Pearl Jam in Zagreb!

1309310312314315860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    ujutro je netko zvonio nama na vrata, ali se ivi nije dalo ustat... ja sam bio na poslu (ok, ne bi se ni ja ustao da me netko tako probudi :D )...

    sad dođem doma i nađem u pošti obavijest da je stigao paket... iz njemacke...
    idemo malo do pošte... :)

    ako nije bomba ili antraks, sigurno je DVD :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    ujutro je netko zvonio nama na vrata, ali se ivi nije dalo ustat... ja sam bio na poslu (ok, ne bi se ni ja ustao da me netko tako probudi )...

    sad dođem doma i nađem u pošti obavijest da je stigao paket... iz njemacke...
    idemo malo do pošte...

    ako nije bomba ili antraks, sigurno je DVD :D

    Javi što je stiglo :D:D

    Kad smo kod pošte...u Dubrovniku ima samo 2 poštara koji razvoze na motorima brzojave itd (koji mali grad) i jedan od njih je moj prijatelj (inaće pomoćnik, lijeva ruka u radioni) on mi javlja kad mi nešto stigne, dođe mi obavijest prije žutog papirića :D
    Sad ga baš očekujem da mi donese tubu...moje najveće radosti...poslje Marka, i familije naravno :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcielo wrote:
    pohod na nedjeljni PJ meet-up u vidu projekcije DVD-a zasad potvrdili:

    pajo&iva

    snih&asfo+janko (naravno da mora doći bar nakratko :))

    killroy

    masni

    jurasica (pretpostavljam da će i sintija doći)

    siljo&iva - još čekamo službenu potvrdu :)



    kad se lestes vraća s lastova?
    masni, hoće doći i sven?
    hoće li nam se pridružiti i neka nova ekipa, koga još nismo upoznali, hm, helen cross?


    ispravite me ako sam negdje fulala!


    ok...ja sam upravo došla sa puta i spazila što vi tu planirate...pa ne znam razmišljam zapravo da li da vam se pridružim...samo mi morate reć jel me primate (:)), gdje i kad....pa ću vam ja moć reć jel bi mogla doć...:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • ok...evo i vijesti koju svi već znamo :)
    al ajde evo sad i na hrv....:)
    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=13024
    a ovdje jedan slatki podnaslovčić :D:
    http://filmski.net/filmovi/3546/pjevajte_nesto_ljubavno
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • ok sad sam se i službeno raspisala...malo se glupo osjećam sa tri posta zaredom al ajde.. kad je čovjek odsječen od pj svijeta na tjedan dana onda samo pronalai nove informacije...
    dakle:
    avo par linkića sa clipovima za novi dvd od toma pettya u kojima ima i eda naravno...hihi :)
    http://highwaycompanions.com/video_single.php?module=video_single&video_id=4

    http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=19309465
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • siljosiljo Posts: 2,203
    olrajt!

    dakle, stigao i nama PIAF... pokupili ga na pošti, sjeli u birtiju na pivu i skenirali cijeli paket, iva otisla na neki koncert, a ja doma i sad zujim po amazonu i tak... dvd cemo pogledat valjda sutra, glupo mi je sad samom... a mozda se i strpimo do nedjelje ili kad se vec nalazimo :)

    dvi, tri riči... omot nam je super... ono, baš cool... sad sam skuzio da me sam disk podsjeca na one mape za likovni koje smo imali u osnovnjaku :)

    photobook u omotu... khm, neka me munja pogodi, ali meni je skroz banana... clinch si je dao malo oduska i tak si malo fotkao... nis posebno... fotke kao fotke su dobre, ali jebemu, imamo i mi takvih sa turneje... ok, sad opet listam i mrvicu su mi bolje... :) ali još uvijek mislim da se to moglo i bolje posloziti...

    e sad, dvd nismo pogledali pa ga necu previse komentirati, ali jednu stvar moram reci... nakon sto su nas razmazili sa prethodnim uratcima, oni nam sad daju DVD sa 13 stvari, od toga 5 sa zadnjeg albuma zbog kojih sam sretan i onda corduroy, porch, even flow, better man i alive... jebemu... ok, ima i nesto bonusa, ali koliko cujem nista spektakularno...

    mislim da bi im pravi potez bio da su dodali jos jedan disk i rekli: ok ju spoild maderfakers, evo vam cijeli, redom odsvirani avocado iz torina... ili da su stavili 3 najduze stvari sa talijanske turneje i uz to stavili snimke fanova sa ulica, ispred dvorana, u restoranima, u redu za 10c karte, za pivu, za wc...

    i tak... ali svejedno se veselimo onome kaj cemo vidjet ;)

    pusaaa booook :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ok...ja sam upravo došla sa puta i spazila što vi tu planirate...pa ne znam razmišljam zapravo da li da vam se pridružim...samo mi morate reć jel me primate (:)), gdje i kad....pa ću vam ja moć reć jel bi mogla doć...:)

    primljena, napravit cemo ti i iskaznicu... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jel ide netko u utorak? mi idemo pa ono.. javite se.. :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    olrajt!

    dvi, tri riči... omot nam je super... ono, baš cool... sad sam skuzio da me sam disk podsjeca na one mape za likovni koje smo imali u osnovnjaku :)

    photobook u omotu... khm, neka me munja pogodi, ali meni je skroz banana... clinch si je dao malo oduska i tak si malo fotkao... nis posebno... fotke kao fotke su dobre, ali jebemu, imamo i mi takvih sa turneje... ok, sad opet listam i mrvicu su mi bolje... :) ali još uvijek mislim da se to moglo i bolje posloziti...

    Kaj se tiče Clinchevih fotki, tu bih se mogao složiti s tobom. Nekako izgledaju kao neki art na prvi pogled, a u biti baš i nisu nešto posebno upečatljive. Ne sve, ali dosta ih je upitne kvalitete!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Malo o Clinchu: meni je najbolji u snimkama sa stage-a. :) Tu dobro radi posel. Kadrovi su mu fini, a što je najvažnije čini mi se jako dobro montirano. Općenito, materijal izvan stage-a je malo slabiji. Tu su mu već kadrovi ne toliko dobri, a i izbor motiva nekada nije najsretniji.
    I neki momenti koliko god oslikavaju određenu atmosferu su mogli biti zaobiđeni. Barem dva puta u filmu Eddie nekaj priča par minuta, a da na kraju nitko nemre skužit kaj je on to htel reć!?!? Zbunjen je pred kamerama i nespreman, valjda, pa onda pomalo trkelja, ne može pogodit prave riječi i tak. To je, kažem s jedne strane OK radi dobivanja određenog dojma spontanosti, ali ipak su se možda mogli staviti neki reprezentativniji trenuci.
    Tak ti je to. Prvotno oduševljenje zamijenila je kritičnost! :D;)
    Sve u svemu, meni je i dalje DVD u cjelini veri najs!:)
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    jel ide netko u utorak? mi idemo pa ono.. javite se.. :)

    Kaj je to Muse? :D:D:D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hehe, na odjavnoj spici u onom kadru skroz lijevo nakon poljaka sa njihovom zastavom ponosno stoje nasi tuzla brothers sa BiH zastavom...

    go guys! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Zakon ideja za projekciju .. Ne mogu ja to ovog vikenda, a ni idućeg vjerojatno.. Dobru zabavu u kinu vam želim :) ...

    Muse je pod upitnikom zbog posla. Tako da ne mogu niš još reć, vidit ću u ponedjeljak kako stvari stoje..

    Koja frkenzi s dionicama jučer, podemonio narod za lovom :D..Jel netko kupio, možda već prodao? Ja svoje ne dam, još...

    Franci Blašković mi je trebao sinoć imati koncert ispod prozora (u Palachu), valjda je odgođen pa mi je ekipa pjevala njegove pjesme u ulici do sitnih jutarnjih sati. Živjeli podočnjaci, izgledam ko Huljić...

    Poštara na vratima ni za lijek :(
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    uh da... nasli vrli dvd je region 1 tako da nam je stejt of di art plejer odbio reproducirati :D

    ok, zato imamo komp :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    na VH1 upravo ide Top 10 guitar heroes... Alive pustili na 5. mjestu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    :D now it's time to yell again :D priceless... :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hola!

    sutra oko 6 onda, je li to konačan dogovor?

    pošaljite mi na PM e-mail da vam mogu poslati attach s uputama kako doći do mene.

    e, sad me zabrinulo ovo s regijama i DVD-om, nisam sigurna imam li ja uređaj koji će moći reproducirati američki DVD.
    nadam se da snih ima europsku verziju.
  • asfoasfo Posts: 315
    Snih je naš puštao na naš Sony player koji je jako izbirljiv i vrti se :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    hola!

    sutra oko 6 onda, je li to konačan dogovor?

    pošaljite mi na PM e-mail da vam mogu poslati attach s uputama kako doći do mene.

    e, sad me zabrinulo ovo s regijama i DVD-om, nisam sigurna imam li ja uređaj koji će moći reproducirati američki DVD.
    nadam se da snih ima europsku verziju.

    Sutra u 6 it is.

    Sto se tice DVD-a, nema beda jel cemo ga tak i tak vrtit sa mog compa na koji cemo spojit projektor.
    PM-amo ti e-mail na koji nam saljes tocne koordinate :)
    Ponavljamo ponudu za prijevoz, ak nekom treba.

    edit: jedino treba razmislit o soundu, ili spojit neke zvucnike na moj komp (ranac kaj kazes da ti pofuras one svoje ultra-cool zvucnike, a, a? :D) ili cemo ipak probat spojit projektor na dvd player...naravno ako ce htjet vrtit dvd
  • killroykillroy Posts: 739
    Ja isto imam mjesta u autu, pa ako treba nekog povest nek vice.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Mi imamo neke dosta dobre zvučnike od kompa! 2 komada + sub - daju vrlo pristojan zvuk! Dosta glasan i dinamičan! Pa ih možemo pofurat! Ni problem!
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Mi imamo neke dosta dobre zvučnike od kompa! 2 komada + sub - daju vrlo pristojan zvuk! Dosta glasan i dinamičan! Pa ih možemo pofurat! Ni problem!

    Moze, moze...we need vrlo pristojan, dosta glasan i dinamičan zvuk :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kaj će se jest i pit?

    Ko donosi odojka, a ko gajbu pive? :D:D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Dobru zabavu vam zelim.
    Ja sam cijeli vikend doma: velika festa mladog vina, hm...
    Bit ce veselo ko i uvijek...Pijanci pod prozorom pjevaju u 5 ujutro
    i spustaju vodu :D u obliznjoj ulicici. A ujutro miomirisi se sire...
    I pada kisa, mozda i bolje :D

    Ok, dobra zabava, ja cu se jos nacekat za ITW i dvd... :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • DoctorDoctor Posts: 256
    siljo wrote:
    uh da... nasli vrli dvd je region 1 tako da nam je stejt of di art plejer odbio reproducirati :D

    ok, zato imamo komp :)

    Hej ja sam svoj dvd nekako izprogramirao da je "region free" :)
    Evo ti link na site gdje sam ja nasao svoj "kod" za skidanje kljuca pa probaj naci i ti svoj model playera..
    link: http://www.videohelp.com/dvdhacks/samsung-ht-q20/7405

    p.s. Meni jos nije stiglo.. Pise da do 10. dolazi a ja ko na iglama..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Doctor wrote:
    Hej ja sam svoj dvd nekako izprogramirao da je "region free" :)
    Evo ti link na site gdje sam ja nasao svoj "kod" za skidanje kljuca pa probaj naci i ti svoj model playera..
    link: http://www.videohelp.com/dvdhacks/samsung-ht-q20/7405

    p.s. Meni jos nije stiglo.. Pise da do 10. dolazi a ja ko na iglama..
    Di pise da ti 10.dolazi?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    Kaj će se jest i pit?

    Ko donosi odojka, a ko gajbu pive? :D:D


    ovako, mislim da je najbolje da svatko ponese sebi što će piti.

    pajina iva je rekla da će se pobrinuti za desert.

    ja ću se pobrinuti za neki odojak. :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    hola!

    sutra oko 6 onda, je li to konačan dogovor?

    pošaljite mi na PM e-mail da vam mogu poslati attach s uputama kako doći do mene.

    e, sad me zabrinulo ovo s regijama i DVD-om, nisam sigurna imam li ja uređaj koji će moći reproducirati američki DVD.
    nadam se da snih ima europsku verziju.

    iva i ja vjerojatno necemo stici do 18 jer smo na brzdej partiju na zapadnom dijelu grada... ako zavrsimo dovoljno rano, doci cemo makar samo mahnuti...

    ana, hajde tutni tu ili na pm samo priblizne upute da znamo na koju stranu svijeta krenuti pa zvrcnemo za detalje kad cemo dolaziti :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.