Pearl Jam in Zagreb!

1310311313315316860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    iva i ja vjerojatno necemo stici do 18 jer smo na brzdej partiju na zapadnom dijelu grada... ako zavrsimo dovoljno rano, doci cemo makar samo mahnuti...

    ana, hajde tutni tu ili na pm samo priblizne upute da znamo na koju stranu svijeta krenuti pa zvrcnemo za detalje kad cemo dolaziti :)


    samo navratite, jer mi ćemo sa screeningom početi tek kad padne mrak.

    pliz, pošalji mi na PM e-mail adresu, upute sam spremila u attach
  • masnimasni Posts: 1,657
    evo ja se krpam za prijevoz :)
    ajde da se dogovorimo (mislim, bar vi koji cete vozit), da se nadjemo svi skupa negdje pa da idemo u pj koloni do sesveta.. ono, spusteni prozori, po mogucnosti svi istu pjesmu pustimo, pa neka se cuje kroz grad :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljo wrote:
    primljena, napravit cemo ti i iskaznicu... :)

    fala :).....i feel very honoured...:D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • killroykillroy Posts: 739
    masni wrote:
    evo ja se krpam za prijevoz :)
    ajde da se dogovorimo (mislim, bar vi koji cete vozit), da se nadjemo svi skupa negdje pa da idemo u pj koloni do sesveta.. ono, spusteni prozori, po mogucnosti svi istu pjesmu pustimo, pa neka se cuje kroz grad :D

    mogu te ja pokupit. Znam da si tu negdje u kvartu. Moze spusteni prozori, jedino mi cajke fale, nemam nijednu kazetu nazalost. Al mozemo probat kupit na benzinskoj za 9.99kn :D
    kaj...pa necemo valjda pj pustat :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    @pajo i ostali koga zanima nogač: A kaj smo sutra s tekmom? :(
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    @pajo i ostali koga zanima nogač: A kaj smo sutra s tekmom? :(

    Neš ti tekme, prvi protiv 6. na tablici, rađe gledam Eda nego Drpića :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Neš ti tekme, prvi protiv 6. na tablici, rađe gledam Eda nego Drpića

    A možda ako se ne krene prekasno s projekcijom! :D:D
    Možda se nekaj i stigne vidjeti! :D:D
    I tak... ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    smjet ćete škicnut malo između koncertnih izvedbi i special features.
    ne više!
    :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    killroy wrote:
    mogu te ja pokupit. Znam da si tu negdje u kvartu. Moze spusteni prozori, jedino mi cajke fale, nemam nijednu kazetu nazalost. Al mozemo probat kupit na benzinskoj za 9.99kn
    kaj...pa necemo valjda pj pustat

    i ja sam ti se mislila utrpati (i ja sam u kvartu)... :) bez svoje dvije pile sam sutra pa ako nije probljem... zapravo, i sintija je u igri... :) he... gadan teret... treba dobro razmisliti da li ćeš nas uzeti... :)

    btw mi znamo gdje ana živi, tak da je s nama vožnja brža!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    @pajo: želim ti poslati pm! Molim te isprazni boksinho!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Di pise da ti 10.dolazi?

    Ma ja sam narucio preko amazona a oni ti daje one inf. gdje ti je posiljka, kada da je ocekujes itd..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    @pajo: želim ti poslati pm! Molim te isprazni boksinho!

    Ispraznjeno
  • killroykillroy Posts: 739
    jurasica wrote:
    i ja sam ti se mislila utrpati (i ja sam u kvartu)... :) bez svoje dvije pile sam sutra pa ako nije probljem... zapravo, i sintija je u igri... :) he... gadan teret... treba dobro razmisliti da li ćeš nas uzeti... :)

    btw mi znamo gdje ana živi, tak da je s nama vožnja brža!!!

    ofkors, ofkors, sto vise to bolje! Sutra se onda sve dogovorimo. Okvirno ak krenemo negdje 20 do 6, to je to :)

    ufff....sad jos samo treba odlucit koju PJ majicu obuc...:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: killroy, ako trebaš rasporedit malo taj gadan teret :) tu smo... :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: killroy, ako trebaš rasporedit malo taj gadan teret :) tu smo... :D

    he, znam ja zašto bi vi htjeli rasporediti teret... nije vama do tereta, kome bi i bilo, nego zato jer sintija i ja znamo gdje nam je cilj pa bi vi htjeli biti brži, jel? let the auction begin! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • ok znam da je ovo sad malo čudno...budući da vas baš i nisam vidjela nikada...hihi
    ali jel bi me netko mogao povest (dođem gdje god nekom paše)...zato što ja fakat ne znam način na koji bi do ane mogla doći javnim prijevozom...ako netko i to zna bila bi i to prekrasna pomoć...
    eto patnje ljudi koji ne voze auto...:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajopajo Posts: 3,292
    ok znam da je ovo sad malo čudno...budući da vas baš i nisam vidjela nikada...hihi
    ali jel bi me netko mogao povest (dođem gdje god nekom paše)...zato što ja fakat ne znam način na koji bi do ane mogla doći javnim prijevozom...ako netko i to zna bila bi i to prekrasna pomoć...
    eto patnje ljudi koji ne voze auto...:)
    Iva: nema frke, samo reci di da te pokupimo... ili se javi preko pm pa se dogovorimo
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    he, znam ja zašto bi vi htjeli rasporediti teret... nije vama do tereta, kome bi i bilo, nego zato jer sintija i ja znamo gdje nam je cilj pa bi vi htjeli biti brži, jel? let the auction begin! :)
    Iva: znaš kaj, killroy nam je drag pa mu nećemo sad stvarat konkurenciju u polasku, ali u povratku može očekivat opaku borbu za teret :D
  • Pogledala sam dvd prije par dana i jos sam u poprilicnoj ekstazi.. Nadam se cete i vi toliko uzivati! :))
    Anger is an energy...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Doctor wrote:
    Hej ja sam svoj dvd nekako izprogramirao da je "region free" :)
    Evo ti link na site gdje sam ja nasao svoj "kod" za skidanje kljuca pa probaj naci i ti svoj model playera..
    link: http://www.videohelp.com/dvdhacks/samsung-ht-q20/7405

    p.s. Meni jos nije stiglo.. Pise da do 10. dolazi a ja ko na iglama..

    Doctore, skidam kapu... sad i mi imamo region free player :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    @killroy: meni pase 20 do 18.. samo javi di da dodjem :)
    a ja kao zakleti hajdukovac dimendam prvih 10min tekme.. jer ako tada nista ne naprave na horuk uz publiku, nece nikad :)pod pretpostavkom da publika dodje..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    people, question..
    kako stojimo s mjestima u autima? isao bih moj rodjo kosta kojeg ste upoznali na rostilju :)
    i pitanje ani naravno, da li smije?

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    kako da ne, dapače, atmosfera ce bit prava koncertna, svi će s boriti za svoj komadić prostora :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    people, question..
    kako stojimo s mjestima u autima? isao bih moj rodjo kosta kojeg ste upoznali na rostilju :)
    i pitanje ani naravno, da li smije?

    mah

    Iva i ja AKO dođemo, doci cemo kasnije pa nam je glupo nuditi prijevoz...
    nego primjecen je tirkizni rukav od jurasice na ogradi u torinu, odmah iznad nase zastave :D

    WWS, negdje na pocetku :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    kako da ne, dapače, atmosfera ce bit prava koncertna, svi će s boriti za svoj komadić prostora :D

    damn. da bar mogu biti tam :( ja bi reprizu :D
    uživajte!! :):)
  • killroykillroy Posts: 739
    masni wrote:
    people, question..
    kako stojimo s mjestima u autima? isao bih moj rodjo kosta kojeg ste upoznali na rostilju :)
    i pitanje ani naravno, da li smije?

    mah

    S rodjom smo taman fino popunjeni.
    znaci ostalo je jos mjesta u gepeku :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    kako da ne, dapače, atmosfera ce bit prava koncertna, svi će s boriti za svoj komadić prostora :D

    nego, kad smo već kod skupnog gledanja dvd-a, da li se netko sjeća da smo i onaj dvd iz 2000. Touring band bla bla isto skupno prvi puta pogledali kod ane u sesvetama... he, histori ripits... doduše, u malo izmijenjenom odn povećanom sastavu, ali povod je bio isti... :) smiješno...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    killroy wrote:
    S rodjom smo taman fino popunjeni.
    znaci ostalo je jos mjesta u gepeku :)

    baš si mislim... :)
    kaj možemo sintija i ja sačekati kod mercatora na selskoj (stanica od dugavskog busa) isto negdje oko 20 do 18h? ne znam di kupiš masnog ali brijem da je to sve tu negdje blizu....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    damn. da bar mogu biti tam :( ja bi reprizu :D
    uživajte!! :):)

    a di si ti? da se netko zaleti po tebe u vž? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    VAŽNO VAŽNO!

    senilnost ili daltonizam? :D

    ljudi, ispričavam se, zaboravih da su mi prije pol godine mijenjali boju fasade, tak da zgrada više nije narančasta, nego roza!

    :D
Sign In or Register to comment.