Pearl Jam in Zagreb!

1314315317319320860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    aaaa ne mozes mi to radit.. postat u isto vrijeme kao i ja.. bas sam mogao ispast koristan :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    aaaa ne mozes mi to radit.. postat u isto vrijeme kao i ja.. bas sam mogao ispast koristan :D

    hehehe, ipak je 8min razlike... sporo tipkaš ;)

    kaj je na Borongaju gotov taj campus? najs...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    dolazim i ja sutra u tvornicu. c u :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    upravo nabavio: Boxer, Cherry Tree EP, The National, Alligator...

    s cim poceti? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    upravo nabavio: Boxer, Cherry Tree EP, The National, Alligator...

    s cim poceti? :)

    Ja bih od najboljeg: Alligator (predzadnji), pa onda Boxer (zadnji).:)

    Veli elcielo i da na koncertima sviraju najviše stvari sa zadnja dva albuma.

    Ja sam ostale dobio na gledanju Imidža i pomalo ih slušam, ali čini se da su ova dva zadnja ipak najbolja.

    Now playing: Soundgarden - Down the Upside (1996) :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    poslusao The National album i malo mi je dosadnjikav... sad slušam Boxer i puno mi je bolji... ajmo dalje :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ima li tko nešto od BRAD, kako to zvući??
    Naručio sam jedan pa me zanima jeli 12 dolara dobro uloženih :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ima li tko nešto od BRAD, kako to zvući??
    Naručio sam jedan pa me zanima jeli 12 dolara dobro uloženih :D

    meni su oni prilicno slusljivi... onak, lagani rock... koji si uzeo? Interiors ili onaj prvi, zaboravio ime.. :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    karte za večerašnji koncert Pipsa i Let 3 u Tvornici su u prodaji. Ja ih kupio oko podneva.
    Zvao sam ujutro Tvornicu da provjerim kad će biti karata i teta mi veli da su jučer popodne stigle.
    I tak... ko misli ići neka krene po kartoline, da ne bi večeras bilo nismo znali! :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja imam zadnja 3 od the national, i skroz su mi ok, iako mi je sad songs for dirty lovers najsporiji i najmanje se vrtio..

    a sad od itw:

    sta mislite, hoce li pj svirat na nekom od slijedecih koncerata koju stvar? ili ed sam kad izadje nakon encore breaka s ukulelama?!?! meni je long nights predobra (izmedju ostalih).. ili hard sun da cijeli bend pri kraju odsvira? ha? ha?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    sta mislite, hoce li pj svirat na nekom od slijedecih koncerata koju stvar? ili ed sam kad izadje nakon encore breaka s ukulelama?!?! meni je long nights predobra (izmedju ostalih).. ili hard sun da cijeli bend pri kraju odsvira? ha? ha?

    ne znam za uživo sviranje, jer ako nisu svirali ništa od brad, 3fish i sl, brijem da neće ni ovo... :( ali slažem se s tobom za long nights... definitvno mi je to naj pjesmica... hard sun je super, bravo, ali nije edova pa ne ulazi na taj način u konkurenciju....

    ej masni, koji broj majica ti nosiš?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    meni su oni prilicno slusljivi... onak, lagani rock... koji si uzeo? Interiors ili onaj prvi, zaboravio ime.. :)

    Onaj prvi....da počnemo iz početka :) baš me zanima
    Jeli slično 3FISH??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Onaj prvi....da počnemo iz početka :) baš me zanima
    Jeli slično 3FISH??

    onaj prvi je BAYLEAF i meni je super... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    jurasica wrote:
    ne znam za uživo sviranje, jer ako nisu svirali ništa od brad, 3fish i sl, brijem da neće ni ovo... :( ali slažem se s tobom za long nights... definitvno mi je to naj pjesmica... hard sun je super, bravo, ali nije edova pa ne ulazi na taj način u konkurenciju....

    ej masni, koji broj majica ti nosiš?

    L uglavnom.. iako L nije broj :D ako su neke vece, mozda M..
    and why, if i may ask? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • upravo bila u tvornici kupit karte i uhvatila sam kraj soundchecka pipsa..(teroriste)....:)
    ah i što se tiče national...meni je definitvno boxer najdraži trenutno ali ovisi o raspoloženju...
    a into the wild nekako preferiram slušat u komadu...nekako mi je to sve ko jedna velika pjesma...i sumnjam da će to svirat na pj koncertima...možda eventualno ed na nekom presetu...
    i nabavih novi radiohead...nije mi baš nešto previše sjeo nakon prvog slušanja al imam neki feeling da bude...
    c u :)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    onaj prvi je BAYLEAF i meni je super... :)

    Jebiga onda nisam taj :) Welcome to discovery park sam uzeo????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • ne bayleaf je stoneov solo album....
    prvi bradov je ja mislim shame...welcome to discovery park je ja mislim treći...
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • lesteslestes Posts: 959
    jel se zna već kolko budu karte za the national?
    već ih neko vrijeme pokušavam nabaviti. uspela sam skinut samo par pjesmi prek
    lime wirea... torrente ne mogu skidat u domu. ima ko kakav prijedlog? :confused:

    vidimo se u tvornici. ako bude još karti... :rolleyes:
  • lesteslestes Posts: 959
    i opet nova stranica...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    lestes wrote:
    jel se zna već kolko budu karte za the national?
    već ih neko vrijeme pokušavam nabaviti. uspela sam skinut samo par pjesmi prek
    lime wirea... torrente ne mogu skidat u domu. ima ko kakav prijedlog? :confused:

    Karte su po 80 kn kol'ko sam ja načuo.. A za ovo drugo, imam ja jedan prijedlog jer sam nedavno uploadao sve njihove albume na net...Imaš pm jza koju minutu ;)

    Naravno ako i nekom drugom treba, feel free javiti mi.. :)
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    Karte su po 80 kn kol'ko sam ja načuo.. A za ovo drugo, imam ja jedan prijedlog jer sam nedavno uploadao sve njihove albume na net...Imaš pm jza koju minutu ;)

    Naravno ako i nekom drugom treba, feel free javiti mi.. :)

    hvala!! :):):)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    onaj prvi je BAYLEAF i meni je super... :)

    a ne, ne... prvi album od Brad je Shame...

    Bayleaf je solo album od Stonea i ful mi je dobar ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    evo mene doma. hmm da... predugo sam se zadržala na britancu. nije bilo više karti
    za tvornicu. tj. bila je jedna, a nas troje došlo. a 100kn za upad mi se fakat nije
    davalo. tak da nisam pokazala vegeta majcu :( ;) drugi put :) nadam se da vam
    je bilo dobro! :)
  • ...to visit Croatia soon!

    I know it's still a couple of weeks away, but I'll be in Dubrovnik Oct 31-Nov 2 and in Zagreb Nov 2-3 if anyone wants to try and meet for coffee or to give us a personal guided tour :-)
    Need a tour Travel Agent??? Pick me :-)

    Whatever you are, be a good one --Lincoln
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo nas s koncerta Pipsa i Let 3-ja! :)
    Skoro je pola 3, dugo je potrajalo, ali bilo je jako dobro.
    Prvo Kawasaki 3p - za zagrijavanje.
    A onda Pipsi - odlični. Meni i vrhunac!
    Sviralo se:
    Teroristi plaču
    Mala fufica
    Plači
    Gume na kotačima
    Zdenka i vanzemaljci
    Supermama
    Idealna pop pjesma za astronaute
    Rosita Pedringo
    Nogomet
    Sex u školi
    Narko
    Popravak
    Bog (mislim da nisam falija... možda jedino redoslijed - ovo sam dao samo za volitelje Pipsa, a oni će se tu već pronaći) :)
    Dobar presjek!:)
    I onda Let 3 - standardno moćni, ali sam nakon Pipsa bio nekako ispuhan...
    Uglavnom, glupim moronima je opet, po ko zna koji puta nestalo pive...??????
    I to nakon 2 stvari od Leta 3...
    Anbifakinlivbl....
    Sve u svemu - odličan koncert.
    Super atmosfera - i na Pipsima i na Letu 3!
    Ponovilo se! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Evo nas s koncerta Pipsa i Let 3-ja! :)
    Skoro je pola 3, dugo je potrajalo, ali bilo je jako dobro.
    Prvo Kawasaki 3p - za zagrijavanje.
    A onda Pipsi - odlični. Meni i vrhunac!
    Sviralo se:

    Wow! Odlicno mi izgleda setlista sa ovim novim stvarima unutra. Jedva cekam sljedeci solo koncert.
    Ovaj put smo zbog bolesti propustali, ali dobro bar ste se vi mladi opet dobro zabavili :D
  • kostakosta Posts: 16
    Evo vidim da nisam jedini zbog bolesti propustio koncert :(
    A sta se moze,iako se nesmijem zaliti s obzirom da sam isceprkao kartu za Muse...Drago mi je da vam se svidio koncert :) , a onima koji su u mojoj poziciji zelim brz oporavak...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    http://www.jam-river.com/pj/dvd_details.php?id=320&venue=Dom%20Sportova,%20Zagreb,%20Croatia%20&d=26&m=9&anno=2006
    :rolleyes:

    Nema još za download, nadam se da će bit ovih dana...


    Moguće da link ne radi ako niste registrirani, radi se o PJ-Zagreb '06 (Blood, Alive, Ritfw i YL) snimano s tribine (Majk Tvidijeva strana)
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    http://www.jam-river.com/pj/dvd_details.php?id=320&venue=Dom%20Sportova,%20Zagreb,%20Croatia%20&d=26&m=9&anno=2006
    :rolleyes:

    Nema još za download, nadam se da će bit ovih dana...


    Moguće da link ne radi ako niste registrirani, radi se o PJ-Zagreb '06 (Blood, Alive, Ritfw i YL) snimano s tribine (Majk Tvidijeva strana)

    To se vec vrtilo po jubitou, ak se ne varam to je ona snimka koju je u danima poslije koncerta Tomo pokusavao nabaviti od neke tete koja je cak i postala po forumu i cimala nas sa tom snimkom, a onda poslije nestala.
    Mislim da je snimano OK kamerom ali dosta konfuzno i trzavo...
  • evo i moj greencajt report...
    prvo bila na britancu...na majkama je atmosfera bilo lagano trula...samo se u prvim redovima skakutalo...
    na psihomodo popu onda već bolje...(življe)...s tim da sam otišla poslije fride...ipak su mi pipsi bili prioritet...
    došla u tvornicu...još je bio kawasaki...bilo je onako slatko za zagrijavanje..
    a onda pipsi....super su bili...lijepa setlista...zbilja bez zamjerki...
    i onda let 3...s tim da na njemu nisam bila na kraju...ipak ja još ovisim o zetovim noćnim linijama...hihi...bili su ok...i napravili dobu atmosferu iako sam ja već bila lagano umorna...
    e da i čujem kosta da te bolilo grlo...ts ts...:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
Sign In or Register to comment.