.5. u Opatiji se odrzava festival Opatijske barufe. bandovi koji sviraju su vrlo dobri, neke cuh, neke ne, al idem sigurno.
    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=15578
    http://www.rirock.net/forum//viewtopic.php?f=16&p=72244

    S obzirom da smo nesto govorili o potencijalnom *vikendu na moru*
    ili *meetupu na moru, u PGZ-u*, kako hocete...predlazem onda ovaj vikend za realizaciju istog :D
    PEtak i subota bi bili rezervirani navecer za festival, subota po danu razgledavanje Rijeke, Opatije i okolice, moguce izlet u Istru...sve po dogovoru. A u nedjelju da rostiljamo. Ima mjesta i lokacija, samo se treba dogovoriti.
    Domagoj i ja smo pricali opet o kampu u Medveju, gdje ima bungalova za prespavati, a i lokacija za satore tko zeli. (meni su satori ok, al vjerujem da neki preferiraju prave krevete). Medveja je nekih 15ak minuta od Opatije, niti toliko sad van sezone, i zapravo smo vec u Istri ako smo tamo :D
    Dosta je blizu onda, i super je jer mozemo tamo rostiljat. A ako imate kakvu drugu ideju za prespavat, onda mozemo nekamo u sumu rostiljat, Mala Ucka ili kod mene gore u Kastvu.
    Zao mi je sto vas nemam svih kamo stavit, al eto, mali stan, malo grad u kojem zivim...
    Vidite malo tko bi isao i dal vam to pase, taj vikend od 16. do 18.5.
    Iva i Mario nesto vec razmisljaju, al to nek oni potvrde i napisu...
    Domagoj je in koliko znam, ja sam tu...a ostali...
    nadam se da cemo se ovaj put uspjet dogovorit.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Mario je taj vikend ionako u Opatiji, na FESTU, a ja nemam nikakvih problema da se uvalim njemu za vikend. :) doduše onda bi on morao dosta vremena biti na FESTU i ne bi baš mogao bauljati s nama okolo u petak i subotu tijekom dana, ali ja ću tada biti službeni predstavnik obitelji nam. :) onak, posebna izaslanica precjednika. :D
    meni je doduše malo bed dobit dan godišnjeg, a Mario mora ići u petak ujutro, ali ako bi se mogla uvalit nekome od vas u auto u petak popodne, to bi bilo mrak! ako ne, nema veze, vidjet ću kako mogu užicat godišnji...

    anyway, sad sam tu nadugačko krenula, ali poanta je da smo mi za i da nam je izvedivo! idemo ostali! da vas vidimo! :);)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:

    anyway, sad sam tu nadugačko krenula, ali poanta je da smo mi za i da nam je izvedivo! idemo ostali! da vas vidimo! :);)
    Woohoo, Paici su definitvno in! :)
    Super! Ajde sad ostali, povedite se primjerom familije Paic :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    u diksusiju se više neću uključivat sad...samo ću reć kako je ovaj forum uvijek bio super mjesto za svakakve diskusije i svakakva mišljenja...i nadam se da će i ostati takav:)

    a sad što se tiče opatije, ja to ne mogu još ništa reć :( al budem se potrudila smislit nekaj....
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • shelashela Posts: 657
    sven, okej je rec kaj mislis al daj malo pozitive - najlakse je fino rec da je sve u k... znamo svi kak stvari stoje...poanta je da se u tome nekak pliva i vidi pozitiva i pokusavaju nac rjesenja.
    predlozi nesto, odi van i buni se! mislim da svi mi i u nasim malim krugovima pozitivno djelujemo na nasu okolinu i tako pomalo doprinosimo tom nasem zacudnom drustvu (a takav je i ovaj forum), pa mozda jednom uspijemo i vise napravit. treba znat cijenit da smo toliko sretni da imamo i tu prosjecnu placu i krov nad glavom i pj meetupe i klopu i cistu frikin vodu - jer i to je sve zapravo dosta krhko (buduci da pola planete nema ni to = milijarde ljudi nemaju to sve kaj mi u nasoj drzavi imamo). treba stremiti k boljem, naravno, al s negativnim stavom nista neide nabolje...
    uvijek ce bit nesto wrong with the world today, nazalost, nema utopije...(to ima sam u carobnicama, pa ni onda :P)

    elem, sto se prizemnijih stvari tice
    Sid: ja mogu doc il u petak il u nedjelju, idem na svadbu od frendice 17.5. :/ jezi ga...al svakako svratim bar na jedan dan :) zao mi je kaj necu moc cijeli vikend inace fakat bi! imate jos koji drugi vikend neku festu? mozda ti ja dodjem odvojeno onda :D
  • lesteslestes Posts: 959
    munchen je u goodsima...


    sid, meni još ništ nije sigurno.. al jako bi rado došla!
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    munchen je u goodsima...
    Iva: i Nijmegen...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    lestes wrote:
    munchen je u goodsima...


    sid, meni još ništ nije sigurno.. al jako bi rado došla!

    Munchen je u profile-u :D...morao sam

    Još da mi je i ZG poster nabavit bilo bi super

    (počeo sam i postere kupovat :o)
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    Munchen je u profile-u :D...morao sam

    Još da mi je i ZG poster nabavit bilo bi super

    (počeo sam i postere kupovat :o)
    :(
    sad sam ljubomorna i zbog toga! koje sranje.. i poljska i munchen su već bili.. zakaj
    sad a ne recimo za mjesec dana kad budem u boljoj (bar se nadam :D) financijskoj
    situaciji? :/
Sign In or Register to comment.