Pearl Jam in Zagreb!

1313314316318319860

Comments

  • Pozdrav Kosti, dobrodošao! :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Jel znate da 3. novembra gostuje Deep Purple u Sarajevu? :) Konacno, nakon U2 i nekih manje popularnih svjetskih bendova jedno jako ime.. Karta ce biti samo 15 Eura.. I to nije zato sto dolaze u Bosnu :D vec im je to valjda neki standard.. Toliko su stari da ih je stid traziti vise :)

    A ja danas kupio kartu za koncert Zdravka Colica :D karta kosta 7.5 eura a uz kartu dobijes i njegov zadnji cd, zatim broj novog telefonskog operatera ovdje (prepaid) i na racunu 5 KM :D To samo u Bosni ima!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej ekipica...

    odradili mi jucer Muse i kao što kazu potato i Stereotype bila je super svirka... totalno drugacija spika u odnosu na PJ, ali super za vidjet... imaju odlican light, OGROMNE ekrane iza stagea, dobre dimne efekte, fora divovske balone i tak...

    znaju cak i svirat :D

    jedini minus koncertu je broj ljudi koji se pojavio, ali to nije krivica benda... citao sam da je bilo oko 3000 ljudi... tribine su bile jezivo puste, dolje je bilo ugodno za đuskat, cak su se i prodavaci s pivom prešetavali među nama tak da smo malo pretjerali :D

    kao što Stereotype kaze, bila je hrpa slovenaca... da nije bilo njih, skupila bi se sacica ljudi na koncertu benda koji vec nekoliko godina ubire razne nagrade za najbolji live bend... jebiga, dobro dosli u bumblefuck :)

    bilo je i ponešto celebritija.. Mile iz HP-a, ekipa iz TBF-a, pjevač Siddharte... da, da, oni su huge in Slovenia :)

    PJ majica primjeceno vise od nekoliko... Avocado i crvene surfoards... i Iva u svojoj homemade Evolution majici... :)

    mah...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    fine fotke snih...

    mah Kosti...

    :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Dobrodosao novi board member.
    Slike su super.
    ljubomorna sam jer nisam se druzila s vama niti sam jos vidjela
    dvd. :( Al cujem da sam ipak bila tamo :D bar na zidu, ako nis drugo.
    hvala sto mi javiste, bas sam se razveselila. znaci, istina je! :)

    Na Muse nisam bila nit ih slusam (ma da me zanima), al u price o najboljem live bandu ne vjerujem :p
    Da cujem koliko je to tocno, vi koji ste bili. PJ frikovi, hehe
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    ... onaj-čije-se-ime-ne-spominje ...

    voldemort? :D:D zezam se... čitam harryja pottera... :o

    propustila sam muse...

    janko je prekjut!!! :)

    pozdrav kosti :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Doctor wrote:
    A ja danas kupio kartu za koncert Zdravka Colica :D karta kosta 7.5 eura a uz kartu dobijes i njegov zadnji cd, zatim broj novog telefonskog operatera ovdje (prepaid) i na racunu 5 KM :D To samo u Bosni ima!
    I&M: A jel' dođe i Zdravac u limuzini osobno po tebe? :D

    Mi se upravo vratili iz Fafenštajna expresno, odmah po završetku scensko-vokalne priredebe jer mi je žena bolesna, ali mlađi i hrabriji od nas još uvijek vjerojatno hrabro brane naše boje tamo... :)
    Inače, sama priredba u kinu Europa je bila više nego zanimljiva, glazba stvarno odlična, projekcije na platnu također, većina publike (uključujući i nas) udobno zavaljena u naslonjače, a koreografija Pipsa malo je reći presmiješna... ali dobro, oni sebe razumiju, ne moramo i mi :D
  • ok i ja se vratih sa pipsa....bilo je slatko, zabavno, veselo, šareno i svjetlucavo...:)
    mislim da je to najbolji opis koncerta...
    a i vratili su se na bis (iako su neki ljudi već izašli)...još jednom odvrtili zdenku i teroriste i tako...
    sve u svemu onako kako samo pipsi mogu...:D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo i nas doma s Pipsa!
    Kao što pajo kaže, mlađi su ostali do kraja bodrit astronaute! :D
    I tak, već je rekla helen da su još jedanput odsvirali Zdenku i Teroriste, a već smo mislili da neće ni biti bisa.
    Sve u svemu, bilo je mnogo fino na nastupu, kako pajo kaže zanimljivom. Na putu do doma smo malo slušali albumčić koji smo, kao što to pravi fanovi i moraju, kupili na koncertu.
    Do sada preslušano zvuči prilično dobro.
    Inače, odsvirali su sve stvari s albuma po redu!:)
    Fino događanje! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    E, da! Pipsi zajedno s Let 3 i kawasaki 3p sviraju u petak u Fabrici.
    Mi ćemo vjerojatno biti tamo, da čujemo i ostale njihove kompozicije! :)
    Pa se možda s nekima vidimo i tamoitada!
  • asfoasfo Posts: 315
    Kao što se dalo naslutiti, i ja sam bila na Pipsima i samo bih željela spomenuti da je Ivaniš nakon bisa, dok je publika pljeskala i pljeskala, stisnuo usnice, lagano su mu se zacrvenile okice i suzica mu zablistala :) onda se sjurio sa stejđa ;)
    To mi je baš bilo dirljivo.

    Kakav mekušac!!! :D

    E, a u Rijeku bih na doček Nove!
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    da je Ivaniš nakon bisa, dok je publika pljeskala i pljeskala, stisnuo usnice, lagano su mu se zacrvenile okice i suzica mu zablistala :) onda se sjurio sa stejđa ;)
    To mi je baš bilo dirljivo.

    Je, to smo i mi skuzili. Mi odgledali bis vani sa ulice, smijesno je bilo vidjet zbunjene prolaznike :).
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kosta care, kupi nam cigare... :D

    Ovo je kao neki pozdravni stih! Lijepo je da je naša PJ obitelj iz dana u dan sve veća! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo baš preslušao nove Pipse i Radiohead - i Pipsi mi na prvo preslušavanje bolji!
    To ne mora značiti da će tako biti i na kraju balade! ;) Kad smo već kod balada, kod Pipsa mi ih malo previše. Ja bi možda još dvije tri malo žešće stvari. Ali, sve u svemu čini se da je album jako dobar! :)
  • kostakosta Posts: 16
    Jedva cekam petak (kad ce taj petak) :) ....
    Evo citam da vam se uglavnom svidio album a i koncert,tako da su ocekivanja velika...Jos ga nisam poslusao,a ni od Radioheada novi mi se nije nasao pri ruci nazalost(a kao veliki sam fan,kojeg je mladi brat navukao na njih)...al dobit cu ga uskoro :)
    Nadam se da cemo se vidit na Pipsima,cujem da dosta ljudi ide...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    eto, kosta i ja smo u petak tamo, pa se vidimo valjda..
    za one koji ne znaji, mada mislim da je takvih malo, karte se kupuju na blagajni tvornice od 20h za 20kn.. i da, piva je ukljucena u cijenu :D

    kul...

    mah :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • kostakosta Posts: 16
    E,na toj fotki mi vitrina izmedu njih dvojice djeluje zlocasto,dva tanjura su oci,sat je nos,kip predstavlja jezik dok su knjige ko zubi...a clinton djeluje kao da mu je to dobro poznato...
  • masnimasni Posts: 1,657
    kolko to zubi ima ta vitrina :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:

    ovo nisam očekivao :)

    hey jeste li vidjeli novu majicu u goods section, Klausenov poster iz Copenhagena ali kombinacija boje je katastrofalna...tko je bio pijan kad se to slagalo :D



    ali isto razmišlljam da je uzmem :) fuck
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    hey jeste li vidjeli novu majicu u goods section, Klausenov poster iz Copenhagena ali kombinacija boje je katastrofalna...tko je bio pijan kad se to slagalo :D



    ali isto razmišlljam da je uzmem :) fuck

    i opet samo muške. a najmanja veličina M :mad:
    kad razmislim malo, možda i bolje da je tak...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja sam se dugo dvoumijo........7min :) uz put sam naručio i 10c Mookie shirt i cd od BRAD - Welcome to discovery park, nisam ih nikad slušao pa da vidim kako taj side project is???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hey jeste li vidjeli novu majicu u goods section, Klausenov poster iz Copenhagena ali kombinacija boje je katastrofalna...tko je bio pijan kad se to slagalo :D

    vidio majicu i skroz mi je cool "slika", ali nimalo mi se ne sviđa kako je smještena na majici tako da preskačem :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • yup..i ja sam in za petak...s tim da ja prvo idem u pola osam na britanac malo odgledat majke i psihomodo pop pa tek onda u tvornicu....
    nadam se da se svi vidimo...hihi
    can't wait :)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • i usput jedan prekrasni mali poklončić za ovako tmuran kišan dan:
    http://www.pearljamonline.it/intothewild/intothewildindex.htm#soundtrack

    demoići sa itw...tko još nije vidio naravno...:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    i usput jedan prekrasni mali poklončić za ovako tmuran kišan dan:
    http://www.pearljamonline.it/intothewild/intothewildindex.htm#soundtrack

    demoići sa itw...tko još nije vidio naravno...:)

    Koju koku Ed grli na zadnjoj slici?? :D

    Ed i Penn su mi totalno dobra kombinacija...
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Koju koku Ed grli na zadnjoj slici?? :D

    Ed i Penn su mi totalno dobra kombinacija...

    to je jena malone...:D
    da i meni su totalno dobri..jedva čekam vidjet film....u 'i am sam' se npr zaljubila isti tren...(dobro penn je tu bio glumac)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • siljosiljo Posts: 2,203
    yup..i ja sam in za petak...s tim da ja prvo idem u pola osam na britanac malo odgledat majke i psihomodo pop pa tek onda u tvornicu....
    nadam se da se svi vidimo...hihi
    can't wait :)

    kakve majke? di? kad? kak do karte?

    kaj je to tocno u tvornici?

    ha? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    kakve majke? di? kad? kak do karte?

    kaj je to tocno u tvornici?

    ha? :)

    ok, skuzio sam... Greencajt time :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    majke i psihomodo na britancu u petak od 20, besplatno... to je sve u sklopu tuborg green cajta.. u tvornici let3 i pipsi, na britancu majke i psihomodo, u saxu elemental i jos negdje detour i jos netko :)

    eto..

    a na borongaju otvaranje kampusa sa tbf-om i kud idijotima..

    i choose tvornica buduci da smo na majkama bili prosli petak :)

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.