Pearl Jam in Zagreb!

1315316318320321860

Comments

  • lestes wrote:
    jel se zna već kolko budu karte za the national?
    već ih neko vrijeme pokušavam nabaviti. uspela sam skinut samo par pjesmi prek
    lime wirea... torrente ne mogu skidat u domu. ima ko kakav prijedlog? :confused:

    vidimo se u tvornici. ako bude još karti... :rolleyes:

    koliko ja znam ima ih u tratinskoj 33, dirty old shop za 80 kn...ali nisam sigurna to sam samo načula...ni ja još nisam kupila...
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • masnimasni Posts: 1,657
    stvarno je bilo ludo jucer :) fenomenalno.. jos kad se jegera malo popije :)

    slijedeci susret s pipsima zakazan je za 1.12. na koncertu za HIV koji se svake godine odrzava u tovrnici :)
    urban i pipsi tocnije.. dake, pajo, 1.12. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • kostakosta Posts: 16
    evo i moj greencajt report...
    prvo bila na britancu...na majkama je atmosfera bilo lagano trula...samo se u prvim redovima skakutalo...
    na psihomodo popu onda već bolje...(življe)...s tim da sam otišla poslije fride...ipak su mi pipsi bili prioritet...
    došla u tvornicu...još je bio kawasaki...bilo je onako slatko za zagrijavanje..
    a onda pipsi....super su bili...lijepa setlista...zbilja bez zamjerki...
    i onda let 3...s tim da na njemu nisam bila na kraju...ipak ja još ovisim o zetovim noćnim linijama...hihi...bili su ok...i napravili dobu atmosferu iako sam ja već bila lagano umorna...
    e da i čujem kosta da te bolilo grlo...ts ts...:)

    vidim da je netko (helen cross) sreo masnog sinoc i da je doticni svasta napricao....:)
  • masnimasni Posts: 1,657
    pa mislim, ni ja ne znam razlog zasto nisi dosao.. pa se moralo pocet spekulirat :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • kosta wrote:
    vidim da je netko (helen cross) sreo masnog sinoc i da je doticni svasta napricao....:)

    možda....:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    stvarno je bilo ludo jucer :) fenomenalno.. jos kad se jegera malo popije :)

    slijedeci susret s pipsima zakazan je za 1.12. na koncertu za HIV koji se svake godine odrzava u tovrnici :)
    urban i pipsi tocnije.. dake, pajo, 1.12. :)

    hm, prošle godine su isto svirali urban i pipsi na tom koncertu, ne? uz njih još i svadbas i leut magnetik... hm, idemo opet :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    hm, prošle godine su isto svirali urban i pipsi na tom koncertu, ne? uz njih još i svadbas i leut magnetik... hm, idemo opet :)

    i ove godine isto urban :) i let 3, elemental...

    sad vidim da je masni već napisal da je urban. prvi put sam vidla samo pipse :o
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    hm, prošle godine su isto svirali urban i pipsi na tom koncertu, ne? uz njih još i svadbas i leut magnetik... hm, idemo opet :)

    IDEMO!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: kad vođa puta naredi onda idemo svi! :)

    A htjedosmo vam nabacit jednu ideju - hvale se nešto ovi Riječani da imaju dobar program na Korzu za Novu godinu pa nam je palo na pamet da bismo se mogli zaletit do Rijeke na doček nove? Onako, kad neće oni k nama na meet-up, možemo mi k njima. :D
    Niko, ti bi to isto mogao bez beda, zar ne?
    I tak.. mi nabacili ideju, a vjerojatno ćemo se smucati negdje po Istri tih dana (that's the plan, otprilike) pa ono, vidite ako možemo tamo neki meet-up nabacit. :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: kad vođa puta naredi onda idemo svi! :)

    A htjedosmo vam nabacit jednu ideju - hvale se nešto ovi Riječani da imaju dobar program na Korzu za Novu godinu pa nam je palo na pamet da bismo se mogli zaletit do Rijeke na doček nove? Onako, kad neće oni k nama na meet-up, možemo mi k njima. :D
    Niko, ti bi to isto mogao bez beda, zar ne?
    I tak.. mi nabacili ideju, a vjerojatno ćemo se smucati negdje po Istri tih dana (that's the plan, otprilike) pa ono, vidite ako možemo tamo neki meet-up nabacit. :)

    Pa ja bi vjerovatno mogao biti u RKA poslje Božića do Nove itd, tako da nije loše moglo bi se to odigrati...ja sam za!!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Dobra ideja, no ja jos ne znam ako cu biti u Rijeci za novu...

    A nije da ja ne idem u ZG...zvala sam vas ja, pa niste dosli...:o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    A sta ima na Korzu na Novu? ili se hvali samo docek kao docek :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CHICAGO AMES 03
    chicago-03.jpg

    COPENHAGEN KLAUSEN 07
    copenhagen-07.jpg

    TORONTO AMES 06
    toronto-06-ames.jpg

    ATALANTA AMES 03
    ATALANTA-03.jpg

    BOSTON I AMES 06
    BOSTON-I.jpg

    DREAMTIME HAMPTON 07
    DREAMTIME.jpg

    GORGE KLAUSEN 06
    GORGE-KLAUSEN-06.jpg

    HAWAII 06 blue print CCFA
    HAWAII-BLUE-PRINT.jpg

    OTTAWA KLAUSEN 05
    OTTAWA-05.jpg

    VIC 07 KLAUSEN
    VIC.jpg

    SANTA BARBARA AMES 06
    SANTA-BARBARA-06.jpg

    MELBOURNE 06
    MELBOURNE-06.jpg

    SIDNEY 06
    SIDNEY.jpg

    DUSSELDORF KLAUSEN 07
    Dusseldorf.jpg

    SPAIN/PORTUGAL KLAUSEN 06
    Shar.jpg

    ROMA SUTTON 96
    Roma.jpg

    ED - HAMPTON
    ED.jpg
    meni najdraži
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masni wrote:
    A sta ima na Korzu na Novu? ili se hvali samo docek kao docek :)

    http://svid.blog.hr/2007/10/1623333987/najurbaniji-docek-nove-godine-u-rijeci.html
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajopajo Posts: 3,292
    Dobra ideja, no ja jos ne znam ako cu biti u Rijeci za novu...

    A nije da ja ne idem u ZG...zvala sam vas ja, pa niste dosli...:o
    Iva: istina... pa evo sad pokušavamo popravit... ;)
  • killroykillroy Posts: 739
    CHICAGO AMES 03
    chicago-03.jpg

    COPENHAGEN KLAUSEN 07
    copenhagen-07.jpg

    TORONTO AMES 06
    toronto-06-ames.jpg
    ...

    Ej Niko, sad mi je jasno zasto tolko volis postere. Ovo stvarno sjajno izgleda. Mogu mislit kako je kad ih imas sve na okupu u jednoj prostoriji. Svaka cast!

    Ovih dana slusam Into The Wild soundtrack. Kao sto je i siljo vec rekao, totalno padnes pod utjecaj atmosfericnosti kakvu je Eddie stvorio. Trenutno bi najradje otisao u neku prasumu skakat po lijanama i zivit s majmunima i ostalim zvjerima :D
    Vrlo zanimljiv album, naravno nema veze sa PJem, ali Edija se tu moze bez greske prepoznat, guaranteed ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    zakon mi je ovaj ed-ov, zadnji poster.. kao iz stripa :)
    mogo bi ga Marvel malo obradit :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ivA: Predobra ti je kolekcija niko! Zavidimo ti, onak, dosta! ;) ful su mi simpa hawaii odlicno su skinute face, presmijesno. a i santa barbara je fora, taj jos nisam vidjela prije. Kul!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Naletih na ovaj plesni nastup naseg Eduarda, pa rek'o da podijelim s vama...mozda ste vec vidjeli, ali isplati se jos koji put jer je jednostavno presmijesno :D

    http://youtube.com/watch?v=Oh9FDFQd4pQ
  • pajopajo Posts: 3,292
    Eto je i recenzija PIAF-a na muzika.hr od istog fana koji uvijek pise o PJ-u, ali ovaj put malo kriticnije:

    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=13156
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Eto je i recenzija PIAF-a na muzika.hr od istog fana koji uvijek pise o PJ-u, ali ovaj put malo kriticnije:

    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=13156

    dijelim njegovo mišljenje... DVD mi je dobar, ali nije mi spektakularan... ima ponešto drugačijih stvari od onih na koje smo navikli (mislim na off stage snimke) i to je to... od koncertnih snimki je novotarija jedino ona kamera iznad stagea...

    i tak... ali ne znači da ga neću pogledati još barem nekoliko puta :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    pajo wrote:
    Eto je i recenzija PIAF-a na muzika.hr od istog fana koji uvijek pise o PJ-u, ali ovaj put malo kriticnije:

    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=13156

    Ovaj frajer malo sere.. Ako hoce koncert PJ-a onda neka pogleda Touring Band ili Live At The Garden.. PJ je na jedan drugaciji (zanimljiviji) nacin prenio atmosferu, ovaj put sa TURNEJE.. SVT je opet bio nesto trece, ali je i to bilo super i imalo je svoj smek..

    I ne vidim sta je lose u tome sto PJ uvijek nesto izdaju.. Naprotiv, mislim da je to super, pa makar bio božićni single, poster ili majica.. sve je to dokaz da misle na fanove..


    p.s. Toše R.I.P. Bio je human i dobar čovjek i odličan vokal :(
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • killroykillroy Posts: 739
    Evo ovo je sa mesidj pita, official fotke sa screeninga http://www.flickr.com/photos/monkeywrenchrecords/page1/

    hm...mislim da bi im netko trebo pokazat slike naseg Tvidija, pa da vide sta je bio pravi screening

    da, nisam bas bio upoznat s muzikom Toše, al cinio mi se ok covjek. Taman se poceo probijati na muzicku scenu i eto. Zastrasujuce je kako jedan dan jesi, drugi dan te vise nema.
  • kostakosta Posts: 16
    Stvarno je tragicno to s Toseom,tek 26 godina je imao,u Makedoniji je bio prava legenda i daleko najpopularniji pjevac...Bio mi je susjed 3 godine i stvarno je bio dobar covjek...nisam ga poznavao dobro al i iz prica sam cuo samo pozitivno o njemu...nevjerojatno da mu se to dogodilo :(
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da, strašno je to kad se dogodi takva tragedija.




    R.I.P. TOŠE
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    ivA: Predobra ti je kolekcija niko! Zavidimo ti, onak, dosta! ;) ful su mi simpa hawaii odlicno su skinute face, presmijesno. a i santa barbara je fora, taj jos nisam vidjela prije. Kul!


    A slušaj nikad nije kasno za počet kolekciju ;) osim što čete vi biti sretni i kartičar če se radovati :D
    10c je ostao dužan još 4 postera iz 06 turneje i 4 best seller-a, ali za to če trebati puno sreće kad dođe taj dan....taj divan dan
    A tu je uvijek eBay

    Što se tiće Santa Barbare dosta ljudi koji nisu vezani uz PJ je pohvalilo taj poster kao najdraži?????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    opet ja!!

    Evo malo baseball-a sa Edom i Đefom

    http://youtube.com/watch?v=QN52ibaFmw8
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    ste dobili itw od 10c? ja već ludim. valjda bude uskoro, u sloveniju je stigel...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Baš tužno ovo s Toše-om, premlado to sve gine. Natjera te to na razmišljanje.. Počivao u miru.

    Nije stigao ITW, ali mi je dobra vila šapnula da bi mogao do četvrtka stići. Iako možda i nije bila vila nego je to bilo zbog temperature i prehlade koja me ovih dana ubijala, doslovno sam bubrege iskašljao..Jesensko krštenje..


    Niko-amazing. Genijalno, nemam riječi..

    Skida se dvd Gorge 2005, 2 weeks, 5 days remaining :D...
    I skinuo sam Into the blue film, da Into the blue iako sam htio Into the wild i polakomio se...Bio sam malo iznenađen kad se pojavila Đesika Alba u bikiniju, al nije frka...Into the wild se traži, jel ima netko da ga je možda našao na torentima? Ja sam našao jedog, ali ekipa kaže da je fuš i da se ne skida...

    Pozdraf
    Death or glory!

  • Imam par pitanja u vezi s mccready-evim trzalicama. ko to proizvodi i jel ima gdi za kupit. moj buraz je kupil od stevea vaia pa me zanima jel ima i od mikea.
    Nasao sam na ebayu ulovljenu na koncertu a ne znam kolko je to sigurno kupovat
Sign In or Register to comment.