Pearl Jam in Zagreb!

1312313315317318860

Comments

  • asfoasfo Posts: 315
    siljo wrote:
    ... širok osmijeh i zlatan zub ...:D


    ...misliš širok osmeh i zlatan zub? ;) kaj si ti još nečiji fan? :)

    Pa naravno da će nas sve popraviti u fotošopu, ono da izgledamo kao s naslovnice ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    asfo wrote:
    ...misliš širok osmeh i zlatan zub? ;) kaj si ti još nečiji fan? :)

    Pa naravno da će nas sve popraviti u fotošopu, ono da izgledamo kao s naslovnice ;)

    ma da, to sam mislio... preveo sam da ovi mlađi koji ga nisu slusali skuze o cemu pricam :D

    e sad, moramo se dogovoriti tko ce izgledati kao vlatka, a tko kao dikan.... ono, ekipa s naslovnica i
    omiljena nam posalica na zadnjoj turneji... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    nikad kraja toj sapunici.. a ja mislio da pocinje nova sapunica na hrt-u, a ono ni stara nije zavrsila :)

    balasevic nikad nece zastarjeti :) go đorđ
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    i kak ja uvijek uspijem pogodit novu stranicu.. mislim da sam rekorder po postotku "broj otvorenih novih stranica/broj postova" :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    samo da se pohvalim... imam još jednog frenda na facebooku. friško pečeni ;) khm khm
  • DoctorDoctor Posts: 256
    lestes wrote:
    samo da se pohvalim... imam još jednog frenda na facebooku. friško pečeni ;) khm khm

    Hehe.. Toliko je frišak da se još nije ni ispekao :D
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • ako nastavi ovako reklamirati itw ed bi fakat mogao osvojiti tog oscara:
    http://www.billboard.com/bbcom/news/article_display.jsp?vnu_content_id=1003654577
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ok, još 2 prijatelja na facebooku od danas :D;)
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    e sad, moramo se dogovoriti tko ce izgledati kao vlatka, a tko kao dikan.... ono, ekipa s naslovnica i
    omiljena nam posalica na zadnjoj turneji... :D

    nikad kraja... ak ovak nastave, imali budemo se mi s čim šalit i na sljedećoj turneji...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pozdrav svima, vidim da je bilo super na premijeri kod Ane, a drugačije nije moglo ni biti...a ja sam i uz premijeru i tiramisu propustio to mi je još više žao :D
    Ja sam i dalje u isčekivanju poštara...dvd, cd još ništa nisam vidio ni čuo...ali tiješim se da kad dođe taj dan da ću guštat do besvjesti.

    Daj te slike da vidimo :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Doctor wrote:
    Hehe.. Toliko je frišak da se još nije ni ispekao :D

    A jesam rookie...:)
    Posto mi je pracenje weba i njegovih tehnologija onak, kao hobi, a i za posao mi je bitno bit u toku, vec duze vrijeme se tjeram poceti koristiti Facebook i eto danas sam nasao i prve prijatelje :)
    Mislim da je Facebook stvarno sjajna stvar, a i sama cinjenica da ima tipa 70 mil usera dovoljno govori. It's the next big thing, a bogami se i Google uzjogunio oko toga...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Upravo sam si pre-orderao novi Radiohead koji ce se od sutra moci skinut sa sluzbenog sajta. Dao sam im 5 funti (zapravo mi supruga kupila, jesam sponzoruša :D) i mislim da je to skroz OK cijena za donwload albuma.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Racunam da vas je nekolicina isla na Muse. sad sam skuzila da je to danas.
    I nema vas tu....
    Ocekujem report sa koncerta.
    I slike sa screeninga ;)

    Zao mi je sto nisam bila...da vidim dvd i sve vas...
    jos moram malo cekat za jedno i drugo...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    E snih, ima da na tim slikama izgledamo kao vlatka i dikan zajedno dok ti zavrsis s njima :D
  • lesteslestes Posts: 959
    a zato to tak dugo traje! treba od vas napravit dikana... :eek:
  • masnimasni Posts: 1,657
    da, da.. na kraju ce slika biti "gdje je dikan"? :)

    muse upravo svira.. cujem ih do doma.. a ne, to je winamp :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Muse-još jedan otkazani koncert (s moje strane) u nizu..Jbg-fax, posao, žena, djeca, punica :D...

    Isto tako dobih ponudu da mi se sprži PIAF, ali sam ju (ne baš glatko) odbio i odlučio se strpiti još neko vrijeme..Živi bili pa vidjeli :), valjda prije Božića :D..

    Otkazan Laufer na Korzu drugi tjedan, umjesto toga Laufer, Jinxi i Quasarr na Korzu za doček 2008-e.. Osim toga, u Rijeci niš novog od nekakvih svirki. Ali imamo Daru Bubamaru u četvrtak u novootvorenom folk baru Mangos :mad:...Grad Rocka :D..
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    mnogo ste nestrpljivi, a ja jednostavno nisam imao vremena da priredim fotke.

    Evo ih sad, pa se gledajte. I molim glasanje - tko je dikan, a tko vlatka na njima!

    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/07-10-2007%20PIAF%20-%20projekcija/

    Inače, pozdravljam sve koji su nazočili milom događaju i one koji nisu bili u mogućnosti!

    Lijepo smo se podružili, pogledali to remek djelo, malo prezalogajili i prodivanili!

    Fino ... ponovilo se! :)

    Fala elcielo na gostoprimstvu i konkretnoj akciji kojom nas je u samo par dana sve uspjela aktivirati.

    Radi povijesti, da se ne pozabi (a i faktografski je zanimljivo) na projekciji su se našli:

    elcielo
    jurasica
    Sintija
    helen cross
    masni
    kosta
    iva
    siljo
    iva
    pajo
    killroy
    asfo
    snih
    i Janko (cukerkomtzulect :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: standardno dobre fotke snih :D
    posebno zadnjih par :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Za zainteresirane, skinuh novi Radiohead i na prvo slusanje moram reci da zvuci vrhunski. Mislim da su opet u prilicno dobroj formi u kakvoj nisu bili jos od davne '97.
  • masnimasni Posts: 1,657
    dobre slike.. vidi se na par kako otvorenih usta i smjesaka pratimo zid :)
    ja poslusah the national (odlicno cak nakon samo 2 slusanja), sad slusam interpol..
    a valjda ce i radiohead doc na red :)

    citam da je muse bio odlican.. ajmo da cujemo iz prve ruke :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Super slike, vidi se da vam je bilo lijepo, a kako i ne bi uz dobru ekipu i dobru muziku...

    Muse... Ajme meni, bilo je prekrasno!!! :) Ovaj koncert ozbiljno konkurira za titulu najdražeg mi, naravno uz PJ u Zagrebu. Atmosfera je bila paklena u prvih nekoliko redova (ja bila u drugom, hehe), skakalo se i vrištalo bez prestanka, nekoliko đevojaka s moje lijeve strane je u više navrata izjavljivalo ljubav Domu (a kad je tak lepi :D), napravili su fantastičan light show i projekcije na ekranima, na Plug In Baby su u publiku doletjeli veeeeejiki plavi baloni s papirićima unutra pa smo se malo nabacivali... Ono što Matt radi s gitarom je za ne povjerovat, virtuoz u pravom smislu te riječi... Skoro se potepel skup s pojačalom kad ga je srušil na pod... :D Jedina stvar koja je pokvarila doživljaj bile su prazne tribine, žalosno je što bend koji je dva puta rasprodao Wembley kod nas dođe vidjeti tako malo ljudi, a onaj-čije-se-ime-ne-spominje i njemu slični pune Maksimir... :(

    Predgrupa Adastra taman po mom ukusu, bila sam već na nekoliko njihovih koncerata i svaki put su sve bolji i bolji... Obavezno pogledati ako već niste...

    Evo i nekoliko filmića, nadam se da će vam prenijeti bar djelić atmosfere i uvjeriti vas da sljedeći put obavezno i beziznimno dođete na koncert... ;)

    Adastra
    http://www.youtube.com/watch?v=7_HdtEExytc
    http://www.youtube.com/watch?v=6MqPxI1X2cw
    http://www.youtube.com/watch?v=BqjnJgORfhg

    Muse
    http://www.youtube.com/watch?v=KrAzObY2PCM
    http://www.youtube.com/watch?v=zui9rmiQCVc
    http://www.youtube.com/watch?v=oE-PMB1n85k
    http://www.youtube.com/watch?v=LBLoV1R91EI
    http://www.youtube.com/watch?v=a0LYqcQiklU
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • kostakosta Posts: 16
    pozdrav svima!!!!!!
    evo i mene konacno na forumu......
    vidim da se prica o sinocnjem koncertu....igrom slucaja sam i ja zavrsio tamo i to u zadnji cas...bilo je odlicno,samo su i oni nastavili u skladu s novom modom,tj. ne duze od sat i 15min svirke....al je sve u svemu taj sat bio vrhunski
  • Pozdrav sosedje!
    Tudi jaz sem bila včeraj na Muse (sem jih pa videla že lani na Dunaju). Fenomenalen nastop in izvedba..škoda res, da ni bilo več ljudi..pravijo, da je bilo 65% Slovencev :D
    Ves čas so me prevevali spomini na Pearl Jame lani v Domu Športova..Ko sem spet videla dvorano in vse...aaaah..Pa dobro..Musi so tudi dobri hehe..Seveda sem imela na wristbandu pripet badge od Pearl Jamov..naj se ve! :D Sem pa videla tudi štiri Pearl Jam majice (2 avocado, 2 pa črni z letošnje turneje)..ne vem, če ste to bili vi, ampak lepo je bilo videt "domače" majice ;)
    No, dovolj off topica..uživajte!
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey, pozdrav Kosti, novom članu ove naše male PJ klinike!

    Fotke su zakon i naravno Janko rules (nisam bio prisutan tom nastupu ali vidi se da ima mota za gitaru :D )!!!

    A što se tiće Radiohead-a to sa novim albumom da fanovi sami odlučuju koliko platiti album... to mi je poslje PJ boot najbolja stvar, napokon neka sviježa ideja u cijelom cd bussinesu.
    Zakon!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    cestitam kosti na prvom postu.. dabog da dogurao do Sid minimalno :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    Za zainteresirane, skinuh novi Radiohead i na prvo slusanje moram reci da zvuci vrhunski. Mislim da su opet u prilicno dobroj formi u kakvoj nisu bili jos od davne '97.

    Jesi to skinuo s one stranice inrainbows.com. Pitam jer pokušavam već pol ure ali ne ide, izgleda da imaju problema sa serverom.

    Pozdrav Kosti, a slike su prezakon. Naravno svi ostaju u sjeni Majka Tvidija :)
    Death or glory!

  • ok..prvo fala na slikama...super su...(iako se baš ne volim slikat inače al ove su slatke, a i sad imam i dokaz da sam u elitnom društvu freakova) :)
    drugo....welcome kosta hihi
    i treće...uspjela sam danas nabavit kartu za pipse tako da tko god ide...vidimo se...:D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    fotke su super snih!

    welcome kosta! dosta je bilo lurkanja :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Jesi to skinuo s one stranice inrainbows.com. Pitam jer pokušavam već pol ure ali ne ide, izgleda da imaju problema sa serverom.

    Pozdrav Kosti, a slike su prezakon. Naravno svi ostaju u sjeni Majka Tvidija :)
    Ja sam jučer naručio, a ujutro skinuo sa radiohead.com i sve je bilo ok. Ali sad su vjerojatno i Ameri uletili pa je gužva.
Sign In or Register to comment.