Pearl Jam in Zagreb!

1311312314316317860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    nego, kad smo već kod skupnog gledanja dvd-a, da li se netko sjeća da smo i onaj dvd iz 2000. Touring band bla bla isto skupno prvi puta pogledali kod ane u sesvetama... he, histori ripits... doduše, u malo izmijenjenom odn povećanom sastavu, ali povod je bio isti... :) smiješno...


    čovječe, skroz sam zaboravila na to! to kad su bili radoslawa i radim tu, jelda?
    a zakaj onda ed s finn brotersima pjeva 'history never repeats'? :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    a zakaj onda ed s finn brotersima pjeva 'history never repeats'? :D

    zato kaj ne zna!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    a di si ti? da se netko zaleti po tebe u vž? :)

    hehe može ;) da, doma sam. imala sam nekog posla u vž. i još imam. krivi
    vikend :( kaj je najgore, sve dvd-e sam ostavila u zg p ne mogu ništ drugo
    gledati... tsss
    nema veze, imam hp :o
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Šta ima na derneku? :D

    p.s. Željo-Sarajevo danas 0:0, a vidim Dinamo ponovo dobio.. Ehh, šta bi ja dao da u Želji vidim onog Mamića koji radi striptiz na aerodromu i koga sveupućena hrvatska javnost tako "voli"..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Sid je spomenula da su neki od vas na facebooku pa ko hoce nek mi posalje invitation..

    Ime mi nije doctor vec Arman Bejtula :D potrazite..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • ok..vratih se s projekcije..hihi
    hvala ani prvo kaj nas je ugostila...bilo je fakat super i drago mi je da sam vas sve upoznala...nadam se da vas kao newbie nisam iživcirala..hihi
    i naravno hvala ivi i paji na prijevozu...
    sve u svemu nećete me se sad lako više riješit...:)
    a i puno pusica janku...:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • lesteslestes Posts: 959
    Doctor wrote:
    Sid je spomenula da su neki od vas na facebooku pa ko hoce nek mi posalje invitation..

    Ime mi nije doctor vec Arman Bejtula :D potrazite..

    našla sam te ;)
  • lesteslestes Posts: 959
    ok..vratih se s projekcije..hihi
    hvala ani prvo kaj nas je ugostila...bilo je fakat super i drago mi je da sam vas sve upoznala...nadam se da vas kao newbie nisam iživcirala..hihi
    i naravno hvala ivi i paji na prijevozu...
    sve u svemu nećete me se sad lako više riješit...:)
    a i puno pusica janku...:)

    je imal ko fotić? da vidim kak vam je super bilo... :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    čovječe, skroz sam zaboravila na to! to kad su bili radoslawa i radim tu, jelda?
    a zakaj onda ed s finn brotersima pjeva 'history never repeats'? :D

    uh, da... to je bilo negdje pocetkom 2001.? dosli sintija, jurasica i ja... iva je tada vec bila u njemackoj kao gasterbajterica...e da... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    da, bas je bilo fino druzenje sinoc :-) fala Ani...

    freaks :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Doctor wrote:
    Šta ima na derneku? :D

    p.s. Željo-Sarajevo danas 0:0, a vidim Dinamo ponovo dobio.. Ehh, šta bi ja dao da u Želji vidim onog Mamića koji radi striptiz na aerodromu i koga sveupućena hrvatska javnost tako "voli"..


    Meni je Mamić zakon :D:D to može samo on!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    da, bas je bilo fino druzenje sinoc :-) fala Ani...

    freaks :D


    Jeste li se što fotkali, ima li slika??



    Jeli bio bis??? :) i koliko ste encore break-a napravili???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Jeste li se što fotkali, ima li slika??



    Jeli bio bis??? :) i koliko ste encore break-a napravili???

    snih je opalio par slika. Zeljno iscekujemo. :)
    Bilo stvarno super. Hrpetina ljudi. Ne vidim bolji nacin za odgledat ovaj dvd. Ogromna kvalitetna slika s projektora, odlican zvuk ko u kinu, odlicne pizze, savrsena tiramisu torta (mmmmmm....). Prije gledanja dvda imali smo one-man band predgrupu, malog janka, koji je svojim nastupom pomalo zasjenio glavnu tocku veceri :)
    Inace, hrvatska zastava se vidi u vise navrata i to posebno dobro na jednom dijelu (necu rec di). Sid se isto u jednoj sceni odlicno vidi.

    Nekoliko nas ostalo jos poslije gledat nikad izdani film sa PJ turneje u Japanu. E to je bilo stvarno bolesno. Kakva zemlja, takav i film. Kladim se da su PJovci bili napuseni cijelo vrijeme. Film je bas kao neki trash japanski horor.

    Eto, pozdrav ekipi. Do sljedeceg gledanja/slusanja.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ljudi, hvala vam svima što ste došli, bilo je super!
    uspjeli smo se svi zgurati, zauzeti dobre gledačke pozicije, pao je pljesak nakon svake stvari, a bome i pokoji singalong. ovacije nakon ukazanja hrvatske zastave neću ni spominjati. :)
    kvaliteta slike s projektora je stvarno bila vrhunska.
    PJ ili danny clinch su ipak mogli staviti 'porch' iz zagreba u special features, ako ništa drugo.
    ili bar neka odluče posvetiti sljedeći DVD balkanskoj turneji. jer, k'o fol je talijanska publika nevjerojatna i blabla, i super im je tamo svirati i sve to, a ono u svakom drugom kadru DVD-a naši kolege fanovi iz bosne, ili pak hrvatski grb :D
    na kraju, moram naglasiti da je PJ, koji su trebali biti glavne zvijezde večeri, potpuno zasjenio opening act janko. :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma ludilo je bilo.. al onaj "japanski horor" na kraju necu zaboravit nikad ja mislim.. a i ani smo nasli jedan neotovreni xmas singl :) (nema veze sto se na kraju ispostavilo da je dupli)

    ekipa za 5+, iscekuju se slike, a i dobili smo kostu kao novog forumasa (ceka autorizaciju da moze pocet postat) :)

    mah svima
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    o kakvom japanskom hororu vi pričate? neznalica :o

    negooo... nadam se na ne budemo morali čekati neki dvd/kajveć za
    ponovno okupljanje :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma na tim snimkama iz japana eddie i irons ako se ne varam glume trash scenu japanskog horora... eddie kao mič bjukenon spasava ironsa od nekog stvora slicnog godzili (s ljudskim tijelom naravno) u plicaku tihog okeana :)
    prekomicno..
    slozili smo se da cemo za koji tjedan se okupit i imat filmsku vecer. "reign over me" i "into the wild" ... ceka se da izadje ovaj drugi na torrentima.. trebao bi kroz par tjedana najkasnije.

    eto, mozda ne budemo tako dugo cekali.. ne isplati se :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • ja sam našla neke torrente kao za into the wild...ali ispalo je da su fake...čini se da ćemo morat još mrvu pričekat....
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    ma na tim snimkama iz japana eddie i irons ako se ne varam glume trash scenu japanskog horora... eddie kao mič bjukenon spasava ironsa od nekog stvora slicnog godzili (s ljudskim tijelom naravno) u plicaku tihog okeana :)
    prekomicno..

    ah to! vidla sam to već negdi lol
    masni wrote:
    slozili smo se da cemo za koji tjedan se okupit i imat filmsku vecer. "reign over me" i "into the wild" ... ceka se da izadje ovaj drugi na torrentima.. trebao bi kroz par tjedana najkasnije.

    eto, mozda ne budemo tako dugo cekali.. ne isplati se :)

    ajde super! sad sam happy. inače skinula sam reign over me, al nikak da
    odgledam. nekak se više držim knjiga... čudno
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Anamarija i Sid, sada smo friendsi i na facebooku :)

    Super sto vam je bilo tako dobro... jednom cu u Zg doci samo zbog tog PJ druzenja.. jos ako nesto bude oko nove godine, eto najbolje prilike za to..

    Meni jos nije dosao PITF :( Zeljno iscekujem neki zuti papiric svaki dan ispred vrata al slabo..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Izgleda da vam je bilo baš lijepo... Ajd frknite kakvu sliku... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    ma ludilo je bilo.. al onaj "japanski horor" na kraju necu zaboravit nikad ja mislim.. a i ani smo nasli jedan neotovreni xmas singl :) (nema veze sto se na kraju ispostavilo da je dupli)

    ekipa za 5+, iscekuju se slike, a i dobili smo kostu kao novog forumasa (ceka autorizaciju da moze pocet postat) :)

    mah svima

    ode i kosta u frikove... jos jedan je pao :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ehej freaks! Mi danas malo na rezervi tj. ja se borim da se ne razbolim. Ana je aktivno pridonijela borbi protiv moje bolesti nekim cure-all lijekom koji sam popila bez pogovora, a ni super fina pizza nije odmogla... :D
    Anyway, idući put se možemo vidjeti i kod nas ako filmovi mogu trpiti projiciranje na zelenkasti zid tj. ako vi to možete trpiti. :)
    Ane hvala kaj si nas ugostila, fakat je bilo dobro, onako, pravi način za odgledati takav dvd! :D
    I poseban pozdrav novim snagama - Heleni i Kosti, a da ne spominjemo apsolutnu zvijezdu večeri -našeg 'rock star to be' Janka! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    @ doctor: dobre su ti slike iz zagreba i munchena! :)

    @ siljo: jel ti to pjesma od garbage u signatureu?


    došla kome pošiljka od 10c? nadam se da nekaj bar stiže ovaj tjedan :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jeste čuli, ja mislim da sam pročitala od bugsa, da će 3 pjesme sa ITW biti prijavljene za nominacije za oscara? koji zakon da nam edo bude academy award winner.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    @ siljo: jel ti to pjesma od garbage u signatureu?

    je... prastara :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ahhh.. Nesto su mi sfakali ovi sa amazon.de i stornirali narudžbu, baš kad je trebalo stići.. valjda je problem to sto narucioc i vlasnik kred kartice nije isti..
    ugl, otvorio sam acount na mamino ime i narucio ponovo sa uk amazona..

    valja sad ponovo cekat dvije sedmice.. :( faking švabe..

    jedina dobra stvar je sto ce ovo biti dvd za evropsku regiju..


    p.s. hvala na pohvalama za slike lastes :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • asfoasfo Posts: 315
    Nismo se baš stigli javiti, jer smo jučer cijeli dan bili na terenu :)
    Možemo samo ponoviti sve već navedeno - u nedjelju je bilo odlično, Ana se stvarno potrudila i bila odlična domaćica, Iva daj mi pliz pošalji recept :D
    Haj fajv ekipi iza šanka :D:D
    Snih obrađuje fotke... pa još malo strpljenja molimo :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    asfo wrote:
    Snih obrađuje fotke... pa još malo strpljenja molimo :)

    nek nas malo zrihta... meni moze maknut one sijede sa strane, nabacit mi širok osmijeh i zlatan zub da se vidi kak je bilo dobro :D

    ajmo, nestrpljivi smo ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    jeste čuli, ja mislim da sam pročitala od bugsa, da će 3 pjesme sa ITW biti prijavljene za nominacije za oscara? koji zakon da nam edo bude academy award winner.... :)

    je, procitao sam i ja negdje... kaj si ti na bugsima?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.